Перейти до змісту

Аверс провайдер?


Рекомендовані повідомлення

Твій телевізор витягує сигнал - підсилює.

А от модем - -ні.. йому потрібен ідеальний сигнал без "помєх"..

Заміни кабеля на кращого (десь від 1,30 грн/метр) і покращає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хехе батенька - вы пессимист ! а вот я опытный оптимист и знаю о чем говорю ... а если не знаю то стараюсь не выступать ...

спорим на литру пифа что после того как у аверса появится хотябы полштуки абонентов и/или через пару лет траблы начнутся?

опыт крупных провайдеров области - типа фотака и визора ето красноречиво доказывает ... а у них не ламеры работают ... и гроши им платят вроде нормально (если последнее не так - поправьте;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
хехе батенька - вы пессимист ! а вот я опытный оптимист и знаю о чем говорю ... а если не знаю то стараюсь не выступать ...

спорим на литру пифа что после того как у аверса появится хотябы полштуки абонентов и/или через пару лет траблы начнутся?

опыт крупных провайдеров области - типа фотака и визора ето красноречиво доказывает ... а у них не ламеры работают ... и гроши им платят вроде нормально (если последнее не так - поправьте:lopata:)

Завжди хочеться більшого. А якісно надавати послуги дуже дорого коштує, а в зв'язку з здешевінням послуг, не без допомоги самі знаєте кого, гроші стало заробляти тяжче. Витрати на мережу ростуть швидше ніж доходи. Подивіться на сайті скільки грошей в мережу вкладує Датагруп (http://datagroup.ua). На днях і в нас була проведена модернізація магістрального кільця мережі на якісно вищий рівень з застосуванням вартісного обладнання, cisco в порівнянні з ним - d-link. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и гроши им платят вроде нормально

Не думаю...

Если для человека 600 баксов это много и он какой то администратор провайдера... О чем тут можно говорить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если для человека 600 баксов это много и он какой то администратор провайдера... О чем тут можно говорить...

:( *поперхнулся кофе*

батенька, 600 баксов даже в нынешнее тяжелое время - нормальная зарплата сисадмина в Киеве! Шото вы не в тему глупости начинаете верзти! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мільйонери серед нас?..

Здається, в борди скоро буде новий спонсор, для якого 600 баксів -- це "сущі копійки" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скаро на борде будет юзером меньше

забаненым...

а появится №3 с подписью про то, сколько лет он на борде и что произошло с №1 и №2

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Никто бесплатно сайт ваять нехочет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подключился к аверсу, очень доволен.

По сравнению с фотакомом — небо и земля, дисконекта не было ниразу.

гггг ))) накаркав ))) тепер до двох годин над тобою і аверсом можна знущатись )))

ЗІ Понти в селе большое дело !! (С) Тепер ще раз напиши що ніразу не було дисконнекта )) А що через рік буде коли зараз відрубали ВСІХ на чотири години ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подключился к аверсу, очень доволен.

По сравнению с фотакомом — небо и земля, дисконекта не было ниразу.

гггг ))) накаркав ))) тепер до двох годин над тобою і аверсом можна знущатись )))

ЗІ Понти в селе большое дело !! (С) Тепер ще раз напиши що ніразу не було дисконнекта )) А що через рік буде коли зараз відрубали ВСІХ на чотири години ?

:)

подключили нового пользувателя - получили вагон проблем.

нефиг кого нипопадя подключать

по "теории сохранения веществ в природе" у ФК теперь должно резко уменьшиться проблем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я знаю с Укртелекомом тоже траблы небольшие, чет с серваком авторизации ((. Сказали скоро почтинят, уже ведутся ремонтные роботы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гггг ))) накаркав ))) тепер до двох годин над тобою і аверсом можна знущатись )))

ЗІ Понти в селе большое дело !! (С) Тепер ще раз напиши що ніразу не було дисконнекта )) А що через рік буде коли зараз відрубали ВСІХ на чотири години ?

Это ты что ли кабеля решил подрезать? :)

Да, действительно какие то траблы начались. Надеюсь это единичный случай. Сейчас уже все исправили.

mix_forever, скажи пожалуйста, а у Укртелекома стабильный инет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стабільний. Трабли бувають, але не часто і не на довго. У всякім разі на ADSL.

А коннект в мене цілодобовий, так що можеш вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось... Так шо, я вважаю, нормальний інтернет можливий! А скільки для цього сил треба це вже друге питання...

Як жалко в мене немає можливості підключитися до "ОГО".... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет в телекома стабільний. У мене комп в мережі цілодобово. Судячи по логах сесія живе рівно 24 години, як то і має бути... ДУЖЕ рідко якісь внепланові розриви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2,5 роки користування укртелекомом по xDSL 2 чи 3 рази пропадав інет ненадовго. Навіть не треба було дзвонити - через кілька хвилин з'являвся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій телевізор витягує сигнал - підсилює;)

Re:А от модем - -ні.. йому потрібен ідеальний сигнал без "помєх"..

Модем працює в іншому діапазоні

Re:Заміни кабеля на кращого (десь від 1,30 грн/метр) і покращає..

Якістю проходження сигналу Вашиm кабелем є канал Кіно від 1+1

Звонив сьогодні на Укртелеком то за 80 грн маєте анлім при Download/Upload 128/32 kB

підключення 249 грн + вартість модему 199 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Твій телевізор витягує сигнал - підсилює;)

Re:А от модем - -ні.. йому потрібен ідеальний сигнал без "помєх"..

Модем працює в іншому діапазоні

Re:Заміни кабеля на кращого (десь від 1,30 грн/метр) і покращає..

Якістю проходження сигналу Вашиm кабелем є канал Кіно від 1+1

Звонив сьогодні на Укртелеком то за 80 грн маєте анлім при Download/Upload 128/32 kB

підключення 249 грн + вартість модему 199 грн ;)

ADSL "Фотаком":

Стрім-анлім 128 Кбіт/с - 80,00 грн. (129/128) а не 128/32.

Стрім-анлім 256 Кб/с - 100.00

Стрім-анлім 512 Кб/с - 150.00

Вартість підключення – 180,00 грн. а не 249

Модем передається у користування на час отримання послуги. а не 199

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...