Перейти до змісту

Аверс провайдер?


Рекомендовані повідомлення

ADSL "Фотаком":

Стрім-анлім 128 Кбіт/с - 80,00 грн. (129/128) а не 128/32.

Вартість підключення – 180,00 грн. а не 249

Вартість підключення для існуючих абонентів 400грв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
ADSL "Фотаком":

Стрім-анлім 128 Кбіт/с - 80,00 грн. (129/128) а не 128/32.

Вартість підключення – 180,00 грн. а не 249

Вартість підключення для існуючих абонентів 400грв?

Не вартість підключення а АВАНС. Все одне ж проп'єте, а так наперед на 5 місяців заплатите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

100 грн + аванс по вибраному тарифному плану 1 місяців і більше хто бажає профінансувати АВЕРС ;)

Вартість підключення для існуючих абонентів 400грв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ех... злий як чорт. Аверс все-таки жлоб... працюють там ламери! Не підключайтесь до нього. В них інет рахує тільки з 1 числа по 30. Якщо ти заплатив 30 то це за цей місяць і буде тобто за 1 день. Я заплатив 13 числа за інет 160 грн і мене 4 відключили і сказали що я їм торчу 160 грн... в скачав я навіть менше ніж 15 Гб за які заплатив. Написано в тарифі 150 грн за 15Гб трафіка на місяць, а не з 1 по 30 і пофіг коли платиш. <_< І не хочуть відключити поки не заплачу за ніщо 160 грн! Навіть не знаю що й робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чото я передумал к аверсу подключаться.... Как вариант есть "Визор", мне надо только доступ к "свитЛан" без инета. Тариф у них прикольный, толи 20, толи 25 грн анлим внутри сети за месяц. Прикол в том что с моего дома только 3 заявки на подключение, а надо как минимум 5! Может кто есть из дома по улице Кравчука 38, пишите заявки, ещё 2 осталось, и нас подключат, а то уже в 37 и 37а есть "свит-лан" а у нас нету и обещают уже 3 года :-( Обидно :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чото я передумал к аверсу подключаться....

ну, ти і прирівняв...- повноцінний інет і якийсь ерзац, типу "домашнєй сєті"... хоча, в кожного свої потреби...

До речі, що думає "Аверс" на рахунок зміни своїх тарифів, швидкості чи послуг, у зв"язку з новими тарифами/швидкостями/безлімітами Укртелекому ? Якщо ніяких рухів не буде, так і без клієнтів можна залишитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вот именно, у них тарифы явно больше чем у укртелекома, не заработают они на

этом если не снизят тарифы.

З.Ы. Именно мне сетка и нужна, без инета :-)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ребята, кто подключался, поделитесь процедурой подключения к Аверсу. Типа от начала, до конца, какие заявы, сколько денег всего при подключении, через сколько по времени подключают от момента написания заявы, кто именно должен писать заяву, тот кто прописан по адресу или тот на кого записано кабельное телевидение... думаю подключатся, хочется знать ньюансы... подскажите плиз :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, кто подключался, поделитесь процедурой подключения к Аверсу. Типа от начала, до конца, какие заявы, сколько денег всего при подключении, через сколько по времени подключают от момента написания заявы, кто именно должен писать заяву, тот кто прописан по адресу или тот на кого записано кабельное телевидение... думаю подключатся, хочется знать ньюансы... подскажите плиз :-)

Заяви оформляє дєвушко в абонентському відділі. При собі мати отксерені паспорт-код, місячну абонку (в залежності від вибраного тарифного плану) і плату за оренду модему. Підключають десь на протязі 10 днів від дня звернення в абон. відділ. Заяву має писати той, на кого оформлене кабельне ТВ. У всякому разі, так все було у кінці літа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, кто подключался, поделитесь процедурой подключения к Аверсу. Типа от начала, до конца, какие заявы, сколько денег всего при подключении, через сколько по времени подключают от момента написания заявы, кто именно должен писать заяву, тот кто прописан по адресу или тот на кого записано кабельное телевидение... думаю подключатся, хочется знать ньюансы... подскажите плиз :-)

Заяви оформляє дєвушко в абонентському відділі. При собі мати отксерені паспорт-код, місячну абонку (в залежності від вибраного тарифного плану) і плату за оренду модему. Підключають десь на протязі 10 днів від дня звернення в абон. відділ. Заяву має писати той, на кого оформлене кабельне ТВ. У всякому разі, так все було у кінці літа...

.

А оплата за инет вместе с телевидинием или отдельно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аверс повна фігня ;)

С этого места поподробнее пожалуйста. Хочеться узнать побольше про особенности коннекта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И ещё одно, заявление где именно оформлять? Идти к "старому" аверсу или к новому, тот что на Конякина? А 100р за подключение они когда берут? Сразу или потом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оплата за инет вместе с телевидинием или отдельно?

Оплата за інет окремо, в абон. відділі. Але я, наприклад, оплачую через Приват-24, не відриваючи попу від компа, економлячи час і 1 грн. на маршрутку :D , єдине що треба через кілька днів передзвонити до техніків і нагадати, шо платив через банк і вони миттю поповнюють рахунок. Тут "мінус" бухгалтерії і "плюс" технікам "Аверсу".

Аверс повна фігня ;)

Дуже аргументовано... :angry:

Звичайно, "ОГО" за ту ж плату пропонує анлім...

И ещё одно, заявление где именно оформлять? Идти к "старому" аверсу или к новому, тот что на Конякина? А 100р за подключение они когда берут? Сразу или потом?

Оформлятись треба у "старому" "Аверсі" на Соборності. Всі початкові платежі сплачуються відразу на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грубо говоря, если меня интересует тарифный план стоимостью 50 грн, то я иду завтра, пишу заявление на подключение инета, и общая стоимость которую я отдам завтра вместе с подключением и арендой модема примерно до 160 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грубо говоря, если меня интересует тарифный план стоимостью 50 грн, то я иду завтра, пишу заявление на подключение инета, и общая стоимость которую я отдам завтра вместе с подключением и арендой модема примерно до 160 грн?

Угу, якось так...

А взагалі-то, тел. 0-62 спасьот отца руской дємократії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Большое спасибо. Как только подключусь, отпишусь :-)

"Большое спасибо" - це занадто багато, а +1 в репутацію було б в самий раз ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера написал заявление на подключение, заплатил за подключение ну и тд. Интересует вопрос, как они подключают? По какой схеме? Вот у меня дома 2 телека, тоесть, заходит в квартиру тел. кабель, стоит разветвитель на 1 вход и 2 выхода (под 2 телека), так вот, надо чтото докупать или нет? Модем подключается к компу через юсб или необязательно, достаточно одной витой пары?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Вчера написал заявление на подключение, заплатил за подключение ну и тд. Интересует вопрос, как они подключают? По какой схеме? Вот у меня дома 2 телека, тоесть, заходит в квартиру тел. кабель, стоит разветвитель на 1 вход и 2 выхода (под 2 телека), так вот, надо чтото докупать или нет? Модем подключается к компу через юсб или необязательно, достаточно одной витой пары?

Спочатку вони тебе виіпут за два тєліка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё правильно, схема очень похожа на схему двойника :-) Вставляешь 1 вилку в 1 розетку и на выходе получаешь 2 розетки... если за такое сношали, то Украина не выжила бы :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто подключался к аверсу, на какой рабочий день после написания заявления на подключение вас подключили к нету? Модемы новые дают или юзаные уже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто подключался к аверсу, на какой рабочий день после написания заявления на подключение вас подключили к нету?

А чо ти не запитав, коли платив за підключення ?

6.6. Співробітники Оператора вказують час підключення заздалегідь, у разі можливості пропонуючи варіанти, з яких Абонент може обрати найбільш зручний для нього. В цей час Абонент зобов'язаний забезпечити доступ співробітників Оператора до комп'ютера і КО, а також можливість проведення дій по підключенню.

Модемы новые дают или юзаные уже?

В кінці літа давали нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...