Перейти до змісту

Аверс провайдер?


Рекомендовані повідомлення

Її там просто немає!

Це одмін ще повинен платити гроші за те що він працює в Аверсі!

oddmean, вкратце, лібо в приват )) що завтра має відбутись в 13-00?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Її там просто немає!

Це одмін ще повинен платити гроші за те що він працює в Аверсі!

Всерівно якась ставка має бути я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставка? Офіційно - мінімальна, обіцяти вони вміють, що поверх офіційної будиш мати огого. Але от бачиш як людина ще в грудні не отримала зп за жовтень.

Там хто раніше в бухгалтерії дорветься той зп отримає. Хто не встинге, чекає кращих часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю почему , но читать етот тред крайне интересно!

с нетерпением жду новых вестей с горизонта событий! g05.gif

камрады у кто-нить часом газетки аверсовской немае? в енторнетах никак не нашол а мне нада списочек каналов кабельного... частоты и всё такое ... ато тв-тюнер както не дружит с аверсом .. есть подозрение что оне не придерживаются стандартной сетки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу зепе - не скажу точьно. Глянь розмір мінімалки.

А завтра о 13-й... Мають закінчитися мої стосунки з Аверсом. При цьому я мушу лишитися задоволеним, або тим що зі мною зіграли чесно, або тим, що спрацювали закони вищої справедливості в техніці.

не знаю почему , но читать етот тред крайне интересно!

с нетерпением жду новых вестей с горизонта событий! g05.gif

камрады у кто-нить часом газетки аверсовской немае? в енторнетах никак не нашол а мне нада списочек каналов кабельного... частоты и всё такое ... ато тв-тюнер както не дружит с аверсом .. есть подозрение что оне не придерживаются стандартной сетки..

сетка стандартна, в мене тюнер з дешевих показує фсьо на ура. в настройках частотного плана - рашка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівно о 13-00? Це щось нове )))

Нерівно. Може й о 9-й. Чи 10-й. Чи 12-55. Але не о 13:00, бо довше ніж до першої чекати я не буду ні хвилини. Хай тоді працюють закони вищої справедливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai вот які канали транслює аверс

ут1, аверс, 1+1, інтер, вт, україна, мега, іств, тет, к1, 5канал, стб, новий канал, рада, м1, news one, тоніс, бабай, 24, 1діловий, тв1, отв, dw-tv, qtv, 1автомобільний, крт, ентер фільм, Меню тв, малятко тв, максі тв, euro sport, ентер мюзік, погода, снл, к2, ubc, ру тв, shopping tv, нтн, music box ua, star tv, 2+2, 24техно, охота и рыбалка, ртр, Viasat Explorer, футбол, Viasat History, орт, tv 1000, Драйв, Здоровое тв, Кино, нтв, детский мир, ностальгия, Совершенно секретно, Ретро , Усадьба, Fashion TV, RTVi, Беларусь тв

ітого 62 канала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

под каналами я понимаю Частотные каналы по вот такой сетке

ДСТУ 4196:2003 на вещательную сетку я не нашел - если кто подскажет, то респект немеряный :)

наш0л росийский ГОСТ Р 52023-2003

однако ети госты разрабатываются в соответствии с рекомендациями МСЭ ( он же ITU ) и вряд ли сильно отличаются

тем не менее твтюнер авер-медия, видимо разработаный в соответствии с рекомендациями МСЭ четко разделяет ефирные каналы и кабельные каналы ..

и аверсовскую нарезку каналов пилит напополам... вручную замахался настраивать dry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доложитє обстановку товаріщь хєр майор! А то часікі тікають, страсті накаляються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тем не менее твтюнер авер-медия, видимо разработаный в соответствии с рекомендациями МСЭ четко разделяет ефирные каналы и кабельные каналы ..

и аверсовскую нарезку каналов пилит напополам... вручную замахался настраивать

Аналогічна ситуація в мене з тюнером compro. :( Треба було купляти Beholder...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш нема звісток від oddmeanа.

Напевно треба починати хвилюватися за його здоров"я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що за допомогою телевізійного кабелю????????

Сумніваюсь що це можливо.

можеш не сумніватися

я таким інтеренетом користувався два роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш нема звісток від oddmeanа.

Напевно треба починати хвилюватися за його здоров"я!

Нашо за моє здоров’я хвилюватися? Я відпочив і посвєжел.

А величько - брехун. І це погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...