Перейти до змісту

Аверс провайдер?


Рекомендовані повідомлення

Віриш за два роки вже достало з ними гратися і бути чемним на словах та ділі!

А вони в той час помаленьку вилазять на шию тобі!

По перше ми платимо їм гроші за інет, я вважаю що за такий інет який вони дають, взагалі він повинен бути без коштовний!

Радуєшся тільки від того що в 00:00 він появиться, та взагалі цю дискусію можна продовжувати на цілий день!

Я не правий?

чи хтось можливо зі мною не згоден?

Риба гниє з голови, бізнес з керівництва.

Зважаючи на кількість матюжні, яку ти вуалюєш зірочками можна також скласти певне враження про твої здібності в спілкуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше ми платимо їм гроші за інет, я вважаю що за такий інет який вони дають, взагалі він повинен бути без коштовний!

Це ж не мобільний оператор, зміна якого несе за собою незручності типу повідомлень про новий номер.

Я в цій темі вже писав, що не рахую Аверс провайдером взагалі тому я не користуюсь їх послугами і гроші їм не плачу.

Щоб це зрозуміти 2 роки не потрібно.

Радуєшся тільки від того що в 00:00 він появиться, та взагалі цю дискусію можна продовжувати на цілий день!

Ця тема відкрита в 2007 році..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поганий в аверсі нет в мене рік стояв модем вирубали весь час чорт знає чого!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поганий в аверсі нет в мене рік стояв модем вирубали весь час чорт знає чого!!

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поганий в аверсі нет в мене рік стояв модем вирубали весь час чорт знає чого!!

Серйозно??? :blink: Бути цього не може!!! :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Знову на Аверсі "революція", звільнився черговий адміністратор.

Інтернету нема з 02/12/2010 :smile-zachot: , всі хто залишився перейде до інших операторів,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тут були бажаючі працювати адміністраторами? Вперьод! покі вакансія ще вільна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо, там все набагато цікавіше. На аверс взяли оцього коня тіпа другим адміном (гугління "андрій красоткін луцьк" видасть багато інфи, в першу чергу про то, чим цей чувак займався до аверса і який багатий досвід адміністрування провайдерів він має). А перший адмін (псіх ненормальний, журналіста колись набив, але дєло своє, кажуть, добре знав, просто там на аверсі обладнання параша, дроти параша, все параша) пішов, хлопнувши дверима, навіть заяву не писав, з формулюванням "з дебілами робити - себе не поважати". А другий адмін - живчик з моторчиком в сраці, який ходить по аверсу і всім настойчіво дає поради, навіть там, де ні бельмеса не тямить, наприклад у відеомонтажі. Десь дві неділі всьо робило, а тоді оцьой конь знать поліз настраювати інет (див вище), бо хотів все настроїти по свому разумєнію - все наєбнулося. Тепер відновити то всьо назад не можуть, бо жодних записів по собі скоропостижно с'єбавший адмін не лишив. А якісь більш-менш стандартні настройки не підходять, бо все хазяйство на аверсі дуже сране, найдешевше з можливого, а мєстами навіть беушне. На компах по офісу наприклад стоїть Microsoft Windows 2000, а комп який має гігагерцовий проц і 256 Мб оперативки - вважається сервером. Інета журналісти не мають, на всіх був один комп з інетом, але і той згорів. Кстаті по цій же причині я впевнений, шо Величко грошей безврємєнно ушедшому адміну не заплатить. Потому нада запасатися поп-корном, бо я чось сильно сумніваюся, шо останній не лишив там хлопалки дверима з годинниковим механізмом, а собі на память не набрав різної цікавої інфи (ну наприклад, на аверсі тел.розмови пишуться).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо першого адміна звали Назар, то кадр він ше той, хоч і з мозгами )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хух, це не про мене )))) В аверсі я журналітів не бив, я з ними тільки пиво пив ))))) :lol:

Що правда Назар вже після мене був, а до мене, самим першим адміном був Юра, якщо не помиляюсь.

mix_forever, тиж вроді як тоже на аверсі працював, ну не мені ж тобі росказувати шо там робиться. "Зарплатанама нєт - работанама нєт!"

nekto, а дозвольте поцікавитись, а звідки Ви так детально про аверс знаєте?

А 1 пк на інет )) Аха, ото дійсно прикол ще той :D

Ой, хто в аверсі працював той в цирку не сміється. Є що згадати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зря ви так про Аверс. В епоху глобалізації і шаблонізації, на зміні кустарним провайдерам з одним єдиним адміном в тельняшці і з банкою пива в руці, приходять бездушні глобальні корпорації, коли організація вже не просто національна, а транс-національна...

Уявляєте яке задоволення дає юзеру пристойна швидкість і стабільність зєднання на Аверсі? Він просто плаче від щастя. Це не порівняти ні з чим. Ти наче знову доторкуєшся до ЧУДА. Як в перший раз в житті, коли ти відкрив свою першу сторінку.

Аверс це провайдер не для гігабайтів торентів, а для душі.

Порівнювати Аверс з гігантом провайдингу все одно що порівнювати бездушного робота з дядою васею з сусіднього підїзду.

Скоро інтернет від Аверсу помре, та ми будемо згадувати його, та ностальгічно змахувати сльозу, згадуючи всі ці приколи родом з 90х...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nekto, а дозвольте поцікавитись, а звідки Ви так детально про аверс знаєте?

Ой, хто в аверсі працював той в цирку не сміється. Є що згадати )))

Ну відкривати джерело інформації я не хочу. А хіба у Вас виникли сумніви у достовірності викладеного мною? Ви не звернули увагу на саму цікаву фішку. Бєзврємєнно ушедший адмін навряд чи уходив з пустими руками. То шо без зарплати - панятно, то шо не залишив налаштувань, в результаті чого всьо прапало - абоненти аверса вже поняли. Вапрос в тому, що далі?! Настойчіво рекомендую все ж таки продовжити перегляд цієї вистави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nekto то що всі абоненти Аверса сидять без інтернету?

цікаво скільки їх там ще залишилось, десяток чи два? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не сумніваюсь, тому що Ви все точно сказали ))) Мені просто цікаво звідки Ві це все знаєте, я думав що Ви один із нас )))

А вистави не буде, це була остання капля помойму ))) У Величка як не було розуму, то після ухода вже скількох адмінів так і не прибавилось. Йому ж гірше, хоча реально аверс міг захопити весь Луцьк в плані ТВ і інтернету і ніякі білайни сюди б навіть і не рипнулись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

06.2004-03.2005

Руководитель Интернет-направления

Интеллектуальные Телекоммуникационные Технологии - www.itt.net.ua, г. Луцк

Компания "Интеллектуальные Телекоммуникационные Технологии" - под­разделение компании "Фотаком" www.fotakom.lutsk.ua/.

Чесно, я чуть з стільчика не впав читаючи це :)

Ух, насмішив Андрюша, просто ух як насмішив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що такого складного в ъхных настройках, щоб не можна було нічого поправити?

Якийсь спецсофт чи спецобладнання зі специфічним налаштуванням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що такого складного в ъхных настройках, щоб не можна було нічого поправити?

Якийсь спецсофт чи спецобладнання зі специфічним налаштуванням?

Нічого складного там немає. Розрулити три вілана на двох управляємих світчах, трьох комп’ютерах, іменуємих серверами і кількох мастерах HCNA. А также, настроїти на одному з тих комп’ютерів два нати і файрвол по-мєлочі.

Все вирішиться завтра о 13-й год. Я може мемуари про Аверс напишу - як там цікаво всередині всьо. А може не напишу. Все залежить від самого аверса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітаг, бєзврємєнно ушедший адмін, собствєнной персоной. Єслі хто не поняв.

В оцього коня походу нічьо не вийшлло. Величко начав терпіти убиткі. Став терпілой по-просту.

oddmean, поясніть чєстной публікє будь-ласка:

1) за що ви човпли журналістів і, подозріваю, не токмо іх;

2)чи очікувати нам завтра після 13-ї перебоїв з кабельним телебаченням (як інтернет-провайдер Аверс вже нікого не цікавить);

3)і шо в канце канцов має відбутись завтра о 13-й. Ладно, на це питання можна не відповідати. Все і так ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво яку ціну вони загнуть за пакет преміум який зараз працює в тестовому режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво яку ціну вони загнуть за пакет преміум який зараз працює в тестовому режимі.

то пакет аверс-провайдера? чи кабельної мережі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

має відбутись завтра о 13-й

А білєти в пєрвам ряду єщо єсть? Бармен, 2 бакала пива і 400 гр водки!

nekto, тьозко, ти лі чьолі? То із-за тебе мене Величко замахував звінками, а транслятори наярювали дамой посеред ночі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nekto, тьозко, ти лі чьолі? То із-за тебе мене Величко замахував звінками, а транслятори наярювали дамой посеред ночі?

нєт, мабуть із-за мене, хотя я точьно не впевнений, що це було із-за мене. скорше, із-за непроходімої тупості і дубоголовості дєда С. який (я так поняв) повважав доцільнішим обдзвонити всіх моїх попередників замість того, щоб попросити мене поправити що там сталося.

а ще скорше - я розумію ситуацію так. 17-го мене заябує Конь Красовкін і я пишу заяву і йду на лікарняний наміру вертатися з якого вже не маю. ну що там казати - в сім’ї радість, окрилена новиною дружина, всьо такоє... числа точно не пам’ятаю, но певно шо 28-го звонить перепелиця - впав 4-й апстрім. піднімаю з дому путьом скана частоти, всьо ок, довольний перепелиця докладується дєду і йде дамой. другого числа грудня місяця звонить дєд.

- ну що ти надумав?

- ну ви ж знаєте, шо я надумав

- тоді дай пароль на свіч ХХХ

- с удовольствієм, но в обмєн на $

і атбой. Дєд завжди кидає трубку, коли чує не те, що сподівався. Береже нерви. А може це просто характерно для людини, яка найкращим своїм жартом вважає - коли з нею вітаються словами "добрий день", перепитати чи ти впевнений в тому, що він добрий.

А потім я узнаю, що першого числа бидлінг на новий місяць не перейшов, ще щось там ляпнулося, а Конь Козявкін запропонував вмєсто кликати мене, просто взяти в мене паролі і самому пофіксити те, в чому він як баран на зорях. Я кстаті догадуюся, чого він імєнно так повівся. Хто-хто, а Чєсоткін знав, що коли прийду я, то кожен бок, якого він запоров, буде витащений назовні і він получить в рог троєкратно (від мене, дєда, і Самого). Такі в нас з ним стосунки склалися.

Мене попросили прийти п’ятого числа. А вот що я застав коли прийшов - я можливо опишу завтра. А можливо і не опишу. Це вже не від мене залежить. Но то що інет п’ятого появився і до ранку шостого усери DOCSIS працювали майже всі (крім тих, в кого дроти параша) - то є факт, якшо тут є такові усєри - хай підтвердять. Появилось би і остальне. Якби п’ятого грудня, накрайняк, шостого вранці, мені дали зряплату за жовтень... А я зайняв наступну позицію: я можу плюнути на ті гроши, за жовтень-листопад, на трудову, але вам доведеться плюнути на цей напрямок бізнесу.

nekto: я не бив на аверсі журналістів, бо їх там нема. там є дві журналістКИ, але я з ними дружу (sic!). плоскогубцями за вухо до величка водив. по яйцях одному колись дав, але він не до журналістів, а до сброду належав. бив я тільки суппортьора Підаліка. За то що піднімав-кидав трубку коли люди звонили.

Кабельне скорше всього буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS. На столі в Самого я бачив анкету нєкоєго Я., (колишнього?) працівника «Датагруп». Скорше всього ним зацікавився сам (!) Аверс(!!!). Шановний Я., якщо ви справді знаєте сішку на нормальному рівні і хоч трохи EWSD (трохи - це вмієте пояснити чим SLMA відрізняється від CP і SN), я б вам радив шукати роботу ретельніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...