Перейти до змісту

Аверс провайдер?


Рекомендовані повідомлення

Аверс изменил тарифные планы.Теперь осталось два тарифа.Скорость 500 кб/с 55гр и 256кб/с 40 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Аверс изменил тарифные планы.Теперь осталось два тарифа.Скорость 500 кб/с 55гр и 256кб/с 40 гр.

і сервер Official cite AVERS упс Такої сторінки не існує (404 помилка)

і де можна переглянути нові тарифи ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

"зі швидкістю передачі даних до 100мб/сек" :blink:

Це що Аверс перейшов на docsis 3?

Чи це пропускна здатність магістралі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"зі швидкістю передачі даних до 100мб/сек" :blink:

Це що Аверс перейшов на docsis 3?

Чи це пропускна здатність магістралі?

це просто букви на папері :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто букви на папері :)

це великий пих в магістраль типу в оптику

провайдер не здатний навіть підтримувати свого сайту

ping avers.tv

ping: cannot resolve avers.tv: No address associated with name

Перевищено термін очікування з’єднання

Перевищено термін очікування відповіді від сервера www.avers.tv.

Domain Name: AVERS.TV

Registrant:

Avers Inc.

Velichko Oleg Vladimirovich ([email protected])

Koniakina 19a

Lutsk

Volyn,43026

UA

Tel. +3.80332778500

Creation Date: 16-May-2007

Expiration Date: 16-May-2011

Domain servers in listed order:

ns2.avers.tv

ns1.avers.tv

Administrative Contact:

Avers Inc.

Velichko Oleg Vladimirovich ([email protected])

Koniakina 19a

Lutsk

Volyn,43026

UA

Tel. +3.80332778500

Technical Contact:

Avers Inc.

Velichko Oleg Vladimirovich ([email protected])

Koniakina 19a

Lutsk

Volyn,43026

UA

Tel. +3.80332778500

Billing Contact:

Avers Inc.

Velichko Oleg Vladimirovich ([email protected])

Koniakina 19a

Lutsk

Volyn,43026

UA

Tel. +3.80332778500

Status:ACTIVE

ГГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Administrative Contact:

Velichko Oleg Vladimirovich ([email protected])

Technical Contact:

Velichko Oleg Vladimirovich ([email protected])

Billing Contact:

Velichko Oleg Vladimirovich ([email protected])

Спасибо, ой поржал! Від всієї душі :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в кого вони канал будуть брати ? В датагруп чи можливо в білайн ? :D

Так в них, вроді, своя оптика :glare: . Телебачення по чому до будинків доходить???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в кого вони канал будуть брати ? В датагруп чи можливо в білайн ? :D

Так в них, вроді, своя оптика :glare: . Телебачення по чому до будинків доходить???

Оптика то своя але сам канал інтернету я думаю вони будуть орендувати в якогось провайдера. Так само вони роблять і з кабельним інетом, орендують канал і роздають по клієнтах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптика то своя але сам канал інтернету я думаю вони будуть орендувати в якогось провайдера. Так само вони роблять і з кабельним інетом, орендують канал і роздають по клієнтах :)

Точно! :blush: Ще раніше канал орендували в Датагрупа. Як зараз - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Візора нормальний канал, проблема в побудові самої мережі...

+ коли канал впирається, тоді напевне треба його розширяти (чого Аверс того не робить).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Візора нормальний канал, проблема в побудові самої мережі...

+ коли канал впирається, тоді напевне треба його розширяти (чого Аверс того не робить).

канали у них від Уарнету а ім дай навіть 1 Gb вони його нормально не роздадуть (ручки криві) :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

У аверса будуть нові тарифи з 1 серпня

256кбіт - 25 грн

1мбіт - 55 грн

2мбіт - 65 грн

оренда модема - 15 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джерело:

Останнім часом з невідомих причин почастішали випадки блокування "брандмауером свіндовс" роботи авторизатора в мережі Аверс.

При цьому на модемі спостерігається нормальна індикація, тобто зв'язок між модемом та станцією встановлено, проте піктограма авторизатора відображається чорним кольором і, відповідно, доступ до мережі Internet відсутній. При спробах авторизуватися в мережі, програма-авторизатор повідомляє, що вона не може зв'язатися з сервером авторизації.

Оптимальний варіант розв'язання цієї проблеми - відмовитися від користування операційною системою Windows та встановити будь-яку іншу ОС, яка не перешкоджає користувачам працювати.

Якщо ж для вас такий спосіб вирішення проблеми неприйнятний - вам слід або коректно налаштувати брандмауер Windows - на вкладці "Виключення" ("Исключения") дозволити роботу програми-авторизатора, або ж відключити контроль брандмауером інтерфейса, через який ваш комп'ютер з'єднано з модемом, або ж вимкнути брандмауер взагалі.

а ще мабуть краще відмовитись від їхнього інету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тарифі 55 грн - 1024/256 вже 4 дні. Проблематично виконати upload на ФО. Треба зробити 3-4-5 спроб, щоб закачати. Планую переходити на ОГО - треба берегти нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У аверса будуть нові тарифи з 1 серпня

256кбіт - 25 грн

1мбіт - 55 грн

2мбіт - 65 грн

оренда модема - 15 грн

ого я в дата групі за 75грн на 1му мегабіті сиджу, а тут аверс пропонує тарифи вигідніші набагато :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва теми містить у собі запитання - Аверс провайдер?

Відповім - Ні. Те, що пропонує ця контора послугою назвати не можна.

Декілька знайомих мали необережність підключитись, тепер звонять в сапорт а їм кажуть (це якщо пощастить і дозвоняться) - ну так у інших все нормально.

Так от складається враження, що ті у кого там нормально, явно користуються іншим провайдером :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У аверса будуть нові тарифи з 1 серпня

256кбіт - 25 грн

1мбіт - 55 грн

2мбіт - 65 грн

оренда модема - 15 грн

ого я в дата групі за 75грн на 1му мегабіті сиджу, а тут аверс пропонує тарифи вигідніші набагато :blink:

Якщо треба тільки download, то можна і перейти на Аверс (хоча я дивився тарифи ОГО 2Мбіт/с - 60 грн вже дешевше ніж Аверс 55+15=70), якщо треба ще й upload, то це скорочення власного життя на декілька років, зараз робив upload файла 20 МВ, закачав з 5 спроби на ФО, а якщо є бажання відправляти пошту з локального поштового клієнта - то це вже капут - Аверс не підтримує SMTP. Хоча теба сказати , що перед введенням нових тарифів протягом декілька днів upload став 512 К/с, то було нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ГГ новий дизайн сайту

якщо є бажання відправляти пошту з локального поштового клієнта - то це вже капут - Аверс не підтримує SMTP.

просто адміни 25 порт відкривають на прохання, або використовуй mail.avers.tv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт усім!

невитримав

і ось хочу я написати про цей п**** здатий інет аверс, я промучився зним 2 роки!! Поки в Луцьк не протянули БИЛАЙН, і тільки з БИЛАЙНОМ я зрозумів що це таке інет...

АВЕРС це лайно і з лайна і люди ті які там працюють також лайно, які грублять у відповіть і неможуть сформулювати толком речення!

Мені багато що потрібно заливати в інет, а віддачі нема не*уя там. максимум що там відає так це 15 - 30 кбс, це якщо повезе :)

Я вже мовчу щоб скачати фільм, треба тратити цілий день 7 - 9 годин качає фільм зі швидкістью 50 кбс!!!

Звертаюсь до вас АВЕРС, закривайте вашу конторку і не позорьтесь, але заждіть ви вже і так опозорились на весь Луцьк...

Якщо не на всю Волинь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім!

невитримав

і ось хочу я написати про цей п**** здатий інет аверс, я промучився зним 2 роки!! Поки в Луцьк не протянули БИЛАЙН, і тільки з БИЛАЙНОМ я зрозумів що це таке інет...

АВЕРС це лайно і з лайна і люди ті які там працюють також лайно, які грублять у відповіть і неможуть сформулювати толком речення!

Мені багато що потрібно заливати в інет, а віддачі нема не*уя там. максимум що там відає так це 15 - 30 кбс, це якщо повезе :)

Я вже мовчу щоб скачати фільм, треба тратити цілий день 7 - 9 годин качає фільм зі швидкістью 50 кбс!!!

Звертаюсь до вас АВЕРС, закривайте вашу конторку і не позорьтесь, але заждіть ви вже і так опозорились на весь Луцьк...

Якщо не на всю Волинь!

Не один ти перший, тут таких невдоволених багато :)

Думаю Аверс можна підключати тільки якщо немає кращої альтернативи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АВЕРС це лайно і з лайна і люди ті які там працюють також лайно, які грублять у відповіть і неможуть сформулювати толком речення!

Риба гниє з голови, бізнес з керівництва.

Зважаючи на кількість матюжні, яку ти вуалюєш зірочками можна також скласти певне враження про твої здібності в спілкуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...