Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

звичайно, додали :0040:

і список розділових знаків розширили...

наприклад, наступними: ), (, о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Саня, для мене дефіс і тире в друкованому тексті відрізняються лише наявністю/відсутністю пробілів з обох сторін знака, а те чи довге воно чи коротке - то вже задротство. Я тебе не так зрозумів.

Українську в школі не вчив, але диктанти писав на "4+" - "5-", суто інтуїтивно :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мірятися довжиною я й не пропонував. Dream процитував частину повідомлення jack74, де зустрічається дефіс, а в коментарі написав про тире. Виникло деяке непорозуміння, але ми вже розібралися, що малося на увазі. В повідомленні #1248 Dream це підтвердив.

При наборі тесту я й сам друкую знак "мінус" і у випадку дефісу, і у випадку тире, а Word вже сам з довжиною розбереться :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"баран в правописІ" чи "баран в правопису"

Перше правило: якщо сумніваєтеся у виборі закінчення - оберіть альтернативний неспірний варіант. Наприклад: баран, який не знає правопис.)))))))))

і список розділових знаків розширили...

наприклад, наступними: ), (, о_О

блін..ну чого підтримку забрали, а???? Пакаю...))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставте у текст "Бистрого отвєта" тире, не застосовуючи копіпасту. ;)

Alt+0151 ось тобі й тире, довге "—"

Alt+0150 середнє получається "–"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ворд походу і так це організовує. жмеш --, слово і після того як ставиш пробіл він перетворює на "–"

0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ворд походу і так це організовує. жмеш --, слово і після того як ставиш пробіл він перетворює на "–"

0_о

Про Ворд мова не йшла)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто флудиш чи флеймиш, так? ;) конкретно вказати не можеш :)

Конкретно вказую - я флеймлю, в розділі "Флейм" я виключно флеймлю. Ще питання будуть?

зізнайтесь, Ви вже шукаєте "в доброму дирку" ;)

Твою писанину, крім тебе, ніхто "добрим" не вважає, хоча так і кортить написати навіть не "добре", "добряче г...о". Тобі вже стільки помилок знайшли, що мені було б соромно, після цього, ще комусь тикати на його помилки. Як то кажуть: "в чужом глазу соринку замечам, а в собственном бревна не видим?"

Важко тобі буде на форумі, якщо не дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, панове, тут зібралися найкращі Grammar Nazi з усієї країни. :)

усього світу)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твою писанину, крім тебе, ніхто "добрим" не вважає, хоча так і кортить написати навіть не "добре", "добряче г...о". Тобі вже стільки помилок знайшли, що мені було б соромно, після цього, ще комусь тикати на його помилки. Як то кажуть: "в чужом глазу соринку замечам, а в собственном бревна не видим?"

Важко тобі буде на форумі, якщо не дійде.

та не переживай ти так за мене :) Якось я вже виживу тут на форумі :)

І чого ти взагалі так все близько сприймаєш і нервуєш?

... "добряче г...о".
ти слова то обирай! Я тебе десь зачіпив? Здається ні...

Ти мені закинув про мої помилки - я тебе попросив на них вказати.

...Тобі вже стільки помилок знайшли, ..
А ти так і не спромігся конкретизуватись :), певно чекав на "помощЬ зала" ;) Вона прийшла, ми гарно подискутували, дехто може й взяв з цього всього щось корисне для себе, а тут ти чомусь заскреготав зубами... :) спокійніше :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого ти взагалі так все близько сприймаєш і нервуєш?

Навіть не починав.

ти слова то обирай! Я тебе десь зачіпив? Здається ні...

Ти не повіриш, я обирав

Ти мені закинув про мої помилки - я тебе попросив на них вказати. А ти так і не спромігся конкретизуватись :), певно чекав на "помощЬ зала" ;) Вона прийшла, ми гарно подискутували, дехто може й взяв з цього всього щось корисне для себе, а тут ти чомусь заскреготав зубами... :) спокійніше :)

"Не спромігся" і "не захотів спромогтися", то різні речі, але ти ж спеціаліст по "сорінкам" в чужих очах, тобі видніше.

Дехто може і виніс з цієї теми щось добре, але, очевидно, що не ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставте у текст "Бистрого отвєта" тире, не застосовуючи копіпасту. ;)

Alt+0151 ось тобі й тире, довге "—"

Alt+0150 середнє получається "–"

Нууу, ці знання явно виходять за межі звичайного форумного флудства і, як писав Vadimm, їх використання тут, наприклад, це задротство. Ніхто тим не заморочується. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставте у текст "Бистрого отвєта" тире, не застосовуючи копіпасту. ;)

Alt+0151 ось тобі й тире, довге "—"

Alt+0150 середнє получається "–"

Нууу, ці знання явно виходять за межі звичайного форумного флудства і, як писав Vadimm, їх використання тут, наприклад, це задротство. Ніхто тим не заморочується. :0011:

та ладна вам, у трьох тире заплуталися - а шо ви скажете про 16 різних пробілів?

LOL

+1

Поддєржал!

ЗІ. Верніть "Поддєржал" для флейму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставте у текст "Бистрого отвєта" тире, не застосовуючи копіпасту. ;)

Alt+0151 ось тобі й тире, довге "—"

Alt+0150 середнє получається "–"

Нууу, ці знання явно виходять за межі звичайного форумного флудства і, як писав Vadimm, їх використання тут, наприклад, це задротство. Ніхто тим не заморочується. :0011:

Вставив, розказав як. Назвали задротом. Зашибісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Вставив, розказав як. Назвали задротом. Зашибісь.
:) А ти як хтів?! :) Історія доводить, що в нашому суспільстві спочатку закидують камінням :) А визнання приходиь посмертно ;) Так що не бери близько до серця :) Тим паче тема тут "Доска позора" ;) - тут тільки розпинають ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша приказка є: "Не бери дурного в голову, а тяжкого в руки".

Тема ж у розділі "Флейм", чим тут перейматися? :-)

Хоча питання інколи піднімаються актуальні. Не завадило б створити окрему тему, де можна було б запитати як правильно написати в тому чи іншому випадку і отримати відповідь. Однак з часом без належної модерації всерівно тема скодиться до флейму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завадило б створити окрему тему, де можна було б запитати як правильно написати в тому чи іншому випадку і отримати відповідь

Думаю, що тут і можна спитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Чито вченим вже нема чим зайнятись, чито вирішили знов "Америку відкрити".

Чіто-дріто, чіто-маргаріто!... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2in1:

1. Не прийдеться повідомлення копіювати з іншої теми в цю.

2. Розкажуть який ти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як ODZERу вдалось підтримати Dreamа (№1290) в темі, де відсутня кнопка "підтримати"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як ODZERу вдалось підтримати Dreamа (№1290) в темі, де відсутня кнопка "підтримати"?

"Война - фигня, главное - маневры"... Спочатку це повідомлення було у толіковій темі, і сюди я зайшов щоб цю "красу" квотнути, бо там її вже нема. Певно Одзер там і підтримав...

Завідно, да, ЗАВІДНО? =)

Між іншим, там автор аж просить йому мінусів наліпити... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...