Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

.

Мдя... перевелись в Британії джентльмени, Льюїс і той з Рахманом потузався. Бернард Шоу, як боксер певно в гробу перевертається.

все життя вважав, що туманний альбiон першими колонiзували люди з бiлим кольором шкiри :) Це я до того, що позлазили мавпи з дерев в Африцi й приiхали в Англiю кращого життя шукати, то як iх можна утотожнювати з британськими джентльменами ? А те що в розвинених краiнах европеоiдна раса витiсняется поступово афро-арабськими расами, то це вже iнша розмова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Британський боксер Дерек Чісора вибачився за бійку з боксером Девідом Хеєм на прес-конференції в Мюнхені, повідомляє сайт boxing.com.

"Після широкого висвітлення в ЗМІ моєї участі в бою за титул чемпіона світу за версією WBC проти Віталія Кличка в Мюнхені, я відчуваю, що повинен щиро вибачитися за мою участь в гідних жалю вчинках і до, і після того, що мало стати найбільшим вечором у моїй кар'єрі.

Хоча моя поведінка було непробачною, - пише він, - за лаштунками відбулося багато речей, через які в результаті мої переживання вирвалися. Але це, звісно, не може служити виправданням.

Не можу зараз заглиблюватись у конкретні деталі, коли абсолютно справедливо Британська рада з боксу буде розслідувати це питання, а також сварку з Девідом Хеєм, де мене вдарили пляшкою. Суть у тому, я принизив мою сім'ю, мою команду і, що найгірше, мій улюблений спорт. Я визнаю, що мої дії були абсолютно непрофесійні, з провокацією чи без. Тепер, з холодною головою і після всього, що вже сталося, мої дії постають гідними жалю, і я сам вражений при їх висвітленні в засобах масової інформації.

Я визнаю, що як професійний боксер зобов'язаний поводитися належним чином в будь-який час, особливо тому, що бокс - це спорт, який передбачає контроль над агресією. Я принизив багатьох людей, включаючи себе, про що щиро шкодую.

У Мюнхені я повністю співпрацював з німецькою владою, на відміну від втікача Девіда Хея, і, як результат, я був звільнений без висунення звинувачень.

"Я не робитиму поки ніяких подальших коментарів і чекатиму офіційного розгляду".

***

Як на мене, не дуже щиро!

Змінено користувачем ipua
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаєш, і таке враження, ніби Гугл перекладав. :0159:

Кличко Чисора лицо ударял, ударял и очки победил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІд цього взагалі ліг: ""Не можу зараз заглиблюватись у конкретні деталі, коли абсолютно справедливо Британська рада з боксу буде розслідувати це питання, а також сварку з Девідом Хеєм, де мене вдарили пляшкою. Суть у тому, я принизив мою сім'ю, мою команду і, що найгірше, мій улюблений спорт. Я визнаю, що мої дії були абсолютно непрофесійні, з провокацією чи без. Тепер, з холодною головою і після всього, що вже сталося, мої дії постають гідними жалю, і я сам вражений при їх висвітленні в засобах масової інформації.""

:_07::0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко готов на бой-реванш с Чисорой: Я должен наказать этого парня

Чемпион мира в супертяжелом весе по версии WBC Виталий Кличко в интервью немецкому изданию Die Welt заявил, что готов провести повторный поединок с недавно поверженным Дереком Чисорой.

26be4734827e042c9cac99aad485c8a1.jpg

Кличко хочет наказать Чисору нокаутом на ринге / АР

"Разум подсказывает мне, что реванш мне не нужен, но мое эго, что-то глубоко внутри меня ясно говорит мне, что я должен по-настоящему наказать этого парня. Я хочу нокаутировать его на ринге. Этот счет еще не закрыт", - сказал украинский боксер.

По словам Кличко-старшего, его шокировало поведение Чисоры, в том числе и драка после боя в с Дэвидом Хэем.

"Я смотрел на все это с трибуны и думал, куда я попал. Рано или поздно такой человек получит справедливое наказание, жизнь уже не раз это демонстрировала. Так себя вести нельзя: ни в спортивном, ни в человеческом плане. До боя я еще думал, что его поведение - это шоу, но потом до меня дошло, что он не играет. Видимо, он больной на голову. Когда я вспоминаю о том, что он натворил: меня он ударил в лицо перед боем, Владимиру плюнул в лицо на ринге, затем драка на пресс-конференции и угрозы кого-то застрелить... Как можно быть таким? Невероятно. Что делается в его голове? Все, что я видел в его исполнении, кажется мне кошмаром", - отметил Виталий Кличко.

Также украинский чемпион сообщил, что ему не потребуется операция на травмированном плече.

"Сейчас болезненных ощущений нет. После проведенной в воскресенье томографии я прошел специальные исследования в Атос-Клинике Мюнхена. Могу дать отбой: операция не понадобится. Мне нужен перерыв на шесть-восемь недель, однако мой организм невероятно быстро регенерируется - это обнадеживает. Вскоре я снова буду в форме", - заявил Кличко-старший.

По словам боксера, травма не вынудит его завершить карьеру.

"Никому не стоит волноваться о моем будущем как спортсмена и как человека. Я вернусь на ринг. Я этого хочу и я в этом уверен", - сказал Кличко.

Напомним, бой Виталия Кличко и Дерека Чисоры состоялся 18 февраля в Мюнхене (Германия) и завершился победой украинца по очкам единогласным решением судей.

На взвешивании Чисора отвесил пощечину Виталию Кличко, затем перед боем плюнул в лицо его брату Владимиру и в завершение устроил драку с Дэвидом Хэйем на пресс-конференции, посвященной итогам боя.

Чисора позже был арестован в мюнхенском аэропорту в тот момент, когда проходил регистрацию на свой рейс. Боксер и его тренер Дон Чарльз были препровождены в полицейский участок в Мюнхене, где обоих допросили.

Правоохранители также хотели пообщаться и с Хэем, но он в спешке покинул Германию ранним утром 19 февраля. Свой побег боксер объяснил тем, что испугался угроз Чисоры, который грозился "пристрелить" его.

Оба участника инцидента уже принесли свои извинения.

Тем не менее, Чисоре грозит пожизненная дисквалификация. Слушания по его делу Британский совет по контролю за боксом назначил на 14 марта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок покладено: спочатку Хей родратував, потім Чісора... Щось Мормек мовчить... Боюсь, що зара посипеться образ від різних мавп на Кличків - це ж найпростіший спосіб щоб тебе почули ЗМІ. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок покладено: спочатку Хей родратував, потім Чісора... Щось Мормек мовчить... Боюсь, що зара посипеться образ від різних мавп на Кличків - це ж найпростіший спосіб щоб тебе почули ЗМІ. )

Ждуть яке кінцеве рішення буде по Чисорі (можлива заборона боксувати у Німеччині + позбавлення ліцензії). Так можна і в безробітні попасти. Тай Клички можуть відмінити поєдинок, тоді і штраф прийдеться зі старих запасів платити.

Леннокс Льюис: «Чисора продемонстрировал крайнюю степень неуважения к титулу чемпиона мира в супертяжелом весе – величайшего титула из всех ныне существующих. Если бы Дерек ударил меня так, как ударил Виталия на взвешивании, боя бы вообще не было. Вместе с этой пощечиной он бы потерял свой шанс».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився Поветкін-Хук,виграв росіянин,суддям хай дякує,зал. освистів його по ділу.Проти Кличків в нього шансів нема,брати набагато "розумніше" боксують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і повеселили Повєткін з Хуком) Тільки фініш судді спортили.Русскій вітязь просто напросто відскочив...Позорище...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що Атлас и Зімін вчили Повєткіна гриби собирати. Будь на місці Хука нігерієць Пітер, то закатав би його потилицю в ринг. Цікаво вийде Повєткін на Чисору чи буде далі готуватись до бою з Кличком?

chisora42.jpg

БЕРЛИН, 25 февраля. /ИТАР-ТАСС/. Экс-соискатель титула чемпиона мира по версии Всемирного боксерского совета /ВБС/ в супертяжелом весе британец Дерек Чисора намерен встретиться с победителем боя за "регулярный" титул по версии Всемирной боксерской ассоциации /ВБА/ между россиянином Александром Поветкиным и Марко Хуком из Германии.

После объявления победителя боя между обладателем титула регулярного чемпиона WBA в супертяжелом весе Александром Поветкиным и чемпионом WBO в первом тяжелом весе Марко Хуком в Штутгарте (Германия) боксеры и тренер высказались по поводу решения судей:

Марко Хук: Поветкин не может стоять на ногах - и его объявляют чемпионом? Сегодня победил Зауэрланд. Многие победителем видят меня- я хорошо попадал.

Поветкин: Трудно сказать, почему так пошел бой. Наверное, я его недооценил, сначала всё шло хорошо, потом стало хуже. Я просто подустал. Не знаю, может я не настолько серьезно настроился на этот бой.

Улли Вегнер: Я сказал Марко, что победить он может только нокаутом, и он уже был близок к победе: Поветкин плывет – и тут они бьют в гонг! Если бы Марко ударил ещё раз - он бы выиграл досрочно. Не понимаю, почему Поветкин не получил предупреждения за то, что он постояно держал голову слишком низко.

Генри Маске: Поветкин сам себя победил. Его старый тренер Атлас придавал мало значения выносливости, новый тренер не мог это исправить за 3 недели. Улли Вегнер прав: Поветкин защищался за счет слишком низкой стойки. Тот, у кого достаточно сил, не станет так боксировать. Рефери надо было это прервать.

Змінено користувачем frv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WBC безстроково дискваліфікувала Дерека Чісору

Всесвітня боксерська рада (WBC) безстроково дискваліфікувала Дерека Чісору за його поведінку до і після поєдинку із Віталієм Кличком.

Британський боксер у надважкій вазі зчинив бійку на післяматчевій прес-конференції із іншим британським боксером Девідом Хеєм.

Чісора також перед матчем на офіційному зважуванні вдарив по обличчю Віталія Кличка, а на ринзі плюнув водою у брата Віталія Володимира Кличка.

WBC сказала, що "це була найгірша поведінка професіонала в історії".

Орган також вимагає, щоб 28-річний Чісора пройшов курс лікування із контролю свого гніву перед тим, як організація розгляне скасування заборони.

Президент WBC Хосе Сулейман також сказав, що орган наразі розглядає питання накладення "серйозного" штрафу на англійського боксера, який народився у Зімбабве.

Організація також виключає його із рейтингу.

"WBC категорично засуджує поведінку, яка за будь-яких обставин є неприйнятною в боксі", - йдеться у заяві організації.

"Боксери повинні бути джентльменами та демонструвати світові приклад честі та чесної гри, коли, після захопливого бою вони тиснуть руки та віддають шану один одному всередині рингу".

Попереду - слухання

Британська боксерська рада, яка видає і скасовує ліцензії в Британії, має розглянути на своїх слуханням поведінку Чісори 14 березня.

В інтерв'ю Бі-Бі-Сі його менеджер Френк Воррен сказав: "Не розумію, як комусь можуть заборонити виступити без проведених слухань. Я ніколи такого не чув. Слухань же не було. Я не заперечую, він зробив деякі речі, яку йому не слід було робити, і я жодним чином не виправдовую його вчинків, але багато сталось за лаштунками, і ці речі необхідно брати до уваги, ухвалюючи рішення".

http://www.bbc.co.uk...ra_ban_ak.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Хей що, легким переляком від усього цього відбувся? Чисора не сам же бився на прес-конференції? Які по ньому, цікаво, санкції будуть і чи будуть взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кар'єра - "насмарку".

http://sport.bigmir.net/boks/profi/1538377-Kar-era-nasmarku--Vtoraja-avtoritetnaja-organizacija-vybrosila-Chisoru-iz-svoego-rejtinga

Змінено користувачем Michaylo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хей, я считаю, вообще уйдет в анналы истории и будет позабыт, позаброшен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Владимир Кличко – Жан-Марк Мормек

На кону титулы WBA Super World, IBF, WBO, International Boxing Organization

Дюссельдорф. ESPRIT arena.

Трансляция на канале «Интер», начиная с 22:15 и РЕН-ТВ в 23:45.

Мій прогноз незворушний, 4-6 раунд.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8-10

Цілком ймовірний прогноз, але я всеодно хочу раніше спати лягти, ніж 8 раунд почнеться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда...достали пенсионера. Интересно, сколько Мормеку заплатили.....Клич будет тянуть до последнего, коммерция голимая, до 10-го должен простоять, дабы рекламу отработать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боляче дивитися

Угу, особливо Мормеку :)

Ну а хто може дати цікавіший бій Володимиру? Крєвєткін?.. ну не знаю... було б те ж саме побиття. Будем чекати обов'язкових захистів з першими номерами рейтигнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...