Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

Ну ти і валянок, якщо віриш їхнім інтерв'ю.

Якщо я щось пропустив на рахунок інтервью то проясніть, якщо ти щось хотів натякнути на рахунок мого ніка то можеш скзати мені це в лице

Вибачте, не замітив подібності деяких слів.

Тим більше - нічого не хотів цим СКЗАТИ.

Про "ІНТЕРВЬЮ" промовчу. Ви, мабудь, боксер?

Я також. Правда - вже не діючий.

Змінено користувачем Michaylo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп:

надибав в мережі... соррі якщо вже було і я повторююсь

Віталій Кличко і кікбоксінг...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп:

надибав в мережі... соррі якщо вже було і я повторююсь

Віталій Кличко і кікбоксінг...

Погепав япошку :) Той з 2-го раунду ноги вже як на лижах пересував.

З.І. Як наші ОПГ пропустили такі цінні кадри не розумію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дивлюсь онлайн-трансляцію Чагаєв - Повєткін... Ржу... Повєткін -- на 200% "русскій", навіть кричить на нього англомовний тренер через перекладача :0024:

За стільки часу роботи з Тедді Атласом міг би вже і навчитись розуміти його без перекладача... але як справжній "русскій" він, певно, чекає, що Атлас заговорить російською.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

О котрій годині бокс?І на якому каналі?

Змінено користувачем Travian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямую трансляцию поединка в Украине осуществляет телеканал «Интер». Начало «Вечера бокса» - 23:00.

http://www.sportonline.ua/news/fights/boxing/8408.html

Змінено користувачем vitali
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вистоїть Адамек

якісь погані передчуття...

Змінено користувачем TUBORG
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямую трансляцию поединка в Украине осуществляет телеканал «Интер». Начало «Вечера бокса» - 23:00.

http://www.sportonline.ua/news/fights/boxing/8408.html

бій почнеться о 00,05

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки йому немає рівних , що й казати " :0145: Мудрий боксер " :yesmaster:

Але він всетаки пожалів поляка і не хотів йому переривати кар*єру, бо після накауту поляк би довго відходив :0091: ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Енді, а чого розчарований?.. радіти треба за Кличка, він реально заслужив. Не через те що він НАШ, а через те що він РЕАЛЬНИЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти ж сам знаєш, що бій Віталій -- Х_й буде ще більш бізнесовим і ще менш цікавим, ніж Віталій-Томаш. Тому що Адамек реально чувак з залізними яйцями, який на протязі всього бою майже рефлекторно старався щось протиставити Кличку. А що протиставив Хей в останньому бою?.. Свою чудову задню передачу і вміння стояти на колінах перед суперником, припавши до його шортів своїми брудними губами?..

Особисто мене бійці на зразок Адамека тішать значно більше, бо вони знають, що свій гонорар мають відпрацювати, і вони намагаються вижити, не уникають бою, створюють хоч якесь шоу. А Хей свій гонорар відпрацьовує не в бою, а перед ним, не руками, а язиком. Я не чекаю бою Віталій Кличко -- Девід Хей. Хоча і впевнений, що в тому бою Кличко був би ще більшим термінатором, ніж в бою проти Франческо Спінеллі в далекому грудні 1998 року. На Хея він би вивернув всю свою звірячу агресію... але сам Хей абсолютно нічого не може протиставити Кличкам. Так що, краще вже Томаш Адамек, Шеннон Брігс і Коррі Сандерс, ніж Девід Хей.

А взагалі, я все ще мрію, що Льюіс надумає на старості повернутись... хоча, це моя рожева мрія, якій не судилось збутись :)

P.S. В бою Хей-Адамек я б однозначно поставив на Адамека...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 02:48' post='1052445893']

не став – програєш..

Тільки якщо на Хея поставить Дон Кінг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 03:09' post='1052445898']

але от якось блін надто емоційно ти їх оцінюєш

Та от такий я є, дуже часто мислю і поступаю, керуючись емоціями :)

Часом програю, часом виграю, але задоволення завжди отримую масу :)

І до боксерів ставлюсь так само. Боксери з жагою до перемоги, з великим серцем і міцним характером завжди показували шикарні бої. Подивись, наприклад, бій Луана Краснікі проти Леймона Брюстера... це бій, за який обом можна поставити пам'ятники, обосливо 8-9 раунди... Це бій не хлопчиків, а воїнів з сильним характером. Може жоден з них і не має справді нокаутуючого удару, характер і воля роблять їхні бої вибуховими і незабутніми. Ти можеш уявити Хея на місці когось з них в тому бою?.. Я -- ні. Хоча за рівнем вони далекі від того ж Кличка чи Тайсона. Але їх бої хочеться дивитись.

От тим, напевно, і відрізняються між собою брати Клички. Володимир -- хрестоматійний боєць. Вивчений, вишколений, з "червоним дипломом", але без бойового характеру. А Віталій -- воїн з вогнем в серці. Талант, абсолютно обдарований природжений боксер, неповторний, самобутній. Як Тайсон, як той же Льюіс. Останній, до речі, 100% відчув це і тому пішов з боксу. Він зрозумів, що Віталій на четвереньках буде повзати, але бій не здасть, характер не той. Проти Володимира Льюіс би вийшов і виграв би. Проти Віталія -- ні. В нього в очах це світилось після їхнього бою.

А нарахунок Хея... він мав непогані результати в легших вагових категоріях, там де була важлива швидкість, і його удар на фоні неї був непоганим. А в супертяжах він, по великому рахунку, ніхто. Ти бачив хоча б один його ГАРНИЙ бій в супертяжах? Та дід Холіфілд в бою проти Валуєва виглядав на порядок краще, ніж Хей. Хей -- це боксер класу Повєткіна, але аж ніяк не класу Кличка, особливо Віталія. Той самий Брюстер його б поклав. Сандерс поклав би. Льюіс його просто знищив би. Не буду таким категоричним, але мені здається, що якщо зараз поставити Холіфілда проти Хея -- старий виграє, як мінімум за очками.

' date='Сегодня, 03:09' post='1052445898']

порівнювати бріггса (!) і коррі сандерса (!) з адамеком - нонсенс

за класом -- нонсенс. За характером і вибуховістю -- вони однакові. Просто для того ж Адамека немає зараз боксерів класу Сандерса, час такий, криза в надважкому дивізіоні навіть Адамеку не дає розвиватись, не кажучи вже про Кличків, якім там просто нудно вже стає на троні.

глянь на тому ж боксрек що це за пацани, і від кого вони вигрібали :)

Думаю Адамек не сцикнув би повигрібати від тих самих суперників. Тільки їх немає зараз... пусто...

' date='Сегодня, 03:09' post='1052445898']

хей хоче віталія, віталій хоче хея

Насправді Хей хоче бабки, а Віталій просто дуже гордий і честолюбний, його зачепило :)

Треба було бачити, який Віталій був розбитий горем, коли Володимир не зміг нокаутувати Хея... :0024:

Якщо я і чекатиму поєдинку Віталій - Хей, то тільки щоб побачити, як нагла рожа вигрібає заслужених люлєй. Мені завжди страшенно подобалось ставлення Кличків до суперників (до того ж Адамека, наприклад) і надзвичайно харили такі хами, як Хей. Ну, це знову ж таки емоції і загострене відчуття справедливості... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора Віталію вже "прікращати" з боксом

Видно,що він в чудовій формі,але якось стає все страшніше і страшніше...

Суперників - нема.Сподобався Адамек,тим що не тріпав язиком і намагався протидіяти нашій машині ненасравши в труси.

Хочеться завершальний бій в Києві і нокаут Хея :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець... я горджусь тим, що живу в спільній з ним країні "УКРАЇНА"!!!

Кличко Чемпіон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...