Перейти до змісту

Рада увеличила помощь при рождении ребенка


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

Верховная Рада приняла законопроект Президента об увеличении материальной помощи при рождении ребенка.

За соответствующее решение проголосовал 261 из 378 народных депутатов, зарегистрированных в сессионном зале.

Законопроект (№ 7350 от 10.11.2010 г.), инициированный Президентом Украины Виктором Януковичем, предусматривает увеличение общей суммы материальной помощи при рождении ребенка. На первого ребенка она увеличивается до 25 тыс. 050 грн (сейчас 12 тыс. 240), на второго — сумма пособия увеличивается до 50 тыс. 100 грн, третьего и последующих — до 100 тыс. 200 грн.

Напомним, 9 ноября, первый заместитель главы АП Ирина Акимова сообщила, что в парламент направлен законопроект об увеличении разового пособия на рождение ребенка.

Источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

увеличении материальной помощи при рождении ребенка

Я тут в іншій темі відносно недавно хвалилась, що дитячі гроші стабільно "падають" нв картку.

Накаркала - немає :( .

А якщо ще й збільшать обіцяні суми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я конечно только за, но

третьего и последующих — до 100 тыс. 200 грн.
а не будут ли этим злоупотреблять всякие нехорошие родители и в итоге появится только больше беспризорников :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не будут ли этим злоупотреблять всякие нехорошие родители и в итоге появится только больше беспризорников :(

Так є навіть зараз, і при менших сумах виплат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що підвищили, але це мізерне підвищення в порівнянні, наприклад з самим Президентом витратами Уряду:

Потреба у коштах для проведення доплат у 2011 році 137 832 530 грн

Збільшення витрат на апарат Президента Уряд - 400 000 000 грн

а ще ж є Президент, і в нього також рекордний бюджет

крихти зі столу, з "пира во время чумы".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правлячій бидло-еліті потрібні молоді здорові раби, а людей з кожним роком стає все менше хтось втікає хтось спивається, хтось стає недієздатним, а скоро повинні народжуваті діти початку і середини 90х , а враховуючи їх малу кулькість саму по собі + критичне ставлення до всього чи багато вони нарожають? Демографічна яма ще тільки попереду, рокі через 10 ми будемо країною пенсіонерів.

Так що розрахунок яників дуже простий - заманити довірливих батьків а потім стократно відбити ці гроші рабською працею новонароджених

нічого особистого просто бізнес :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не будут ли этим злоупотреблять всякие нехорошие родители и в итоге появится только больше беспризорников :(

Так є навіть зараз, і при менших сумах виплат.

Так народжуйте самі. Без циган.

Колись моя мама, народивши четверту дитину отримувала аж 14 рублів в місяць(чи щось близько того), а моя бабуся 12 руб. пенсії і якось виживали.

А тепер мої куми, котрі мають скількісь там фірм і квартиру і дім, і авто 2 чи 3, і мають всього двох дітей. Чому більше не хочуть? "Щоб ніщету не плодити". Так кум мені сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max

Ти з роду аристократів?

Впевнений у шляхетності свого генофонду?

Да-да... НЕмитих і нечесаних... Вони тіко і вміють шо нити, як всім хреново, но на рішучіші дії- кишка тонка... рицарі інета, йопта ) Работнікі мишки і клавіатури, нєусипні бдітєлі честі та совісті національних свідомітів )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не будут ли этим злоупотреблять всякие нехорошие родители и в итоге появится только больше беспризорников :(

Так є навіть зараз, і при менших сумах виплат.

Так народжуйте самі. Без циган.

Одне другого не виключає.

Колись моя мама, народивши четверту дитину отримувала аж 14 рублів в місяць(чи щось близько того), а моя бабуся 12 руб. пенсії і якось виживали.

Ключове слово - виживали, а хочеться ЖИТИ.

А тепер мої куми, котрі мають скількісь там фірм і квартиру і дім, і авто 2 чи 3, і мають всього двох дітей. Чому більше не хочуть? "Щоб ніщету не плодити". Так кум мені сказав.

Цього що в першій частині (сподіваюсь поки :D ) навіть і близько немає.

Також маю двох діток і також всім знайомим, які натякають на третю дитину кажу, що виносити та народити - це маленька частина справи, а далі їх ще "на ноги" треба поставити.

Я тут в іншій темі відносно недавно хвалилась, що дитячі гроші стабільно "падають" на картку.

Накаркала - немає :( .

А якщо ще й збільшать обіцяні суми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я знаю, що співробітники Соцбезу ходили по домівках і перевіряли чи доцільно використовуються гроші на дітей. Чи у дитини достатньо одягу. Пелюшок. Підгузників. Чи речі чисті і т.д.

Це спонукання східних областей до народжуваності. У нас на заході (зокрема у нас же на Волині) із цим все гаразд. Ми демографічно в плюсі.

Суми радують, але чи із цими сумами не підуть і ціни туди ж - у збільшення....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюся то ці суми будуть виплачувати почастково на протязі терміну, що в два рази довший ніж термін на протязі якого виплачується допомога зараз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max

Ти з роду аристократів?

Впевнений у шляхетності свого генофонду?

Да-да... НЕмитих і нечесаних... Вони тіко і вміють шо нити, як всім хреново, но на рішучіші дії- кишка тонка... рицарі інета, йопта ) Работнікі мишки і клавіатури, нєусипні бдітєлі честі та совісті національних свідомітів )

Чого так серйозно все сприймаєш?

Якщо б моя собака вміла говорити вона б казала те що і ти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то повний текст закону такий (звідси):

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 15 Закону України

"Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Статтю 15 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 35, ст.290) доповнити після частини першої новою частиною такого змісту:

"11. Розмір державної соціальної допомоги (в тому числі і максимальний), визначений відповідно до статті 5 цього Закону, збільшується на кожну дитину віком від 3 до 13 років у 2011 році на 60 гривень, у 2012 році – на 120 гривень, у 2013 році – на 180 гривень, у 2014 році – на 250 гривень, а на дітей віком від 13 до 18 років збільшується у 2011 році на 100 гривень, у 2012 році – на 230 гривень, у 2013 році – на 360 гривень, у 2014 році – на 500 гривень".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2011 року.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

А вносяться зміни в цей закон.

Я сильно не вчитувався, але там мова йде про малозабезпечені сім'ї... WTF?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максику, ми все обговорювали вже в ПМ-ах... Я тобы пропонував зайти в госты ы довести шо ти не троль... ти ж поморозився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер можна сказати, що "журналюги" з першого посту в черговий раз видали бажане за дійсне.

Насправді Фьодрч вніс законопроект №7521, в якому говориться:

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про державну допомогу сім'ям

з дітьми" щодо виплати допомоги при народженні дитини

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Статтю 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" викласти в такій редакції:

"Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини

Допомога при народженні дитини нараховується виходячи з розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, установленого на день народження дитини.

Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, – на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, – на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму, – на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину – 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину – 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2011 року.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене зараз двоє діток, коли матиму свій будинок - народжу ще. І пофігу яка там допомога держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось знає чи збільшаться нарахування, якщо дитина народилася в 2010му році?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось знає чи збільшаться нарахування, якщо дитина народилася в 2010му році?

НІ

Я народила малюка 30.12.07, закон тоді вже давно був прийнятий, що З НОВОГО РОКУ буде 12тис грн - я ж мала на 4тис менше, ніж ті, які народили через 34год після мене :D

Так само і тут. Привязка ж йде до нового бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюся то ці суми будуть виплачувати почастково на протязі терміну, що в два рази довший ніж термін на протязі якого виплачується допомога зараз...

Таки да.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Наші олігархи не звідти заїхали не премії давати потрібно за дітей(щоб батькам було за що :friday: ), а створювати умови для їх народження (дати можливість заробляти гроші)

ФАКТ Недавно дружина лежала в пологовому будинку, на годування однієї вагітної в день держава виділяє АЖ ЦІЛИХ 2 ГРИВНІ 50 КОПІЙОК скільки часу проживе здорова людина харчуючись на такі кошти а вагітним потрібні вітаміни , .... тому вбивають дітей ще в зародку бо їм на автомобілі і дачі не вистачає :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці допомоги...Я народила малого в 2004, коли допомога одноразова була 700 грн, здається. І, в останню чергу, я думала, яку ж сумму мені перекинуть на карточку?? І не тому, що була дуже багата, а тому, що :

а) дитину дуже хотіла

б) розраховувала лише на себе і чоловіка

А теперешні мєтанія з допомогою, імхо, призведуть лише до ще одного стрибка цін на дитячі товари, підвищення народжуваності серед неблагополучних та малозапезпечених сімей (мила, треба нам нового дивана купити, а чи не народиш ти мені 5-ту дитину?) та затримок з виплатою "дитячих" грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...