Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...

На тижні ходив в Metal Gym і в Атлетіко (в Вашавському). Задоволений. І там і там зал чудовий. Всі потрібні тренажери є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні у Інтер Атлетику. Я щось пропустив? Ціни: 390грн абонемент в міс +500 грн зайняття з тренером. Це відколи такі ціни у нас? :0156: Самому - страшно. Так як ніколи не займався і боюсь стати інвалідом після самостійних підходів. Невже у нас дійсно в місяць 900 грн тільки за тренажерний?(не враховуючи усілякі коктейлі, добавки) А якщо додати - басейн майже 1500 грн в міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні у Інтер Атлетику. Я щось пропустив? Ціни: 390грн абонемент в міс +500 грн зайняття з тренером. Це відколи такі ціни у нас? :0156: Самому - страшно. Так як ніколи не займався і боюсь стати інвалідом після самостійних підходів. Невже у нас дійсно в місяць 900 грн тільки за тренажерний?(не враховуючи усілякі коктейлі, добавки) А якщо додати - басейн майже 1500 грн в міс.

безліміт 290 має бути. Тренер був від 300 вроді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні у Інтер Атлетику. Я щось пропустив? Ціни: 390грн абонемент в міс +500 грн зайняття з тренером. Це відколи такі ціни у нас? :0156: Самому - страшно. Так як ніколи не займався і боюсь стати інвалідом після самостійних підходів. Невже у нас дійсно в місяць 900 грн тільки за тренажерний?(не враховуючи усілякі коктейлі, добавки) А якщо додати - басейн майже 1500 грн в міс.

в АтлетіКО перше заняття з тренером. Він Вам і рецепт випише по якому займатись. Цього рецепту початківцю на місяців 4-6 вистачить з головою, а ось коли приїсться чи захочете вкачати щось конкретне - можна окремо домовитись за новий рецепт чи скласти програму самому (добре погугливши чи підписавшись на пару каналів по даній тематиці на YouTube).

Головне бажання, а не тренер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна окремо домовитись за новий рецепт чи скласти програму самому (добре погугливши чи підписавшись на пару каналів по даній тематиці на YouTube).

Перебрався на триденну. Красота ^_^

Тренер треба тільки якщо треба показати\проконтролювати правильне виконання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер треба тільки якщо треба показати\проконтролювати правильне виконання.

Це тренери і безкоштовно можуть зробити. Просто не будуть стояти над тобою все тренування, а декілька раз покажуть як треба і подивляться перший підхід за тобою. Але як на мене, найкраще - це канали Yougifted и fit4life.ru на ютубі. Дуже добре розказують і показують правильну техніку вправ, особливо бази. І ще, ніколи не дивитися і не слухати Юру Спасокукоцького )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=73oN8H-dXHk

Нє-нє - треба тренуватись по системі Плюшевого Бороди :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В який спортзал і з якими тренерами ходити - питання другорядне. Головне чи будете їсти хімію (креатин, амінокислоти, протеїнові добавки), чи будете займатись на звичайній їжі. В першому варіанті вже за рік відчуєте значні результати, в другому - все буде йти нецікаво і помаленьки, Новачки різко спригують з другого на перший. Але при цьому варто пам'ятати, що чудес не буває і жмете не ви а хімія (шкідлива-нешкідлива) і коли ви по якихось причинах відмовитесь від її вживання, все вернеться на круги своя. Тобто. якщо ви рік щось наганяли, то десь до року і вернетесь практично на те ж що було, тільки з врахуванням року тренувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В який спортзал і з якими тренерами ходити - питання другорядне. Головне чи будете їсти хімію (креатин, амінокислоти, протеїнові добавки), чи будете займатись на звичайній їжі. В першому варіанті вже за рік відчуєте значні результати, в другому - все буде йти нецікаво і помаленьки, Новачки різко спригують з другого на перший. Але при цьому варто пам'ятати, що чудес не буває і жмете не ви а хімія (шкідлива-нешкідлива) і коли ви по якихось причинах відмовитесь від її вживання, все вернеться на круги своя. Тобто. якщо ви рік щось наганяли, то десь до року і вернетесь практично на те ж що було, тільки з врахуванням року тренувань.

креатін,протеїн хімія? перед тим як щось писати погугли і почитай. ато смішно навіть таке читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер треба тільки якщо треба показати\проконтролювати правильне виконання.

Це тренери і безкоштовно можуть зробити. Просто не будуть стояти над тобою все тренування, а декілька раз покажуть як треба і подивляться перший підхід за тобою. Але як на мене, найкраще - це канали Yougifted и fit4life.ru на ютубі. Дуже добре розказують і показують правильну техніку вправ, особливо бази. І ще, ніколи не дивитися і не слухати Юру Спасокукоцького )).

не був би я таким конкретним, інколи навіть він говорить діло, а говорити "не слухай того, чи слухай того" варто тоді коли ти викачав собі "раму" по якийсь іншій програмі, і можеш суттєво доказали що той самий Спасококуцький неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не був би я таким конкретним, інколи навіть він говорить діло, а говорити "не слухай того, чи слухай того" варто тоді коли ти викачав собі "раму" по якийсь іншій програмі, і можеш суттєво доказали що той самий Спасококуцький неправий.

Згідний. Але основні його відео, поради і т.д зводяться до дикого чітінгу з дикими вєсами і частинними амплітудами. Я не спорю, що такі методи дієві для серйозних спортсменів, але для новачків воно не те, що непотрібне, а навіть шкідливе.

Я думаю, очевидно, що відео такого плану розраховується в першу чергу для новачків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю, що такі методи дієві для серйозних спортсменів, але для новачків воно не те, що непотрібне, а навіть шкідливе.

Я думаю, очевидно, що відео такого плану розраховується в першу чергу для новачків.

Не беріть з самого початку шалену вагу, вчіть техніку - і буде вам щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В який спортзал і з якими тренерами ходити - питання другорядне. Головне чи будете їсти хімію (креатин, амінокислоти, протеїнові добавки), чи будете займатись на звичайній їжі. В першому варіанті вже за рік відчуєте значні результати, в другому - все буде йти нецікаво і помаленьки, Новачки різко спригують з другого на перший. Але при цьому варто пам'ятати, що чудес не буває і жмете не ви а хімія (шкідлива-нешкідлива) і коли ви по якихось причинах відмовитесь від її вживання, все вернеться на круги своя. Тобто. якщо ви рік щось наганяли, то десь до року і вернетесь практично на те ж що було, тільки з врахуванням року тренувань.

креатін,протеїн хімія? перед тим як щось писати погугли і почитай. ато смішно навіть таке читати.

як на мене то гейнер, бца та казеін - те що тре... А от креатін і енергетики можна приберегти на перший застій в рості. Енергетики взагалі шкодять желудоку, серцю і тд. Краще приймати тільки тоді коли відчуваєш шо не впевнений в собі :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу в "Тайфун" - Спілка воїнів авганістану. 150 грн місяц , всі тренажери новенькі + душ. Перше заняття може бути безкоштовне ( ознайомче ніби )

Рік часу вже там, мені подобаеться, - 1 мінус трошки мало місця )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В який спортзал і з якими тренерами ходити - питання другорядне. Головне чи будете їсти хімію (креатин, амінокислоти, протеїнові добавки), чи будете займатись на звичайній їжі. В першому варіанті вже за рік відчуєте значні результати, в другому - все буде йти нецікаво і помаленьки, Новачки різко спригують з другого на перший. Але при цьому варто пам'ятати, що чудес не буває і жмете не ви а хімія (шкідлива-нешкідлива) і коли ви по якихось причинах відмовитесь від її вживання, все вернеться на круги своя. Тобто. якщо ви рік щось наганяли, то десь до року і вернетесь практично на те ж що було, тільки з врахуванням року тренувань.

креатін,протеїн хімія? перед тим як щось писати погугли і почитай. ато смішно навіть таке читати.

як на мене то гейнер, бца та казеін - те що тре... А от креатін і енергетики можна приберегти на перший застій в рості. Енергетики взагалі шкодять желудоку, серцю і тд. Краще приймати тільки тоді коли відчуваєш шо не впевнений в собі :0151:

щоб був ефект гейнера треба їсти дужее багато, так само як і протеіна)))

ну взагалі так і використовуєтся, коли почався перший застій ваги тоді починають вживати креатін та передтреніровочне, якість вітамінчікі. а так то воно нафіг треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди одні проффесори тут (вам би лекції на дурфаці читати млять, фору напевне доцентам точно дали), який все таки президент, такі і його піддані:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди одні проффесори тут (вам би лекції на дурфаці читати млять, фору напевне доцентам точно дали), який все таки президент, такі і його піддані :)

ну да ми такі, а для чого ще інтернет?

п.с доречі там дуже багато цікавого найти можна, і якщо невмієш читати то навіть відео є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да ми такі, а для чого ще інтернет?

п.с доречі там дуже багато цікавого найти можна, і якщо невмієш читати то навіть відео є)

post-12037-0-55608500-1373055017_thumb.j

post-12037-0-55608500-1373055017_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да ми такі, а для чого ще інтернет?

п.с доречі там дуже багато цікавого найти можна, і якщо невмієш читати то навіть відео є)

:_09: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В який спортзал і з якими тренерами ходити - питання другорядне. Головне чи будете їсти хімію (креатин, амінокислоти, протеїнові добавки), чи будете займатись на звичайній їжі. В першому варіанті вже за рік відчуєте значні результати, в другому - все буде йти нецікаво і помаленьки, Новачки різко спригують з другого на перший. Але при цьому варто пам'ятати, що чудес не буває і жмете не ви а хімія (шкідлива-нешкідлива) і коли ви по якихось причинах відмовитесь від її вживання, все вернеться на круги своя. Тобто. якщо ви рік щось наганяли, то десь до року і вернетесь практично на те ж що було, тільки з врахуванням року тренувань.

Я займаюсь в залі Динамо вже декілька років. Значні результати досягаються за рік в будь-якому випадку, ефект добавок буде незначним. Креатин дає ефект лише після досягнення силового плато і дасть приріст силових не більше, ніж на 10-15%. Інша справа, що переважна більшість людей в залі роблять абсолютно непотрібні вправи, як всякі десятки різновидів підйомів на біцепс і розводок на груди під 35-ма різними кутами+різні варіації вправ на прес. І за межами залу такі їдять лайно і то дуже нечасто). База - ключ для "нехіміка" як і правильне збалансоване харчування (5-6 разів на день) А добавки (які не є хімією в моєму розумінні) - то діло десяте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ходить в цей (Юніверс) зал? Які враження?

Знаходиться неподалік від мене. От і думаю туди заметалиститись.

А взагалі, ось, натрапив на такий ресурс: http://v.lutsk.ua (перепрошую, якщо ця силь вже тут була). Може комусь знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ходить в цей (Юніверс) зал? Які враження?

Знаходиться неподалік від мене. От і думаю туди заметалиститись.

Я ходжу. Зал перший, враження тільки позитивні, особливо після декількох місяців, коли вже почав потроху розбиратись що до чого.

Часто бувають акції типу "тримісячний абонемет за 600грн". Місця достатньо, відвідувачі - цілком адекватні люди, тренери завжди допоможуть.

От тільки мінус - музика (принаймні для мене). По ТВ лабає хз-який музичний канал, так що можна і плеєр взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...