Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

угу... это уже когда зная в чём суть ролика

Як казав мій інструктор, дорогу потрібно постійно читати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

Мне тоже кажется, что не стоит раз"езжать по кладбищу без особой нужды. Но я не уверена в этом. "Моя" могилка тоже там, за "водокачкой", я туда велом обычно езжу и чувствую себя неловко, когда еду по аллее, буд-то что-то нарушаю...

Но по сути автор ролика, считаю, прав. Детей нужно контролировать всегда, явно, или неявно. Вам бы было легче от того, что ребенка задавили во дворе а не на магистрали?

Мои дети выросли, но мелкими были управляемы, с первой "команды". Держать за ручку их было необязательно, были усидчивы и послушны.

Видать беспроблемный ребенок ослабил мою бдительность и однажды он преподал мне урок.

Малому было около двух лет. Мы гуляли по аллее, которая разделяет две встречные полосы движения. Я отвлеклась от малого на какое-то время(мобильных еще не было :)) и услышала звук экстренного торможения. Сразу поняла, что это касается меня.

Мой Ромка пролез через кусты-ограждение и просто встал на дороге. Когда я туда добежала увидела уже только, как мой малый стоит перед машиной в метре от бампера, водитель вышел спокойно взял его и переставил на газон. Потом просто с укором покачал головой, сел в машину и уехал.

Больше такого не повторялось ни с моей стороны, ни со стороны малого.

Дети непредсказуемы. Помните об этом все родители.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня на местном кладбище мама и бабушка. мне тяжело нести инструменты.что делать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже четыре года езжу на кладбище. Без инструментов. Просто навестить. Порядок навожу при помощи одного ножичка. У нас принято на могилах целые грядки разводить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, Ти ВЕСЬ садовий інвентар возиш на кладовище? Чи сапку? Можливо лопату.

Із придбанням авто - ми всі робимося ліниві до пішої ходи. Особливо із вантажем. А раніше ходили, носили (і тяжке ) і нічого. Уявляєте - нічого! Здоровші були.

Пенсіонери й досі їздять маршрутками з сапками/лопатами/граблями на кладовище. І пішки ходять. І далеко. І ноги їм ні звідки не вихитуються. Варто було б там обмежуючі знаки поставити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто було б там обмежуючі знаки поставити!

Колись просто робили платний в'їзд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись просто робили платний в'їзд...

І паркомат поставити, ага :)

Гаішніка картонного між хрестами... *чьотаРжу*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
У Дніпропетровську створили перший в Україні пішохідний перехід із 3D-ефектом

Перший в Україні пішохідний перехід із тривимірним ефектом створили в Дніпропетровську. Для експерименту обрали автошлях на виїзді з міста, де, зазвичай, водії перевищують швидкість. Місце вибрали невипадково - неподалік розташований навчальний заклад.

Студентка транспортно-економічного коледжу Анастасія Пономар щодня перетинає Запорізьке шосе. Дівчина каже - зазвичай їй доводиться перебігати дорогу, адже водії не завжди пригальмовують на пішохідному переході. Зебра у 3D дівчині до вподоби.

Анастасія Пономар: "Переходить приятней. Всегда перебегают. Не знаю, может водителям как-то оно поможет".

Поекспериментувати з об'ємною пішохідною доріжкою вирішили на околиці міста. За спеціальною технологією на асфальт наклеїли плівку. Вона і створює ефект об'єму. Такі розмітки успішно використують у Росії і Білорусі.

Олександр Жиленков, генеральний директор компанії, яка наносила розмітку: "Объемный эффект 3D получается за счет цветовой гаммы белый-красный-желтый. Плюс определенные углы наклонов этих всех трапеций-треугольников, за счет этого возникает еффект объема".

Водії оцінили переваги оновленої "зебри". Кажуть – різнокольорову об’ємну розмітку видно здалеку.

Роман, водій: "Этот переход я заметил со ста метров, обычно я замечаю метров с 20".

Костянтин, водій: "Он привлекает больше внимания. Не знаю, на сколько лучше, для опытного водителя он привлекает внимание из далека, для неопытного - можно на него засмотреться и меньше обращать внимание на дорожную ситуацию".

Наскільки ефективне ноу-хау - працівники ДАІ обіцяють оцінити через три місяці. А наступного року звітуватимуть міністру - чи варто робити такі пішохідні переходи на шляхах всієї країни.

Олександр Бугайов, старший інспектор відділу обласного управління ДАІ у Дніпропетровській області: "Если она докажет свою эффективность, со стороны Госавтоинспекции, управления внутренних дел, будет подано на рассмотрение и внесены необходимые изменения в госстандарт по разметке, после этого можно будет говорить о нанесении данного вида разметки по всей территории Украины".

Експериментальна розмітка коштувала 50 тисяч гривень, половину з цих витрат взяла на себе фірма, яка виконувала роботи.

Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Повчально

переглянувши ролик: це ж яким ідіотом, гавнюком, мудаком і т.д. і т.п. треба бути водіям, щоб на великій швидкості гнати через пішохідний перехід :mdr: , хоча і в нас в Луцьку таких ДЕБІЛІВ вистачає :lopata: ... якщо в правому крайньому ряді на пішохідному переході транспорт (тролейбус, маршрутка, таксі, вантажівка, бричка, велосипед чи будь-що...) зупинився, значить хтось просто хоче перейти дорогу :excl: !

ну і, звичайно, є винятки - пішохідний перехід прямо на зупинках! :mdr: . кому за це дякувати???

хоча,з іншого боку, є такі пішоходи, які переходять дорогу, навіть в встановлених для цього місцях, триндячи по телефону, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ на дорогу, переходять в "развалочку" (хай весь світ зажде), ну і, звичайно, "я" - пішохід (з великої букви) - на переході за бетонною стіною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переглянувши ролик: це ж яким ідіотом, гавнюком, мудаком і т.д. і т.п. треба бути водіям, щоб на великій швидкості гнати через пішохідний перехід :mdr: , хоча і в нас в Луцьку таких ДЕБІЛІВ вистачає :lopata: ... якщо в правому крайньому ряді на пішохідному переході транспорт (тролейбус, маршрутка, таксі, вантажівка, бричка, велосипед чи будь-що...) зупинився, значить хтось просто хоче перейти дорогу :excl: !

ну і, звичайно, є винятки - пішохідний перехід прямо на зупинках! :mdr: . кому за це дякувати???

хоча,з іншого боку, є такі пішоходи, які переходять дорогу, навіть в встановлених для цього місцях, триндячи по телефону, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ на дорогу, переходять в "развалочку" (хай весь світ зажде), ну і, звичайно, "я" - пішохід (з великої букви) - на переході за бетонною стіною...

Підсумуй будь-ласка сказане, а то крім тези водії мудаки і пішоходи мудаки ніц не ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переглянувши ролик: це ж яким ідіотом, гавнюком, мудаком і т.д. і т.п. треба бути водіям, щоб на великій швидкості гнати через пішохідний перехід :mdr: , хоча і в нас в Луцьку таких ДЕБІЛІВ вистачає :lopata: ... якщо в правому крайньому ряді на пішохідному переході транспорт (тролейбус, маршрутка, таксі, вантажівка, бричка, велосипед чи будь-що...) зупинився, значить хтось просто хоче перейти дорогу :excl: !

ну і, звичайно, є винятки - пішохідний перехід прямо на зупинках! :mdr: . кому за це дякувати???

хоча,з іншого боку, є такі пішоходи, які переходять дорогу, навіть в встановлених для цього місцях, триндячи по телефону, НЕ ДИВЛЯЧИСЬ на дорогу, переходять в "развалочку" (хай весь світ зажде), ну і, звичайно, "я" - пішохід (з великої букви) - на переході за бетонною стіною...

Підсумуй будь-ласка сказане, а то крім тези водії мудаки і пішоходи мудаки ніц не ясно.

ок, чули, як в церквах: "Будьмо Уважні!"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині пішохід відлупцював жінку-водія, бо вона насмілилася сигналити

Відлупцював жінку-водія у Любомлі на Волині 55-річний чоловік – мовляв, та насмілилася сигналити, коли він ішов із дитиною на проїжджій частині дороги.

Начальник слідчого відділення Любомльського райвідділку міліції Анатолій Дружук розповів, що подія сталася посеред білого дня. Чоловік ішов проїзною частиною дороги разом із малолітньої дитиною. Позаду їхав автомобіль, за кермом якого перебувала 45-річна місцева жителька. Водій посигналила порушникам Правил дорожнього руху.Про це ІА ZIK повідомили у СЗГ УМВС у Волинській області.

Після цього дитина зійшла на тротуар, а чоловік проігнорував звуковий сигнал. Жінка обережно об’їхала пішохода, а за метрів 100 зупинилася і вирушила у справах.

У цей момент до неї із претензіями підійшов обурений пішохід: мовляв, чому це вона йому сигналить. Жінка спробувала пояснити, а чоловік у відповідь почав лаятися, ображати її. Зрештою, вдарив по обличчю. У результаті постраждала впала, тож отримала не лише синці на обличчі, а й перелом руки.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за скоєння злочину, передбаченого статтею 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Окрім того, під час досудового слідства з’ясувалося, що дії чоловіка кваліфікуються ще й як хуліганство.

Отож, стосовно нього міліція порушила ще одну кримінальну справу – по «хуліганці».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу передать ярко выраженному представителю сексуальных меньшинств на синем "мегане" сигналившему тётеньке на переходе напротив "Сонечка" вчера в 21:15

- ты не прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бібікаю пішоходам ніколи, але все частіше з'являється бажання це зробити. Не всім, є такий тип пішоходів, які виходячи на пішохідний перехід, демонстративно відвертаються від автомобілів, які до них наближаються. Типу, пропустиш, куди ти дінешся, сам же розумієш, що я тебе не бачу. Я звичайно пропущу, але яким дебілом треба бути, щоб таке робити? Це ж як російська рулетка: побачить мене водій чи ні. Коли сам переходжу дорогу, то стараюсь побачити очі водія, куди вони спрямовані, бачить він перешкоду перед собою чи ні, бачить він пішохідний перехід чи ні, збирається він мене пропустити чи переїхати, десь так.

Ще дратують велосипедисти, які переїжджають дорогу поперек, по нерегульованим пішохідним переходам і думають, що вони пішоходи і що їх мають пропускати. Колись не стримаюсь, але бібікати не буду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще дратують велосипедисти, які переїжджають дорогу поперек, по нерегульованим пішохідним переходам і думають, що вони пішоходи і що їх мають пропускати. Колись не стримаюсь, але бібікати не буду...

А если я не спешилась на регулируемом, прокатит? ;)

На нерегулируемом спешиваюсь всегда. Но когда на светофоре пешеходам разрешающий, не спешиваюсь, извините - лень. Но, если уж очень нужно, мне не трудно, только бибикните скажите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если я не спешилась на регулируемом, прокатит? ;)

На регульованому прокатить :), я ж всерівно стоятиму, аби пішоходам не заважала. ;)

Та й на нерегульованому можеш, мені не шкода. Напрягає лише в такі моменти, коли таке чудо міняє напрямок руху на 90 градусів, перед самою автівкою і починаю їхати поперек дороги, бо він вирішив, що він пішохід і що він на "зебрі" має перевагу. А через одного дебіла, з сотні нормальних велосипедистів, які зустрічаються на дорогах, починаєш напрягатися біля кожного ровериста: вискочить він перед капотом чи ні. Ну раз вже зачепив велосипеди, то ще пожаліюсь :), хочеться бібікати, тим дурікам, які парами їздять по дорозі в шеренгу, а не в колону.

Ну вроді всьо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеться бібікати, тим дурікам, які парами їздять по дорозі в шеренгу, а не в колону.

Очень нравится, когда это делают на трассе. Едет себе такая парочка, весело болтает, на дорогу в полглаза смотрят. Опа, колесо в ямку и маневр на метр влево, чтоб удержаться в седле, а ты себе девайся куда хочешь.

Пару лет назад, подобным образом два велосипедиста на ковельской трассе катапультировались в кювет. Хорошее настроение было весь остаток дня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми сьогодні якогось паморока Ленса Армстронга прижали автобусом до бровки на мості біля НЛ. Іде 5 км/год, царь, ітіть його, нікого не пропущу, і в навушниках. А перед цим десяток одиноких велосипедистів об"їхали чуть лі не по зустрічній - непредсказуємі тіпи скажу. Першому посигналили - так він з переляку кермо крутнув вліво... благо швидкість і обстановка дозволили зманеврувати безпечно... Більше не сигналили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю варто розрізняти велосипедистів та власників велосипеда....

так як і не кожен хто за кермом автомобіля - водій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першому посигналили - так він з переляку кермо крутнув вліво... благо швидкість і обстановка дозволили зманеврувати безпечно... Більше не сигналили...

Я, як велосипедист, скажу що у більшості випадків велописедисти не створюють аваріних ситуацій, не обганяють, не підрізають автолюбителів і т.д. а шофери часто сигналять майже впритик до велосипедиста якби для передбачення аварійної ситуації, тим самим створюючи її! Ну що ми зробим, що велосипед не може летіти зі швидкістю 100 км/год?! Велосипедисти - такі ж учасники руху як і машини! Толерантність на дорозі ще ніхто не відміняв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напрягає лише в такі моменти, коли таке чудо міняє напрямок руху на 90 градусів, перед самою автівкою і починаю їхати поперек дороги, бо він вирішив, що він пішохід і що він на "зебрі" має перевагу.

Тим часом в Расєях:

ДТП, наезд на велосипедиста, г. Орел, выезд к ж/д вокзалу, 15.07 в

.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...