Перейти до змісту

НА автостанції помилково забрали НОУТБУК для ПП " Корсар". Відгукнуться!


koljangm

Рекомендовані повідомлення

в мене була подібна ситуація з багажем товар не отримав, відповідно гроші не платив, розбиралися перевізник з відправником :smile-zachot:

P.S. Niema pieniędzy - niema miłości (Polskie przysłowie ludowe)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Я так бачу, цей вид злочину набирає обертів.Ситуація була аналогічна, як у топікстартера, теж спочатку подумали про випадковість. Попали на 1000$

Рейс Луцьк-Нововолинськ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міліції заяву прийняли?

Думаю, після цього водії передачі брати не будуть :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міліції заяву прийняли?

В міліції був вчора,на Грибоєдова, провела мене участкова в кабінет для заяв - уважно розпитала що сталося і пояснила - В ДАНОМУ ВИПАДКУ АВТОСТАНЦІЯ І ВОДІЙ - відповідальності не несуть - тому що вони НЕ ЗНАЮТЬ що за товар їм передають в коробках і не підписували жодних бумаг що вони зобовязані були доставити до адресата товар. "ЯКБИ ЦЕ БУВ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН - МИ Б ЙОГО ЗНАЙШЛИ ПО ЕМЕЙ - А НОУТБУК - ПО СЕРІЙНОМУ НОМЕРУ ЙОГО НЕ ЗНАЙДЕШ. ТОму в цій ситуації ні постачалник - ні ви - нічог оне добєтеся - написавши таку заяву, ми їх НЕ ЗНАЙДЕМО - БО НЕ ЗНАЄМО ДЕ ЇХ ШУКАТИ, кажу вам як є - і щоб ви потім не казали що наша міліція - херня." ОТак вона мені сказала. Виходить - що той ВОДІЛА - міг позвонити скажімо свому СИНУ, синку - підійди забери коробки я тут везу - а сам дурачка склеїти - і він остався б в СТОРОні - БО ВОНИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ - НЕМАЄ НІ БУМАГ - НІ СТРАХОВОК БАГАЖУ - нічого . Тут на совість вважай передали товар. Треба робити відправки через ОФІЦІЙНИХ ПЕРЕВЕЗНИКІВ - добавила слідчий. Ваш Стек - винен в першу чергу - що обирає для вас ТАКИЙ спосіб доставки - а не через офіційні служби достаки - такі як наприклад НОВА ПОШТА чи Інтайм. Я послухав і пішов додому. Поняв що просто не хочуть вони шманати того водія - бо їм НАПРЯГ. А сьогодні вранці був на автостанції - думав можливо хтось щось залишив, оставив там свій номер моб. вразі чого щоб телефонували - навіть з директрисою їхньою розмовляв - максимум - вона сказала що проведе бесіду з водієм - і буде з нього гроші вимагатИ, З ЗАРПЛАТИ типу. але все це СЛОВА............І звичайно ніхто нічого не залишив. Малолеткі сидять і грають десь на моему ноутбуку., на вигляд було їм по років 18 - 23..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно - то пацанчика і внатурі жалко,таке може з кожним трапитися,я ж також люблю з Розєткі заказувати (але там канторка і передачкі посерьйозніші будуть)

Короче удачі тобі,я впевнений що все буде добре!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І головне - в наступний раз розкидай толпу і будь першим - може і собі увірвеш чийогось ноута чи барахлішко якесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міліції був вчора,на Грибоєдова, провела мене участкова в кабінет для заяв - уважно розпитала що сталося і пояснила - В ДАНОМУ ВИПАДКУ АВТОСТАНЦІЯ І ВОДІЙ - відповідальності не несуть - тому що вони НЕ ЗНАЮТЬ що за товар їм передають в коробках і не підписували жодних бумаг що вони зобовязані були доставити до адресата товар. "ЯКБИ ЦЕ БУВ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН - МИ Б ЙОГО ЗНАЙШЛИ ПО ЕМЕЙ - А НОУТБУК - ПО СЕРІЙНОМУ НОМЕРУ ЙОГО НЕ ЗНАЙДЕШ. ТОму в цій ситуації ні постачалник - ні ви - нічог оне добєтеся - написавши таку заяву, ми їх НЕ ЗНАЙДЕМО - БО НЕ ЗНАЄМО ДЕ ЇХ ШУКАТИ, кажу вам як є - і щоб ви потім не казали що наша міліція - херня." ОТак вона мені сказала. Виходить - що той ВОДІЛА - міг позвонити скажімо свому СИНУ, синку - підійди забери коробки я тут везу - а сам дурачка склеїти - і він остався б в СТОРОні - БО ВОНИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ - НЕМАЄ НІ БУМАГ - НІ СТРАХОВОК БАГАЖУ - нічого . Тут на совість вважай передали товар. Треба робити відправки через ОФІЦІЙНИХ ПЕРЕВЕЗНИКІВ - добавила слідчий. Ваш Стек - винен в першу чергу - що обирає для вас ТАКИЙ спосіб доставки - а не через офіційні служби достаки - такі як наприклад НОВА ПОШТА чи Інтайм. Я послухав і пішов додому. Поняв що просто не хочуть вони шманати того водія - бо їм НАПРЯГ. А сьогодні вранці був на автостанції - думав можливо хтось щось залишив, оставив там свій номер моб. вразі чого щоб телефонували - навіть з директрисою їхньою розмовляв - максимум - вона сказала що проведе бесіду з водієм - і буде з нього гроші вимагатИ, З ЗАРПЛАТИ типу. але все це СЛОВА............І звичайно ніхто нічого не залишив. Малолеткі сидять і грають десь на моему ноутбуку., на вигляд було їм по років 18 - 23..

Так прийняли чи ні? Це стандартні відмазки мєнтів, щоб не відкривати справу, на їх думку безнадійну, а тому таку, що псує їм статистику. Але це їхні проблеми, заяву вони повинні приняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тзов "Стек компютер" - проводять службове розслідування. Все валять на відправника - що він не наказав водію - що це цінна посилка і що по паспорту її треба получити, а просто передав йому як мішок картоплі чорний пакет з ноутом, а він в свою чергу до мене тільки що телефонував - і спихає все на СКЛАД СТЕКА - що це вони вказали ініціали на коробці - ПП "КОРСАР" м. Луцьк - а фамілію для отримки по паспорту не ЗАЗНАЧИЛИ. Перепихають одним словом бочку один з одного, шукають винного. Ще й на мене кричати почав - ЩО Я ВИНЕН В ТОМУ - ЩО ЗРОБИВ ПЕРЕДАЧУ ВЗАГАЛІ і не міг дочекатися ПЯТНИЦІ, коли їхня машина буде у Луцьку., а на пояснення - це СРОЧНО ЛЮДИНІ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - ДОБАВИВ - буде тобі ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТЕПЕР :smile-zachot: - у ПЯТНИЦЮ НАША МАШИНА - МІГ ЗАМОВИТИ НА ПЯТНИЦЮ, - у відповідь я сказав що робив це 1000 разів - і завжди в мене по паспорту чи по коду зустрічі без проблем забрати вдавалося, а тут....тАК ЩО НЕ ВВАжаю себе винним

зАЯВУ НЕ ПИСАВ , зараз думаю - може сьогодні сходити і всетаки написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І головне - в наступний раз розкидай толпу і будь першим - може і собі увірвеш чийогось ноута чи барахлішко якесь

Якщо буде ЦЕЙ ЛОХ ВОДіЙ - то да - налітай - шара! І в міліції потім скажуть що він взагалі не винен! !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зАЯВУ НЕ ПИСАВ , зараз думаю - може сьогодні сходити і всетаки написати?

Полюбому пиши, буває, що через рік вспливають крадені речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тзов "Стек компютер" - проводять службове розслідування. Все валять на відправника - що він не наказав водію - що це цінна посилка і що по паспорту її треба получити, а просто передав йому як мішок картоплі чорний пакет з ноутом, а він в свою чергу до мене тільки що телефонував - і спихає все на СКЛАД СТЕКА - що це вони вказали ініціали на коробці - ПП "КОРСАР" м. Луцьк - а фамілію для отримки по паспорту не ЗАЗНАЧИЛИ. Перепихають одним словом бочку один з одного, шукають винного. Ще й на мене кричати почав - ЩО Я ВИНЕН В ТОМУ - ЩО ЗРОБИВ ПЕРЕДАЧУ ВЗАГАЛІ і не міг дочекатися ПЯТНИЦІ, коли їхня машина буде у Луцьку., а на пояснення - це СРОЧНО ЛЮДИНІ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ - ДОБАВИВ - буде тобі ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТЕПЕР :smile-zachot: - у ПЯТНИЦЮ НАША МАШИНА - МІГ ЗАМОВИТИ НА ПЯТНИЦЮ, - у відповідь я сказав що робив це 1000 разів - і завжди в мене по паспорту чи по коду зустрічі без проблем забрати вдавалося, а тут....тАК ЩО НЕ ВВАжаю себе винним

зАЯВУ НЕ ПИСАВ , зараз думаю - може сьогодні сходити і всетаки написати?

не може сходити,а вже йти і писати - чим довше ти затянеш діло,тим меньше в тебе шансів виграти!!!

в самого схоже було - то я прийшов через 5 днів після трагедії і мені сказали ти ще б через місяць прийшов би...

так що зараз час грає на тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ще хтось працює з "Тзов "Стек компютер" - то думаю після цього випадка, більше вони доставки маршутками не будуть робити ніколи, так що ссорі дилери " Стек Компютер"

не може сходити,а вже йти і писати - чим довше ти затянеш діло,тим меньше в тебе шансів виграти!!!

в самого схоже було - то я прийшов через 5 днів після трагедії і мені сказали ти ще б через місяць прийшов би...

так що зараз час грає на тебе

Дякую за пораду . Буду збиратися, зустрічаюсь з своєю дівчиною і йду писати заяву..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не в тій країні ми живемо.

Той ноут вже найти нереально практично, по квартирам ніхто ж ходити не буде. Да і не крадіжка це. Дай нема таких совісних, що 600 у.е. вернуть.

А хто винний важко розібратись, кожен по трохи.

Теж вважаю, що ТС не повинен платити.

Хоча я б в такій ситуації не наїжав би на водія. Прийшов за товаром, а його нема. Дзвінок їм, ви що, нічого не передавали? Бо я прийшов, а моєї посилочкі нема. І хай розбираються між собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як між собою?. Документа нема про отримання товару сторонами(кожною з них). - нема ні факту передачі, ні неотримання. Всі праві в тому що не винні. Будьте обережні.

Доречі. в вигляді офтопу щодо проблем з перевізниками. Одного разу так сталось що мені відправили з інет магазину(Н.експресом) не те що треба(предмет схожий на мобілку), але :1. В графі відправник - фізична особа без адреси(тільки місто) 2. Підпис що "я не маю претензій" ставиться до того як видають товар на пункті. В міліції так і сказали - мало даних про відправника(нема доказу що він від інет- магазину ітд).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправник не правий.

Ну водій же не скаже, що йому нічого не передавали, хоча може з точки зору закону, я думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую написати позовну заяву на Компюторну фірму яка взяла в тебе гроші (а товар не надала) щоб докаати те що вона відала тобі товар в неї повинен бути акт передачі підписаний тобою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую написати позовну заяву на Компюторну фірму яка взяла в тебе гроші (а товар не надала) щоб докаати те що вона відала тобі товар в неї повинен бути акт передачі підписаний тобою

Я Э ДИЛЕР - і беру товар оптом., часом Стек завісає мені бабло - часом я їм, працюю з 2006 року з ними - і в нас довіра по грошам, часом я їм торчу - часом вони мені... В даному випадку я винен гроші "Стек компютер " - тому що за цей ноутбук - який не отримав - нічого ще поки не передвав - він числитьься у мене на балансі в Карточці клієнта, ( Сторінка в неті, куди я захожу і дивлюся взаєморозрахунки по грошах з ними)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть и решение проблемы таковы: если передачку кто то из местных и нормальных человеков взял, шансы есть, если же это приезжие студенты с дому в месте с хавчиком и ноута прихватили, тогда стоИт уже этот аппарат где то на квартире, общаговские не рискнут его светить, ибо много разных людей там обитают. Или, как вариант, ноут уже где то во львовской области.(откуда они родом).

Искать тех, кто ехал вместе с теми, которые передавали тем пацыкам их посылки, след можно нащупать, в ментуру идти нет смысла, ибо нет преступления.

А шоколад водила, ни в чём не виноват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовилися з Стек-Компютер 50 -на 50. Я міг відказатися взагалі платити - тоді б вони все це сперли на водія Стеківського, який передавав цю передачу бовдуру водію злосчасної маршутки - , та постійно возить товар машиною СТЕК до самих дверей, непоганий чоловяга. А за 320 у.о - наживати собі ВОРОГА - я не хочу, не стоїть воно тих нещасних 320 у.о. гроші діло наживне - зате з СТЕК залишуся в нормальних стосунках - і при співпраці з ними швиденько ті гроші поверну назад. А злодюг, які не виключено мождливо і по схемі діють так - будемо шукати попутно. Воно рано чи пізно випливе - і я без міліції - зверну їм їх шийки, хай попадуться мені колись на автостанції, одного я в профіль трохи памятаю... Ще хочу ВОДІЯ НАКАЗАТИ. він тут самий сухий вийшов - а так не можна., винуватий в цій ситуації більше всіх саме він!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребята, не экономне на доставке !!!!

автолюксом во колько бы доставка обошлась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного я в профіль трохи памятаю...

Уже есть зацепочка, это немного упрощает дело, если этот тип тусуется в Луцке, ему как то стрёмновато будет по городу ходить. (если ещё и фоторобот прикрутить в теме, то вообще начнутся шпионские страсти)

Извините за оффтоп, но это мне напомнило рассказ Джеймса Хедли Чейза «И однажды они постучатся»

Кстати, можно попробовать пробить инфу на вокзале, не направлена ли какая камера наблюдения на ту точку, где стоял автобус, по идее в таких местах, этих камер должно быть напичкано стопитсот по периметру,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этих камер должно быть напичкано стопитсот по периметру,

ваши слова да каждому моему заказчику в уши ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сначала прочитал тему и подумал, что кто-то апнул за 2005 год что-то.. потом полистал - ан нет, это оказывается 2010. оказывается, что в наше время, когда совершенно беспроблемная доставка по Украине курьером стоит ниже десятки, а в ближайшие города и вовсе 5-6 гривен (например "САТ"), кто-то до сих пор пользуется МАРШРУТКОЙ. ну я еще могу понять передачу поездом из России или Прибалтики. да, почта едет недели, поезд - сутки. но маршруткой по Украине? и не 40 кг хурмы, а ноут за $600 - это же просто нонсенс!

Автолюкс, Гюнсел, Ночной экспресс, Наш Час, САТ - от дорогого к дешевому. запад-запад сегодня на завтра. запад-юг и запад-восток сегодня на послезавтра.

Нова Пошта, Интайм - сроки доставки аналогичные, поддерживают "послеплату" aka "наложенный платеж". есть онлайн-трекинг.

пользуюсь еще с момента, когда Автолюкс первым начал что-то передавать через офис. лет 7-8 назад это было, а может и больше. через курьеров передал и получил сотни посылок. никогда и ничего не потерялось. про маршрутки уже и забыл давно, как про первый пентиум.

кроме того, это ж надо вовремя прийти на автовокзал, а еще по холодку дождаться маршрутки, а потом протолкнуться к водиле и завалу посылок этих. какое невероятное неуважение к получателю ради сомнительной экономии нескольких гривен :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б в даній ситуації не чіпав би водія маршрутки... він і так міг би написати на автора теми заяву, що так мол і сяк - домагається...

а не дай Бог його завтра припустим хтось вночі стукне "невідомий" - все спруть на автора, свідків предостатньо (навіть той же директор вокзалу)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...