Перейти до змісту

НА автостанції помилково забрали НОУТБУК для ПП " Корсар". Відгукнуться!


koljangm

Рекомендовані повідомлення

Історія печальна, але на помилках вчаться... Звичайно вини водія тут мало так само як і топікстартера(якщо це не його ідея з маршруткою). Я на маршрутках вже давно завязав, після випадку коли автобус поламався десь в Україні, стояв в боксі ремонтувався десь тиждень. За цей час та передача вже була не потрібна...

Цініть свій час і нерви!     А те що автобусом дешевше то це не факт - як що і як яким водієм...

Користуйтесь перевізниками і будете мати коми претензії пред"являти. Хоч і в них трапляються трабли, але це вже зовсім інша тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене водій не при ділах і на його місці зробив би як писали вище. Заява про те що вимагає не пойми що (я вожу людей а не коробки) і забрав у мене права та телефон.

Водій людина не відповідальна за твій товар, йому дали - він віддав. Уяви скільки раз у нього за 150 км попросять зупинити маршрутку, розрахуватись, дади здачу і т.д. А якщо рейс не перший? Уявляєш ситуацію?

Звісно діло твоє, та все ж я б пішов до водія та віддав його речі. Він тобі так само як і Стеку нічого не підписував і не зобов"язаний нічого. Вася пупкін попросив передать коробочку в якій їде книжка, а Пєтя Пєтров її зустрів. Які питання до нього? А, все ж є. Спробуй у нього запитати на чиє ім"я він передавав оті всі коробки які забрали 2 хлопака.

Сьогодні зранку прочитав цю тему, а після обіду передавав коробочку приблизно розмірами як і нотік. Передавав через Делівері, заплатив 6 грн. 6 грн у Київ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

koljangm, одного я в профіль трохи памятаю... то не підхід бо коли людина на нервах можуть страждати невинні люди із за потоку думок, так і ти також в ситуації він/не він рознервуєшся не на жарт.Звичайно Ви злі та будьте виваженіші 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовила наша фірма ноутбук

І фірма зажала 10-ку перевізнику?

А тим паче що товар ви передаєте часто (судячи зі слів що зі Стеком працюєте давно і часто від них отримуєте товар) у вас би досі у перевізника і знижка була б як у постійного клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталася би в мене така ситуація - ніяких грошей, навіть 50 на 50, нікому не пересилав. Стек неправильно відправили, водій неправильно віддав посилку. Твоєї вини тут не бачу. Але якщо ти з цією компанією працюєш довго і тобі цінна їхня співпраця, половину суми можна віддати (звісно, якщо в майбутньому вернеться і більше). А на майбутнє - користуйся лише кур'єрськими службами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме завдяки 4-х річній праці З постачальником, приходиться йти на уступки. Були непогані обороти на техніку, А вдруг - гарантії, на техніку яку в мене брали, яку я в свою чергу у цього постачальника....Так що не все так просто. Розділю збиток наполовину і буде для мене це Уроком на все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую! Ці фірми -я ще не обзвонював! Завтра запасусь терпінням, і обзвоню, вдруг знайдеться пропажа....

І ЩЕ СЛОВО ТИМ ХЛОПЦЯМ, в яких зараз мій ноут, ЯКЩО ВОНИ ЧИТАЮТЬ ЦЕЙ топік. Позвоніть мені самі, щоб я вас не шукав ні в профіль - ні в повний зріст.. номер на початку теми, з мене обіцяю 200 у.о винагороди за ноут і скидки у моїй фірмі на всю техніку. я порядний - сказав зробив. діло - за вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, думаю то без результатно просити наш народ щось повернути... нажаль. Іноді приходиться також приймати передачі зі Львову, я просто в шоці. Стоїть толпа народу - відкривається задній багажник автобусу і всі сунуть свої руки за товаром. Я стараюсь спочатку дивитись на ті коробки які забирають чи на них немає мого коду, а потім дивлюсь на ті що залишились. Доречі, не факт що то хлопці із якось комп фірми, можливо хтось це практикує систематично. Якщо вже публічно вискочила тут ця тема, то навряд чи цей ноут буде продаватись через борду ) Топікстартеру надіятись на чудо. Успіхів. А серійник записав, а раптом десь засвітиться - звичайно повідомлю. Це реально крадіжка, за що світить стаття.

_________________

Ще думка з'явилась. Якщо водій хоч приблизно памятає хто забрав ноут, бери водія за руку і по фірмам з ним ходи, можливо впізнає - а злодій вилізе відразу, по реакції навіть можна визначити, тіпа АГА, НЕ ЖДАВ?! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче фігня це все! яке за руку і яке по магазинам ходити,воділа напевно хоче по мордах надавати бандітові,який забрав права і мобілу. от!

:0094:

І ще що,я б 100% не віддавав би гроші,краще вже міліція і суд,ноута немає - немає і грошей,і якщо ти заплатиш половину суми - це буде тупо із твоєї сторони:0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І фірма зажала 10-ку перевізнику?

А тим паче що товар ви передаєте часто (судячи зі слів що зі Стеком працюєте давно і часто від них отримуєте товар) у вас би досі у перевізника і знижка була б як у постійного клієнта.

Бувають випадки коли клієнт замовляє товар сьогодні на сьогодні. Ніякий перевізник не привезе тобі товар на протязі дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даный момент уже двести четырнадцать человек знают про эту тему (как минимум).И эти люди не просто какая нить школота. Ноут - не карандаш, серийник известен.Причина пропажи тоже.Вплывёт ли эта вещица в нашем городе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору: а як ідея найняти розклейщиків і розклеїти по місту оголошення про кражу ноута. А знизу написати винагорода гарантується.

А так походи по гуртожитках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автору: а як ідея найняти розклейщиків і розклеїти по місту оголошення про кражу ноута. А знизу написати винагорода гарантується.

А так походи по гуртожитках...

А саме правильно...

drinking-water-460_979746c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А саме правильно...

а если словами : то запый холодной водой той ноут, и живи дальше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 topikstarter:

1. Ситуація дуже неприємна. Співчуваю.

2. Як на мене то в першу чергу неправа фірма, яка некоректно передала товар (без помітки і вказування адресата).

Водій, як отримав - так і передав. Звісно до нього теж є претензії за неуважність, але не більше.

А топікстартер ніби без вини. Раз ти згодився на такий ненадійний спосіб доставки - значить в цьому і твоя вина.

Головне, мати сміливість самому собі в цьому признатися.

3. В багатьох бувають вльоти. То же самий майстер, може запороти ноут і попасти на круглу суму. Таке теж трапляється.

Тому ризики закладаються в вартість товару та послуг.

Тобто розбий свій вльот гарненько на 12 місяців і буде по 27 доларів в місяць. І це не буде така проблема.

4. Триста двадцять баксів - то не кінець світу, щоб піднімати все місто на вуха.

Якби ти був школяр, для якого такі гроші - то справді величезна сума то так. А якщо ти сам кажеш, що продаєш вже чотири роки, то навряд чи для тебе це така величезна сума.

Швидше просто образа.

І краще потратити час на щось конструктивне, наприклад розклеїти оголошення по продажу техніки, чи пройтись по гуртожиткам і запропонувати студентам знижки, і заробити ще більше ніж втратив.

Бо якби ти з таким самим ентузіазмом продавав техніку, то вже точно був би міліонером.

5. Є така думка, що якщо в людини виникли неприємності, то це не просто так. Може вона комусь зробила зле, чи не допомогла...

Система підсказує таким чином, щоб людина трохи задумалась.

В любому випадку, якщо ти свідома людина, то це тебе повинно закалити і чомусь навчити. І може колись би ти попав на значно більшу суму, а так вже цього не станеться.

Так що навпаки порадуйся, що з тобою таке сталося :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даный момент уже двести четырнадцать человек знают про эту тему (как минимум).И эти люди не просто какая нить школота. Ноут - не карандаш, серийник известен.Причина пропажи тоже.Вплывёт ли эта вещица в нашем городе?

Особисто мені - з таким ноутбуком було б "стрьомно ходити" щоб потім як вилізе - на мене дивилися як на "ворішку" і накрутили вуха. Велике прохання до всіх 220 члововік - що переглядали цей форум. Якщо колись - до вас - в руки - попаде ноутбук Асер - з великим єкраном світодіодним 18.3 дюйми - зверніть увагу чи не крадений він, - ось як він виглядає у вімкненому стані.

http://www.flickr.com/photos/rueducommercelelabo/5004022331/

А я піду ще по одному шляху. Спробую вичислити таксиста - який їх підвозив в той момент - в середу близько 18:20. Почнемо з "Морячок"....(якщо вірити бовдуру водію що вони поїхали на таксі, а не на власному авто, на якому приїхали за своїм товаром, , доречі права воділі я віддав і моб.також. Директор пообіцяла що з його зарплати пару рублів зніме, щоб він геть сухий не вийшов в цій історії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- ось як він виглядає у вімкненому стані.

http://www.flickr.co...abo/5004022331/

я і сам не проти старабанити такий ноут:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я і сам не проти старабанити такий ноут

Ноут хороший, но почки дороже стоят :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 topikstarter:

1. Ситуація дуже неприємна. Співчуваю.

2. Як на мене то в першу чергу неправа фірма, яка некоректно передала товар (без помітки і вказування адресата).

Водій, як отримав - так і передав. Звісно до нього теж є претензії за неуважність, але не більше.

А топікстартер ніби без вини. Раз ти згодився на такий ненадійний спосіб доставки - значить в цьому і твоя вина.

Головне, мати сміливість самому собі в цьому признатися.

3. В багатьох бувають вльоти. То же самий майстер, може запороти ноут і попасти на круглу суму. Таке теж трапляється.

Тому ризики закладаються в вартість товару та послуг.

Тобто розбий свій вльот гарненько на 12 місяців і буде по 27 доларів в місяць. І це не буде така проблема.

4. Триста двадцять баксів - то не кінець світу, щоб піднімати все місто на вуха.

Якби ти був школяр, для якого такі гроші - то справді величезна сума то так. А якщо ти сам кажеш, що продаєш вже чотири роки, то навряд чи для тебе це така величезна сума.

Швидше просто образа.

І краще потратити час на щось конструктивне, наприклад розклеїти оголошення по продажу техніки, чи пройтись по гуртожиткам і запропонувати студентам знижки, і заробити ще більше ніж втратив.

Бо якби ти з таким самим ентузіазмом продавав техніку, то вже точно був би міліонером.

5. Є така думка, що якщо в людини виникли неприємності, то це не просто так. Може вона комусь зробила зле, чи не допомогла...

Система підсказує таким чином, щоб людина трохи задумалась.

В любому випадку, якщо ти свідома людина, то це тебе повинно закалити і чомусь навчити. І може колись би ти попав на значно більшу суму, а так вже цього не станеться.

Так що навпаки порадуйся, що з тобою таке сталося :-)

Справа дійсно не в грошах і я вище писав - що 320 баксів САМ ВИРІШИВ заплатити ,бо міг і взагалі не платити ,тоді б платив відправник, а конкретно - людина яка передавала водієві мій товар, а я такого не хотів, в мене Гарантій на товар багато на фірмі-постачальнику і довго з нею працю..Звичайно неприємно! А тема ця скоріше попередження "БУДЬТЕ УВАЖНІ!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...