Перейти до змісту

НА автостанції помилково забрали НОУТБУК для ПП " Корсар". Відгукнуться!


koljangm

Рекомендовані повідомлення

Сподіваюсь на те - що є порядні люди у нашому місті. Ситуація така. Замовила наша фірма ноутбук Acer Aspire 8735ZG-442G32Mn , з серійним номером LXPHH0C0040180ECE72000 , мав прибути відправкою на Луцьку автостанцію о 18-00. Прийшов - жду зазанчений автобус. Коли він підїхав - до нього ринувся натовп любдей - всі хочуть забрати свої передачі. Водії - бовдур - не питав у кожного що за фірма, скільки коробок має бути , бо й сам не знав , і не вимагав паспорт предявити. Біля мене стояли хлопці, забирали свій товар так би мовити першими - водій їм віддав їх коробки - а також мої! Ноутбук і мишку, коли ж прийшла моя черга - він почав шукати і дійшов висновку - що ноутбук він передав ХЛОПЦЯМ , які вже пішли геть! Я почав його вантажити привселюдно, як це він віддав товар незнаючи кому. забравши у нього права водійські та телефон, до вияснення ситуації. Я сподіваюсь на порядність, і що хтось відгукнеться - хто помилково забрав на автостанції не свою коробку з товаром. Винагороду гарантую! мій мобільний 0-66-653-222-8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лудей запам"ятав хоч трошки ? Вони ж напевно 90% що з комп"ютерної контори.

береш список фірм луцьких і гуляєш, попутно шукаючи кльових хлопак.

або ще як варіант - фірм у Львові є всього 4 великих (ТДБ викреслюємо бо від них машина і так йшла з обіду), з яких швидше за все відправку робили

шукаєш сам кому відправляли або шукаєш знайомих хто співпрацює з іншими постачальниками. Досить легко то вичисляється.

Но якщо хлопці забирали хавчик з села - то думаю тему можна закривати :(

А водій тобі нічого не винен, дивно що повівся на крик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видно по всьому, що свідомо. Одержавши більше коробок ніж мали вони це зрозуміли і швидко зметикували ситуацію..Шукай тепер вітра в полі dry.gif.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мены сьогодня теж зі Львова в 18.10 нотік приїхав. Один. І той з ремонту. Завтра попитаю інженера мо шось і бачив, коли забирав...

Загалом же, для таких речей є код зустрічі, без якого водій нікому ніц не дасть, хоча йому глибоко пох, хто і шо там забирає. бабло за коробку отримав і гуляйте собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забравши у нього права водійські та телефон, до вияснення ситуації

Це, звичайно, круто ^_^ ...

А водій тобі нічого не винен, дивно що повівся на крик.

Водії за передачі гроші беруть :P .

Удачі топікстартеру. Нехай це будуть порядні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почав штормити водія - і жінка яка була поруч - каже що вони щось називали "СЕРВІС "- чи К-СЕРВІС - чи Комп сервіс! Але - я відразу поїхав до цуму - з ними переговорив - не було відправок у них на сьогодні. більш того - У ТзОВ "Стек компютер"- на сьогодні була відправка по компам тільки мені. в Нео - взагалі не було. Лишаеться брейн - в чому я сумніваюсь. Після того як отримали мою. коробку - запаковану в ЧОРНУ ПЛівку - Я В ЛЮДЕЙ ПИТАВ - ВРОДІ ЯК В ТАКСІ ВОНИ СІЛИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще Альберто є популярним, вроді як.

А водій тобі нічого не винен, дивно що повівся на крик.

Водії за передачі гроші беруть :P .

гроші беруть при передачі товару адресату. Так що нічого він ще не отримав, а значить нічого і не винен

штормити водія теоретично могли б Стеківці, але їм то не потрібно, бо відправки маршруткою - то на власний ризик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кста, мені була коробочка з IT-Service, но мій інжинер приволік її одну і він їхав маршруткою. Так шо не факт, шо називали назву контори, яка отримувала. Могли просто казати назву контори відправника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як радите поступити в цій ситуації - де знайти винного? Стек не позначив цю передачу як цынна - ы коду зустрічі не було... В чому моя вина - я прийшов - і товар не отримав - його передали іншим людям. я маю за цей товар тепер розраховуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, Олег, то в тебе є запчастини до нового Acer Aspire 8735ZG-442G32Mn ? продай матрицю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кста, мені була коробочка з IT-Service, но мій інжинер приволік її одну і він їхав маршруткою. Так шо не факт, шо називали назву контори, яка отримувала. Могли просто казати назву контори відправника.

Кажу ж - водый БОВДУР -я 4 роки працюю з выдправками - було навыть таке - що не мыг забрати бо паспорта дома забув - а тут - НАЛЫТАЙ ХТО ХОЧЕ Ы ЗАБИРАЙ ХТО ХОЧЕ! як гуманітарна допомога а не товар приїхав! він навіть не питав ща за фірма бо сам не знав кому везе. я так і не знаю як називалась та фірма що забирала товар разом з моїм. і він не памятає. ЯКИСЬ МУЖИЧОК У ЛЬВОВІ ПІДІЙШОВ І ПОПРОСИАВ ПЕРЕДАТИ НА ЛУЦЬК - ЦЕ ВСЕ ЩО ВІН ПАМЯТАЄ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховуватися нажать доведеться вам. Постачальник не несе відповідальності за втрату товару при передачі маршруткою. Саме тому великі контори взагалі за таке не беруться.

Хоча колись чув що К-трейд вибив з якогось водія баблос бо той продрушляв посилку і віддав не тим людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скіко не забирав передачі з Києва і в Києві - на коробках було моє П.І.Б., і водій просив показати паспорт (Вояж Люкс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то ж і воно, шо на посилці пишуть ХТО і КОМУ відправляє. і Стек, зазвичай (а тим більше на ноут) вказує код зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагрузити водія на частину суми, яку реально може віддати. Іншу частину мусиш платити сам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховуватися нажать доведеться вам. Постачальник не несе відповідальності за втрату товару при передачі маршруткою. Саме тому великі контори взагалі за таке не беруться.

Хоча колись чув що К-трейд вибив з якогось водія баблос бо той продрушляв посилку і віддав не тим людям.

В міліції мені сказали що ВОДІЙ І АВТОСТАНЦІЯ не несе відповідальності за товар які перевозять! А чому маю Я НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ? Стек також нічог оне докаже - ні в міліції - ні в суді! Тут діло морального принципа - схочу я в нормальних відносинах з ними бути чи ні. Вони лоханулися - тому що НЕ ЗРОБИЛИ КОД ЗУСТРІЧІ І НЕ ПОЗНАЧИЛИ цю посилку як цінна (640 у.о)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж кажу - продай водію його мобіл і паспорт за круглу суму

о, редакція твого останнього повідомлення все міняє. Тоді які претензії до тебе? а Ніяких, з їх боку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, не правда, я періодично шото замовляю на маршрутку теж зі стеку

50/50 що по коду відправка, залежить від водія.

Але коли зустрічаю то біля маршрутки перший і стараюся очима свою посилку нащупати до того як хтось її витягне.

люди тим заробляють йома-йо, часто чув що перехоплювали посилки в людей. А топістартер на розслабоні чекав свою чергу.... ну, не знаю як так можна знаючи що там купа грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А завтра воділа піде і заявить, шо якийсь гопнік в нього забрав мобілу і паспорт і він дуже добре пам"ятає його лице. І хто отгребе в цьому випадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стек так просто не кинеш, то лише Ентеру вдалося :)

принаймні мізки пополощуть, а може і не лише їх.

Та і втрачати партнера напрацьованого через свою неуважність - теж не варіант

дурна слава швидко розповсюджуєтсья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Стек точно передавав? Бо була ситуація що не було ноута, а вони виявилось просто не встигли передати.

Якщо таки передавали - вони зможуть це довести за допомогою свідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А завтра воділа піде і заявить, шо якийсь гопнік в нього забрав мобілу і паспорт і він дуже добре пам"ятає його лице. І хто отгребе в цьому випадку?

думаю вже зробив це, він же не повний ідіот і не перший раз в такій ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, в кожного свої вар-ти. Він доповнив, шо відправник лоханувся. Воділу чіпати нема смисла тепер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АВТОЛЮКСАМИ ТРЕБА ТАКІ ПЕРЕДАЧІ РОБИТИ. Стек рано чи пізно вмав на цьому попастися.якщо я не віддам гроші СТЕК - вони також нічого не ДОКАЖУТЬ - як мені сьоггодні пояснили на ГРИБОЄДОВА - куди я звернувся незабаром...

Відтепер - після цього випадку - думаю умови передачі ціних посилок дуже поміняються у СТЕК КОМПЮТЕР. всю суму -я не вважаю що повинен платити, за товар який навіть в руках не тримав. А якби та маршутка в ДТП ПОПАЛА по дорозі і згоріла - я б також за товар платити мав??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...