Перейти до змісту

НА автостанції помилково забрали НОУТБУК для ПП " Корсар". Відгукнуться!


koljangm

Рекомендовані повідомлення

Автолюкс дійсно рулить, Нова Пошта ше (правда, раз прислали у Львів мою посилку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто тобі нічого доказувати не буде. Приїде їхня безхпека і сам знайдеш гроші )

А якби та маршутка в ДТП ПОПАЛА

У мене колись таке було. Воділа потім товар лишив в диспетчерській і я його забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, топікстартер востаннє "маршрутками" передавав шось цінніше за банку маминого вареннячка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартер востаннє "маршрутками" передавав шось

Він взагалі-то не передавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок з історії трагедії:

Користуймося кур"єрською доставкою ака вантажоперевізниками.

Працюють стабільно, фірм-перевізників тьма, ризики - ЗНАЧНО менші ніж *дядьку, візьміть передачку Саші\Маші\Васі*

Тим паче давно практикують послуги "Двері-Двері", для тих кому в офіс пройтися\проїхатись нема часу\можливості.

:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто тобі нічого доказувати не буде. Приїде їхня безхпека і сам знайдеш гроші )

Сумніваюсь у цьому. як варіант - максимум - 50 на 50 - і то!! Нічог омені їхня безпека не зробить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qaster, 8 сообщений в теме и все неочем... Тебе не надоело?

слідкуй за собою, ти не модер тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, не той випадок, про замовлення товару згадали сьогодні і потрібен він на сьогодні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто тобі нічого доказувати не буде. Приїде їхня безхпека і сам знайдеш гроші )

А якби та маршутка в ДТП ПОПАЛА

У мене колись таке було. Воділа потім товар лишив в диспетчерській і я його забрав.

Цікаво а що б ти робив - якби він ВТРАТИВ ТВІЙ товар? Платив би за нього - чесно тыльки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю законне право не платити гроші за товар - який не отримував. Вони не повинні були передавати цінну річ без коду , не попередивши водія що це цінна річ. Їх вина (Стек) тут полюбе є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти переконуєш себе чи нас?

Дискутую, а взагалі хочеться вірити що він повернеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послухав вас всіх - бачу всі ви мені радите заплатити бабло. Я б це зробив не вагаючись - якби не те - що відправка була не належним чином зроблена - (без коду зустрічі і не позначена як цінна з видачею під паспорт) Ризико то є звичайно у ПІДПРИЕМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ. а СТЕК - ЦЕ ТАКОЖ ПІДПРИЄМЦІ ЩЕ Й які!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1292455218' post='1052268925']

 а ти не думав, що для цього стека природньо якось трошки засумніватися у тому, що ти нічого не отримував?

Э номер водія -я їм його вже предявив - а також його дані - водій все їм розказав ( менеджерам) - як воно було - що він отримав посилку в Львові без коду зустрічі - і йогу навіть не сказали що вона цінна - він навіть в салон її не взяв, бо не знав що там - а потім продрушляв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1292458154' post='1052268933']
' timestamp='1292455218' post='1052268925']

 а ти не думав, що для цього стека природньо якось трошки засумніватися у тому, що ти нічого не отримував?

Э номер водія  -я їм його вже предявив - а також його дані - водій все їм розказав ( менеджерам) - як воно було - що він отримав посилку в Львові без коду зустрічі - і йогу навіть не сказали що вона цінна - він навіть в салон її не взяв, бо не знав що там - а потім продрушляв

ну тоді напевно найоптимальнишім варіантом (у випадку, якщо ноутбук не знайдеться) напевно буде розділити збитки.

зі сторони стека ці збитки розділять, швидше за все, менеджер, який виписував, і кур'єр, який передавав.

попандос на 300 всьо таки дешевша ціна за таку от фігову науку, ніж 600.

і останнє - я все таки вірю, що ноут ще повернуть. 

думаю, переважна більшість форумчан, його би повернула.

Особисто я б в такому випадку - повернув навіть якби це був забитий грошима кейс, запечатаний в скотч. напевано відніс би диспетчеру автостанції - розказавши ситуацію, залишив би свій номер телефону, щоб людина якщо буде шукати - звернулась до мене, це є залог успіху у бізнесі - бути ПОРЯДНИМ.....Але люди є різні... Я не збіднію - на ці гроші, варіант 50- на 50 - це максимум на що піду, геть рвати стосунки з напрацьованим партнером я не хочу. Якби вони сказали код зустрічі ( так як вони робили раніше всі передачі що я отримував_) і я отримавши десь товар продрушляв - я б навіть не писав тут а відразу заплатив би свої 600 зелених без запитань... А так - моя вина тільки в тому - що я не розкидав в сторону весь натовп - який ринув за передачами, ы не знайшов там свою коробку, яка по словам того хто выдправляв - була замотана ще й в чорну плівку, яку погано видно в темряві серед безліч інших передач..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та звичайно повернув би кейс з баблом, бо зкористатися ним всеодно б не вийшло :) ... жити то хочеться

розкажеш завтра чим то закінчилось

думаю там швидко вердикт винесуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я б в такому випадку - повернув навіть якби це був забитий грошима кейс, запечатаний в скотч. напевано відніс би диспетчеру автостанції - розказавши ситуацію, залишив би свій номер телефону, щоб людина якщо буде шукати - звернулась до мене, це є залог успіху у бізнесі - бути ПОРЯДНИМ.....Але люди є різні... Я не збіднію - на ці гроші, варіант 50- на 50 - це максимум на що піду, геть рвати стосунки з напрацьованим партнером я не хочу. Якби вони сказали код зустрічі ( так як вони робили раніше всі передачі що я отримував_) і я отримавши десь товар продрушляв - я б навіть не писав тут а відразу заплатив би свої 600 зелених без запитань... А так - моя вина тільки в тому - що я не розкидав в сторону весь натовп - який ринув за передачами, ы не знайшов там свою коробку, яка по словам того хто выдправляв - була замотана ще й в чорну плівку, яку погано видно в темряві серед безліч інших передач..

Ти на ці гроші не збіднієш, а от збагатієш точно - так і кожен думає,коли діло йде не про малі заробітки,мало хто в такі моменти задумується про порядність (я точно б не задумувався би)

Висновок казочкі такий: " в большой семье - е... не хлопают!" - так і от,хто в носі різьбу нарізав - зараз нарізає дорогу від магазинів до мєнтур

Даю 100% ноутом вже усилено шпарять ігри і не забивають голову дурними думками про повернення справжньому хазяїну.

І ще є народна приказка - "Біда научить" - в кожного в житті була подібна ситуація ( в мене наприклад колись спрели-не віддали дорого телефона і з того часу я вирішив бути таким самим в подібній ситуації - хоча хто його зна,як би повів би себе в такій ситуації - можливо і віддав би)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слідкуй за собою, ти не модер тут

модер тут я. 10 днів РО за злісний офтоп і флейм.

Три попередження від трьох різних модераторів за один день. Новий рекордсмен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... які 50х50??

Нема товара - нема грошей. Оскільки ноутбук не був в руках замовника, значить і договора купівлі не було. Тут 100% мають розрулювати ситуацію продавець і перевізник. Якщо перевізник не брав на себе матеріальну відповідальність за збереження товару то розрулює ситуацію продавець. Саме він зацікавлений в отриманні прибутку, продавши свій товар. Якщо між продавцем і перевізником був укладений договір, то перевізник повністю несе відповідальність за товар, поки не передасть у власність покупцеві.

Навіть якщо покупець заплатив гроші наперід - вони 100% мають бути повернені покупцю або має бути переданий аналогічний товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цього літа одна пані передала у Львів через водія 500 у.е. Так він не спитавши паспорта віддав гроші на Підзамче в той час коли мав віддати на Стрійському вокзалі. Гроші водій через неділю повернув сам ...

Років 10-ть тому у мене особисто вкрали з львівського автобусу упаковку акумуляторів 17 ампер - це гарантованих 10 кг - непомітно їх не винесеш , а таки вкрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стек не позначив цю передачу як цынна - ы коду зустрічі не було...

це може використати перевізник в свій захист - оскільки продавець зобов"язаний відповідним чином ідентифікувати товар, що передається перевізником, шляхом маркування з зазначенням даних покупця!!!

А документів чи іншого майна(мобілку), ти не мав права забирати в водія. Якщо він сьогодні не вийде на роботу - оскільки немає прав - вина буде покладена на тебе. Достатньо було записати прізвище і ініціали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...