Перейти до змісту

Податковий кодекс України


Dream

Рекомендовані повідомлення

Налоговая будет присылать новости законодательства всем желающим на электронную почту

http://www.prostobiz...iew/full/220892

гм, уже місяця 4 спам приймаю такою послугою ДПСУ користуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 238
  • Створено
  • Остання відповідь

гм, уже місяця 4 спам приймаю такою послугою ДПСУ користуюсь

Мені вже кілька місяців присилає :0155:

нічьто нє ново пад луной... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

прийшло на пошту, може кому цікаво буде
 
16 грудня у Луцьку БЕЗКОШТОВНИЙ семінар "Актуальні питання оподаткування"

ТОВ "Техноцентр Маяк" запрошує 
16 грудня (середа) 2015 року
10.00-13.00
 
взяти участь у семінарі на тему: "Актуальні питання оподаткування"

На семінарі буде проводитися розіграш призів від ТОВ "Техноцентр Маяк"! 

Лектори: 
Cертифікований аудитор - Кориневський С.М. 
Керівник Волинської філії ТОВ "Техноцентр Маяк", сертифікований спеціаліст з M.E.Doc IS  - Павленко О.А.
Провідний спеціаліст ТОВ "Техноцентр Маяк" з розробки та тестування 1С:Підприємство - Мельник І.В.

У програмі: 
1. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ. ОСОБЛИВОСТІ  ЕЛЕКТРОННОГО АДМІНІСТРУВАННЯ 
2. ПОДАТОК НА ПРИБУТОК. ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ. 
3. ЄСВ,ПДФО ТА ВІЙСЬКОВИЙ ЗБІР: реальність та перспективи. Що чекати у  2016 році.
4. СПРОЩЕНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ. Звітуємо за 2015 рік та готуємось до змін у 2016 році
 

Додатково про: 
- Актуальна інформація щодо використання ПЗ M.E.Doc 
- Останні зміни та можливості в 1С:Підприємство . Стикування 1С:Підприємство та M.E.Doc для організації передачі податкових накладних. Зручні обробки в програмі1С:Підприємство 

Відповіді на запитання

Місце проведення: 
м. Луцьк, пр. Волі, б. 51, приміщення КОЛЕДЖУ ТЕХНОЛОГІЙ, БІЗНЕСУ ТА ПРАВА (актовий зал, 2й поверх) 
Час: 10.00-13.00 (реєстрація з 9.30) 

Семінар безкоштовний! Попередня реєстрація обов’язкова! 
Щоб взяти участь у семінарі, заповніть форму-анкету 
Для проходження реєстрації на семінарі потрібно сказати Ваше ім'я або назву підприємства (роздрукована анкета НЕ потрібна).
Будемо вдячні, якщо Ви вкажете в формі-анкеті питання, які Вас цікавлять (по темі семінару). 

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у  семінарах, які організовують наші філії у м.Івано-Франківськ, м.Львів, м.Рівне, м.Тернопіль у грудні 2015 року   детальніше 

З повагою, ТОВ "Техноцентр Маяк" 
м. Луцьк , пр. Президента Грушевського 30, оф. 504
(0332)78-34-44, (067)67-81-007, (095)786-79-49 

ТОВ "Техноцентр Маяк" пропонує співпрацю по 1С:Підприємство та M.E.Doc IS всім бухгалтерам, керівникам та підприємцям!
Працюємо в 9-ти областях України, більше 35 тис. підприємств обслуговуються в офісах нашої компанії. Серед них є як невеликі фірми, так і великі корпорації та заводи. Надаємо повний спектр послуг з автоматизації обліку та управління, маємо статуси 
Центру супроводу програмних продуктів 1С і "Золотого партнера" компанії M.E.Doc!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана Продан

3 год · Kyiv ·
 

Підприємці виходять 17.12.15. під стіни Верховної Ради, щоб захистити спрощенку, проти урядового проекту 3630.

Сподіваюсь, що депутати не підтримають нову урядову редакцію ПКУ і бюджет-16 буде прийнятий на діючій зараз податковій базі.

Була, є і буду на боці підприємців, які працюють самі, створюють робочі місця для інших та сплачують податки. І які потребують справжньої реформи на користь економіки, що ми зробимо в наступному році на базі депутатського законопроекту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда, 17.12.2015 - позачергове пленарне засідання Верховної Ради України... де наші "избранные" будуть "торгуватись" за 2 суттєвих для нас Закони: Про держбюджет на 2016 рік і про чергову податкову реформу...
 
Ще дуже не подобається мені ось цей закончик «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави й удосконалення окремих положень соціальної політики)» (№ 3628) (який також має розглядатись 17.12.2015), де так "между прочим" уряд хоче  дозволити Мінфіну з метою проведення верифікації та перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування й отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок бюджетних коштів, коштів ПФУ та фондів соцстраху, та своєчасного й у повному обсязі їх здійснення, отримувати інформацію про відкриті на їх ім’я рахунки (поточні, кредитні, депозитні тощо), операції та залишки за ними. Для отримання й обробки таких персональних даних Мінфіну не потрібно буде отримувати на це згоди фізичних осіб.
Закон України «Про банки і банківську діяльність»
Інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками:

10) центральному органу виконавчої влади, який забезпечує формування державної фінансової політики, на його письмовий запит під час бюджетного процесу з метою проведення верифікації і перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання  соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, та своєчасного і в повному обсязі їх здійснення, надається інформація щодо відкритих на їх ім’я рахунків (поточних, кредитних, депозитних тощо), операції та залишки за ними. У випадку нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, призначених на  сім’ю або домогосподарство, інформація надається щодо кожного з членів сім’ї або домогосподарства».

 

І цей - "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства)" (№ 3629)

40. Установити, що під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат Міністерство фінансів України має право отримувати інформацію, що містить банківську таємницю, персональні дані.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в новому "компромісному" проекті ПКУ та ж сама фігня - щодо розкриття банківської таємниці - раніше було лише за рішенням суду, а зараз хочуть просто за запитом:

75.2.4. інформація, зазначена у підпункті 74.1.3 пункту 74.1 статті 74 цього Кодексу, надається банками, іншими фінансовими установами протягом 60 календарних днів року, що настає за звітним.

Порядок надання банками, іншими фінансовими установами інформації, зазначеної у підпункті 74.1.3 пункту 74.1 статті 74 цього Кодексу, та вимоги щодо форми подачі й змісту цієї інформації визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, за погодженням з Національним банком України

 

Всі зайняті розмірами ставок (все по 20 чи по 15,18,20) і єдинщиками, і ніхто не читає наприклад розділ ІІ Адміністрування... Ніхто і не бачить в які жорсткі умови ставить нас Кабмін і які він нам ще сюрпризи підготував... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в новому "компромісному" проекті ПКУ та ж сама фігня - щодо розкриття банківської таємниці - раніше було лише за рішенням суду, а зараз хочуть просто за запитом

...............

Всі зайняті розмірами ставок (все по 20 чи по 15,18,20) і єдинщиками, і ніхто не читає наприклад розділ ІІ Адміністрування... Ніхто і не бачить в які жорсткі умови ставить нас Кабмін і які він нам ще сюрпризи підготував...

В темі про субсидії свого часу була дискусія - що робити з доходами по депозитах.

Хтось прикривався банківською таємницею, і вважав, що доходи по депозитах можна не показувати собезу, хтось (і я в т.ч.) очікував спрощення доступу податкової до інформації про ВСІ доходи.

Але щодо субсидій я на стороні держави - держава повинна бути впевненою, що субсидія призначається правильно, а не "бідний" гебіст-пенсіонер (наприклад) отримує субсидію, маючи кількадесят тисяч умовних одиниць на депозитах.

В тих, в кого дохід від депозиту незначний - практично нічим не ризикує, а в кого великий - то, мабуть, не варто за субсидією звертатись. Так що в ідеалі - тут все по-чесному.

Щоправда, це мало б фігурувати в профільному законі (про субсидії), а не в ПКУ.

А ламати банківську таємницю через ПКУ - це вже неправильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З профільністю актів вічні проблемки (пам"ятається в законі про пдв абзац про "валові витрати").

 

Бажання нормальної держави володіти інформацією про доходи громадян вважаю "нормальним" явищем також. Інше слизьке питання - використання такої інфи в умовах недорозвинутогоНедокапіталізмуГондураса.

 

У світлі соцпільг цікавим буде гривневе значення межі "незначного доходу від депозиту". І чим більше це гривневе значення наближене до нуля, тим більше "нормальним явищем" буде закриття депозиту і а)проср...непродуктивно витратити б) конвертація грн у тверду валюту причому не через комерц.банк... І якщо в даному сценарії право на субсидію залишається (для цього ж і закривали депозит), то я знаю, хто точно виграв мінусяку (видана субсидія, неотримані податки з %% по депозитам). Є ще інші (непрямі) наслідки...

Отже, все  залежить від нормальних чи кривих рук держави. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі про субсидії свого часу була дискусія - що робити з доходами по депозитах.

Хтось прикривався банківською таємницею, і вважав, що доходи по депозитах можна не показувати собезу, хтось (і я в т.ч.) очікував спрощення доступу податкової до інформації про ВСІ доходи.

З липня 15 року до сукупного доходу не включають дивіденди від депозитів. Але після того як знімуть банківську таємницю можливо знову будуть включати. А можливо для того й знімають ту банківську таємницю

 

Але щодо субсидій я на стороні держави - держава повинна бути впевненою, що субсидія призначається правильно, а не "бідний" гебіст-пенсіонер (наприклад) отримує субсидію, маючи кількадесят тисяч умовних одиниць на депозитах.

В тих, в кого дохід від депозиту незначний - практично нічим не ризикує, а в кого великий - то, мабуть, не варто за субсидією звертатись. Так що в ідеалі - тут все по-чесному.

По чесному? Тобто якщо я відкладаю з кожної зарплати десяту частину на лікування, на великі покупки, на майбутній бізнес і т.д., і вона зберігається на депозиті в банку, то мені неправильно давати субсидію, а якщо хтось отримує більшу зарплату, але пробухує, прогулює або просто нераціонально витрачає всі гроші, відповідно і заощаджень немає, то йому субсидія назначається правильніше ніж мені?

Якщо в минулому я мав бізнес і купив машину, а зараз працюю на дядю, але й авто не продав, то мені не варто давати субсидію? Субсидію дають оцінюючи не те що ти маєш і скільки заробляв раніше, а те скільки заробляєш зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім в тему, але...

 

из группы "Грузия после Саакашвили".
Русский бизнесмен в Грузии:
"..за 10 лари (300 рублей) я могу купить там сертификат на микробизнес, и если у тебя оборот не превышает 30 тысяч лари (900 000 рублей) в год, то ты не платишь налоги вообще. Ноль процентов налоги, я не мог поверить своим ушам, когда услышал. Таким образом они дают возможность микробизнесам подняться..
..И я спросил у них: хорошо, но если ноль процентов налогов, какая-то проверка придет, как вы узнаете, что я не перешел рубеж 30 000 лари в год. Они говорят: никак, типа не существует таких проверок. Я спросил: в каком виде я должен держать бухгалтерию, чтобы предоставить, что все это не превышает. Мне ответили: никак вы не должны вести. Если хотите — для себя делайте"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо, комусь буде цікаво. В нашій податковій сказали, що не знають по яких ставках платити ЄСВ і рекомендували сплачувати все по-старому. Запропонували підійти в середині лютого, бо наразі ніяких роз"яснень ніхто не отримував.

Подзвонив в колл-центр ДФС, отримав чітку відповідь з 1 січня нарахування ЄСВ за персонал - 22% без поділу на класи ризику, ЄСВ з персоналу не утримується, ПДФО - 18%, ВЗ - 1,5%. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, комусь буде цікаво. В нашій податковій сказали, що не знають по яких ставках платити ЄСВ і рекомендували сплачувати все по-старому. Запропонували підійти в середині лютого, бо наразі ніяких роз"яснень ніхто не отримував.

Подзвонив в колл-центр ДФС, отримав чітку відповідь з 1 січня нарахування ЄСВ за персонал - 22% без поділу на класи ризику, ЄСВ з персоналу не утримується, ПДФО - 18%, ВЗ - 1,5%. 

 

Вас ЦЕ ще дивує?

 

Там людей які займаються самоосвітою (це, наприклад, вдома, у вільний, час можуть щось почитати) відсотків 5%, не більше. В інспекторів інтернету немає, нового Кодексу немає, бумаги (щоб роздрукувати Закон) немає, тонерів тоже немає ))). Платники приходять і розказують їм про нові зміни...

А нє-нє-нє, це раніше приходили і розказували, а зараз же "пропускний режим", відповідно ніхто не приходить і не розказує :) То що Ви з них хочете? А навіть якщо хтось і прочитає щось, то ніхто не візьме на себе відповідальність за надану відповідь (а вдруг потім ДФСУ не так буде трактувати норми в Законі?).

 

От сидять собі і чекають листів з ДФСУ...

 

І ще одне, запамятайте, за відповідь по телефону, в т.ч. колл-центру ДФСУ, ніхто не несе ніякої відповідальності (шукайте першоджерела - Закони). На цей раз Ви отримали нормальну відповідь, а спробували б позвонити їм 04.01 - то почули б те ж саме що і від наших ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...