Перейти до змісту

Податковий кодекс України


Dream

Рекомендовані повідомлення

Отже, сабж прийнято, опубліковано, в т.ч.
(в аттачі - пдф-версія ПКУ в "Голосі України" та заархівований doc-файл ПКУ зі змістом(!)). Хочу мати офіційне видання і обов'язково (!) з коментарями.

Маємо резервацію для єдинщиків, які не зможуть працювати з юр.особами, бо останні не можуть включати до складу витрат витрати, понесені у зв’язку із придбанням товарів (робіт, послуг) та інших матеріальних і нематеріальних активів у фізичної особи – підприємця, що сплачує єдиний податок (ст.139.1.12).

Тим же, хто вирішить перейти на інші системи оподаткування, і сподівається отримати податкові канікули до 2016-го року буде цікава стаття 154 "Звільнення від оподаткування" - в ній є перелік тих, хто не може отримати податкові канікали взагалі. Для мене особисто найцікавішим є останній пункт переліку - "2.17) діяльність у сферах права, бухгалтерського обліку, інжинірингу; надання послуг підприємцям (гр. 74 КВЕД ДК 009:2005).".

Мені цікаво - як його трактувати? В Класифікаторі ВЕД (rar) написано що розділ 74 "включає діяльність у сферах права, бухгалтерського обліку та аудиту, архітектури, геології, геодезії, гідрометеорології, інжинірингу, а також надання послуг у сфері підприємницької діяльності, таких як: консультації з питань комерційної діяльності та управління, дослідження ринку, наймання та підбір персоналу, рекламну, охоронну діяльність, секретарські послуги, фотографування, прибирання виробничих та житлових приміщень, пакування та інші послуги, які надаються, головним чином, підприємствам та фізичним особам-підприємцям. Проте, деякі послуги (наприклад, юридичні, виготовлення фотографій, тощо) можуть надаватись приватним клієнтам". Уявляєте!? Це ж такі прибуткові бізнеси що ніяких канікул не може бути! :/

pk-u.pdf

PKU.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 238
  • Створено
  • Остання відповідь

з точки зору успішності загальнодержавної економіки, новий ПКУ - це успіх? поясніть нубу в 2-х словах, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене питання

в проектах ПКУ були виключені ряд видів діяльності для єдинщиків.

на даний момент розділ, що стосується питань єдиного податку, залишили в спокої. але обіцяють зайнятися ним після нового року. зараз настав час продовження єдиного на новий 2011 рік. і я так розумію, що всерівно ці сфери діяльності все таки будуть виключати після НР.

Що робити? продовжувати діяльність по цих (в прокектах виключених) видах діяльності, чи думати наперед і шукати нові рішення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zluden', хз :)

Імхо, влада ту главу 1 розділу 14, яку зара не прийняли, по статті, по реченню протягнуть в ПКУ, і думаю десь на 01.04.11 будемо мати ПКУ з розділом 14, який був до вето президента. От тоді і наступить пОпа єдиному податку як такому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки в податковій дармоїдів сидить, їх би розігнати, може і податки менші були б. Сьогоднішня ситуація: переїхали торгувати на ринок, хочемо перейти на фіксований податок з єдиного, а то получається ринковий збір два рази платимо. Зайшла в податковій в "роз'яснювальний центр" - спеціальні люди безкоштовно консультують підприємців. На питання чи буде після прийняття нового кодексу фіксований податок, відправили до інспектора, а інспектор "порадив" самим читати податковий кодекс. Нащо тоді такі інспектора, і тим більше ТАКІ "роз'яснювальні центри"? Ні в кого не вистачило сміливості признатися, що самі ні фіга не знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги.юа провели свій аналіз ПКУ - Чем опасен Налоговый кодекс для граждан и бизнеса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[..]Правда, в качестве утешения Налоговой кодекс все же разрешает относить на затраты оплату товаров и услуг «упрощенцев», если они касаются информатизации, а также издержки на услуги консалтинга, маркетинга, рекламы от нерезидентов, если они не превышают 4% выручки.[..]
Це вже шось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочемо перейти на фіксований податок з єдиного, а то получається ринковий збір два рази платимо.

Фіксований на слідуючий рік залишається без змін. В Києві по номеру 800-501-007 сказали, що фіксований податок це і є риночний збір. Я плачу фіксований і риночний збір. Вопрос?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фіксований на слідуючий рік залишається без змін. В Києві по номеру 800-501-007 сказали, що фіксований податок це і є риночний збір. Я плачу фіксований і риночний збір. Вопрос?

читай уважно: хочемо перейти на фіксований податок з єдиного. Вопрос?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки в податковій дармоїдів сидить, їх би розігнати, може і податки менші були б....

Согласно данным Вестника государственных закупок, 29 ноября Госуправление делами при президенте Украины закупило шесть автомобилей общей стоимостью 2,4 млн. грн. Из них четыре машины куплены у компании «Джерман Моторз» (официального дилера фирмы Volkswagen AG) на сумму 1,622 млн. грн. Еще две машины за 786 тыс. грн. Государственному управлению делами продала фирма «Атлант-М Лепсе». Эта компания также занимается реализацией автомобилей Volkswagen.

Таким образом стоимость каждой машины, купленной у «Джерман Моторз», составила 405 тыс. грн., а у «Атлант-М Лепсе» - 393 тыс. грн.

Ні, ніяк не можна знижувати податки, вводити якісь канікули і т.п. !!! Це ж так ми до "Таврій" з "Ланосами" докотимся !!!!!!!!!!!!

http://lb.ua/news/2010/12/07/76899_CHinovniki_prodolzhayut_pokupat_do.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[..]Правда, в качестве утешения Налоговой кодекс все же разрешает относить на затраты оплату товаров и услуг «упрощенцев», если они касаются информатизации, а также издержки на услуги консалтинга, маркетинга, рекламы от нерезидентов, если они не превышают 4% выручки.[..]
Це вже шось.

И не забываем что это только "пока", т.е. временно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[..]Правда, в качестве утешения Налоговой кодекс все же разрешает относить на затраты оплату товаров и услуг «упрощенцев», если они касаются информатизации, а также издержки на услуги консалтинга, маркетинга, рекламы от нерезидентов, если они не превышают 4% выручки.[..]
Це вже шось.

Вот, а я по що що тобі сьогодні говорив )))), але це насправдф профанація ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читай уважно: хочемо перейти на фіксований податок з єдиного. Вопрос?

Так і я був на єдиному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

brodsky.jpg

Mauridia_09.gif

Государственный комитет по вопросам содействия предпринимательству получил задание

Азаров поручил сформировать совет предпринимателей их "лучшему" другу

Кабмин принял решение о создании Координационного совета по вопросам малого и среднего предпринимательства. Проект положения о совете и предложения по ее составу поручено разработать Госпредпринимательства – в срок до 15 декабря 2010г.

Laie_60Bmini.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і я був на єдиному.

Так ти перейшов чи тільки дзвонив? Якщо "так, перейшов", то коли, як і т.д.?

Бо вчорашній інспектор[ша], сказала писати заяву знову на єдиний, а "єслі шо" то перед початком іншого кварталу можна буде перейти на фіксований. Жінка пішла до іншої інспекторши (подруга, але займається ПДВ-шниками), то та відкрито сказала, ніхто нічого не знає, буде фіксований чи ні, всі очкують щось говорити, морозяться, посилають один до одного. Дєтскій сад, чесслово. Понабирають по оголошеннях, а нам мучитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки в податковій дармоїдів сидить, їх би розігнати, може і податки менші були б....

Согласно данным Вестника государственных закупок, 29 ноября Госуправление делами при президенте Украины закупило шесть автомобилей общей стоимостью 2,4 млн. грн. Из них четыре машины куплены у компании «Джерман Моторз» (официального дилера фирмы Volkswagen AG) на сумму 1,622 млн. грн. Еще две машины за 786 тыс. грн. Государственному управлению делами продала фирма «Атлант-М Лепсе». Эта компания также занимается реализацией автомобилей Volkswagen.

Таким образом стоимость каждой машины, купленной у «Джерман Моторз», составила 405 тыс. грн., а у «Атлант-М Лепсе» - 393 тыс. грн.

Ні, ніяк не можна знижувати податки, вводити якісь канікули і т.п. !!! Це ж так ми до "Таврій" з "Ланосами" докотимся !!!!!!!!!!!!

http://lb.ua/news/2010/12/07/76899_CHinovniki_prodolzhayut_pokupat_do.html

Трехмиллиардная стоимость реконструкции стадиона НСК "Олимпийский" уже вдвое превышает ее первоначальную стоимость, в 1,5 раза - стоимость строительства стадиона "Донбасс Арена" в Донецке и аналогичных спортивных арен в европейских странах, где проходили международные чемпионаты по футболу. Об этом сообщили в пресс-службе Счетной палаты

Стоимость одного места болельщика на НСК "Олимпийский" сегодня является самой дорогой - 43,6 тыс. грн. - по сравнению со стоимостью мест на построенных к предстоящему чемпионату стадионах. К примеру, стоимость места на новом донецком стадионе "Донбасс Арена" составляет 29,1 тыс. грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти перейшов чи тільки дзвонив? Якщо "так, перейшов", то коли, як і т.д.?

Бо вчорашній інспектор[ша], сказала писати заяву знову на єдиний, а "єслі шо" то перед початком іншого кварталу можна буде перейти на фіксований. Жінка пішла до іншої інспекторши (подруга, але займається ПДВ-шниками), то та відкрито сказала, ніхто нічого не знає, буде фіксований чи ні, всі очкують щось говорити, морозяться, посилають один до одного. Дєтскій сад, чесслово. Понабирають по оголошеннях, а нам мучитися.

Я перейшов на фікс. в грудні минулого року. Починаючи з 20 грудня можна написати заяву і перейти на фіксований.Імхо після 1 січня буде пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перейшов на фікс. в грудні минулого року. Починаючи з 20 грудня можна написати заяву і перейти на фіксований.Імхо після 1 січня буде пізно.

Блін, я пишу про сьогоднішні реалії, коли інспектор відмовляється приймати заяву на перехід на фіксований податок, бо сам не знає буде фіксований в наступному році чи ні. А ти про минулий рік... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я пишу про сьогоднішні реалії, коли інспектор відмовляється приймати заяву на перехід на фіксований податок, бо сам не знає буде фіксований в наступному році чи ні. А ти про минулий рік... :(

Я ж відповів, що буде. Напиши заяву з 20 грудня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж відповів, що буде. Напиши заяву з 20 грудня.

В цьому кварталі вже не буду, подивлюся як воно і що з новим кодексом. Там різниця не смертельна ~100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому кварталі вже не буду, подивлюся як воно і що з новим кодексом. Там різниця не смертельна ~100 грн.

Якщо в грудні на 1 квартал на фіксований не перейдеш, то 99,99 процента, що до кінця року ти будеш на єдиному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в грудні на 1 квартал на фіксований не перейдеш, то 99,99 процента, що до кінця року ти будеш на єдиному.

Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласно Налоговому кодексу налоги будут платить даже священники

Еще одной категорией граждан, попавших под действие нового Налогового кодекса, стали священнослужители.

Как заявил адвокат Клим Братковский, согласно принятому кодексу миссионер-священник, который осуществляет независимую профессиональную деятельность, обязан встать на учет в органах государственной налоговой службы и платить налог в размере 15 или 17% - в зависимости от размера дохода.

Правда, отмечает он, налогооблагаемым доходом у священнослужителя считаться прибыль - разница между доходом и документально подтвержденными расходами, если он зарегистрируется в налоговой как лицо, осуществляющее независимую профессиональную деятельность.

Таким образом, налог нужно платить с полученных пожертвований от граждан за крещение, похоронную службу, освящение жилья или автотранспорта и т.п.

(С)

Так що - очікуємо в церквах підвищеної активності бабушок і дєдушок з блюдом для пожертв. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...