Перейти до змісту

Податковий кодекс України


Dream

Рекомендовані повідомлення

Dream (16 березня 2011 - 18:00) писал:

В заяві треба тоді писати: "В зв'язку з обмеженнями у здійсненні підприємницької діяльності, які визначені діючим Податковим кодексом України, прошу..."

та вони мабуть якраз і перестраховуються, щоб потім ніяка опозиція не змогла сказати, що масове закриття підприємців - наслідок введення в дію нового Податкового кодексу.

якраз тому і треба писати, щоб вони всі, ГАДИ, плазували і просили "перепишіть, будь ласка"... І щоб це прохання було, як мінімум, від заступника голови міськПДА.

Та й, врешті решт, статистика все покаже.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 238
  • Створено
  • Остання відповідь

Звіт про доходи як здавався по-квартально так і здається, а декларацію (ту що добавили) треба здавати щомісяця, незалежно є наймані працівники чи немає, здають як єдинщики так і традиційники.

я щось пропустив?

я підприємець єдинщик, без наймних працівників

окрім квартального звіта по обороту я маю ще щось здавати?

коли? куда? скільки? в які терміни? що потрібно показувати в цих звітах? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось пропустив?

я підприємець єдинщик, без наймних працівників

окрім квартального звіта по обороту я маю ще щось здавати?

коли? куда? скільки? в які терміни? що потрібно показувати в цих звітах? :blink:

Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб, затверджено наказом ДПАУ від 31,01,11 №58

до 20 березня, якщо немає найманих працівників, то скрізь черкаєш прочерки.

Звіт здається за січень і за лютий, за кожен місяць - окрему декларацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Закрити підприємця - проблема, зате працює якась напівлегальна-напівдержавна контора, яка за 2000грн за день "рішає" такі питання.

Дай координати, хотілося б поговорити з ними, думаю, що за 1 день це неможливо, але цікаво перевірити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікаво, з такими темпами розвитку подій, можливо і стане в пригоді

можна номер в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай координати, хотілося б поговорити з ними, думаю, що за 1 день це неможливо, але цікаво перевірити

також цікаво, з такими темпами розвитку подій, можливо і стане в пригоді

можна номер в ПП

Координат-телефонів, на жаль, не взяв. А інформація від людей, під дверима у податкового інспектора. Зазвичай такі "рішали" там і крутяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім ПОДАТКОВИМ АГЕНТАМ.

Прошу, панство - Декларація з ПДФО.

1) Здавати тре всім, хто має щастя бути зареєстрованим в ЄДРПОУ, тобто не знятий з обліку ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРАТОРОМ

(див ст. 14.1.180 + ст.177.7 нашого славного Податкового кодексу :mdr: ).

Окремо наголошу: фізичні особи-підприємці навіть без найманих работнічків, навіть з прочерками - точно здають дану Декларацію.

"я вже давно не веду дєятєльность" чи "а я вже закрився в податковій" і т. д. тут не проходить.

2) Здавати тре щомісяця (до 20 числа після звітного)

3) фактично до 21-го березня включно тре здати 2 Декларації - за січень 2011 та за лютий 2011.

4) крім того не забуваєм про "старий" і звичний квартальний Звіт.

Бланк Декл ПДФО бланк 2011.rtf

Зразок ФізОсПідпр без найманих працівників Декл ПДФО зразок ФОП.rtf

Зразок ЮрОсоба Декл ПДФО зразок ЮрОс.rtf

(хвайли відкривати Word-ом) :blink:

(шоб 2 рази не бігати) зверніть увагу на нулики зліва направо у реквізиті "Працювало у звітному місяці за штатом". В мене саме так пройшло.

Прямуйте до "каси" №4, №5, №6. Поки що черги зовсім невеличкі. Серйозно. Я сам "афігєл".

Акція для сумлінних платників податків! Луцька ДПІ працюватиме і в суботу 19-го, і в неділю 20-го, ну і аж 21 березня 2011 р. БЕЗ ОБІДУ! До понеділка участь в акції безкоштовна. Заходьте, Вас чекають! :0005:

P.S. Ще так нових зодва звітіка придумають - то ще й в ночну зміну будуть працювати post-7558-0-69317300-1300487181_thumb.gi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі не знають чого хочуть. Це я про

Ще так нових зодва звітіка придумають

Щось таке вже чув. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тим звітом вже така кумедія - батько консультувався в 4-х різних бухгалтерів і, - вгадайте що? - всі четверо написали його по іншому. %( Лише звіт 5-го співпав з одим з попередніх; його вчора і було успішно здано.

Дайте лінк на ЩЕ одні правила заповнення звіту - в колекцію. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України" (щодо врегулювання деяких суперечливих питань)

...

Для недопущення безпідставного зростання податкової звітності у випадку відсутності податкового зобов´язання з цього податку (податкові агенти економічно не активні) передбачається встановити, що податковий розрахунок та податкова декларація подається податковим агентом незалежно від факту виплати доходу, проте, за умови, що у податковому періоді відбулося нарахування (обчислення) такого доходу до сплати згідно із бухгалтерськими або іншими документами. Пропонується також вилучити норму пункту 176.2, яка зобов´язувала податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб подавати щомісячну декларацію, а також пункт, який визначав платником податку особу - управителя майном, як економічно недоцільні.

...

рада.гов.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

95 квартал:

- Виктор Федрч! Ты хоть сам этот кодекс (ПКУ) читал?

- Не. Я жду когда фильм выйдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тим звітом вже така кумедія - батько консультувався в 4-х різних бухгалтерів і, - вгадайте що? - всі четверо написали його по іншому. %( Лише звіт 5-го співпав з одим з попередніх; його вчора і було успішно здано.

Дайте лінк на ЩЕ одні правила заповнення звіту - в колекцію. ;)

А що тут дивного, в податковій ніхто не знає як заповняти, а тут звичайні бухгалтери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комитет Верховной Рады по вопросам финансов, банковской деятельности, налоговой и таможенной политики предлагает Государственной налоговой службе (ГНС) приостановить применение ежемесячной налоговой декларации по налогу на доходы с физических лиц.

Как отметил председатель профильного комитета ВР, народный депутат от Партии регионов Виталий Хомутынник, это решение было принято ввиду многочисленных жалоб налогоплательщиков в связи с ненадлежащей организацией работы относительно представления указанной отчетности в налоговые органы, в частности несвоевременного опубликования форм деклараций и необоснованного расширение количества ее показателей

По словам Хомутынника, изменения в Налоговый кодекс будут рассматриваться ВР на протяжении текущей сессии, в частности, норма, которая предусматривает изъятие из Налогового кодекса положения о представлении ежемесячной декларации по налогу на доходы физических лиц.

Также председатель комитета ВР отметил, что это не все изменения, которые планируется внести в Налоговый кодекс..

http://chp.com.ua/index.php?code=10781&show_all=YESS

тобто, це ще не кінець "дорогі друзі", To Be Continued, так сказать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zluden', дивно - ти ж українською пишеш - як не побачив?... На 2 пости вище твого теж саме, але українською. ;/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тим звітом вже така кумедія - батько консультувався в 4-х різних бухгалтерів і, - вгадайте що? - всі четверо написали його по іншому. %( Лише звіт 5-го співпав з одим з попередніх; його вчора і було успішно здано.

Дайте лінк на ЩЕ одні правила заповнення звіту - в колекцію. ;)

А що тут дивного, в податковій ніхто не знає як заповняти, а тут звичайні бухгалтери.

один з тих п'яти варіантів, але не той, що зданий, - зробила дєффачка з консультаційного центру податкової :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівники роз'яснювальної служби, єдина задача яких - роз'яснювати нюанси податкового кодексу та інших законів, приймають 2 дні в тиждень. Поясніть мені, що ці дармоїди повинні робити весь інший час? Бо коли заглянув до них в неприйомний день, то там всі сиділи на столах, балтали ногами і попивали чай-каву. Роз'яснень не надали - приходьте в прийомний день.

один з тих п'яти варіантів, але не той, що зданий, - зробила дєффачка з консультаційного центру податкової :/

Так вот оно че, Михалыч (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, не побачив, вибачте

за невчасне подання останньо-придуманого звіта штраф, 170 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, не побачив, вибачте

за невчасне подання останньо-придуманого звіта штраф, 170 грн

по ходу ошибочка ..... 170 будет за январь, и + за февраль 1020 и того 1190 .... у тварей "не хилая прибавка к пенсии" или к чему там ещё .......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от подумалось...

А прикольно було б, якби, наприклад, якесь силове відомство - прокуратура там або міліція зобовязала усіх держслужбовців щомісяця приходити до 20 числа відмічатись (вистоявши в кількагодинній черзі). :)

Завтикав або не мав часу - штраф, не маєш часу стояти в чергах - твої проблеми.

Та й менше їх разів в десять за підприємців...

Це ж яка б економія зарплати для бюджету була б! :D

Або створити умови персональної відповідальності за кожен прийнятий закон-указ.

Видали нову бумаженцію - і зразу у відповідь від підприємців кілька десятків тисяч позовів у суд на конкретну особу.

За моральну та фінансову шкоду.

Підприємець замість бізнесової діяльності годину-дві простояв в податковій - не заробив за цей час гроші, нехай відшкодовують.

Катався на лижах в Карпатах, а натомість прийшлось терміново гнатись додому, щоб здавати декларації - нехай заплатить за моральну шкоду.

Не знав про необхідність подавати нову звітність, отримав штраф, перенервував, погіршилось самопочуття - нехай відшкодує за моральну травму та ліки.

А то ж колгосп - розумників зверху багато, а ніхто з них за свої рішення та папірці не відповідає.

Ех мрії, мрії... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

створити умови персональної відповідальності за кожен прийнятий закон-указ.

+1

наприймають законів, постанов, указів...

потім, коли люди почнуть на диби ставати, уважно прочитають те, що прийняли

і давай відміняти/виправляти

*3,14зда рулю, кабіна боком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це можна і в темку "Про ЩО говорить місто", але сюди воно ближче...

Зустрілись дві жіночки.

Щойно біля під'їзду.

Спочатку "ляля-тополя".

Далі одна каже:

Була в Податковій. Звіти здавала.

Стільки людей - хай Бог милує.

Це добре, що я не полінувалась - пішла на відкриття.

Це ж якщо вона пішла на відкриття і лише в 11ть додому, то ЩО робитимуть ті, що приїжджають туди зараз?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж якщо вона пішла на відкриття і лише в 11ть додому, то ЩО робитимуть ті, що приїжджають туди зараз?...

То вони встигнуть якраз на закриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вони встигнуть якраз на закриття.

Або не встигнуть і прийдеться їхати на другий день, тільки вже з самого ранку, а дивлячись на календар, то певно ще й з грошима для сплати штрафу, за "просрочку"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вони встигнуть якраз на закриття.

Або не встигнуть і прийдеться їхати на другий день, тільки вже з самого ранку, а дивлячись на календар, то певно ще й з грошима для сплати штрафу, за "просрочку"...

Не виключено що скоро ту дурню з порожніми звітами відмінять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...