Перейти до змісту

Державна мова


kudrom

Державна мова  

100 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

всегда говорил по русски... везде и всегда... тем не менее знаю украинский и считаю что государству нужен его язык... на эту акцию мне както с высокой горы плевать... кому оно надо??? своей бошки на плечах нет??? както канешно не очень понимаеться этот конфликт... если он канешно есть... исскуственно созданная проблема... имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 226
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

як представник української нації скажу тобі одразу він державі не потрібен а от конфлікт дійсно створений штучно.

російська мова обовязково мені як і англійська мова дуже потрібні і мої діти будуть її обовязково знати. Ще мріяв про французьку та арабську. одначе довелось вчити німецьку.

ЛЮДИ!

Вивчайте різні мови! Мандруйте мирно по землі!

І ТОДІ ВАМ НІКОЛИ НЕ ПРИЙДЕТЬСЯ НАСИЛЬНО НАСАДЖАТИ СВОЮ РІДНУ МОВУ ІНШИМ НАРОДАМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні ну я все розумію: - декому простіше спілкуватись російською - БУДЬ ЛАСКА, НАЗДОРОВ"Я!!! Але дехто, ще й хоче маленької Росії в Україні !!! :lol::lol: По-моєму це вже вершина наглості!!!

Нет. Просто хочется вернуть уничтоженные большевиками названия Малороссия, Новороссия, Подкарпатская Русь. Ведь вы все против наследия большевизма? Так давайте исправлять то, что они натворили.

Всі хто хоче себе в Україні почувати як вдома в Росії (говорити мовою будь-ласка, але паплюжити рідну мову, та заводити свої порядки...) - ВАЛІТЬ В РОСІЮ!!!! і там робіть що хочете, а нашу рідну мову НЕЧІПАЙТЕ!!!
А никто и не трогает. Это русский язык, родной язык этой земли пытаются вырвать с корнем. Не выйдет!
Вибачте коли когось образив, але вже ДІСТАЛИ! А ще по-моєму пора до кримінального кодексу ввести нову статтю - про знущання над рідною мовою?! :mdr::lol::lol:

Давно пора. И первым под эту статью попадёт наш полугарант с его постоянными призывами к притеснению родного языка большинства граждан Украины.

А на рахунок цього Левченка - однозначно - НА ДИБУ ЙОГО!!!
Сударь, Вы лично будете это делать? Я вполне серьёзно спрашиваю.
Дуже вдалий репортаж. Коротко і влучно окреслює ситуацію в сьогоденні, і цілковито вірно вказує шлях на майбутнє. Але найбільше запам'яталося:

"Вчені підрахували, що за царської Росії було видано близько 400 різноманітних указів, які в тій чи іншій мірі витісняли українську мову"...

Голословные, ничем не обоснованные и не подтверждённые обвинения.

"На сьогоднішній день у Верховній Раді лежить біля двадцяти законопроектів, які з усіх боків обступили українську мову, як зграя вовків"...

А не кажется ли вам странной ситуация, когда мову нужно внедрять и защищать? Эти усилия говорят только о том, что народу она не нужна.

як представник української нації скажу тобі одразу він державі не потрібен а от конфлікт дійсно створений штучно.

Сразу вопрос - а нужна ли тогда эта "держава" тем, кто считает русский язык родным? И не надо тут говорить и пятой колонне. Эта "пятая" колонна также голосовала "за" на референдуме. И что получили?

І ТОДІ ВАМ НІКОЛИ НЕ ПРИЙДЕТЬСЯ НАСИЛЬНО НАСАДЖАТИ СВОЮ РІДНУ МОВУ ІНШИМ НАРОДАМ

Это Вы о чём, если не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хочется вернуть уничтоженные большевиками названия Малороссия, Новороссия, Подкарпатская Русь. Ведь вы все против наследия большевизма? Так давайте исправлять то, что они натворили.

В кожному обласному центрі України є місце, де такі мрії - здійснюються. Наприклад, в Луцьку це Липини...

"Вчені підрахували, що за царської Росії було видано близько 400 різноманітних указів, які в тій чи іншій мірі витісняли українську мову"...

Голословные, ничем не обоснованные и не подтверждённые обвинения.

http://www.geocities.com/ua_ukraine/ukrainerus070.html

Прикололо звання: смітниківець (себто, мусорщик)...

http://forum.domivka.net/member.php?u=9604

Чим наш форум притягує до себе таких людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо... а може - це серйозніше:

http://www.domivka.net/forum/member.php?u=9604

Ось що написав про себе цей юзер:

Дата народження: 08.12.1963 (по іншій версії - 02.01.1963)

Вік: 43

Звідкіля Ви: Малороссия

Я думав, у такому віці люди знають, як зветься та чи інша країна. Такої країни, як Малоросія - ніде не зазначено. Висновок - людина віком 43 роки живе у створеному для себе світі, у створеній для себе країні... з усіма наслідками та діагнозами, які звідси випливають.

Крім того, цей же користувач засвітився і тут: http://5tv.com.ua/forum/index.php?showuser=8494 а також тут: http://infomarket.mk.ua/forum/profile.php?...ewprofile&u=634

По останньому лінку видно, що країна перебування змінилася:

Откуда: Николаев, Новороссия.

Владою, даною свідомості цього юзера, він змінив своє громадянство з малоросіянина на новоросіянина... Наступне перетворення?

Судячи з аналізу його діяльності на інших форумах, неодноразово

гнаний...

Окремі цитати:

- Да и кому оно вообще нужно, это украинизированное кино?

- Я живу в Николаеве, в Новороссии.

- Я живу в крае, который некогда звался Новороссия. Но нынче это название в Украине считается непатриотичным. Так же, как и в СССР. Хотя сама Украина к освоению этих земель имеет весьма опосредствованное отношение.

Я Вам хочу сказать, что называться украинкой и провозглашать, что живёте в Украине - не есть предмет гордости. Хотя, конечно, воспринять нечто иное, чем то, что Вам уже внушили - это потребует умственных усилий. К чему Вы явно не готовы. А начинать надо с того, что центральная часть нынешней Украины - это Малороссия. А Украина - это её польское название. Именно поэтому я не могу нормально относиться к кликухе, данноу малороссам польскими оккупантами.

Но Вы (и не только Вы) не можете отказаться от того, что для Вас, как Вы считаете, является предметом гордости. На самом-то деле гордиться нечем... Если считаете иначе, то пожалуйста, не голословно.

- ТГШ (Тарас Григорович Шевченко) - это отдельная песня. Это ж сколько было у человека ненависти, дёгтя (по словам Гоголя)... Я открою отдельную ветку, посмотрите.

- (про сяткування Дня Незалежності) Я, как мог, попытался показать, что праздновать нечего. Во-первых, произошло разделение русского народа, что праздновать могут только его враги. Во-вторых, никаких достижений, улучшения жизни и т.п. нет. Так что праздновать???

- Для начала я никогда не хотел быть патриотом, ибо согласно английского толкового словаря Джонсона "Патриотизм - последнее убежище подонков". Я русский православный человек. Чего и Вам желаю.

А ось, як його охрестили: "Нет украинофоба страшнее чем руссифицированый (мутировавший ) украинец." Не знаю, як сказати... але по-моєму, це точно діагноз... Тим більше, що на приведених мною форумах щодо цього юзера така думка виникала в багатьох учасників... Невже він і тут буде гадити, цікаво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и? Первые же абзацы говорят о неприкрытой лжи. "Русь-Украина"- укажите мне первоисточник сего географического названия. Небось сказки дедушки Грушевского?

"Украинское книгоиздательство" - вот бы удивились печатники того времени, что они" оказывается, на украинском печатают... А они были уверены, что на русском.

Или вот этот перл:

- 1654 р. - Переяславська угода з Московією Прийняття "протекції" московського царя. Русь-Україна та Московія зобов'язувалися підтримувати одна одну в боротьбі проти спільного ворога - Польщі.

Да не было никакого договора. Была присяга народа и казачества на верность царю, без всяких условий. А уж после царь раздавал милости. Да такие, которые казацкой старшине и не снились. В Речи Посполитой они безуспешно пытались получить шляхетство, а вот малороссийское дворянство они получили. И малороссийских крестьян в крепостное владение.

Прикололо звання: смітниківець (себто, мусорщик)...

http://forum.domivka.net/member.php?u=9604

А предыстория Вам известна? Когда самый демократичный Богдан Гдаль, сотрудник самого "честного" 5-го канала, менял правила своей Домивки, лишь бы убрать инакомыслящих?

Чим наш форум притягує до себе таких людей...
Да тем, что не всё вам во лжи жить, надо ж просвещать народ.
Можливо... а може - це серйозніше:

А Вы, батенька, стукачёк. Проклятое большевистское прошлое сказывается?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Хандусенко - носій світлого слова... До речі, теж нічим не доказаного, як і слова більшості українофобів тут...

Ніж мати такого носія - краще жити в темноті...

Як в тому анекдоті, про Вовочку, якому розказували, що Сталін - це тато, а Партія - це мама. А він, невдячний: "З такими батьками, ІМХО, краще бути сиротою..."

А стукачками своїх однодумців називай... :( вони швидше підпадають під цю категорію. Просто шкода дивитися, як розумні люди стараються переконати в чомусь людину, м'яко кажучи, неадекватну. Краще відразу вказати, чого чекати від такого юзера, і всі знатимуть: не чіпай гівно - воно й смердіти не буде! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, Пан Адвокат опять применяет свои (как он считает) методы, по выискиванию ников с этого форума на чужих форумах, при этом опять же пишет, что участников не любят. Ну ничего нового придумать не может - только переходит на личности. Да....увы, и пишет уже не так складно, смахивает на истерически-маразматическую писанину еще одного освидомившегося товарища.

Когда нет фактов, и не хватает аргументов, Пан Адвокат переходит на личности. Видимо, подсознательно чувствует, что его элементарно нагибают :(

Ох, и достал его Хандусенко - а опровергнуть ничего не может же, силенок не хватает. Тужится, тужится, а ничего окромя....да, этого продукта....не выходит.

Хандусенко, привыкай, у этого такой стиль общения - оскорблять да сразу в Гугле искать, а не написал ли он что-то на других форумах, если и написал, то обязательно Пан Адвокат это преподаст в негативной форме. А потом еще напишет в приват извинения, мол, пошли на пиво, ты меня вначале доставал, я аж слюной брызгал, а сейчас уже улыбка не сходит с его ланит :D Я это уже проходил.

Человек чувствует себя ущербным просто, посему и ведет себя так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Хандусенко - носій світлого слова... До речі, теж нічим не доказаного, як і слова більшості українофобів тут...

Ніж мати такого носія - краще жити в темноті...

Як в тому анекдоті, про Вовочку, якому розказували, що Сталін - це тато, а Партія - це мама. А він, невдячний: "З такими батьками, ІМХО, краще бути сиротою..."

А стукачками своїх однодумців називай... :( вони швидше підпадають під цю категорію. Просто шкода дивитися, як розумні люди стараються переконати в чомусь людину, м'яко кажучи, неадекватну. Краще відразу вказати, чого чекати від такого юзера, і всі знатимуть: не чіпай гівно - воно й смердіти не буде! :D

Сударь, а что-то, кроме флуда, Вы в состоянии выложить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доказувати щось шизофренікам? Амінодав, ти явно "нє в свойом умє"... Дискутувати з тобою і тобі подібними я зарікся... а так - пододовбувати час від часу можна... :(

А ось хто-хто, а ти, коли дійсно нема чого сказати, обожнюєш перейти на особистості. Ну, не любиш мене - ну, не люби... хто ж тебе заставляє! :D Люби себе, і обома руками, Волгоград люби... російське сало за 5,50...

Сударь, а что-то, кроме флуда, Вы в состоянии выложить?

Я, перепрошую, але звертаюсь до людини на "Ви" тільки тоді, коли її поважаю. Якщо не поважаю - то людина для мене не "Ви", а "воно"... тому до тебе буду звертатися з точки зору неповаги... По темі з тобою не збираюся дискутувати. Бо до тебе і таких як ти це не доходить. На тих форумах, де ти був - це яскраво видно. В тебе є своя точка зору, і вона "нєпокобєліма". Навіть якщо зараз тобі запропонувати переглянути історію України в машині часу - ти будеш твердо стяти на своєму. Ну, то чого я маю напрягатися, і щось тобі доказувати? Хай твоя хвороблива точка зору залишиться в тебе й надалі. Але я не дам тобі приводів для того, щоб ти її тут висвітлював. Чим менше в тебе буде тут спротивників на історичну тему - тим швидше ти звідси підеш... адже тобі тут не буде де розвернути свою опалену хворобливою свідомістю уяву... Живеш в Новоросії, новий русскій ти наш, нєсостоявшийся... то живи, поки не здохнеш.

На Україну і владу гонять ті, хто нічого не досяг в своєму житті, і в своїх бідах звинувачують владу. І хто не хоче жити в Україні, а марить Новоросією - також, очевидно, не знайшов себе українцем, і шукає у віртуальній країні... вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доказувати щось шизофренікам? Амінодав, ти явно "нє в свойом умє"... Дискутувати з тобою і тобі подібними я зарікся... а так - подойобувати час від часу можна... :(

А ось хто-хто, а ти, коли дійсно нема чого сказати, обожнюєш перейти на особистості. Ну, не любиш мене - ну, не люби... хто ж тебе заставляє! :D Люби себе, і обома руками, Волгоград люби... російське сало за 5,50...

Сударь, а что-то, кроме флуда, Вы в состоянии выложить?

Я, перепрошую, але звертаюсь до людини на "Ви" тільки тоді, коли її поважаю. Якщо не поважаю - то людина для мене не "Ви", а "воно"... тому до тебе буду звертатися з точки зору неповаги... По темі з тобою не збираюся дискутувати. Бо до тебе і таких як ти це не доходить. На тих форумах, де ти був - це яскраво видно. В тебе є своя точка зору, і вона "нєпокобєліма". Навіть якщо зараз тобі запропонувати переглянути історію України в машині часу - ти будеш твердо стяти на своєму. Ну, то чого я маю напрягатися, і щось тобі доказувати? Хай твоя хвороблива точка зору залишиться в тебе й надалі. Але я не дам тобі приводів для того, щоб ти її тут висвітлював. Чим менше в тебе буде тут спротивників на історичну тему - тим швидше ти звідси підеш... адже тобі тут не буде де розвернути свою опалену хворобливою свідомістю уяву...

Так кто из нас больной? Кстати, а где тут модератор, который должен отслеживать оскорбления?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.froster.org/forum/index.php?sho...c=6083&st=1180# повідомлення Корвіна.

якщо в кого буде бажання - може повністю перечитати. з русофілів я вже не можу сміятись. мені їх жаль. їм лікуватись треба, а вони на форумах пишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в кого буде бажання - може повністю перечитати. з русофілів я вже не можу сміятись. мені їх жаль. їм лікуватись треба, а вони на форумах пишуть.

А теперь послушаем "вашего" гетмана Скоропадского:

«... Узкое украинство исключительно продукт, привезенный нам из Галиции, культуру каковой целиком пересаживать нам не имеет никакого смысла: никаких данных на успех нет и является просто преступлением, так как там, собственно, и культуры нет.

Ведь галичане живут объедками от немецкого и польского стола. Уже один язык их ясно это отражает, где на пять слов 4 польского и немецкого происхождения (…)

Великороссы и наши украинцы создали общими усилиями русскую науку, русскую литературу, музыку и художество, и отказываться от этого своего высокого и хорошего для того, чтобы взять то убожество, которое нам, украинцам, так любезно предлагают галичане, просто смешно и немыслимо. Нельзя упрекнуть Шевченко, что он не любил Украины, но пусть мне галичане или кто-нибудь из наших украинских шовинистов скажет по совести, что, если бы он был теперь жив, отказался бы от русской культуры, от Пушкина, Гоголя и тому подобных и признал бы лишь галицийскую культуру: несомненно, что он, ни минуты не задумываясь, сказал бы, что он никогда от русской культуры отказаться не может и не желает, чтобы украинцы от нее отказались. Но одновременно с этим он бы работал над развитием своей собственной, украинской, если бы условия давали бы ему возможность это делать.

Насколько я считаю необходимым, чтобы дети дома и в школе говорили на том же самом языке, на котором мать их учила; знали бы подробно историю своей Украины, ее географию, насколько я полагаю необходимым, чтобы украинцы работали над созданием своей собственной культуры, настолько же я считаю бессмысленным и гибельным для Украины оторваться от России, особенно в культурном отношении. При существовании у нас в свободном развитии русской и украинской культуры мы можем расцвести, если же мы теперь откажемся от первой культуры, мы будем лишь подстилкой для других наций и никогда ничего великого создать не сумеем.»

Прошайте, мне с вами неинтересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо зараз тобі запропонувати переглянути історію України в машині часу - ти будеш твердо стяти на своєму. Ну, то чого я маю напрягатися, і щось тобі доказувати?

Який неординарний, і, головне, ефективний спосіб ведення дискусії. Використання машини часу.

Чисто підліткові фантазії.

Але, головне у тому, що напружуватися не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого всі крики про те що російська культура є "вищою" за українську нагадують мені "Мину Мазайло"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В номальних суспільствах громадяни-платники податків самі вирішують на якій мові їм розмовляти, бо людина первинна, а держава повинна обслуговувати потреби людей.

Бо повторюю, держава існує як держава, бо люди платять податки.

І коли Ви наприклад прийшли до крамниці та кажете-Добродію зваж мені кіло отої свинини,- та показуєте пальцем ни шмат м'яса.А продавець спокійнісенько бере зовсім другий шматок, тай ще баранини, від якої вас воротить.Ви кажете слухай но, телепню, я показав тобі що я хочу, я плачу тобі гроші, а ти мені підсовуєш незна щo, тай доречи, я не люблю баранину, бо вона смердить.А той відповідає- е-е-е та нічого ти не розумієш, та починає розповідати Вам як тр**а готувати і таке інше.Ви плюєте, кажучи йому-Та пішов ти, придурку, під три чорти!- та йдете до другого продавця.А той продавець кричить Вам вдогін-Ти, дебіле, не розумієш смак баранини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Славетного діяча Донецького регіону - Левченка запросили для допиту в СБУ. Читати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://oboz.ua/ov4/new/556.html

"Оглядач" провів веб-коференцію з цим Славетним Діячем. Сьогодні.

Так що сьогодні всі мали можливість його розпитати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Николаевской обл. отменен статус русского языка как регионального.

РБК-Украина, 15.03.2007, Киев 17:24

В Николаевской обл. русский язык больше не имеет статуса регионального, сообщает пресс-служба прокуратуры области. Решением аппеляционного суда Николаевской обл. от 13 марта 2007 г. аппеляционная жалоба прокуратуры удовлетворена. Признано противоправным и отменен п.1 решения №10 Николаевского областного совета от 26 мая 2006 г. "О предоставлении русскому языку статуса регионального на территории Николаевской обл.".

Напомним, что 8 августа 2006 г. прокуратурой Николаевской обл. предъявлен иск в Центральный районный суд г. Николаева в интересах Кабинета министров Украины к Николаевскому областному совету о признании противоправным и отмене решения о признании русского языка региональным. Постановлением Центрального районного суда г. Николаева от 19 декабря 2006 г. в удовлетворении иска прокуратуры области отказано.

Джерело:http://www.rbc.ua/rus/newsline/2007/03/15/185009.shtml

Янек виграв суд, чим відмінив статус регіональної мови, встановлений незаконно для російської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kudrom:

прочитал все интервью. увы, непроходимая тупость большинства задававших вопросы и отношение как к "врагу народа" не позволили сделать серьезные выводы. но позиция у Левченко очень правильная, imho -- надо провести всеукраинский референдум и пусть народ сам решит на каком языке будет официально разговаривать Украина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці:

Регионалы требуют, чтобы Огрызко выучил русский язык

Корреспондент.net

15 Марта 2007, 14:11

Партия регионов будет рекомендовать Президенту Украины Виктору Ющенко внести новую кандидатуру на должность министра иностранных дел.

Об этом сегодня в кулуарах парламента заявил народный депутат от Партии регионов Василий Киселев.

"Мы соберемся на политсовет и будем рекомендовать Президенту внести новую кандидатуру на должность министра иностранных дел вместо Владимира Огрызко. Премьер-министр Виктор Янукович предложил руководителям фракций поговорить в группах. Мы поговорили сегодня и услышали, что многие депутаты не воспринимают кандидатуру Огрызко, поэтому голосование по этому вопросу перенесено", - отметил Киселев.

Он также отметил, что Огрызко должен сначала выучить русский язык.

"Он прежде всего должен выучить русский язык. Когда к нему обращаются на русском языке, он упрямо отвечает на украинском. Когда его спрашивают, он упрямо гнет свою линию", - подчеркнул Киселев.

"Даже не это главное, на каком языке говорить, а главное то, что он говорил. Он сегодня занял одну сторону одной политической силы, одной ветви власти", - добавил он.

http://www.korrespondent.net/main/182689

І це говорять державні діячі. :)

+1 Огризку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

(Положенню частини першої статті 10 дано офіційне тлумачення згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 14.12.99 р. № 10-рп/99)

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.

Стаття 12. Україна дбає про задоволення національно-культурних і мовних потреб українців, які проживають за межами держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... Для мене не проблема розмовляти шо українською, шо російською. Якщо людина говорить зі мно на російській, то я відповідно теж переходжу на російський. Але державна мова має би бути українською. То, звісно, моє ІМХО, але подібних "державних діячів" тре гнать в тришиї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... Для мене не проблема розмовляти шо українською, шо російською. Якщо людина говорить зі мно на російській, то я відповідно теж переходжу на російський. Але державна мова має би бути українською. То, звісно, моє ІМХО, але подібних "державних діячів" тре гнать в тришиї...

с таким ответом вопросы всегда будут.. (Хотя это и не мешало нам вчера нормально общаться :smile3: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...