Перейти до змісту

Державна мова


kudrom

Державна мова  

100 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Думаю, що людина, яка поважає країну в якій живе, навіть не задумУється

не старайтесь мене переконати! я - патріот України.. був... до останніх спорів...

теперь ни слова по-украински моего не будет! Поэтизируйте, как вам будет угодно, все равно это срач!

Не знаю, писал ли что-то о языке Фрейд, но некоторым на этом форуме , судя по ходу размышлений, мать насильно прививала "ридну мову" в особо извращенной форме!

так что... прошу простить... извращенцам своё место!

Один "подарунок Україні" уже зроблен! :) Акция имеет бешенный успех...

Продолжаем в том же духе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 226
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Привіт всім! Хочу приєднатись до теми :D Можна запитання "ярым сторонникам русского языка" - чому в росії :) другою державною мовою не зроблять Українську???? :) Адже там так багато працює українців!!! Не подумайте що я проти російської мови, кожен має право говорити на мові яка йому подобається (хоч на китайській), але про що ви говорите - яка може бути друга державна мова!!! В нас зараз близько 80% китайської техніки - а давайте зробимо другою мовою китайську!!! :) Не може бути в державі Україні ще будь-якої мови окрім української!!! Або пора міняти вивіску... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що людина, яка поважає країну в якій живе, навіть не задумУється

не старайтесь мене переконати! я - патріот України.. був... до останніх спорів...

теперь ни слова по-украински моего не будет! Поэтизируйте, как вам будет угодно, все равно это срач!

Не знаю, писал ли что-то о языке Фрейд, но некоторым на этом форуме , судя по ходу размышлений, мать насильно прививала "ридну мову" в особо извращенной форме!

так что... прошу простить... извращенцам своё место!

По-перше, не викривляйте зміст моєї думки. Це прохання.

По-друге, я вже писав Вам, що поважаю Вас як патріота, судячи по Ваших розповідях. І не збираюсь Вас у чомусь переконувати. Для цього, як мінімум, ми повинні бути знайомі. Принципи ж ні до чого доброго не приводять, як правило. Це про Вашу позицію що до "теперь ни слова по-украински моего не будет". Я не збирався нікого ображати. І вибачте, якщо образив Вас.

А по-третє, я як і всі інші, просто висловив свою думку, бачення проблеми. Маю я право на це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та блін, скільки можна??? перестаньте робити з себе непричетних! Ти ж ніби росіянин, а діє українська психологія "Моя хата скраю". Нам вирішувати! Від нас залежить, чи будуть нам плювати в душу чи ні! Якщо ваша позиція - дві державних мови, так і кажіть, ніхто за це бити не буде! Але ж висловлюйте свою думку і відстоюйте її!

в жизни - сколько угодно. но я не намерен это делать в разделе, где модератор, считающий свое мнение исключительным и непогрешимым, постит издевательские голосования или новоявленные "помощники" борются за право поглубже лизнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім! Хочу приєднатись до теми :D Можна запитання "ярым сторонникам русского языка" - чому в росії :) другою державною мовою не зроблять Українську???? :) Адже там так багато працює українців!!! Не подумайте що я проти російської мови, кожен має право говорити на мові яка йому подобається (хоч на китайській), але про що ви говорите - яка може бути друга державна мова!!! В нас зараз близько 80% китайської техніки - а давайте зробимо другою мовою китайську!!! :) Не може бути в державі Україні ще будь-якої мови окрім української!!! Або пора міняти вивіску... :)

а далась вам эта Россия...паранойей попахивает... :) (А вот китайский выучить не помешало бы)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я разговариваю преимущественно по-русски (никому впрочем язык общения не навязывая), что неоднократно было причиной немотивированного хамства со стороны вроде бы порядочных на вид людей. причем иногда от людей не имевших вообще отношения ни к компании, ни к беседе -- шел некий чуч мимо, услышал двух парней разговаривающих между собой "москальскою" и ни с того, ни с сего решил сделать нам замечание в весьма резкой форме. меня это задело, моего знакомого тоже. вывод : русский язык притесняется,

Коли я рік тому був в Донецьку, то відчув на собі ще таке глибоке презирство з боку 90% оточуючих мене людей тільки тому, що я розмовляв українською. Російськомовне населення в нас не відчуває такої реакції на собі, повір мені. З іншого боку -- підкажи мені хоча б один популярний журнал на ІТ тематику, який видається українською мовою. Зате російською -- будь-ласка: Т3, Чип, Домашний ПК, Компьютерное обозрение, Игровой ПК, Mobility і маса інших. Виходячи з цих фактів (а це 100% факти пережиті власною шкурою, а не вигадки) скажи -- яка мова в нас притісняється?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не робіть ковбаси - видавайте журнали :)

(Хоча краще робіть ковбасу далі, вона в вас одна з найкращіх на Волині, а з украіномовними журналами, особенно по ІТ, велика возможность "вылететь в трубу")

А что касается Донецка, то "быдло" есть везде, в этом наша страна едина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може таке "бидло" є і скрізь, але в Донецьку його, як я сказав вище, близько 90% населення. Хоча я не схильний називати їх бидлом -- це образливо. Швидше це "нетерпимі до того, що їм чуже" люди.

А з україномовними виданнями і відео (яких в прокаті, доречі, також практично немає) зараз "вилетіти в трубу" не так вже і легко. Як приклад -- мультфільм "Тачки" українською мовою в тому ж Донецьку зняв набагато більше касових зборів, ніж російськомовна версія, хоча транслювались вони паралельно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другого объяснения не нахожу (я не про "быдло", про журналы :) ) ; рыночная экономика - есть спрос, должно быть и предложение...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя остаточна думка стосовно цього питання -- ТУТ

другого объяснения не нахожу (я не про "быдло", про журналы :) ) ; рыночная экономика - есть спрос, должно быть и предложение...

А для чого видавцям напрягатись, якщо їх і так чудово розуміють і, за відсутністю вибору, купують? Видавати один журнал легше і дешевше, ніж два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не робіть ковбаси - видавайте журнали :)

(Хоча краще робіть ковбасу далі, вона в вас одна з найкращіх на Волині, а з украіномовними журналами, особенно по ІТ, велика возможность "вылететь в трубу")

А что касается Донецка, то "быдло" есть везде, в этом наша страна едина :)

Aminodav

И государства крепкого вы не получите.

Складається враження що georg,Aminodav і інші російсько мовні ,знаходяться на Україні як закордоні спостерігачі,і спостерігають що там ті аборигени копошаться.Ребята давайте жить дружно.(с).У вас також паспорт громадянина України,і робити,видавати і будувати треба разом ,всім громадянам незалежно від національності.

вроді флуд,но читатаня ціх політичних дебататів вже 3@ї6&^0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду намагатись говорити коротко і викласти свою громадянську позицію.

я разговариваю преимущественно по-русски (никому впрочем язык общения не навязывая), что неоднократно было причиной немотивированного хамства со стороны вроде бы порядочных на вид людей. причем иногда от людей не имевших вообще отношения ни к компании, ни к беседе -- шел некий чуч мимо, услышал двух парней разговаривающих между собой "москальскою" и ни с того, ни с сего решил сделать нам замечание в весьма резкой форме. меня это задело, моего знакомого тоже.

А чим закінчилось??? :) А якшо серйозно то можливо це просто ГОПИ. Їх скрізь багато, а ваша розмова російською була просто приводом вас зачепити.

вывод : русский язык притесняется, по крайней мере локально. делать или нет русский вторым государственным - не нам решать, а шишкам сверху, которых мы вместе с вами навыбирали, но в любом случае партия или организация решившая вопрос в правильную сторону получила бы немалый политический капитал.

Ну тут все просто. Дітки "зверху" пограються ГРОМАДСЬКОЮ думкою, а потім покинуть, а люди так і отримають "дулю з маком!" і знову скажуть, що політики брешуть, але при нагоді відразу ж повернуться і знову будуть вірити в їхню брехню.

скажу одно: если до сих пор никто не заметил, г-ну Kudrom'y в политологи ой прямая дорога, судя по опросу!

вот только одно НО...

в цивилизованном мире на подобные опросы не отвечают.

Т.е. я не готов сказать ни "нет, я дурак" ни " да, я дурак", поэтому не голосую.

Мій директор (за освітою історик і дуже освідчена людина) любив говорити:"Французи теж вирішували бути за чи проти, аж поки їх не завоювали німці". Так, що позиція повина бути чітка і прямонаправленна, а то політики люблять казати "ми за" але робити "ми проти". Так і виходить що Наш курс на Європу пролягає через Москва-Вашингтон-Варшава-Париж-Брюсель- Сан-Петербург -Пекін і вкінці кінців опиняємось в... Києві і з пустими руками.

Або пора міняти вивіску... :)

Ні краще Прочитай Шедеври української літератури, про те як міняли українські Фамілії так, щоб вони закінчувались на "-ов".

А з україномовними виданнями і відео (яких в прокаті, доречі, також практично немає) зараз "вилетіти в трубу" не так вже і легко. Як приклад -- мультфільм "Тачки" українською мовою в тому ж Донецьку зняв набагато більше касових зборів, ніж російськомовна версія, хоча транслювались вони паралельно.

Звідки така статистика???

Не робіть ковбаси - видавайте журнали :)

(Хоча краще робіть ковбасу далі, вона в вас одна з найкращіх на Волині, а з украіномовними журналами, особенно по ІТ, велика возможность "вылететь в трубу")

А что касается Донецка, то "быдло" есть везде, в этом наша страна едина :)

Підтримую! Схід і Захід разом :) (мій коментар)

Aminodav

И государства крепкого вы не получите.

Складається враження що georg,Aminodav і інші російсько мовні ,знаходяться на Україні як закордоні спостерігачі,і спостерігають що там ті аборигени копошаться.Ребята давайте жить дружно.(с).У вас також паспорт громадянина України,і робити,видавати і будувати треба разом ,всім громадянам незалежно від національності.

вроді флуд,но читатаня ціх політичних дебататів вже з@ї6&^o.

Якщо тебе щось з@ї6&^o то вибач тобі в тему "ЕРОТОМАНІЯ" ти не по адресі. Тут люди говорять про Політику, для цього тема і була створена!

Що особисто до мене то я за Єдину мову в нашій державі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот китайский выучить не помешало бы
Думаю врятли выйдет :), так как даже китайцы могут недопонимать другдруга. Нижнии верствы населения знают не больше 3000 слов, средние 6000, верхние больше 9000, следовательно простые рабочии будут понимать только 1/3часть слов всяких буржуа :)
А чим закінчилось??? А якшо серйозно то можливо це просто ГОПИ. Їх скрізь багато, а ваша розмова російською була просто приводом вас зачепити.

Тоже такая ситуация бывала, как Дима описал, вот токо не думаю что человек старше 40-45 лет может быть гопом,при том свиду очень таки культурно выглядел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка мова в Україні має бути державною?

Лише українська [ 25 ] [86.21%]

Українська та російська [ 4 ] [13.79%]

Лише російська [ 0 ] [0.00%]

Інший варіант (поясню в повідомленні) [ 0 ] [0.00%]

Чи вважаєте ви, що в Україні притісняється російська мова?

Так [ 7 ] [24.14%]

Ні [ 22 ] [75.86%]

Чи підтримуєте ви акції в підтримку української мови для українців, зокрема, "З 2007 року переходимо на українську"?

Так, бо я спілкуюсь українською [ 22 ] [75.86%]

Так, хоча я спілкуюсь переважно російською [ 3 ] [10.34%]

Ні, хоча я спілкуюсь українською [ 1 ] [3.45%]

Нет, они ущемляют русский язык [ 1 ] [3.45%]

Мені все-рівно [ 2 ] [6.90%]

Я думаю результати опитування багато що пояснюють, а підтримка мови більшості населення країни де ми живемо якраз і свідчить про її утиск і як наслідок впровадження заходів покликаних її захистити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав попередні повідомлення, але я вважаю так, що, людина шо є громадянином України може спілкуватися любою мовою, але державну мову має знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

делать или нет русский вторым государственным - не нам решать, а шишкам сверху, которых мы вместе с вами навыбирали

Вирішувати це питання саме нам, так як державність української мови прописана в Конституції України, а російська (в тому ж документі) згадується як мова нац. меншин. Зміни в Конституцію можуть бути внесені тільки за згоди народу України, висловленої на всенародному голосуванні (референдумі). Так що саме нам з вами вирішувати бути другій державній мові чи не бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я разговариваю преимущественно по-русски (никому впрочем язык общения не навязывая), что неоднократно было причиной немотивированного хамства со стороны вроде бы порядочных на вид людей. причем иногда от людей не имевших вообще отношения ни к компании, ни к беседе -- шел некий чуч мимо, услышал двух парней разговаривающих между собой "москальскою" и ни с того, ни с сего решил сделать нам замечание в весьма резкой форме. меня это задело, моего знакомого тоже. вывод : русский язык притесняется, по крайней мере локально. делать или нет русский вторым государственным - не нам решать, а шишкам сверху, которых мы вместе с вами навыбирали, но в любом случае партия или организация решившая вопрос в правильную сторону получила бы немалый политический капитал.

В такой ситуации теперь оказался г-н Aminodav , однако на грубость имел неосторожность ответить колкими саркастическими утверждениями, причем в 90% случаев - верными!

Причем некая часть форумчан взялась подливать масла в огонь, не имея никакого отношения к сути вопроса, а также знаний!( прочитайте историю начиная с IV века или Гумилева "От Руси к России" и узнаете, что есть где)

2 Yurko

те, що треба єднатись - згідний з Вами на 1000%(перейшов аж на Українську!), але , чи не ввважаєте Ви, що є якесь протирічча у такому єднанні....

Припустим, Ви об'єднаєте ВСЮ країну... а у якому статусі буде схід-південь? Ви станете силою нав'язувати людям НЕРІДНУ їм мову!

Схаменіться ВСІ!!! Ви , з одного боку, НЕ НАВ'ЯЗУЄТЕ мову, а з другого - пінитесь, коли хтось її не розуміє!(звісно,бидло є всюди, але то окремо!)

Вкотре виходить, що всі рівні, але україномовні чомусь рівніші за інших. Вам це нічого не пригадує?

Думаю, багатьом треба подумати, а потім казати!!!

говоря об этносе, мы имеем в виду коллектив людей, который противопоставляет себя всем другим таким же коллективам, исходя не из сознательного расчета, а из чувства комплиментарности — подсознательного ощущения взаимной симпатии и общности людей, определяющего противопоставление «мы — они» и деление на «своих» и «чужих».

а тепер, говорячи про єднання, скажіть , хто для ВАС чужий.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би просив модератора потерти всі пости, крім першого. Таке враження, що народ не вміє читати. Ясно ж написано - топік для голосування, а не словоблуддя.

І з однієї, і з іншої сторони, є люди, яким краще проголосувати, і висловити таким чином свою точку зору, ніж вдаватися до грубої полеміки. Моя пропозиція така: завайте зберемося в реалі, організуємо ток-шоу, і кожен постарається конкретними прикладами, фактами підтвердити свою позицію.

І останнє: до Амінодава і особливо до ґеорґа прохання не вподоблятися шакалу з мультика про Мауглі ("Акелла промахнулся, Акелла промахнулся!..") і не провокувати своїми беззмістовними, але підйобочними фразами інших учасників форуму. Ви нічими не кращі від решти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би просив модератора потерти всі пости, крім першого. Таке враження, що народ не вміє читати. Ясно ж написано - топік для голосування, а не словоблуддя.

І з однієї, і з іншої сторони, є люди, яким краще проголосувати, і висловити таким чином свою точку зору, ніж вдаватися до грубої полеміки. Моя пропозиція така: завайте зберемося в реалі, організуємо ток-шоу, і кожен постарається конкретними прикладами, фактами підтвердити свою позицію.

І останнє: до Амінодава і особливо до ґеорґа прохання не вподоблятися шакалу з мультика про Мауглі ("Акелла промахнулся, Акелла промахнулся!..") і не провокувати своїми беззмістовними, але підйобочними фразами інших учасників форуму. Ви нічими не кращі від решти.

2Yarchik +1

Т.Г. Шевченко: "Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане difoto, дякую за розуміння в сенсі принциповості. Але. Мені не рідна російська, як Вам не рідна українська. І як ми маємо з Вами спілкуватись? Добре,що Ви розумієте українську, а я російську. Але ж є маса людей на Україні, які не розуміють російську, а якщо й розуміють, то невміють спілкуватись. І повірте, я знаю таких людей. Як їм бути у тому ж Донецьку чи Криму? У Криму мене особисто перепитували і просили, щоб я сказав по-російськи. Що цим людям потрібно вчити російську, чи заставляти їх це робити на Україні, бо бачите, російськомовні не бажають спілкуватися українською? Я вперто стою на позиції, що ніколи не буде солідарності, чіткого і прозорого розуміння між людьми поки не буде об`єднання в мовному питанні. Чи знаєте ви що зробив колись Бог, коли людство перестало його слухатись? Він змішав людям мови, щоб вони перестали розуміти один одного. І посіявся між ними розбрат.От і ми сьогодні не розумієм один одного, бо за нас говорять наші принципи. І між нами розбрат. І не силою можна добитися успіху, саме такими акціями, агітацією, прикладами зі сторони самих російськомовних діячів, політиків, та й простих жителів, які вже усвідомлюють це. І це робота не одного дня. На це потрібні роки. Але це потрібно робити вже і сьогодні, бо нами будуть продовжувати маніпулювати, настроювати один проти одного... А не робити все до навпаки, як воно є на даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої 5 коп. По моєму раніше в Україні такої проблеми не було. Всі говорили тією мовою, якою зручно, і питання про другу державну мову не виникало... доки у передвиборчій кампанії 2004 року один із кандидатів (самі здогадайтесь хто :) ) для підвищення своєї популярності і отримання більшої кількості голосів, не кинув заклик про другу державну мову. І до чого це призвело: масові безпорядки, сеператистські заклики про автономію або від"єднання східної частини України, зростання напруження в суспільстві, незаконні проголошення другої державної мови у окремих областях і т. д.. Зараз ця ж сама людина знову при владі і вчиняє антиконституційні дії для розширення своїх повноважень (дуже сумніваюсь що вона це робить в інтересах народу). Замість того щоб вирішувати вже існуючі проблеми в Україні, вона лише додає геморою. Я ще не знаю за кого буду голосувати у 2009, але точно знаю за кого голосувати не буду imho

Я виступаю виключно за єдину державну мову в Україні, проте я проти того щоб будь які національні меншини в Україні зазнавали будь яких утисків. З поваги до старших людей які спілкуються російською мовою я сам говорю з ними російською мовою і не бачу в цьому нічого поганого. Всі учасники борди, і російськомовні, і україномовні, чудово розуміють один одного і робити один одному якісь зауваження з цього приводу просто не тактовно.

Щодо результатів голосування, то я переконаний що у східних областях він буде абсолютно протилежним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разом в одній країні робити, жити, будувати, видавати, продавати чи ж це не означає іти (ссилка далі) одним шляхом , дорогою нашої держави, дорогою створення матеріальних та духовних цінностей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж казав, що без Амінодава нуднувато буде. :D

Але й дискусія дійшла уже до логічного завершення. Всі залишились при своїй думці. Ніхто нікому не поступився, а натомість перейшли на особисті образи. Ось що прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...