Перейти до змісту

Державна мова


kudrom

Державна мова  

100 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Раз страна Украина - государственный язык должен быть украинский.

Но.., не должно быть никаких притеснений относительно русского языка, что увы, чуть-ли не на каждом шагу. Так что должен быть порядок, и все должны жить дружно. Нужно увожать человека, независимо от того на каком он языке разговаривает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 226
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Раз страна Украина - государственный язык должен быть украинский.

Но.., не должно быть никаких притеснений относительно русского языка, что увы, чуть-ли не на каждом шагу. Так что должен быть порядок, и все должны жить дружно. Нужно увожать человека, независимо от того на каком он языке разговаривает.

я уже на это уже отвечал один раз, если страна называется Гондурас, то и язык должен быть обязательно гондурасский, или испанский тоже проходит?

Если есть такой вопрос, все ответы должен дать всенародный референдум... тогда не будет уже вопросов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уже на это уже отвечал один раз, если страна называется Гондурас, то и язык должен быть обязательно гондурасский, или испанский тоже проходит?

Если есть такой вопрос, все ответы должен дать всенародный референдум... тогда не будет уже вопросов...

У нас, слава Богу, не Гондурас. Ми живемо на своїй землі і маємо свою мову.

Нащо той референдум, коли для того, щоб імплементувати його результати все-одно треба 300 голосів тих придурків в Верховній Зраді. Крім того результати того референдуму ті ж пеньки все'дно будуть розігрувати як політичну карту, сварячи між собою народ, то визнаючи його, то скасовуючи через продажні суди. Воно нам треба ?

Ви уявіть скільки кацапо- і хохлосрача буде вилито на нас з екранів дибілятора у процесі так званої підготовки і агітації за цей референдум.

Є нормальний результат перепису, проведеного у спокійній, не політичній, майже непомітній обстановці, де сказано, що українську рідною вважає здається 70% населення. Тому лише українська поки має бути державною. Взагалі ці показники, як на мене, є найкращими, щоб моніторити мовну ситуацію, поки там немає політики.

Є прекрасне тимчасове рішення проблеми у вигляді регональних мов (до речі навколо цього теж купа політичних спекуляцій і лайна). Є лише одна засторога, як на мене, регіональну мову не повинна приймати обласна рада, а лише рада конкретного міста, села. Щоб не було так, що для переважно україномовної сумщини чи харківщини регіональну ввели російськомовні обласні депутати, що сидять у переважно російськомовному обласному центрі. Громада міста і села може працювати регіональною. Область повинна працювати двома, тобто ще й державною обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Українська мова - краща! Це мова наших предків, які нею красиві вірші писав Шевченко. Ще шедеври, не гірші від Шекспіра. Це і наші традиції, і життя і все інше... ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосовал за государственный язык русс. и укр., даже хотя бы потому, что половина населения Украины говорит на русском.

^_^

На мій превеликий жаль, більше половини, але це не привід для гордості... :D

Думаю, що людина, яка поважає країну в якій живе, навіть не задумУється

не старайтесь мене переконати! я - патріот України.. був... до останніх спорів...

теперь ни слова по-украински моего не будет! Поэтизируйте, как вам будет угодно, все равно это срач!

Не знаю, писал ли что-то о языке Фрейд, но некоторым на этом форуме , судя по ходу размышлений, мать насильно прививала "ридну мову" в особо извращенной форме!

так что... прошу простить... извращенцам своё место!

Дивно, коли людина називає себе патріотом (навіть колишнім), не вникаючи в суть слова від якого походить, точно не знаю, але точно, від батьківщини. Це має щось спільне з Ющенком і Януковичем??? При чому тут мова? При чому тут патріотизм? Це не патріотизм, а лицемірство, на разі, мені зручно бути патріотом, а от тут, коли пішли складнощі і козли прийшли до влади, я українською говорити не буду (зроблю комусь гірше). Тьфу! І при чому тут Фройд, ерудицію показуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Юлямпочка да неужели ^_^ . А я считаю что если хотя бы половина Украины знала в совершенстве английский, немецкий, итальянский, французкий и еще парочку других языков, то это будет повод еще больше гордится украинской нацией. Вот именно к БОЛЬШОМУ сожалению ваши единомышленники так не считают. Ну что тут сказать... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз страна Украина - государственный язык должен быть украинский.

Но.., не должно быть никаких притеснений относительно русского языка, что увы, чуть-ли не на каждом шагу. Так что должен быть порядок, и все должны жить дружно. Нужно увожать человека, независимо от того на каком он языке разговаривает.

Російську притісняють? Я, певно, марю. Це ще недавно "грін грей" плакав, що російськомовних на екран не випускають (при тому, що на отв одна з чотирьох, якщо не п.яти пісень українська, а пісні, типу "Тело хочет двигаться, тело извивается", або "Ты вошел, и поселился в нем" - це класика українського тв, яке я намагаюсь по можливості не давати дивитись дітям. Ще де притискають? Якщо варто мені, (порахуємо, що я живу на західній Україні, населення якої складає менше третини населення всієї України) приїхати вже хоча б Хмельницький, як на мене починають витріщати баньки, що ж це я, така сяка посміла просити в магазині пляшку молока і буханку хліба, мовчу, про Крим, Донецьк і т.д., там мене розстрілюють поглядами, розтирають в порошок і взагалі, ганьба мені, україномовній!

2Юлямпочка да неужели ^_^ . А я считаю что если хотя бы половина Украины знала в совершенстве английский, немецкий, итальянский, французкий и еще парочку других языков, то это будет повод еще больше гордится украинской нацией. Вот именно к БОЛЬШОМУ сожалению ваши единомышленники так не считают. Ну что тут сказать... :D

Я не знаю, до чого ви хилите, я, особисто, вільно володію, крім української, російською, польською, білоруською і англійською, можу спілкуватися ще на німецькій. Мені дуже шкода, що цим може похвалитися не так багато українців, але ще більш шкода, що дуже багато українців не може похвалитись, принаймні, володінням українською.

я разговариваю преимущественно по-русски (никому впрочем язык общения не навязывая), что неоднократно было причиной немотивированного хамства со стороны вроде бы порядочных на вид людей. причем иногда от людей не имевших вообще отношения ни к компании, ни к беседе -- шел некий чуч мимо, услышал двух парней разговаривающих между собой "москальскою" и ни с того, ни с сего решил сделать нам замечание в весьма резкой форме. меня это задело, моего знакомого тоже. вывод : русский язык притесняется,

Коли я рік тому був в Донецьку, то відчув на собі ще таке глибоке презирство з боку 90% оточуючих мене людей тільки тому, що я розмовляв українською. Російськомовне населення в нас не відчуває такої реакції на собі, повір мені. З іншого боку -- підкажи мені хоча б один популярний журнал на ІТ тематику, який видається українською мовою. Зате російською -- будь-ласка: Т3, Чип, Домашний ПК, Компьютерное обозрение, Игровой ПК, Mobility і маса інших. Виходячи з цих фактів (а це 100% факти пережиті власною шкурою, а не вигадки) скажи -- яка мова в нас притісняється?..

Або журнал для мам, такого просто не існує українською, або ті пісні, які ми слухаємо, чи пак, нам накручують їх на мізки. БРРР! Притісняється... тільки хто, що?

Справа в тому (я думаю всі погодяться) що кожній дії є протидія, і на кожен щолбан відповідають двома. Хто перший почав.....здається Єва, хоча вважають що міг бути і Адам.

Давайте в цій і так непростій полеміці не піднімати гендерних питань. :D:D:D Єві не довелося б починати, якби Адам не був тюхтієм. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за двойной государственный язык, но ТОЛЬКО после того, как все государственные чиновники сдадут экзамен на владение украинским. Страну, в которой живешь, нужно уважать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що людина, яка поважає країну в якій живе, навіть не задумУється

не старайтесь мене переконати! я - патріот України.. був... до останніх спорів...

теперь ни слова по-украински моего не будет! Поэтизируйте, как вам будет угодно, все равно это срач!

Не знаю, писал ли что-то о языке Фрейд, но некоторым на этом форуме , судя по ходу размышлений, мать насильно прививала "ридну мову" в особо извращенной форме!

так что... прошу простить... извращенцам своё место!

Дивно, коли людина називає себе патріотом (навіть колишнім), не вникаючи в суть слова від якого походить, точно не знаю, але точно, від батьківщини. Це має щось спільне з Ющенком і Януковичем??? При чому тут мова? При чому тут патріотизм? Це не патріотизм, а лицемірство, на разі, мені зручно бути патріотом, а от тут, коли пішли складнощі і козли прийшли до влади, я українською говорити не буду (зроблю комусь гірше). Тьфу! І при чому тут Фройд, ерудицію показуєте?

не совсем понятен(вернее совсем не) понятен смысл вашего высказывания...

Патриотизм, любовь к отечеству, вытекающая из сознания солидарности интересов граждан данного государства или членов данной нации (см.). Чувства привязанности к родине и родному народу, проникнутые просвещенным пониманием умственных и нравственных потребностей народа, являются основой культурной общественной жизни; но те же чувства, пропитанные темными предрассудками и враждою к другим народам, вырождаются в узкий национализм и деморализующий шовинизм.

происходит от греческого patris - отечество, родина

но! момент:

Нация, лат., совокупность индивидов, связанных сознанием своего единства, общности происхождения, языка, верований, быта, нравов, обычаев, исторического прошлого и солидарностью социальных и политических интересов настоящего. Ни один из указанных признаков (раса, язык или религия) не являются существенной принадлежностью нации (разнообразие расовых отличий, языков имеется у некоторых наций).

теперь понятней??

Выскажусь покороче: если я живу в Украине, я не обязан любить водку с салом, говорить на украинском и размешивать сахар против часовой стрелки! А все, кто пытаются доказать, что яйца надо разбивать с тупой стороны, а не с острой, пускай читают Свифта, а не машут передо мной плакатами! :)

ЗЫ хм... упоминание Фрейда для Вас - признак эрудиции? мда... я считаю его неудачником-психотерапевтом, протоптовшим стезю для себе подобных горе-психологов как средство выуживания денег у людей под видом психоанализа! Что очень схоже с некоторыми активистами здесь, на борде, которые , как и Вы, высасывают проблемы взаимопонимания людей из воздуха!

определю свою позицию снова: я говорю, говорил и буду говорить на русском тогда, когда пожелаю, и на украинском, когда МНЕ это будет угодно!

Алесс, господа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україні-Українську мову!!!!!!!!і цим все сказано!!!!!ніяка російська, білоруська, чи молдаванська!!!!ЖИВЕМ В УКРАЇНІ І МОВА УКРАЇНСЬКА!!!!!!!!Без варіантів!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україні-Українську мову!!!!!!!!і цим все сказано!!!!!ніяка російська, білоруська, чи молдаванська!!!!ЖИВЕМ В УКРАЇНІ І МОВА УКРАЇНСЬКА!!!!!!!!Без варіантів!!!!!!!!!!

об стену не пробовал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україні-Українську мову!!!!!!!!і цим все сказано!!!!!ніяка російська, білоруська, чи молдаванська!!!!ЖИВЕМ В УКРАЇНІ І МОВА УКРАЇНСЬКА!!!!!!!!Без варіантів!!!!!!!!!!

да не ужели :) , руссофобов нам не надо...

Мне кажется "Украина" это не ты ariman, и не я, и не Луцк, и не Волынь, это весь НАРОД в целом. А по товим словам можно судить что если человек не говорит на украинском, то он не украинец, забавно.

И уже тошно когда пару ДАУНОВ и дибилов в госдуме, или еще где, сидят сверху, и диктуют всякую чушь, а остальные поддакивают. И еще больше бесит, когда это ставят лозунгами на предвыборных кампаниях.

Думаю всеукраинский референдум расставил бы все точки над "i". Ток его пока нету, как думаешь почему?...

Больш спорить не буду, это уж точно мой последний пост в "Политике", то что привили... уже не переучишь, а точнее не переубедишь.

Пожалел что сюда заглянул, потому что к сожалению увидел то, что и ожидал.

Добавлено в 14-52. Прочитав все ниже написаное, вердикт: ariman ты русофоб налицо.

Юлямпочка

ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТИ І ПИСАТИ РОСІЙСЬКОЮ
покажи хоть одну ошибку :). Запятые не считаются, это вроде как пауза перед следующим словом.

А если ты имела ввиду некоторые посты difoto, мои или еще чьи, то передаю ПРЕВЕД от МЕДВЕДА :).

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?sho...%F0%E5%E2%E5%E4

2Юлямпочка

ЯКЩО ТАК НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКА, ТО ВЧІТЬСЯ, ПРИНАЙМІ ПРИНАЙМНІ , ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТИ Розмовляти (ну с этим спорить не буду, просто некоторые учителя говорили что это суржик, от слова "ГОВОРИТЬ") І ПИСАТИ РОСІЙСЬКОЮ, А ТО ВІД ТІЄЇ КІЛЬКОСТІ ПОМИЛОК, ГРАМАТИЧНИХ, ПУНКТУАЦІЙНИХ, ОРФОГРАФІЧНИХ, В ОЧАХ РЯБИТЬ. адью!

надеюсь это опечатка, у всех бывает всетаки :)

и под конец

побачила, що на жаль, в Луцьку ситуація теж не радує.. .
снимите розовые очки

І що я бачу??? Тільки образи в сторону українців, української мови

ПАТСТАЛОМ :). PS смотри чуть выше.

видно шо ти історію в школі прогулював!!а так ти би знав, як москалі гнобили і всіляке принижували українську мову
ох уж эти "москалі", мало того что за газ цену подняли, так еще и язык украинский "колись" унижали. Это просто "неподобство". Надо будет заодно еще и всех немцев переквасить, они же понимаешь ли... ну короче фашисты все на одно лицо. Заодно полякам зубы повыбивать, ох угнетали они "колись" Украину. А про татар и турков... С калаша их может быть?. Так еще про царя русского нельзя забывать, или про коммунистов. Этак коммунисты спасли нас от царя, но и сами были еще теми ***... ой пойду историю прочитаю, ато забыл кто хуже были, коммунисты или царь для Украины.
Чи це просто і-нет позиція, а в житті ви інші?

в жизни я такой же, но больше разговариваю на украинском, и только с друзьями и семьей на русском.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді скажи мені чому росіяни не хочуть говорити по-українські, чи чому поляки не говорять англійською???

А тому що вони поважають і люблять свою мову, на відміну від деяких українців!!!А ту відьму конотопську, яка несе портрес Сталіна і напис "Навеки в союзе с Росией" да її розстріляти мало!! требе розіп'ясти на хресті і щоб всі бачили і тоді задумаються!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! Голосуєм за другу державну мову англійську :)

Чесно скажу, краще англійська ніж російська!!!

А той хто за російську, то хай візьме книжку з історії і почитає що робили москалі з українською мовою!!! і ми після цього маємо приймати російську мову??????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! Голосуєм за другу державну мову англійську :)

Чесно скажу, краще англійська ніж російська!!!

А той хто за російську, то хай візьме книжку з історії і почитає що робили москалі з українською мовою!!! і ми після цього маємо приймати російську мову??????????

а тебя никто его (язык) "приймати" и не заставляет, мало того, даже и не просит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені весь час здавалось, що я живу на західній Україні, єдиному місці в цій бідолашній країні, до речі, не велике місце, щось в районі 30 % за площею, де би мав бути осередок У :) країни і українства. І що я бачу??? Тільки образи в сторону українців, української мови, а якщо, не приведи Господи, хтось починає огризатись, на нього накидаються шановні панове російськомовні з солідною репутацією (цікаво, за яким принципом і хто тут набирає модераторів, бо більшість з них модератори на інших темах), чомусь приплітається горілка, сало, ще невідомо що, особисті образи просто сиплються з різних боків. Я не розумію, до чого тут Гондурас, це країна, яка дуже довго була колонією Іспанії, тому іспанська мова там є державною, а ще там фактично не залишилося чистого автентичного населення, як і в багатьох інших колишніх колоніях. Я розумію, що зараз не зроблю нікому гірше, але ноги моєї (точніше, руки) тут більше не буде, оскільки моя особиста думка, як і думка моїх однодумців тут просто не враховується. Цікаво, що я вживу таких людей, які тут мені не дуже чемно відповідали, не бачила. Чи це просто і-нет позиція, а в житті ви інші? Щось комусь доводити? Навіщо? Все одно, нічого не доведу, тільки рознервуюсь надаремне. До речі, як людина, народжена в Росії, людина, яку з народження вчили російської, і, як людина, досить грамотна, зроблю загальне зауваження принциповим російськомовним: ЯКЩО ТАК НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКА, ТО ВЧІТЬСЯ, ПРИНАЙМІ, ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТИ І ПИСАТИ РОСІЙСЬКОЮ, А ТО ВІД ТІЄЇ КІЛЬКОСТІ ПОМИЛОК, ГРАМАТИЧНИХ, ПУНКТУАЦІЙНИХ, ОРФОГРАФІЧНИХ, В ОЧАХ РЯБИТЬ. адью! :)

Больш спорить не буду, это уж точно мой последний пост в "Политике", то что привили... уже не переучишь, а точнее не переубедишь.

Пожалел что сюда заглянул, потому что к сожалению увидел то, что и ожидал.

Добавлено в 14-52. Прочитав все ниже написаное, вердикт: ariman ты русофоб налицо.

Це не русофобія, а, перепрошую, москалефобія... А стосовно, першого, то тут я згодна, мені тут немає чого робити, ніколи сюди не заглядала, і, хай мені відсохнуть пальці, якщо ще раз загляну, побачила, що на жаль, в Луцьку ситуація теж не радує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! Голосуєм за другу державну мову англійську :)

Чесно скажу, краще англійська ніж російська!!!

А той хто за російську, то хай візьме книжку з історії і почитає що робили москалі з українською мовою!!! і ми після цього маємо приймати російську мову??????????

а тебя никто его (язык) "приймати" и не заставляет, мало того, даже и не просит...

видно шо ти історію в школі прогулював!!а так ти би знав, як москалі гнобили і всіляке принижували українську мову!!!!А тепер такі як ти заявляють що їхню мову принижують?????Почитай історію і взнаєш як принижують мову!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка: Вам на безграмотность Вашу уже указали, и светится тут ярким пламенем научного свентила - ДА ИЗВИНИТЕ, ОБЛАМАЙТЕСЬ.

Я думал вступить в дискуссию с образованной леди, а оказался опять педераст с тремя классами....

видно шо ти історію в школі прогулював!!а так ти би знав, як москалі гнобили і всіляке принижували українську мову!!!!А тепер такі як ти заявляють що їхню мову принижують?????Почитай історію і взнаєш як прини жують мову!!!!!!!!!!

это школьник пытается... сказать... браво! Придурок.

фільтруй базар!!!!який я тобі школьник!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка: Вам на безграмотность Вашу уже указали, и светится тут ярким пламенем научного свентила - ДА ИЗВИНИТЕ, ОБЛАМАЙТЕСЬ.

Я думал вступить в дискуссию с образованной леди, а оказался опять педераст с тремя классами....

видно шо ти історію в школі прогулював!!а так ти би знав, як москалі гнобили і всіляке принижували українську мову!!!!А тепер такі як ти заявляють що їхню мову принижують?????Почитай історію і взнаєш як прини жують мову!!!!!!!!!!

это школьник пытается... сказать... браво! Придурок.

фільтруй базар!!!!який я тобі школьник!!!!

а , извини .

Забыл, что сейчас за деньги учатся :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мифы Украины"

http://ukraina.km.ru/

для тех, кто не прогуливал уроки истории в школах "незалежной", что пагубно отразилось на их психическом здоровье...

Реабилитационный курс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мифы Украины"

http://ukraina.km.ru/

для тех, кто не прогуливал уроки истории в школах "незалежной", что пагубно отразилось на их психическом здоровье...

Реабилитационный курс

ти хочеш сказати що голодомор 32-33 років це міф!!!! Да брат, я думаю що не тільки в мене родичі занинули при голодоморі, а й у інших користувачів, ти зараз образив не тільки мене а й добру половину всіх користувачів фотакома!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разница между голодом и голодомором: сидим мы к примеру, с тобой бухаем...

а закуси всего два бублика...

съели мы с тобой эти бублики и п-ц - голод, как для тебя, так и для меня...

а если б я тебя закрыл, к примеру, в сортире, а сам бы ети бублики намял, вот это уже был бы голодомор (устроенный мной тебе...)...

более доступно я уже растолковать не могу, извиняйте, не надо было мне уроки в школе прогуливать...

но, надеюсь, из моего примера, можно понять любому, кто хочет это понять, разницу между голодом и голодомором...

ГОЛОД БЫЛ НЕ ТОЛЬКО НА УКРАИНЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разница между голодом и голодомором: сидим мы к примеру, с тобой бухаем...

а закуси всего два бублика...

съели мы с тобой эти бублики и п-ц - голод, как для тебя, так и для меня...

а если б я тебя закрыл, к примеру, в сортире, а сам бы ети бублики намял, вот это уже был бы голодомор (устроенный мной тебе...)...

более доступно я уже растолковать не могу, извиняйте, не надо было мне уроки в школе прогуливать...

но, надеюсь, из моего примера, можно понять любому, кто хочет это понять, разницу между голодом и голодомором...

ГОЛОД БЫЛ НЕ ТОЛЬКО НА УКРАИНЕ.

ти не правий!!!!коли з України ешелонами вивозилась вся їжа до останньої крихти!!!коли приходили і забирали все - це нормально і не є голодомог!!!!навіть верховна рада визнала що це був голодомор, а ти....

люди хто мене підтримує, відкликніться, гноблять нашу історію!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голодомор був. Це визнали всі країни світу (крім Росії доречі). Був голодомор і на Кубані... Доречі Кубань колись була ісконно Українська територія, і там проживало багато людей, які відносили себе до Українців. Це пояснюється тим, що після розпаду Запорозької січі козаки подалися на нові зумлі... І утворилась так звана Кубанська січ (правда існувала не довго).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...