Перейти до змісту

Державна мова


kudrom

Державна мова  

100 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

От, створив голосування, питання чіткі і зрозумілі, відповіді теж. Прохання лише відповідати і не писати нічого лишнього. До модератора прохання карати попередженням і баном всіх, хто відхиляється від питань.

Хто має бажання займатися "словоблудієм" чи просто "полемізувати", переходьте сюди:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=7251

Тут писати лише відповіді, які не ввійшли в список або зауваження до питань голосування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 226
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Иван Арнольдович, покорнейше прошу, пиво Шарикову г-ну Kudrom'у не предлагать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харьковский прокурор не смог засудить русский язык

Сюжеты

Статус русского языка на Украине

26.01.2007

Язык, на котором говорит половина населения страны, вытесняется из общественной жизни

Апелляционный суд Харьковской области отклонил иск прокурора Владимира Суходубова, требовавшего отменить решение харьковского горсовета о придании русскому языку регионального статуса. Об этом сообщает официальный сайт городского совета Харькова.

Таким образом особый статус русского языка в Харькове сохранен: это означает, в частности, что он будет использоваться параллельно с украинским в работе городской администрации и в официальных сообщениях.

Напомним, что соответствующее постановление городские власти приняли в марте 2006 года, в июне аналогичное решение было принято и на уровне области.

Отметим также, что с начала 2006 года русский язык получил особый статус в ряде городов и областей Украины. В Киеве решения местных властей расценили как проявление "языкового сепаратизма".

Ссылки по теме:

http://lenta.ru/world/2000/06/16/lviv/

http://lenta.ru/world/2000/06/27/language/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Киеве решения местных властей расценили как проявление "языкового сепаратизма".

Кто, не Президія Російської громади Києва? :)

Сцылка:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=7251#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні повнна бути державна тільки 1 мова це Українська а російська не повинна бути другою чє головною тому, що це гон. "Росіяномовним" людям ніхто не забороняє жити в Україні і ніхто не заважає розмовляти російською, так що я вважаю що в Україні повинна бути тільки 1 мова і це державна....

СЛАВА УКРАЇНІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Киеве решения местных властей расценили как проявление "языкового сепаратизма".

Кто, не Президія Російської громади Києва? :)

Сцылка:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=7251#

Почитай про свободу слова и топик с безграмотного написанным названием г-на с Ульяновым на аватаре :)

А не замахнуться ли нам, на Вильяма нашего Шекспира? А что? И замахнемся!...©

тому, що це гон

Яка напрочуд науково обгрунтована точка зору. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я довго себе і інших переконував, що це не правильно, але я бачу що все-таки це потрібно зробити :)

Я маю на увазі забанити Aminodavа, щоб не провокував тут своїми безглуздими висловлюванями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де я кого провокую, шановний? Чи можете привести приклади?

Доречі, а як же свобода слова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де я кого провокую, шановний? Чи можете привести приклади?

Процитувати всю тему?

Доречі, а як же свобода слова?

Свобода слова не має нічого спільного з організацією масових безпорядків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуем!!! Що хоч не забороняш..

Слава @6PU}{@H !!!

Та немає за що.....Але ти вчетаки вчися української мови...... :)

Я бы с удовольствием, да учителя все х-ровые попадаются :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Слива, я би Вам особисто радив на досузі переглянути стрічку "Керування гнівом" (Управление гневом), Ви занадто болісно сприймаєте мої репліки.

Усі можуть побачити реакцію цього чолов`яки в комментарах щодо моєї репутаціїю

Так, я вимагаю в Вас привести, цитати, усю тему можно не приводити, дозволяю :)

Згоден щодо правопорушень. Однак, якщо моя думка не збігається з вашою - це не привід, щоб так емоційно реагувати.

Дозвольте, я Вам процитую одну фразу: "Если кто-то писает стоя или сидя - это еще не повод для пиара"

Давайте жить дружно (с)

Ми з Вами в багатьох міркуваннях не збігаємось, але ж на то ми й люди :) Справа Ваша, доречі.

Дякуем!!! Що хоч не забороняш..

Слава @6PU}{@H !!!

Та немає за що.....Але ти вчетаки вчися української мови...... :)

Я бы с удовольствием, да учителя все х-ровые попадаются :)

Помнишь в "Капитанской дочке": "Служить бы рад - прислуживаться тошно"? ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосовал за государственный язык русс. и укр., даже хотя бы потому, что половина населения Украины говорит на русском.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проголосовал за государственный язык русс. и укр., даже хотя бы потому, что половина населения Украины говорит на русском.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаю, для профілактики, слід було добавити запитання "Чи вважаєте Ви, що в Україні притісняється українська мова?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуем!!! Що хоч не забороняш..

Слава @6PU}{@H !!!

Та немає за що.....Але ти вчетаки вчися української мови...... :)

Я бы с удовольствием, да учителя все х-ровые попадаются :)

це називається "завтикав"

Дякуем!!! Що хоч не забороняш..

Слава @6PU}{@H !!!

Та немає за що.....Але ти вчетаки вчися української мови...... :)

Я бы с удовольствием, да учителя все х-ровые попадаются :)

Це називається "втикнув"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я разговариваю преимущественно по-русски (никому впрочем язык общения не навязывая), что неоднократно было причиной немотивированного хамства со стороны вроде бы порядочных на вид людей. причем иногда от людей не имевших вообще отношения ни к компании, ни к беседе -- шел некий чуч мимо, услышал двух парней разговаривающих между собой "москальскою" и ни с того, ни с сего решил сделать нам замечание в весьма резкой форме. меня это задело, моего знакомого тоже. вывод : русский язык притесняется, по крайней мере локально. делать или нет русский вторым государственным - не нам решать, а шишкам сверху, которых мы вместе с вами навыбирали, но в любом случае партия или организация решившая вопрос в правильную сторону получила бы немалый политический капитал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь тільки що політичний капітал ТАМ ЗВЕРХУ нікому наф. не треба, а от капітал в інших вимірах вони поважають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу одно: если до сих пор никто не заметил, г-ну Kudrom'y в политологи ой прямая дорога, судя по опросу!

вот только одно НО...

в цивилизованном мире на подобные опросы не отвечают.

Т.е. я не готов сказать ни "нет, я дурак" ни " да, я дурак", поэтому не голосую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невизначеність - самий страшний стан, пане difoto. Це не докір ні в якому разі. Просте застереження.

Тепе про голосування. Думаю, що людина, яка поважає країну в якій живе, навіть не задумається над відповідями, будь вона російськомовною чи україномовною. Часто ми поважаєм незначні речі, особистості, а ось свою Батьківщину чи землю на якій живемо забуваєм. Ми ображаємось, що нам важко жити, слаба економіка, тощо. А чи думали ми чому? Є речі, які об`єднують. А сила, як відомо, в єдності. Так ось, я думаю, що мова і є одним з об`єднавчих моментів. Просто мудро потрібно підходити до цієї проблеми. Я за одну мову, як державну, так і як загального спілкування. Тим більше, що всі її знають, але не всі бажають нею спілкуватись. Ось корінь, який потрібно викорчувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto

Що означає "не відповідають"??? Це питання, через яке виникають серйозні суперечки в суспільстві, люди звинувачують один одного, подивись хоча б повідомлення Shkoder’а, де йому роблять зауваження, в "різкій формі", а ти кажеш, що це питання типу "ти дурак чи ні?"

Я вважаю, що це питання має значення і якщо ти не голосуєш, ти просто ховаєш голову в пісок. В своїх поглядах треба мати чітку і зрозумілу позицію, а не як в наших політиків типу Мороза: "я зробив, бо так вимагали обставини, якби були інші обставини - я б не зробив, а якби всі об’єдналися, було б добре, але ж всі не об’єднаються, бо треба мир і злагоду..." і т.д. В результаті ніхто нічого не зрозумів.

Конкретні запитання - конкретні відповіді.

делать или нет русский вторым государственным - не нам решать,

та блін, скільки можна??? перестаньте робити з себе непричетних! Ти ж ніби росіянин, а діє українська психологія "Моя хата скраю". Нам вирішувати! Від нас залежить, чи будуть нам плювати в душу чи ні! Якщо ваша позиція - дві державних мови, так і кажіть, ніхто за це бити не буде! Але ж висловлюйте свою думку і відстоюйте її!

Я спеціально створив питання з конкретними відповідями, дійсно шкода, що не додав пункт про "притіснення української мови в Україні", як пропонував Taurus. Що б там не говорили в топіку самі балакучі, результати видно зверху, тому кожен може зробити чіткі висновки.

________________________________________________________________________________

__

Звертаю увагу модератора, що в темі знову появився ФЛУД. Прохання писати лише про ставлення до того, скільки має бути державних мов, чи притісняють російську і чи потрібні акції з популяризації української.

На даний момент теми стосуються пости: № 5, 7, 16, 18, 20, 22 і 23

Виходячи з цього пропоную видали пости №2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21

Чесно чи ні? Я пропоную видали пости як прихильників, так і противників єдиної державної, але ЛИШЕ ті, що теми НЕ СТОСУЮТЬСЯ. В т.ч. зауваження Вануса. Чи хтось вважає, що я забагато вимагаю?

Текст цього повідомлення після лінії теж можна стерти, так як воно дійсно не стосується теми мови,а стосується порядку на форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що людина, яка поважає країну в якій живе, навіть не задумУється

не старайтесь мене переконати! я - патріот України.. був... до останніх спорів...

теперь ни слова по-украински моего не будет! Поэтизируйте, как вам будет угодно, все равно это срач!

Не знаю, писал ли что-то о языке Фрейд, но некоторым на этом форуме , судя по ходу размышлений, мать насильно прививала "ридну мову" в особо извращенной форме!

так что... прошу простить... извращенцам своё место!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...