Перейти до змісту

Державна мова


kudrom

Державна мова  

100 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Купа українців нині денаціоналізована.

В них не щемить серце, коли грає гімн.

Вони не покладуть руку на серце під час гімну, бо це смішно.

У них вдома ніколи не цінували українську культуру.

Мова - об'єднуючий фактор.

Саме мова робить тебе інтелектуалом, а не ницим "піддакувалом".

Необов'язково бути націоналістом, щоб сказати: "Я - українець. Я горджуся своєю мовою, традиціями і побутом. "

Скажіть ті, хто кричить проти мови: хто з вас так само легко відмовиться від Різдва, такого яким воно є лише в нас, хто з вас може сказати, що є ще десь такий самобутній народ як ми?

Я проти пригнічення будь-якої мови.

Я за те, щоб кожен гордився в першу чергу знанням рідної мови.

А далі, по словам: "Скільки знаєш мов - стільки раз ти - людина"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 226
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

"Скільки знаєш мов - стільки раз ти - людина"

"...Але якщо не знаєш мови рідної, Ти - ніщо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч як сумно це визнавати, але дуже мало людей (і я в тому числі) дісно знають історію України. Переконався я в цьому ознайомившись з науково-публіцистичним дослідженням Євгена Наконечного. В цій праці висвітлені ті історичні моменти які старанно приховувались царськими, радянсьими і більшістю сучасних російських істориків.

Рекомендую ознайомитись всім!!!

http://exlibris.org.ua/nakonechny/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скільки знаєш мов - стільки раз ти - людина"

"...Але якщо не знаєш мови рідної, Ти - ніщо"

+1

Найсмішніше, коли читаєш тих, хто з піною на губах кричить, що його пригноблюють.

А він, як Катерина ІІ, слово "еще" пише "истчо".

Панове! Я за те, щоб всі були високоосвіченими, толерантними і культурними людьми.

Не знаєте української - не насміхайтесь і з російської!

Адже більшість зросійщених українців не вміють правильно писати 80% слів.

Можу процитувати помилки лише в цій темі форуму.

"Учітеся, брати мої..."

(Копірайт) Тарас Григорович Шевченко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка: Вам на безграмотность Вашу уже указали, и светится тут ярким пламенем научного свентила - ДА ИЗВИНИТЕ, ОБЛАМАЙТЕСЬ.

Я думал вступить в дискуссию с образованной леди, а оказался опять педераст с тремя классами....

видно шо ти історію в школі прогулював!!а так ти би знав, як москалі гнобили і всіляке принижували українську мову!!!!А тепер такі як ти заявляють що їхню мову принижують?????Почитай історію і взнаєш як прини жують мову!!!!!!!!!!

это школьник пытается... сказать... браво! Придурок.

Шановний, перш ніж ображати людину невідомо за що, дивилися б, ЦЕ НЕ МІЙ ПОСТ. Я не називаю російськомовних москалями, бо сама народжена в Росії і говорила з народження російською. Може, б перевірили? Безграмотність полягає в пропуску однієї букви? В пів на першу ночі??? Перепрошую ще раз. А за три класи, ну що ж, що від вас можна чекати, всю свою вихованість ви вже показали в попередніх постах, я, друже мій, магістр хімії, володію кількома мовами, закінчила аспірантуру, на разі, виховую двох дітей. Ви маєте більше ТАКИХ трьох класів? Знімаю капелюха (перепрошую, що дозволяю собі чоловічу фразу) і низько вклоняюся за такий глибокий розум. От. Що ми маємо? Двоє людей причепили мені чомусь не мій пост, образили мене ні за що, помітьте, і засумнівалися в моїх розумових здібностях... Що ж, гарне враження справляєте, панове, дуже гарне... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім що відгукнулись!!Але проблема від цього не вирішиться!!зараз в Україні дуже гостро поставлена проблема мови!!!Я згоден що можна не розмовляти українською, але якщо ти живеш в Україні то не знати її це гріх!!!!потрібно пишатись тим що ти знаєш рідну мову!!нажале це не відноситься до деяких політиків!!!ініціатива потрібно щоб йшла зверху!!але нажаль....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам, мои украинские братья и сетры по форуму, кто-то мешает разговариваривать/читать/писать/думать по украински? мешает держать руку на сердце, когда играет гимн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім що відгукнулись!!Але проблема від цього не вирішиться!!зараз в Україні дуже гостро поставлена проблема мови!!!Я згоден що можна не розмовляти українською, але якщо ти живеш в Україні то не знати її це гріх!!!!потрібно пишатись тим що ти знаєш рідну мову!!нажале це не відноситься до деяких політиків!!!ініціатива потрібно щоб йшла зверху!!але нажаль....

Помиляєшся, ініціатива повинна йти від тих, хто знизу - простих, але ініціативних.

А зверху - підтримають, бо нікуди не подінуться.

"Будь-яке починання підтримане народом обов'язково матиме успіх"

(С) Авраам Лінкольн

вам, мои украинские братья и сетры по форуму, кто-то мешает разговариваривать/читать/писать/думать по украински? мешает держать руку на сердце, когда играет гимн?

Мені ніхто не заважає.

Але мене нудить, коли людина калічить чи то українську, чи то російську.

І доводить, що це через те, що її ущемляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не заважає, але коли приходиш на базар і просиш ковбаси 100 грам, а вона тобі відповідає "Извините я не понимаю вы не могли б повторить" це була цитата!!!я після цього забрався і пішов і не купив ковбаси в неї!!!!!!!!Вибачайте але це вже занадто!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недарма я раніші сюди не заглядав. :D Весела тут у вас тема.

Справді таке враження шо весь російськомовний народ зібрався тут у мережах і пише якісь дуже злобні пости.

Мені здається, що ВИ, російськомовне населення, не цінуєте те чого маєте. Розумію, що людині завжди хочеться більшого, але знайте міру. Російську мову ніхто і ніде не притісняє. Звичайно, трапляються "справжні" патріоти, але це вийнятки.

А тепер уявіть, як воно бути більше тижня україномовній людині десь на сході чи півдні. Це не порівнюється з тим, що є в Луцьку. Так шо, не пишіть дурниць.

Хочете говорити і писати російською - будь-ласка, але поважайте державну мову країни, в якій ви живете і заробляєте гроші. По тому шо написано вище, ця повага захована десь дуже глибоко.

2 Ariman. Звичайно підтримую. Думаю і що всі свідомі українці теж. А репліки щодо того був голодомор чи ні - пусті розмови. ЦЕ ФАКТ. А те, що особливо освідчені це заперечують - будь-ласка, користуйтесь українською свободою слова, і радійте шо ви не в Росії чи, наприклад, Узбекистані.

2 Georg. А ви часом не з компартії?

О, між іншим, відчуваю гнівні відповіді (хоча, хочу помилитись), то пишу шо це моя перша і остання репліка. Тут все зрозуміло, тому подальше коментувати вважаю недоцільним.

А нашим російськомовним форумчанам справді раджу оцінити реальний рівень ваших утискань. І надіюсь, що в подальшому на справжніж патріотів своєї країни і мови "кидатись" не будете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не заважає, але коли приходиш на базар і просиш ковбаси 100 грам, а вона тобі відповідає "Извините я не понимаю вы не могли б повторить" це була цитата!!!я після цього забрався і пішов і не купив ковбаси в неї!!!!!!!!Вибачайте але це вже занадто!!!!!!!!!

по моему, ты "гонишь пургу"...если бы еще сказал, что покупал гранаты у азербайджанца, может и поверил...

что русские, что украинские ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ, прекрастно понимают оба языка, и если бы не политики, то и проблем бы не было...

P.S. Вы ведь мои топики "Рутой" не переводите, как впрочим, и я ваши...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Вы ведь мои топики "Рутой" не переводите, как впрочим, и я ваши...

Ні надаю перевагу прагмі 4. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі серьозно кажу!!!я вже не пам'ятаю шо я купував, але це важливо, бо факт залишається фактом!!!!!!!!! :):):):):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не заважає, але коли приходиш на базар і просиш ковбаси 100 грам, а вона тобі відповідає "Извините я не понимаю вы не могли б повторить" це була цитата!!!я після цього забрався і пішов і не купив ковбаси в неї!!!!!!!!Вибачайте але це вже занадто!!!!!!!!!

по моему, ты "гонишь пургу"...если бы еще сказал, что покупал гранаты у азербайджанца, может и поверил...

что русские, что украинские ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ, прекрастно понимают оба языка, и если бы не политики, то и проблем бы не было...

P.S. Вы ведь мои топики "Рутой" не переводите, как впрочим, и я ваши...

Впрочем, а не "чим".

Я думаю, господа, что проблема русскоязычных форумчан вообще не существует:D

Я бы колбасу купил. Но спросил бы с уважением откуда эта женщина и почему она не знает украинского языка. Ведь она половину покупателей в лице бабушек стареньких потеряет.

А сам я прекрасно использую в общении и украинский, и русский.

И я рад, что большинство моих русскоязычных друзей легко переходят на украинский, точно так же как я на русский, когда нужно.

Удачи в учении! Встретимся в "бою"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто здесь говорил про проблемы "русскоязычных форумчан"?

мы сдесь говорим о государственном языке, а точнее "Державна мова, соцопитування, щоб не було ніяких питань"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут навіть нема що спорити і вести дискусію!треба знати рідну мову і на цьому хрест!!!а вам:georg,atoller,difoto можу порадити тільки одне, ви живете в країні з однією з наймелодійніших мов світу,і ви б хоча б для себе так би сказати для власного розвитку вивчили її!!!!!!!і не траба вести дурних дискусій!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут навіть нема що спорити і вести дискусію!треба знати рідну мову і на цьому хрест!!!а вам:georg,atoller,difoto можу порадити тільки одне, ви живете в країні з однією з наймелодійніших мов світу,і ви б хоча б для себе так би сказати для власного розвитку вивчили її!!!!!!!і не траба вести дурних дискусій!!!!!!!!!

А мені здається вони її знають, але для них зручніше спілкуватись на російській... важливо інше... як вони виховують дітей. Як вони проводять їх виховання? Дотримуються того "говори по русски ето твой родной" чи "Сину ти Живеш у своїй державі, і ця мова для тебе рідна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут навіть нема що спорити і вести дискусію!треба знати рідну мову і на цьому хрест!!!а вам:georg,atoller,difoto можу порадити тільки одне, ви живете в країні з однією з наймелодійніших мов світу,і ви б хоча б для себе так би сказати для власного розвитку вивчили її!!!!!!!і не траба вести дурних дискусій!!!!!!!!!

про "дурные дискуссии", согласен...

про то, что родной язык должны знать, тоже...

так что, если до сих пор "рідну мову не вивчили", учите, по моему, вам никто не мешает...

тут навіть нема що спорити і вести дискусію!треба знати рідну мову і на цьому хрест!!!а вам:georg,atoller,difoto можу порадити тільки одне, ви живете в країні з однією з наймелодійніших мов світу,і ви б хоча б для себе так би сказати для власного розвитку вивчили її!!!!!!!і не траба вести дурних дискусій!!!!!!!!!

А мені здається вони її знають, але для них зручніше спілкуватись на російській... важливо інше... як вони виховують дітей. Як вони проводять їх виховання? Дотримуються того "говори по русски ето твой родной" чи "Сину ти Живеш у своїй державі, і ця мова для тебе рідна".

отвечу еще раз, для особо одаренных: ваш родной язык украинский, говорите по украински (думать тоже не запрещается)...

но не мешайте и не навязывайте свое мнение доброй половине своих сограждан, на каком языке им разговаривать, как им воспитывать своих детей и так далее, тогда и проблем в стране будет поменьше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ображайтесь але Сталін правильно робив з такими людьми як ви!!!в поїзд і в сибір пасти білих ведмедів!!!да сталін нам зараз не помішав із своєю рішучістю!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут навіть нема що спорити і вести дискусію!треба знати рідну мову і на цьому хрест!!!а вам:georg,atoller,difoto можу порадити тільки одне, ви живете в країні з однією з наймелодійніших мов світу,і ви б хоча б для себе так би сказати для власного розвитку вивчили її!!!!!!!і не траба вести дурних дискусій!!!!!!!!!

А мені здається вони її знають, але для них зручніше спілкуватись на російській... важливо інше... як вони виховують дітей. Як вони проводять їх виховання? Дотримуються того "говори по русски ето твой родной" чи "Сину ти Живеш у своїй державі, і ця мова для тебе рідна".

Ну, хлопці, ви мене здивували!

На рахунок розвитку можу дуже посперечатися.

За виховання дітей і про культуру, скажу, що в садок мене водили у вишиваній сорочці, може хоч це присоромить вас.

І досить ділитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ображайтесь але Сталін правильно робив з такими людьми як ви!!!в поїзд і в сибір пасти білих ведмедів!!!да сталін нам зараз не помішав із своєю рішучістю!!!!!

отвечу строчкой классика:

Пионер не пиздит октябрят

Даже Севастьянова Тараса,

Редкого, скажу вам, пидараса,

Пиздит, но не каждый день подряд.

так, что мы не "ображаемся", нас вообще обидеть трудно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отвечу еще раз, для особо одаренных: ваш родной язык украинский, говорите по украински (думать тоже не запрещается)...

но не мешайте и не навязывайте свое мнение доброй половине своих сограждан, на каком языке им разговаривать, как им воспитывать своих детей и так далее, тогда и проблем в стране будет поменьше...

Шановний пане georg, я звичайно вибачаюсь, але у мому повідомлені не було ЖОДНОГО негативного прояву до того, що ви спікуєтесь російською мовою. Це власний вибір кожного громадянина України, мені всерівно як ви виховуєте своїх дітей, це теж ваш особистий вибір, я хотів підкреслити той факт, що Це покоління в якому живете ви і я, ніяким чином не зміниш! Томущо, як у вас шановний, так і в мене є свої власні грунтовні переконання щодо цього питання. Але хотілося б підмітити, те що все залежить від покоління майбутнього, від того як ми виховаємо своїх дітей. Від них залежить їхня доля... Від нашого вибору, як їх виховувати залежить чи вони будуть жити в "Українській Україні" чи в державі, де "плюндрують російську мову" (адже саме так направлені багато ваших висловів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну такого слова как "плюндрують " я еще не знал, так что и претензий предъявлять не мог...

а насчет детей, я не хочу, чтобы мои дети жили в ""Українській Україні", я хочу, чтобы мои дети жили в свободной стране...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...