Перейти до змісту

atoller

Учасники
 • Кількість зміста

  811
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

0 Байдужий

Про atoller

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 14.12.1983
 1. Потрібен стартер до Гольфа І: мотор 1,3 4хступінчата коробка передач.
 2. Вдалого року, здоров'я нівроку! Побільше щасливих моментів!
 3. Один из моих поставщиков 17-18 декабря по безналичному расчету работает по курсу 7.95 Второй день радуюсь.
 4. По якому найнижчому курсу можна купити російські рублі?
 5. Сьогодні вночі пяний лобур збив мого близького товариша(нік на ЛМ dmitroid). Результати: 1. В пішохода поломана 1 нога, на іншій - велика гематома. + змістилась нирка. 6 місяців на лікування+реабілітацію, 2 операції на нозі. 2. В будинках, що біля тротуару знесено 40 метрів огорожі. 3. Машина залишилась без підвіски, колеса і інших залізяк. А розвивалось все так. Пішоход йшов тротуаром додому. Залишалось 500м. Раптом із-за крутого повороту(90 градусів) почув звук машини. Вона летіла, тому пішохід призупинився. Коли машина виглянула з-за повороту, дистанція була 20м. Пішохід в одну мить зрозумів, що машина їде прямо в нього. Тому притиснувся до огорожі одного з будинків і спробував швидко перескочити. Саме в цей момент зрозумів, що машина зачепила його. Далі політ, падіння в багнюку, поцарапане обличчя. Машина пролетіла і звук стих. Пішохід подумав, що водій розбився на смерть. За мить вибігли з будинків люди. Пішохід зрозумів, що йти він не може. Навіть піднятись. Його вкрили ковдрою і постелили під ним. Перші спроби набрати в 2-гій годині ночі міліцію і швидку були невдалими. Мало того, зявився горе-водій і почав кричати на людей: "Поклади трубку! Нащо міліція?!" Коли пяному пояснили, що він мало не вбив людину - той заспокоївся. Викликали родичів, "Борис", міліцію. Що буде далі - хз. Діагноз поставили. Його описано вище. Дуже переживаємо за гематому. Сьогодні всі друзі їздили одночасно в лікарню, щоб підтримати потерпілого. З однієї і з другої сторони в людей є "дах" в міліцейських колах. Цікаво одне: хто буде правий? Яку суму має компенсувати порушник?
 6. Вадим! Щиро вітаю. Нехай твоя наполегливість завжди знаходить відображення в результатах. Нехай результати радують і спонукають до нових подвигів. Вір!
 7. Искренне рад начать топик с поздравлениями для уважаемого и мудрого друга - Димы. Хочу от души пожелать всегда оставаться человеком, который знает больше других и всегда может указать на Гугл незнающим. А еще спасибо за помощь! Надеюсь на то, что с каждым годом у тебя будет добавляться: денег в кармане, радости и удовольствия, любви и веры в то, что все будет ОК. Удачи, Друг!
 8. В мене знайомого недавно так побили, що тиждень вдома лежав. Був з дівчиною. Забрали гаманець і неробочий телефон. Один проти двох лобуряк. Не всі ж "каратісти" Цих нелюдів треба наказувати так, щоб лежали, як в анекдоті і питали: "Петро ще тут?"
 9. Влазять. А на рахунок невдалого фото - це питання до дизайнерів, які беруть гроші за неякісну роботу. За таку ванну люди платять 100уо. за добу з двох дорослих + 15уо. за 1 дитину. Задоволені. Всі місця забиті до 15 жовтня.
 10. Якщо до 25.08 нікого не знайдемо - закривайте тему.
 11. Сьогодні додались нові вакансії в звязку з тим, що на роботі перебували студентки. Повар - з/п 2000 грн. Помічник повара - 1500 грн.
 12. В віллу "Южная соната" потрібна дівчина. Обовязки: прибирання 4-х кімнат, підливання квітів, допомога в накриванні столу для сніданку, обіду, вечері. Вільний час: з 14 до 18, і весь вечір після вечері. Сайт: usonata.com Заробітна плата:1200грн. Дорога туди і назад оплачується роботодавцем.
 13. Ідея непогана, але я дуже сумніваюсь. Можна спробувати організувати за допомогою компанії "Датагруп" онлайн-трансляцію нашого паті.
 14. Думаю, в Рожище будет легче добраться, чем на Свитязь. Мы активно работаем над организацией фестиваля.
 15. Я за те, щоб на оупені були представлені хаус, транс, драмнбейс, брейкбіт. А на рахунок аренбі- треба питати народ. Все-таки це робиться не для діджеїв.
×
×
 • Create New...