Перейти до змісту

atoller

Учасники
 • Кількість зміста

  811
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

0 Байдужий

Про atoller

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 14.12.1983
 1. Потрібен стартер до Гольфа І: мотор 1,3 4хступінчата коробка передач.
 2. Вдалого року, здоров'я нівроку! Побільше щасливих моментів!
 3. Один из моих поставщиков 17-18 декабря по безналичному расчету работает по курсу 7.95 Второй день радуюсь.
 4. По якому найнижчому курсу можна купити російські рублі?
 5. atoller

  Сьогоднішня чергова ДТП - 2008

  Сьогодні вночі пяний лобур збив мого близького товариша(нік на ЛМ dmitroid). Результати: 1. В пішохода поломана 1 нога, на іншій - велика гематома. + змістилась нирка. 6 місяців на лікування+реабілітацію, 2 операції на нозі. 2. В будинках, що біля тротуару знесено 40 метрів огорожі. 3. Машина залишилась без підвіски, колеса і інших залізяк. А розвивалось все так. Пішоход йшов тротуаром додому. Залишалось 500м. Раптом із-за крутого повороту(90 градусів) почув звук машини. Вона летіла, тому пішохід призупинився. Коли машина виглянула з-за повороту, дистанція була 20м. Пішохід в одну мить зрозумів, що машина їде прямо в нього. Тому притиснувся до огорожі одного з будинків і спробував швидко перескочити. Саме в цей момент зрозумів, що машина зачепила його. Далі політ, падіння в багнюку, поцарапане обличчя. Машина пролетіла і звук стих. Пішохід подумав, що водій розбився на смерть. За мить вибігли з будинків люди. Пішохід зрозумів, що йти він не може. Навіть піднятись. Його вкрили ковдрою і постелили під ним. Перші спроби набрати в 2-гій годині ночі міліцію і швидку були невдалими. Мало того, зявився горе-водій і почав кричати на людей: "Поклади трубку! Нащо міліція?!" Коли пяному пояснили, що він мало не вбив людину - той заспокоївся. Викликали родичів, "Борис", міліцію. Що буде далі - хз. Діагноз поставили. Його описано вище. Дуже переживаємо за гематому. Сьогодні всі друзі їздили одночасно в лікарню, щоб підтримати потерпілого. З однієї і з другої сторони в людей є "дах" в міліцейських колах. Цікаво одне: хто буде правий? Яку суму має компенсувати порушник?
 6. Вадим! Щиро вітаю. Нехай твоя наполегливість завжди знаходить відображення в результатах. Нехай результати радують і спонукають до нових подвигів. Вір!
 7. Искренне рад начать топик с поздравлениями для уважаемого и мудрого друга - Димы. Хочу от души пожелать всегда оставаться человеком, который знает больше других и всегда может указать на Гугл незнающим. А еще спасибо за помощь! Надеюсь на то, что с каждым годом у тебя будет добавляться: денег в кармане, радости и удовольствия, любви и веры в то, что все будет ОК. Удачи, Друг!
 8. atoller

  Лучани vs. гопота

  В мене знайомого недавно так побили, що тиждень вдома лежав. Був з дівчиною. Забрали гаманець і неробочий телефон. Один проти двох лобуряк. Не всі ж "каратісти" Цих нелюдів треба наказувати так, щоб лежали, як в анекдоті і питали: "Петро ще тут?"
 9. Влазять. А на рахунок невдалого фото - це питання до дизайнерів, які беруть гроші за неякісну роботу. За таку ванну люди платять 100уо. за добу з двох дорослих + 15уо. за 1 дитину. Задоволені. Всі місця забиті до 15 жовтня.
 10. Якщо до 25.08 нікого не знайдемо - закривайте тему.
 11. Сьогодні додались нові вакансії в звязку з тим, що на роботі перебували студентки. Повар - з/п 2000 грн. Помічник повара - 1500 грн.
 12. В віллу "Южная соната" потрібна дівчина. Обовязки: прибирання 4-х кімнат, підливання квітів, допомога в накриванні столу для сніданку, обіду, вечері. Вільний час: з 14 до 18, і весь вечір після вечері. Сайт: usonata.com Заробітна плата:1200грн. Дорога туди і назад оплачується роботодавцем.
 13. atoller

  open air

  Ідея непогана, але я дуже сумніваюсь. Можна спробувати організувати за допомогою компанії "Датагруп" онлайн-трансляцію нашого паті.
 14. atoller

  open air

  Думаю, в Рожище будет легче добраться, чем на Свитязь. Мы активно работаем над организацией фестиваля.
 15. atoller

  open air

  Я за те, щоб на оупені були представлені хаус, транс, драмнбейс, брейкбіт. А на рахунок аренбі- треба питати народ. Все-таки це робиться не для діджеїв.
×