Перейти до змісту

Вартість проїзду знизять?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

ехал сегодня в 28й, дал 2 грн, задачи мне недали....

толи меня накололи....

поли Козюра опять ляля-топаля....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

ехал сегодня в 28й, дал 2 грн, задачи мне недали....

толи меня накололи....

поли Козюра опять ляля-топаля....

сьогодні ввечері їхав в 19-ці, заплатив 1,5 грн, водій нічого несказав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхали у "2". У салоні всі цінники здерті (а в них вони і на вхідних дверях, і справа над вікнами, і на кабіні водія)!!!! Водій з 5 грн дав здачі 1 грн. Тобто по 2грн.

Хтось звертав увагу на наявність цінників у салонах???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львову в маршрутках 1.75 і порядку там набагато більше, швидкості вищі (я з центру до району аеропорту добираюсь за 15хв, тоді як, у луцьку з центру до КРЗ мона їхати до години), і "передастів" на порядки менше (майже немає, ібо див. вище - всі заходять через передні двері)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо й воно.. Я теж сьогодні зіткнувся з таким-(ціна в маршрутному таксі). Дав водію 2-ві гривні (ну як обично) :rolleyes: , а він мені 50-коп здачі :blink: -щей квиток на якому було написано "1грн 50коп", я здивувався :blink: :blink: .. Але потім від людей почув, що ніби має в усіх маршрутках дешевшати проїзд :smile-zachot: АЖ НА 50-коп. :D :D :D

Цікаво,яка то маршрутка була?

Відповідаю.. По-моєму 19 чи 24 -бо я їхав на Львівську :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо й воно.. Я теж сьогодні зіткнувся з таким-(ціна в маршрутному таксі). Дав водію 2-ві гривні (ну як обично) :rolleyes: , а він мені 50-коп здачі :blink: -щей квиток на якому було написано "1грн 50коп", я здивувався :blink: :blink: .. Але потім від людей почув, що ніби має в усіх маршрутках дешевшати проїзд :smile-zachot: АЖ НА 50-коп. :D :D :D

Цікаво,яка то маршрутка була?

Відповідаю.. По-моєму 19 чи 24 -бо я їхав на Львівську :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви на того Козюру накинулися. Зараз всі піаряться як можуть. Хтось будинки утеплює, хтось ціну на маршрутки скидає.

Хтось хвалиться дорогами.

50 копійок двічі на день (на роботу і назад) = 1 грн. на 24 робочих дні = 24 грн. = майже 10 буханок хліба.

Так що, виймаємо із жо.. 50 копійок щоразу і економимо.

Луцьк в принципі дороге місто у співвідношенні к-сть_жителів/ціни_на_все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо ще по роботі вдень кілька поїздок зробити то буханка щодня економиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не зовсім зрозуміло до чого та агресія в сторону Козюри і його піару за зниження тарифів? Якщо дійсно знизили, то користуйтесь. 

Голосувати вас за нього ніхто не заставляє, але кидати в спину помідори, зважаючи, що про позитивні вчинки інших кандидатів я взагалі не чув, здається повною дурньою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав сьогодні 30, запитав у водія чи 1.5 чи 2 грн, він сказав, що 2 грн і ні про які зміни він не чув! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що при демпінгу цін на проїзд, більше незадоволених, аніж при їх підвищенні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цю тему пропоную флешмоб :)

Всі невдоволені "зниженням" тарифів платять в маршрутці 2,5 грн., аби донести до громади свою свідому соціальну позицію по цьому питанню ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цю тему пропоную флешмоб :)

Всі невдоволені "зниженням" тарифів платять в маршрутці 2,5 грн., аби донести до громади свою свідому соціальну позицію по цьому питанню ;)

А де те "зниження"? :rolleyes: Чи може я не в тих маршрутках їжджу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не зовсім зрозуміло до чого та агресія в сторону Козюри і його піару за зниження тарифів? Якщо дійсно знизили, то користуйтесь. 

Голосувати вас за нього ніхто не заставляє, але кидати в спину помідори, зважаючи, що про позитивні вчинки інших кандидатів я взагалі не чув, здається повною дурньою. 

агресія викликана тим - що він пише - я така цаца.... знизив вам тарифи на проїзд  - я хороший для вас. а реальність то показує - БРЕХУН він бо ніякого зниження немає - отже якщо ти вважаєш що таким брехунам не варто кидати віртуальні помідори в спину то тоді скажи що робити з брехунами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

агресія викликана тим - що він пише - я така цаца.... знизив вам тарифи на проїзд  - я хороший для вас. а реальність то показує - БРЕХУН він бо ніякого зниження немає - отже якщо ти вважаєш що таким брехунам не варто кидати віртуальні помідори в спину то тоді скажи що робити з брехунами?

А ви ще агітлисти читаєте? Сильно )))

Я писав не про депутата, який щось зробив, бо перед виборами всі гаразди, а про фаХт (он зверху, якщо не обманули, то писали про фаХт) і про ниття, що з ним пов'язане. Кого дійсно цікавить ситуація, то гайда до Козюри в приймальню - впевнений, що він віднайде стотищь правдивих (бо тут і брехать не треба) оговорок, чому гальмується впровадження рішення. Хто не поліниться сходити прохання розказати громаді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"У луцькій мерії розповіли, що здешевлення проїзду в маршрутках – це погано"

http://vip.volyn.ua/news/u-lutsk-i-mer-rozpov-li-shcho-zdeshevlennya-pro-zdu-v-marshrutkakh-tse-pogano

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"У луцькій мерії розповіли, що здешевлення проїзду в маршрутках – це погано"

http://vip.volyn.ua/...kakh-tse-pogano

Виявляється "зниження" вартості проїзду не фейк і якась робота та велась в цьому напрямку.

Цікаво буде спостерігати за розв'язкою, аби знати кому сказати дякую (за відміну рішення).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай ці 50 копійок засунуть собі в жо...

Чим я люблю інтернет, це за те що в 6-ти словах людина може показати про себе все.

Читаю приведений пост і малюється в очах чіткий образ молоденького дитяти яке копійку заробляти невміє, а відповідно й ціни її не знає. Життєвого досвіду не має більше ніж взяти в батьків грошенят та просидіти їх з друзями у барі. Може школота а може й вже студент. Я можу помилятися в єдиному випадку, якщо автор посту просто - мажор, для якого гроші ростуть в татовій тумбочці.

Адже з тих позорних 50-ти копійок і формується міцність суспільства. Сильне суспільство те яке навіть 50 копійок не подарує зажравшійся владі.

Ліричний відступ: В Європі після спроби підняти пенсійний вік здійняли гвалт, бастують, страйкують, блокують роботу життєдайних сфер, чинять опір поліції, палять машини, крушать майно - дають зрозуміти владі що жарти з людьми мають погані наслідки. Україна мовчить, Україна терпляча, а насправді Україна не виросла з свідомості батраків.

І поки суспільство навіть ті самі 50 копійок буде засовувати собі в жо, доти країна там же знаходитиметься! І саме тому в розмовній мові Європу називають "ситою", а Україна поки ще не вмерла.

Насправді, видається це мені ведмежою послугою. За старою ціною в ЛПЕ виникли значні борги, що вже говорити про ситуацію, яка складеться за нової ціни. В результаті ЛПЕ стане і пенсіонери замість безоплатного проїзду отримують 1,5 грн.

Декілька питань на засипку:

1. А скільки відсотків маршрутів Луцька займає ЛПЄ? 9+15 = 1+2+3+8+10+11+12+13+16+17+18+19+22+23+24+25+26+29+30+32+... ??? (підручник з арифметики)

2. Звідки беруться борги ЛПЄ? Від маршруток 9(по 2 грн) та 15 (1,5 грн, експеримент з ціною яких визнано самим ЛПЄ економічно оправданим, та така ціна була продовжена да додатковий термін) чи може від парку тролейбусів основним контингентом яких є пільговики, за яких не платяться компенсації з бюджету?????

3. Наскільки великою трагедією стане зупинка 2-х маршрутів, в контексті розмови про проїзд в маршрутних таксі.

4. Коли вже нарешті "електорат" усвідомить свою вартість до тої міри що не попускатиме казнокрадам навіть 50 коп з власної кишені???

Після виборів рішення міської ради буде приведене у відповідність до вимог законодавства - і вартість проїзду повернеться на своє місце.

Рішення Луцької міськради вже відмінене судом, що приводити і до вимог якого законодавства? Ухвалене рішення суду, відмінити може лише апеляція, лишилось недовго, 1-15 жовтня покаже істинні наміри КОзюри, тимчасово накосити електоральних балів, чи справді конкретна справа.

Треба просто не забувати: рішення про подорожчання було прийнято в жовтні минулого року, одразу ж Козюра (рік назад, не зовсім виборчі прегони)подав позов до суду, цей момент зафіксовани на самому початку судової постанови. Привожу ссилку на постанову (звиняйте що сайт Козюри, в інших місцях не траплялось)

читаємо, аналізуємо, роздруковуємо, користуємось, після виборів побачимо чи обжалують постанову суду, часу на оскарження видано 20 днів, оскарження не виключаю, час покаже.

http://koziura.com.ua/1783

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцькраді говорили про тарифи на проїзд у маршрутках, вартістю більше від 3 гривень

http://pravda.lutsk.ua/news/24148/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У луцькій мерії розповіли, що здешевлення проїзду в маршрутках – це погано

...На його думку (Костянтина Патракеєва), це може призвести до погіршення режиму руху, технічного стану транспортних засобів, до зниження кваліфікації водіїв через плинність кадрів тощо.

Ну дуже вагомі аргументи.

По першому. Так толкового режиму руху і нема і ніхто цим не переймається. Про логістику там певно і не чули.

По технічному стану. А що, ці маршрутки з заводу були технічно досконалі? Їм абревіатуру АЗЛК ліпити при виході з конвеєра потрібно.

Але буває гірше - це коли взагалі не заводиться. :)

По кваліфікації і плинності кадрів - просто розсмішило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Перевізники також одностайно заявляють, що зниження тарифів – не виправдане. Мовляв, коли рік тому встановлювали тарифи обсягом у дві гривні, вже тоді собівартість у більшості підприємців перевищувала цей показник. За словами представника «Таксосервісу», тоді собівартість становила 2,4 гривні.

Загалом, перевізники нарікають, що всі складові тарифу дорожчають: і пальне, і заробітна плата, і амортизаційні витрати. Навіть дехто обмовився, що проїзд у маршрутках мав би зараз коштувати зо три гривні."

Хто схоче поміняти курку, яка несе ВЕЛИКІ золоті яйця на курочку, яка несе звичайні незолоті яйця?

Окреме "спасибі" Таксосервісу, який возить лучан собі у збиток! Оце я розумію "патріоти" міста!

За якою такою методикою вони рахували собівартість?

Збитковим бізнес довго може бути лише у брехунів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здається що таке максимум до НР, а то і до 10-х листопада.

Політичне завжди тільки до виборів, і за тиждень до них :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они там ипанулись совсем? А пять гривен слабо сделать тариф? Что-то маленькая себестоимость получается. Неужели, забыли в неё включить оплату путёвок на Сейшелы, квартплату, аренду, кредиты и просирание денег на пиво/водку/девок/сауны?

Суки. Да скорей бы они лопнули от финансовых вливаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они там ипанулись совсем? А пять гривен слабо сделать тариф? Что-то маленькая себестоимость получается. Неужели, забыли в неё включить оплату путёвок на Сейшелы, квартплату, аренду, кредиты и просирание денег на пиво/водку/девок/сауны?

Суки. Да скорей бы они лопнули от финансовых вливаний.

Я теж так кажу, пять гривень і на три роки тему по тарифах можна не підіймати :mdr:

І здачу легко давати.

І про яку зарплату вони говорять, коли водії лишають собі частину виручки понад план!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...