Перейти до змісту

Вартість проїзду знизять?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

з пільговиками б розібрались вже. адресна допомога а не по 10 людей за маршрут з "посвідченнями".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

з пільговиками б розібрались вже. адресна допомога а не по 10 людей за маршрут з "посвідченнями".

Ви дійсно вірите, що адресна допомога буде адекватною? Тобто ціна і якість надання послуг вас влаштовує, єдине що вам заважає це пільговики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з пільговиками б розібрались вже. адресна допомога а не по 10 людей за маршрут з "посвідченнями".

Давно пора . Дати пенсіонеру на 100 бюджетних поїздок в місяць по місту і добавити 300 грн до пенсії (умовно )

А там сам вирішуй ---- чи маршрутка , чи тролейбус , чи сходити пішки попити каву . Сільським пенсіонерам так взагалі буде плюс , бо їм ці пільги на проїзд в тролейбусі даром не потрібні

Те саме з інвалідами , ветеранами та іншими пільговиками .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

103 і 107 по вихідних вже через рейс їздять...

Напевно і ряд луцьких "унікальних" маршрутів прорядилося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з пільговиками б розібрались вже. адресна допомога а не по 10 людей за маршрут з "посвідченнями".

Ви дійсно вірите, що адресна допомога буде адекватною? Тобто ціна і якість надання послуг вас влаштовує, єдине що вам заважає це пільговики?

заважають?

пільговикі заставляють мене платити більше. я не проти якщо це справді люди яким важко заплатити 3 гривні. та останнім часом це якісь незрозумілі молоді "діти війни" чи здорові амбали з якимись посвідченнями. чи діти з багатодітних сімей з телефонами за 3-4 тисячі гривень. пора прикривати лавочку. глядиш і перевізникам більше грошей на ремонт і ЗП буде. а тут трошки контролю і якість покращиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО:

1) допомога повинна бути лише адресною як в нормальних країнах

2) всі ці ідеї ніц не варті поки не знищимо корупцію

Висновок: нєфіг про дурниці думати :) з нашими людьми то все досраки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не вірю я, що дадуть 300 грн адресної допомоги. Не в нашій країні. Ви спочатку спробуйте з дитиною-інвалідом поїздити на щоденні заняття, а тоді кажіть про те, що нафіг їм той пільговий проїзд, краще тицьнути пару гривень в зуби і хай сидять вдома. Ви кажете про тих, хто мають якісь липові довідки і катаються безкоштовно роблячи "морду кирпичем", але не думаєте про тих пільговиків, які заходять в маршрутку і ніяково кажуть:"Посвідчення". Тому що усвідомлюють, що знайдуться ті, хто будуть скоса дивитись на тебе і твою дитину. Бо ти їм бачиш но заважаєш. Усе що дає те кляте посвідчення це знижка на проїзд. І все. Ну так давайте і те заберемо, бо вони нам очі муляють. Може краще б перевіряли МСЕКи, щоб липових посвідчень не було?

Звичайно, якби адресна допомога була б адекватною, то це тільки плюс, але, нажаль, в це мало віриться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікаво, чи знайдуться підприємливі водії у Луцьку?

Nina Lishchuk у Печерск

33 хв. ·

Сьогодні я їхала у маршрутці #520, що іде від Лаври десь до Видубичів. Мене порадувало 2 факти. Вартість проїзду як і у тролейбуса 3 грн., людей менше, а у маршрутці - о чудо, free Wi-Fi. Сиділа я близько до водія, то ж вирішила запитати, чи справді інтернет є доступний. Водій, якого пізніше виявилось звати Саша, каже, що декілька днів за власний кошт поставив передавач, найкращий із усіх можливих із двох причин: "хочу, щоб студенти, які звикли їздити тролейбусами переходили у мою маршрутку, і дешево й у інтернеті можна посидіти. За вчорашній день заробив на 500 грн. більше, колеги сміялися, думаю скоро заздрити будуть. Ось у мене є планшет, я відслідковую де на маршруті є тролейбуси та під'їжджаю раніше на зупинку, забираю більше пасажирів". Ось така проста ‪#‎логіка‬ і ‪#‎винахідливість‬. І студентам непогано і сервіс стає кращий. У водія горять очі, коли говорить про свою роботу. Надіюсь, що сервіс в Києві буде покращуватися, бо ціни підняли, а пакують як шпроти в банку на деяких маршрутах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи знайдуться підприємливі водії у Луцьку?

На наших 19-х давно висить free Wi-Fi. Скільки я не їздив, жодного разу там не було free Wi-Fi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи знайдуться підприємливі водії у Луцьку?

На наших 19-х давно висить free Wi-Fi. Скільки я не їздив, жодного разу там не було free Wi-Fi.

Рекламні написи бачив. 19-ками користуюся вкрай рідко, але коли їхав, спроби були марні.

А ще пам"ятаю, що на форумі є користувачі, які пов"язані з перевезеннями. Можливо почитають, можливо задумаються... А ні то і далі будуть скиглити, що перевезення збиткові. Усім хочеться бути монополістами і не думати, як підвищити свою ефективність, а перекладати свою неефективність на клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекламні написи бачив. 19-ками користуюся вкрай рідко, але коли їхав, спроби були марні. А ще пам"ятаю, що на форумі є користувачі, які пов"язані з перевезеннями. Можливо почитаю, можливо задумаються...

Спочатку працювало у кількох, зараз здається 0!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працював поки моніторингом руху маршруток не доручили займатись "Візору"

"А ні то і далі будуть скиглити, що перевезення збиткові. Усім хочеться бути монополістами і не думати, як підвищити свою ефективність, а перекладати свою неефективність на клієнта."

Хліб подорожчав у два рази. за цей час на скільки подорожчала маршрутка?

ціну перевезень маршрутчики самі не складають. вони не можуть її підняти поки нема рішення виконкому. більше того, вони не їздити не мають права без рішення виконкому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хліб подорожчав у два рази. за цей час на скільки подорожчала маршрутка?

А у скільки подорожчала зарплата у людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хліб подорожчав у два рази. за цей час на скільки подорожчала маршрутка?

ціну перевезень маршрутчики самі не складають. вони не можуть її підняти поки нема рішення виконкому. більше того, вони не їздити не мають права без рішення виконкому

Усе подорожчало, однак не чув, щоб комусь підняли ЗП аби платити за ці всі подорожчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працював поки моніторингом руху маршруток не доручили займатись "Візору"

"А ні то і далі будуть скиглити, що перевезення збиткові. Усім хочеться бути монополістами і не думати, як підвищити свою ефективність, а перекладати свою неефективність на клієнта."

Хліб подорожчав у два рази. за цей час на скільки подорожчала маршрутка?

Пам"ятаю були періоди, коли знижувалася вартість пального. Але окрім 15-ток, інші маршрутки вартість проїзду не знижували.

Про зростання цін на хліб. Немаю відношення до цієї сфери, але поясню. У собівартості хліба є значно вища частка змінних витрат, які залежать від кількості випущеної продукції. Тому тут вплив масштабів виробництва нижчий. У пасажирських перевезеннях домінує частка постійних витрат: практично незалежно від кількості перевезених за круг пасажирів буде витрачено скажімо 100 грн. Якщо перевезли менше 33 пасажирів - "в мінусі", перевезли 34 і більше пасажирів - "в плюсі". От тут і криється великий резерв зростання ефективності і пом"якшення впливу цін пального. Але потрібно думати не про те, як вибити з міської ради рішення про зростання вартості проїзду, а як зробити так, що б люди хотіли сісти у салон саме вашої маршрутки. І якщо для цього кожному пасажиру доведеться давати цукерку та бажати гарного дня, водій, що відчуває конкуренцію буде це робити, а не лихачитиме на дорозі, що б на 0,5 секунди раніше за іншого водія буквально влетіти на зупинку біля старого базару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...