Перейти до змісту

Вартість проїзду знизять?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Зустрів таке повідомлення.

http://pravda.lutsk.ua/news/24039/

Чи вірять форумчани, що вартість проїзду буде нижчою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

снизят и потом опять будут вайнить что получаемой суммы не хватает даже запчасти

Наверное чейнить ход под выборы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо ви, тож Козюра для Вас старається :)

так що сьогодні заходимо в маршрутку і платимо по руб пісят :smile3:.

Тре десь скачати постанову того суду, чи сфоткати, тоді можна буде тикати водіям :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в державі, якшо шось подорожчало, то воно може стати ще дорожчим, але аж ніяк не дешевшим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю чому сьогодні в одній з маршруток в якій я їхав був балагам між пасажирами з агітками та водієм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо й воно.. Я теж сьогодні зіткнувся з таким-(ціна в маршрутному таксі). Дав водію 2-ві гривні (ну як обично) :rolleyes: , а він мені 50-коп здачі :blink: -щей квиток на якому було написано "1грн 50коп", я здивувався :blink: :blink: .. Але потім від людей почув, що ніби має в усіх маршрутках дешевшати проїзд :smile-zachot: АЖ НА 50-коп. :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, це була 15-ка :)

В п"ятнашках кондуктори, а не водії приймають оплату і видають квитки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, чому підняття вартості проїзду на тих самих 50 коп так сколихнуло Луцьк і навіть Борду. А тут перспектива зниження ціни на 25% і всі так з цього прикалуються. Згідний, що політтехнологія, але ніхто не примушує бігти і відразу низько вклонятися. Якщо в день доводиться трохи помотатися по місту, роблячи пересадки, сума економії за місяць може сягнути і 100 грн.

Багаті не ті, хто багато заробляє, а ті, хто розумно витрачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай справді, не помішало б рішення суду в текстовому виді.

але раз такі діла, буду завтра і сам давати водієві "руб піздісят". Цікаво побачити його реакцію :)

але якщо серйозно, то якось не віриться у все це..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді, видається це мені ведмежою послугою. За старою ціною в ЛПЕ виникли значні борги, що вже говорити про ситуацію, яка складеться за нової ціни. В результаті ЛПЕ стане і пенсіонери замість безоплатного проїзду отримують 1,5 грн. "Браво федерація!" (М. Луческу).

Після виборів рішення міської ради буде приведене у відповідність до вимог законодавства - і вартість проїзду повернеться на своє місце.

Тому, дешевий піар і нічого більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді, видається це мені ведмежою послугою. За старою ціною в ЛПЕ виникли значні борги, що вже говорити про ситуацію, яка складеться за нової ціни. В результаті ЛПЕ стане і пенсіонери замість безоплатного проїзду отримують 1,5 грн. "Браво федерація!" (М. Луческу).

а хто над цим задумується?

на що і Козюра чи хто там так старається до виборів і розраховує..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене дома бумажка валяється що кидали у пошту - мол Козюра та Наша Україна знизили проїзд у транспорті, не виграли суд, а акцент на тому що знизили вартість проїзду - він у маршрутку хочаб зайшов для прілічія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене дома бумажка валяється що кидали у пошту - мол Козюра та Наша Україна знизили проїзд у транспорті, не виграли суд, а акцент на тому що знизили вартість проїзду - він у маршрутку хочаб зайшов для прілічія

ну да, тойота і богдан - дві великі різниці )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене дома бумажка валяється що кидали у пошту - мол Козюра та Наша Україна знизили проїзд у транспорті, не виграли суд, а акцент на тому що знизили вартість проїзду - він у маршрутку хочаб зайшов для прілічія

ну да, тойота і богдан - дві великі різниці )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхався б хоча б раз в тролейбусі під час дощу чи в маршрутці зимою в мороз - тоді б головою почав думати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це хоча б щось, що зроблено для людей. Якби так кожен кандидат постарався якоюсь ОДНІЄЮ хорошою справою, було б дуууже добре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо й воно.. Я теж сьогодні зіткнувся з таким-(ціна в маршрутному таксі). Дав водію 2-ві гривні (ну як обично) :rolleyes: , а він мені 50-коп здачі :blink: -щей квиток на якому було написано "1грн 50коп", я здивувався :blink: :blink: .. Але потім від людей почув, що ніби має в усіх маршрутках дешевшати проїзд :smile-zachot: АЖ НА 50-коп. :D :D :D

Цікаво,яка то маршрутка була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ай справді, не помішало б рішення суду в текстовому виді.

але раз такі діла, буду завтра і сам давати водієві "руб піздісят". Цікаво побачити його реакцію :)

але якщо серйозно, то якось не віриться у все це..

Ось тут є текстовий варіант рішення

http://www.volynnews.com/news/city/sud_znyzyv_tsinu_proyizdu_u_lutskykh_marshrutkakh_dokumenty/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їздив в Рівно. Маршрутки по місту 1.5 грн. Приємно...

В Полтаві 1.25 :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...