Перейти до змісту

Вартість проїзду знизять?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні сам телефонував в відділ захисту прав споживачів. Сказали, що рішення суду є обов'язковим до виконання і всі пасажири мають повне право платити за проїзд 1,5 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьгодні їхав в маршрутці в "10" та в "11"... і там і там за двох давав 3 грн. Зауважень зі сторони водіїв не було взагалі...

Люди - не давайте но собі наживатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в субботу тётенька заплатила 1.5грн в девятке - проехала 1 остановку,

была вежливо выставлена водилой - пообещала пожаловаться Козюре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 25ці тітонька відмовилась платити 2ГРВ під приводом "рішенням суду" а енергійний трошки рагульуватий водій дав ій ПІБ і телефон ПП

не з борди випадково? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора десь в 21 їхав в 25-ці, то він теж не захотів брати 1,5 я просто записав його номер і т.д.

Ще сам толком не знаю чи це рішення стосується всіх чи тільки 9 і 15-ок то не стапв спорити сильно, проблема не в 50 коп а в тому що українцям на все насрати, пенсійний вік підняли - всім пох, проїзд знизили, та буду платити стару ціну головне щоб ні з ким не сваритися, от того і така дупа бо в нас все проходить щоб не зробили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то давайте, робіть двіж, записуйте телефони, скаржтесь, тоді і буде щось

по 2 гривні в збиток їздять? а по Києву виходить теж в збиток на відстані значно більше? чи в них бензин дешевший? 

рішення стосується всіх, правильне воно чи неправильне, це рішення суду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скрізь стараюся платити по 1,5 гривні. Зауважень поки немає. Якщо щось буде вимахуватися - із-за принципу вийду і сяду на іншу маршрутку (якщо, звичайно, нікуди не спішу). А записувати номери і звонити в певні органи - перше, що треба робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вже 4-ри рази по місту їздив і скрізь даю 1,5 грн (так що б без здачі) - претензій "0". Водії тихо беруть і ховають подалі ті копійки. Людям, які плать по 2 грн також здачі повний "0"...

Робіть висновки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я того 25-чика достану...

номерний знак не записав ? бо я теж в 25-і платив руб пісят, ніхто не вимахувався, тихенько никали і всьо :)

П.С.

тре буде здачу попробувати стрєбувать з 2-х гривень наприклад, цікаво як вони тоді заспівають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так яка вартість проїзду на даний час? І хто бачив судову постанову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нема ніякої судової постанови, але це добре, що є ініціативні люди всередині маршруток і довірливі перевізники. Хвала Козюрі. Серед фішок вже на наступні вибори суд призначить Луцьку статус столиці. Якщо провалиться затія, то відмінить переїзд столиці з Харкова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рішення суду є!

впевнений, що це не хацкєри в фотожопі зробили скану-копію! Просто так співпало, що якраз перед виборами засідав апеляційний суд. А почитавши уважніше сам текст, можна побачити, що позов датується ще річною давниною. Тому прямо приклеювати ярлик передвиборчого піару не варто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця коли подали, якщо "результат" отримали ледь не перед тихим днем?

Чому в EXIF пише Adobe Photoshop CS4? (Так, це всього лише підозра. Але більшу довіру викликав би чистий exif від штаного софта для сканування)

Якщо припустити, що Андрій Козюра дійсно обманув, то розраховано (і подекуди не передбачено), що читатиме скани мінімум, перевірятиме ще менше і доказати щось зможе ... взагалі ніхто. Але маємо факт - ціна в держаному підприємстві не зменшилась і білети не перештампували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вечером їхав на траліку 2, платив 75коп. кондукторша тільки тихо дала квиток і сховала копійки, мужик збоку дав 1грн, здачі йому ніхто не давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець. А білет то тобі на 1грн дали? Чи студентський за 50коп? Я б не ставив в один ряд хамовитих маршрутчиків і звичайних кондукторів, яким тільки нещодавно дали зарплату за ЛИПЕНЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще нерви берегти і не сваритися з поодинокими пасажирами. Лікувати горло і поганий сон дорожче буде. Начальству вона все рівно гривню віддає (Штампик про переоцінку білета бачили? Нема, ага.). Берегти нерви і не в збиток власній кишені допомагають ті пасажири, хто при виході віддає квитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні ввечері вперше за три дні (а саме стільки я вже їзджу в маршрутках по 1,5грн) мав конфліктну ситуацію (читати - словесну перепалку) з водієм, але я все ж настояв на своєму, що на сьогодні офіційна ціна за проїзд в маршрутці має становити 1,5 грн. Пасажири мене підтримали і водій не хтів далі накаляти ситуацію і я поїхав за 1,5грн...

Він мене все випитував звідки я взяв цю "дурницю про 1,5 грн" ...

З сайту Козюри:

А Ви не платіть дві гривні, а давайте 1,50 грн. Якщо шофер буде говорити щось проти, то скажіть, що ціна уже не дві гривні. Заодно покажіть роздруковане рішення суду. Якщо водій буде сперечатися, – нагадайте про таке:

Кримінальний кодекс України. Стаття 382. Невиконання судового рішення

Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню – карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Один неоподаткований мінімум зараз складає 17 грн., тобто перевізнику загрожує штраф у розмірі від 8500 грн. до 17 тис. грн.

Звісно, якщо люди дають 2 грн., вони й не відмовляються. Живуть за принципом “дають – бери, б’ють – тікай”. Справа в тому, що люди занадто пасивні, щоби щось робити самим. Чомусь усі чекають манни з неба.

З повагою, Адміністратор.

судове рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я Також вже багато раз- ЇЗджУ за 1грн.50коп. :smile-zachot: і ви знаєте водії кажуть, що ніби не вистачає 50коп... але я їм розказую за постанову суду ТУТ КЛАЦ, і вони уникають конфлікту :0003: мабуть в цьому- є якась "доля" правди :ok:

Такщо сміло народ давай 1грн.50коп. і все!!

Недаймо на собі нажитись :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей Козюра вже би довів почату справу до кінця - накатав би яку заяву в прокуратуру про невиконання судового рішення, а то дав судове рішення і крутіться собі як хочете... Бо сперечатись з маршурутчиками справа не благородна - з самого ранку зіпсовані нерви і настрій, а весь салон дивиться на тебе як на клоуна-жлоба... Ще б якби більшість пасажирів відстоювали своє право, а то добре як один з 50 чи 100 починає розказувати про рішення суду, а решта мовчки сидять як барани, і платять скільки їм скажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikandr, ось тобі відповідь на твій пост:

Ціну на проїзд у маршрутках не знизять, – ШибаПідстав для перегляду вартості проїзду у громадському транспорті в Луцьку немає – постанова суду, яка, мовляв, зобов’язує міськвиконком скасувати своє рішення про тарифи, претензій до ціни проїзду не висловила.

На цьому під час прес-конференції 2 листопада наголосив луцький міський голова Богдан Шиба.

Очільник Луцька стверджує, що нині собівартість проїзду становить 2,6 гривні, відтак зменшувати ціну проїзду в маршрутівках та тролейбусах буде вкрай збитково.

До того ж вартість проїзду напряму впливає і на прибуток Луцького підприємства електротранспорту.

«Багато чого можна пообіцяти. Можна поїхати до Львова і рішення суду привезти. А жити то треба», – вважає мер.

Крім того, каже мер, суд першої інстанції визнав тарифи обґрунтованими, однак апеляційний суд знайшов огріх у регуляторній процедурі проведення громадських слухань, яка не стосується тарифів. І на основі цього порушення суд постановив скасувати рішення виконкому про вартість проїзду.

«Яке рішення – таке й виконання…» – висловився Шиба.

Лише два маршрути в Луцьку влаштовує ціна квитка у 1,5 гривні – №15 та №15а, оскільки ці маршрути замкнуті, відтак пасажиропотік значно більший. Окрім того, частина пасажирів цих маршрутних автобусів їде лише декілька зупинок.

За словами Шиби, міська влада виконувати вимоги апеляційного суду не збирається. Мер каже, що юристи міськради оскаржують це рішення – касація вже спрямована до Верховного Суду України.

ВП
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей Козюра вже би довів почату справу до кінця - накатав би яку заяву в прокуратуру про невиконання судового рішення, а то дав судове рішення і крутіться собі як хочете... Бо сперечатись з маршурутчиками справа не благородна - з самого ранку зіпсовані нерви і настрій, а весь салон дивиться на тебе як на клоуна-жлоба... Ще б якби більшість пасажирів відстоювали своє право, а то добре як один з 50 чи 100 починає розказувати про рішення суду, а решта мовчки сидять як барани, і платять скільки їм скажуть.

клеїв оголошення на під'їзди, на одному висить копія постанови, вирізана з газети Козюри, щоб народ знав. Чим більше народу буде "в курсє", тим скоріше ту постанову приймуть до уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата: "Очільник Луцька стверджує, що нині собівартість проїзду становить 2,6 гривні, відтак зменшувати ціну проїзду в маршрутівках та тролейбусах буде вкрай збитково."

У Львові - 1,75, Рівне - 1,50, Полтава - 1,25. Там не збитково??? Просто наші перевізники скінулися, нашому "меВу" заплатили і той тепер бориться за таку ціну. Сказав би я, хто він такий, але в бан відправлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...