Перейти до змісту

Мене вразило


laska

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 518
  • Створено
  • Остання відповідь

Дівчина переплутала електроопору із мостом

21-річна дівчина, яка знаходилася під дією наркотиків, залізла на електричну опору, бо їй здалося, що це міст.

Мешканці міста Злін Чеської республіки помітили дівчину на електричній опорі, коли та висіла на ній та намагалася крокувати дротами, пише The Sun.

023d554-01.jpg

За словами поліцейського Яна Масалікова, це був жах, адже дівчина була під наркотиками і нічого не розуміла.

0bcce31-02.jpg

Після двох годин намагань перейти уявну річку, поліції все ж вдалося вмовити бідолашну спуститися на землю. "Їй пощастило, що вона не постраждала", - повідомили в поліції.

1531db4-03.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, чи це відео буде в тему чи ні. але мене вразило як так можна не цінувати власного життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

398847_294892533922696_1054788573_n.jpg

Газовый кратер, Дарва́за, Туркменистан. Местные жители и путешественники его называют «Дверь в преисподнюю», или «Врата Ада». В 1971 советские геологи обнаружили скопление подземного газа. В результате раскопок и бурения разведочной скважины геологи наткнулись на подземную каверну (пусто́ту), из-за чего земля провалилась и образовалась большая дыра, наполненная газом. Чтобы вредные для людей и скота газы не выходили наружу, их решили поджечь. Геологи предполагали, что пожар через несколько дней потухнет, но ошиблись. С 1971 года природный газ, выходящий из кратера, непрерывно горит днём и ночью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=-u-rhnV4l08

Ребенок подходит к курящему взрослому и просит прикурить. На что получает отказ и короткую лекцию о вреде курения. Ребенок молча вручает записку и удаляется.

Текст в записке:

Вы беспокоитесь обо мне. Но почему бы не о себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мене вразило ось це:

zhest.png

чоловік не задав питання - просто розповів. І за годину - видалили його акаунт змейл.ру і разом із ним запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

При помощи простых предметов и направленного на них света Куми Ямашита (Kumi Yamashita) создает невероятные "теневые картины". Куми Ямашита родилась в Японии. Живет и работает в Нью-Йорке. Первая персональная выставка состоялась в 1997 году.

KumiYamashita02.jpg

Ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда уж... якщо задуматись то таке у світі кожен день твориться...

але краще про такі речі не думати бо нападає депресуха :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При помощи простых предметов и направленного на них света ... создает невероятные "теневые картины".

shadow-art-001.jpg

Ще)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...