Перейти до змісту

с. Линів


PavelS

Рекомендовані повідомлення

я про те, що при зміні погоди наівть карась почина гірше брати

Якби не було б з якою погодою (гіршою, нажаль) порівняти я би не спорив. + малость емоції шкалять.

ПС. Нічьо!!! "Ще буде і на нашій кухні холодильник" :D . Літо тіко починається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

В ці вихідні була мінлива погода, і, вніманіє, повний місяць. А в повний місяць риба не клює ваще, ще діди кажуть. От цей комплекс катаклізьмів і дав відповідний результат. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажись, хлопаки, в Линові карась з кліщем. На рибі червоні кров"янисті цятки (рани) + плавники такіж самі. Чи я помиляюсь з описом кліща?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дивіться хлопці на хвости риби!!! В основному в карасях на хвостах є "червоні волоси"(схожі на хробака)!!! теж неприємна річ........ На таких ставках де є така штука стараюся не ловити!!!(хоча є і чиста риба)... в Линові вроді бачив лише підлускового кліща, хоча карпики там чисті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дивіться хлопці на хвости риби!!! В основному в карасях на хвостах є "червоні волоси"(схожі на хробака)!!! теж неприємна річ........ На таких ставках де є така штука стараюся не ловити!!!(хоча є і чиста риба)... в Линові вроді бачив лише підлускового кліща, хоча карпики там чисті.

А це що захвороба???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нераз такі хвости бачив

Риба мертва а оТА дрянь шевелиться (червона)

хто знає назву (В студію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

скільки коштуе

Давно був, але з вуст знайомих - 50.

ПС. Торгуватись все складніше стає. Остання ситуація, тиждень назад: батюшка - "платимо!", так нічого не зловили, платити не буду!, поки. Відповідь - так нічого і не зловиш...!!!. Амінь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Якби Ви знали, рибаки, що робиться зі мною й вдень, й вночі!!! :0163: :0163: :0163:

Піду-но я ввечері, переберу свої снасті, трохи душу успокою, чи то масла в вогонь піділью?!?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, та купи зимову вудку (25 грн з оснасткою), сходи на залів на Ковельській, по...смикай, зібєш спермориботоксикоз на місяць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, та купи зимову вудку (25 грн з оснасткою), сходи на залів на Ковельській

Писав уже - зимова рибалка не тойво не для мну... Ну, то, як з дівчатами - комусь подобаються худенькі, комусь - трохи з кращим апетитом :). Люблю я, цуко, пузо на кріслі гріти, та вночі комарів іпашити :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, я вже й гачків навязав, і пружин, і макушатніків - хоч продавай :) Оновив деякі снасті по знижкам зимовим.

Тепер все:

Якби Ви знали, рибаки, що робиться зі мною й вдень, й вночі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

inhelp,

Розповідав в четвер знайомий, що дзвонив до Батюшки. Кльова ще немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Був сьогодні.Кльов - на дві удочки - більше 50шт

.Карась - на долоню,і більший,Супервеликого,який там час від часу попадається,не було.

Спімав 5 карпиків(Трішки більші за долоню),але всіх відпустив до осені .Більший карп сьогодні не попадався.

Ще піймав таких-же по розміру окуні (перші,за 5 чи 6 років знайомства з цією водоймою).

Оплата - 70грн.

П.с.Ловив на удар між домиками з червоним дахом. На опариш та *куки* - приблизно одинаково працювали.Риба чиста.

Задоволення по самі ...а то й вище.Якщо хтось поїде,прохання відписатись.

Офіційне відкриття - 1травня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні.Кльов - на дві удочки - більше 50шт

.Карась - на долоню,і більший,Супервеликого,який там час від часу попадається,не було.

Спімав 5 карпиків(Трішки більші за долоню),але всіх відпустив до осені .Більший карп сьогодні не попадався.

Ще піймав таких-же по розміру окуні (перші,за 5 чи 6 років знайомства з цією водоймою).

Оплата - 70грн.

П.с.Ловив на удар між домиками з червоним дахом. На опариш та *куки* - приблизно одинаково працювали.Риба чиста.

Задоволення по самі ...а то й вище.Якщо хтось поїде,прохання відписатись.

Офіційне відкриття - 1травня

Дякую!!! це є хфвайно що там клює!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З слів знайомих на відкритті сьогодні не було де мусі(муха),не плутати Муся) впасти.

А що буде попереду,(травень-червень)?

Чи нам наше залишать?

Якщо для мене-7 карасів+2л води+2картоплини + ще щось *по вкусу*-хватає на цілий день.

А все інше-то є хвайно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З слів знайомих на відкритті сьогодні не було де мусі(муха),не плутати Муся) впасти.

А що буде попереду,(травень-червень)?

Чи нам наше залишать?

Якщо для мене-7 карасів+2л води+2картоплини + ще щось *по вкусу*-хватає на цілий день.

А все інше-то є хвайно!!!

І який резултат??? Клює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на ставку в суботу планував з ночовкою але...ловов з 18,00 до 23,00. Погода була ужасна...хвиля з пів метра + дощ...але як не дивно то карась загортав добре. Пішов попитав, що клює...кажуть не густо...погода міняється, такса 70 чи 75грн, точно не помню, платив 50грн., Клювало до заходу сонця, потім холод і дощ, то сиділи в машині. Зловив 13 нормальних карасів. Питав що ловили в четвер і в п'ятницю, то казав піп, що по 20кг ловили хвайні рибаки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога в Линів нормальна? Як доїхати? Телефон до батюшки хтось може дати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога в Линів нормальна? Як доїхати? Телефон до батюшки хтось може дати?

До Білостока дорога добра, асфальт, Білостік - Садів - сім на вісім, від Садова до Линева щебінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...