Перейти до змісту

с. Линів


PavelS

Рекомендовані повідомлення

На що ловив,чи попадався в когось карп?Позаторішній карпик вже кіля 2-3 певно нагуляв.В линеві найбільшого в 2012 на 3,5 взяв,правда випадково(я відпочивальник),минулого -декілька кілограмових(в один день - 3шт на кукурудзу).Здається заразився.

Знайшов якесь фото:

post-25740-0-32742500-1399214277_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

На що ловив,чи попадався в когось карп?Позаторішній карпик вже кіля 2-3 певно нагуляв.В линеві найбільшого в 2012 на 3,5 взяв,правда випадково(я відпочивальник),минулого -декілька кілограмових(в один день - 3шт на кукурудзу).Здається заразився.

На ніч було як рахував 12 машин, рядом сиділи карпятніки батогів десь штук 15 наставили, то в них коли був то ніби було пусто, за решту не в курсі. Ловив на пружину і "убійца карася" приблизно порівну зловилось на одне і друге, ну і мастирка хробак опариш,на кукурузу не було коли ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую .При першій же нагоді я в линеві (моя риба від мене не втече).

Нема за що!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завтра планую поїздку в линів з друзями. На 2 ночі(нічліг в будках).Хочу карпа!!!Приїду - відзвітуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.Я звітую про рибалку в линеві.Я поїхав 20.05.14 з Автостанції -1 маршруткою Луцьк -Коритниця о 15год. 55хв.Десь о 17.30 вийшов біля озера і пішов на сторону де доміки стоять.Закинув донки Смерть карасю і дві поплавчанки.Донки стояли на куки часникові а поплавчанки червяк опариш.Біля восьмої підїхав батюшка .Рибалка там коштує 70 гривень за СУТКИ а домік 50 гр. за Сутки.Я домовився за все 100 гр.Відкрив мені домік де я позаносив все що мені поки не потрібно і продовжував рибалити поки не стемніло.Пішов в домік, в середині стол,стуло,одно і двухярусні нари,замість матраса товстий паролон, свічки і то добре.Засвітало пішов ловити далі.Десь було було пів сьомого ранку як біля мене зупинилась машина і приїхали ще 2 рибака.Вони ловили на поплавок 7-ми метровими батогами.Ловили вони професійно одну за одною.Я підійшов побалакати до них і дізнався що вони вже 5 років сюди приїздять.В два часа дня вони почали збиратися і запропонували мені з ними їхати і я погодився так як автобус з села на луцьк тільки о 18.10.І тут почалося саме цікаве ЗВАЖУВАННЯ РИБИ.ОДИН зловив 8.600 другий біля семи кіль і мою зважили 5.300.Як вони сказали для першого разу це нормально і це при тому що я зі вчорашнього вечора я прикинув а скільки вони могли наловити якби приїхали так як я?????Я з того всього забув зробити фотки і риби і доміків і що в доміку і ставка.Треба було бистро зібратися щоб мене не чекали.Я дуже задоволений рибалкою і поїду ще раз 26 травня і тоді я виложу фотки про все що писав вище.СПС до нового звіту запитуйте відповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

borgir,

Карась брав 200-300грам а ті що біля мене рибачили зловили карпика 1кг а так молодого карпика попадается трохи, але якщо маленький то відпускають всі.В основному на кукурудзу йде карпик і там є достойні екземпляри.Я так зрозумів що я сьогодні відповідати не зможу так як пише що я можу отправить только одно сообщение ето у меня ограничение пока действует то тогда пишите в личку если что или звоните 0665333387 Михаил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра планую поїздку в линів з друзями. На 2 ночі(нічліг в будках).Хочу карпа!!!Приїду - відзвітуюсь.

І які ваші успіхи??? щось зловили???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ночували в вагончику одну ніч. З дев‘яти карпиків - п‘ятьох випустив. Карася свого не рахував, але друхі зловили 6-7 кг, та 10 кг. Клювали найкраще з шостої раднку до часу. Свій план по рибалці і відпочику виконав на всі 100%.

post-25740-0-97864500-1400860704_thumb.j

post-25740-0-26474700-1400860733_thumb.j

post-25740-0-06760000-1400860764_thumb.j

post-25740-0-80781300-1400860794_thumb.j

post-25740-0-19955200-1400860825_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙОпересете, хлопці, ви дах знесли мені :0155: :0155: :0155::0148: !!! Але, на цю неділю, поки незнаю чи на радість, чи на ще щось, іду обирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ща їдемо з Торіком на ніч. спробуємо злапати трохи рибів ;)

Удачі . Не захоплюйтесь :0135:, а то риб злапає вас)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їду як і обіцяв завтра 26 з ночівлею.Домік вже зарезервував.Приїду відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Повернулися.. Кльов був ніякий. з Slavco'м десь 12-13 коросів і 1 карпік зловили, і тільки з 6-ї години десь почало брати. В цілому в народу було так само. Місце ледь найшли, батогів по ставку було більше чим самої риби. Уловом хвастались тількі ті, що добу рибачили, то набрали добряче. При нас сусід за допомогою Славка витянув карпа десь под 2 кіля.. Мо просто день такий видався... хз...

Але схід сонця був чудовий..

post-8-0-87561100-1401015932_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.Як я і обіцяв пишу звіт про рибалку.Значить так, виїхав я 26.05.14 з луцька так само як я писав в попередньому звіті.Йшов по берегу ставка і дивувався як одна людина може обслуговувати 6-7 донок, цеж побігати скільки треба біля них.Прийшовши на місце я дістав дві вудки Флагман-7метрів і Джексон-6 метров.Так як я являюсь більшим прихильником ловити на поплавок, люблю дивитися на те як поплавок сигналізує про покльовку, підсічка і приємна тяжість в руці коли карась впирається.Для мене це насолода ловити на поплавок.Так ось,закинувши дві палки і зробивши прикормку, прикормив і хвилин через 10 вже був трофей,карась брав і це вже радувало що без риби не поїду.Ловив до 22 години, піднявся вітерець, почало блискати і гриміти.Я зайшов в домік і влігся на тапчані з паралону.Десь біля 23 год.почалася гроза яка тривала аж до 06год. ранку.Це півтори години втраченого раннього кльову.Але на щастя все скінчилося бистро і я знову приступив рибалити.Кльов був нормальний,хоча в моїх сусідів(які сиділи на донки) кльов був в рази гірший.Працювала в мене манка,перловка,червяк.Ось на фото мій вилов і фотка всередині доміка. Майже 7 кг карася і парочка невеликих карпиків.Всім спс, до наступного звіту.

post-25921-0-54809700-1401259496_thumb.j

post-25921-0-89176500-1401259518_thumb.j

post-25921-0-49065300-1401259543_thumb.j

post-25921-0-33255500-1401259564_thumb.j

post-25921-0-50561400-1401259585_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.Як я і обіцяв пишу звіт про рибалку.Значить так, виїхав я 26.05.14 з луцька так само як я писав в попередньому звіті.Йшов по берегу ставка і дивувався як одна людина може обслуговувати 6-7 донок, цеж побігати скільки треба біля них.Прийшовши на місце я дістав дві вудки Флагман-7метрів і Джексон-6 метров.Так як я являюсь більшим прихильником ловити на поплавок, люблю дивитися на те як поплавок сигналізує про покльовку, підсічка і приємна тяжість в руці коли карась впирається.Для мене це насолода ловити на поплавок.Так ось,закинувши дві палки і зробивши прикормку, прикормив і хвилин через 10 вже був трофей,карась брав і це вже радувало що без риби не поїду.Ловив до 22 години, піднявся вітерець, почало блискати і гриміти.Я зайшов в домік і влігся на тапчані з паралону.Десь біля 23 год.почалася гроза яка тривала аж до 06год. ранку.Це півтори години втраченого раннього кльову.Але на щастя все скінчилося бистро і я знову приступив рибалити.Кльов був нормальний,хоча в моїх сусідів(які сиділи на донки) кльов був в рази гірший.Працювала в мене манка,перловка,червяк.Ось на фото мій вилов і фотка всередині доміка. Майже 7 кг карася і парочка невеликих карпиків.Всім спс, до наступного звіту.

Крассава, прикольно напевно на буднях їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось завтра планує їхати???, якщо є місце - впаду на хвіст... :0168:

Ви серйозно, а це бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хтось телефон до батюшки,щоб хатку зарезервувати!

приєднуюся.

І якщо не важко розпишіть, ще раз з тарифами. Скільки рибалка,і скільки рибалка+будиночок.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хтось телефон до батюшки,щоб хатку зарезервувати!

приєднуюся.

І якщо не важко розпишіть, ще раз з тарифами. Скільки рибалка,і скільки рибалка+будиночок.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось завтра планує їхати???, якщо є місце - впаду на хвіст... :0168:

Ви серйозно, а це бачили?

В таку погоду кльов буває набагато кращим ніж звичайно))) перевірено...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...