Перейти до змісту

с. Линів


PavelS

Рекомендовані повідомлення

всім привіт. Були в Линові 15 -16 квітня.Вітер був сильний. 4карасі на червяк тільки брав. Ставок 100 ГРИВЕНЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

всім привіт. Були в Линові 15 -16 квітня.Вітер був сильний. 4карасі на червяк тільки брав. Ставок 100 ГРИВЕНЬ.

Привiт. Минулий рiк там була шикарна рибалка, карась, карпик невеликий брав на Ура. Видно ще не проснулась рибка...жаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Знову я затягнув із звітом ...був з неділі на понеділок (з 3 на 4 травня). Приїхав з швагром на ставок десь в обід. нема де сісти..... рибаків стільки шо піпец...пройшли від бесідок- через дамбу і в кінці знайшли місце. Що там хлопці клює? та нічо слабо сьогодні...кажуть майже всі рибаки, а коли почали розїжатися то несли в садках по паро кіль нормальних карасів. один мужик продавав місце за 100грам (казав що кльов поганий) каже глянь садка... я туди а там з 6 - 7кг не менше....а зразу казав не клює...короче я позакидав свої батоги швагро резинку. клював хороший карась по 200-300грам. в результаті на двох злапали десь 15 карасів. думали буде кльов зранку, а його не було. майже все зловили звечора. плата 100 грн із двох договорилися по 75грн. Як на мене хороший там ставок і риби там хватає, але от не клювало добре ...

post-19120-0-59121900-1431165256_thumb.j

post-19120-0-52087600-1431165282_thumb.j

post-19120-0-16429800-1431165323_thumb.j

post-19120-0-84123000-1431165425_thumb.j

post-19120-0-58126000-1431165464_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сидимо зараз влинові . крила зжарили..

Карась клює хороший. Но не стабільно.

Птічкі поЮт гарно.жабів не чути. Ніч по попереду. Якраз зараз еалакольчик дзевить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидимо зараз влинові . крила зжарили..

Карась клює хороший. Но не стабільно.

Птічкі поЮт гарно.жабів не чути. Ніч по попереду. Якраз зараз еалакольчик дзевить.

Ах!!! зараза, завидую по доброму, завтра фото ОК! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидимо зараз влинові . крила зжарили..

Карась клює хороший. Но не стабільно.

Птічкі поЮт гарно.жабів не чути. Ніч по попереду. Якраз зараз еалакольчик дзевить.

ні хвоста вам, ні луски! Ловись рибка велика і ще більша, так щоб було що нам, добрим людям, показать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора.

Вітер, холодно (

Пару карасиків на манку, пару на кукі, на опариша поласатик клюнув, ось і все ((

Рядом сусіди періодично сунули на кукі і опариша, але вони з ночі були, напевно закормились добре..

Коли приїхали, було машин 6-7, до 12 залишилось 2, наша і сусідів.

Приїздив Батюшка, цікавий такий чолов'яга )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звітую за 23-24. Почну з кінця. Більше не маю бажання туди їхати.

А все починалось ух. Субота, робота до обіду, тамтам, дорога, берег, ковток холодного пива,розкладання снастей. Година, друга, удар, другий. Потім крила жарились. Ну всього хватало. Крім одного.

Так і ніч настала, потім дощ.

Встав о 5 ранку, ну думаю, ось той час. Фіг вам! В девять уже змотувались. Фото небуло чого робити, 5 більших карасиків, один окунець. В кума три.

Золота рибалка! )).

Йоптарамать, ну чого клює вчора і завтра, а от коли сам поїдеш, то таке відчуття шо здєсь риби нєт!

Пс. А власник ставка таки дійсно дивно виглядає)). А от по 50 не хоче) я про грами. Но це вже зовсім інша історія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25/05/2015 року вставши о 4 годині ранку,розбудивши свою зеленооку "відьму"( яка мені у слід сказала, що я нічого не зловлю, бо я їй не дав виспатися) я поїхав на "Супер-модний" ставок до Батюшки. До цієї події готувався пів неділі. Підїжджаючи до села, почав накрапати маленький дощ. Ну і я, з надією що дощ скоро закінчиться, вирішив підїхати ближче до ставка. Проте, погода мала зовсім інші плани. Недалеко від ставка я загруз і тут розпочалася злива. Намагаючись виїхати з болота я промок до нитки і зарився ще більше. Мокрий пішов по селі шукати трактора. Власником трактора виявився орендар двох ставків, що розташовані біля дороги та кладовища. Він допоміг мені вибратися. Проте його послуги мені обійшлися у 50 грн., та ремонт обірваного бампера. "Добрий тракторист" дозволив ловити рибу на його ставку безкоштовно. Клювало раз за разом, проте лише маленька риба. Вирішивши трохи просушитися, я пішов до машини. Повз мене проїжав Батюшка і у нас завязалася розмова під час якої він мені сказав, що у неділю на його ставку біля кладовища рибаки ловили по 10 кг. риби. Ну і я, як людина, яка повірила словам Батюшки, думав що на його ставку буде клювати так само добре. Взявши усі свої причендали, я мокрий посунувся по болоті до Батюшкіного ставка. За 4 години на 5 удочках не було жодної покльовки. Пробував усе: фідер, "убійца карася", опариш, боіл, червяк, манка, горох, кукурудза. До мене підійшов місцевий житель і сказав, що не клює через те, що пан Отець уже встиг накормити рибу. Враховуючи усе вищевикладене можна сказати: не будіть свої відьм так рано, бо точно нічого не буде клювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи усе вищевикладене можна сказати: не будіть свої відьм так рано, бо точно нічого не буде клювати.

От для цього білі люди їздять з ночівлею :) Щоб і *відьом* не будити лишній раз, й *сотку* хряпнути ввечері, бо за руль тільки завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Супер-модний" ставок до Батюшки

Ви це серйозно????Таким він був 2-3 роки назад. Я для себе закрив його ще минулого року після двох невдалих рибалок. Нерозумію, чому туди їхати? ну що природа гарна це да, ну клював карась хороший і карп два роки назад це теж да. За цих 3 роки що ми знаємо про ставок зариблення не було ніякого, тільки плата все збільшувалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ruguk22 в мене аж мурашкі пробіглися, ото у вас і "рибалка", ціла історія вийшла, "Слова відьми і моя сила волі"

Бажаю щоб наступного разу привезли їй цілу ванну риби щоб менше колдувала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не будіть свої відьм так рано, бо точно нічого не буде клювати.

Я б свою так не назвав, навіть жартома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не будіть свої відьм так рано, бо точно нічого не буде клювати.

Я б свою так не назвав, навіть жартома...

так це не жарт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за те що не в тему,

але я своїй показав це відео і тепер тільки позитивні побажання при виїзді на рибалку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щітаю, на той ставок треба батюшку покликати :)

Хєр там поможе. Після його "благословінь", коли нічого не клює, ще більше перестає клювати.

що у неділю на його ставку біля кладовища рибаки ловили по 10 кг. риби.

П... здить! В мене 5 карасів, в кума три, а навпроти і калакольчиків чути не було. В нього кожного разу "хлопці сиділи, карася добре ловили, по 5 кг зловили", це він нам казав в суботу ввечері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...