Перейти до змісту

с. Линів


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Були з 30.05. на 31.05. Ночували в хатці. Дощ? А що, він, був??? Погоду ми зробили!!! Доречі, якби був менший вітер, дощ не мішав, то зловили би більше.

карась, доречі, більший ніж минулого року на багато, підріс)). Часом і файні екземпляри попадали. А так на трьох біля 2-ох десятків риб, + два карпа. Фото ввечері кину. Плата: будинок 50 грн. (від кількості людей не залежить), рибалка - 70 грн.

ПС. Крім нас, фанатів рибалки, був ще дядько, з Ковеля приїхав на БМВ 524. Як він туди сам доїхав?!?!?! Я загруз лише в одному місці, виїжджаючи з села як спускатись в долину, перший поворот наліво, там просто скинуло в колію, прийшлось трохи погазувати і хлопак напрягти, а далі своїм ходом. На другий день, підвечір, думав що ...опа буде, дощ же не переставав йти. Без проблем виїхали, пхали лище як на гірку виїжджали.

Карочє, було суперово, погода не помєха була!!!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

був з 6 на 7 червня. Погодка була супер. Приїхавши в 15 год. зустріли тільки одну компанію рибаків. Я з товаришем вирішили сісти на дамбі. Просидівши до темна зловили по три красі на долоню. Спрацював червяк, більше не клювало ні на що. З 5 год. ранку до 14.00 год. дня зловили ще аналогічні по три карасі. В людей теж клювало слабенько. ловилося в основному на поплавок, на донки з пружинами було гухо. Відпочили нормально, але кльову не було взагалі. Вирішили що більше туди не поїдемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеться в таке вірити-мусово перевірити.В понеділок буду в Линеві.Думаю доведу правило:Хто хоче той зловить.Не памятаю,щоб повертався з Линева без риби.Невже всю виловили?Чи може моя залишилась?Відповідь дам на днях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеться в таке вірити-мусово перевірити.В понеділок буду в Линеві.Думаю доведу правило:Хто хоче той зловить.Не памятаю,щоб повертався з Линева без риби.Невже всю виловили?Чи може моя залишилась?Відповідь дам на днях.

DSC_0498.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що звідти, були з ночовкою в 16.00 вже на ставку, місце вибрали біля будки. Вечірнього кльову не було взагалі. Десь в 12-ть пішли спати, зранку почало трохи брати на поплавки на манку, як результат біля 3-х десятків карасів, друг взяв ще 3 карпіка. Батюшкі не було, ходив його зам, то домовились по 50 грн, але потім і він сам взяв за 4-х рибаків і хатку 200грн.

P.S На карасях замітив червоні цяточки, напевно кліщ, чи хто його знає.

post-10122-0-33928100-1402314289_thumb.j

post-10122-0-05858000-1402314321_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що звідти, були з ночовкою в 16.00 вже на ставку, місце вибрали біля будки. Вечірнього кльову не було взагалі. Десь в 12-ть пішли спати, зранку почало трохи брати на поплавки на манку, як результат біля 3-х десятків карасів, друг взяв ще 3 карпіка. Батюшкі не було, ходив його зам, то домовились по 50 грн, але потім і він сам взяв за 4-х рибаків і хатку 200грн.

P.S На карасях замітив червоні цяточки, напевно кліщ, чи хто його знає.

post-10122-0-33928100-1402314289_thumb.j

post-10122-0-05858000-1402314321_thumb.j

Кажуть що це не страшно, після нересту так завжди, сам не знаю,але чув від багатьох рибаків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0156: , 3,14.... .

ПС. Це я так, білою завістю :_08: .

ПСС.На рибалку треба їхати на три дні. БО, клювало вчора, і буде клювати завтра (мудрість).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діду Ігор, а скажіть будь-ласка часи клювання, чи покльовувало постійно? і чи клювало вночі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діду Ігор, а скажіть будь-ласка часи клювання, чи покльовувало постійно? і чи клювало вночі?

.Клювало поперемінно,то зранку повний штиль мішав,то до обіду вітер такий,що поплавочну немоливо закинути.Моя думка:найкраще попадати на вечірній кльов,а на другий день після обіду можна збиратись додому.За ніч не скажу,бо вечір та пів ночі був присвячений відпочинку.Наживка-на все по трішки ,крім кукурудзи та гороху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно так само я відливився в вівторок в Прилуцькому, але з плюсів те, що на дорогу витратив 5 грн в обидві сторони, + нікому нічого не платив ( ставок безкоштовний) , з риб крім карася був присутній окунь і ротан... Сусіди збоку впіймали карпика біля 1 кг ...Висновки робіть самі))) Навіщо платити більше??? Саме головне що там багато рибаків з Луцька ,але ніхто тут нічого не говорить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо платити більше???

Хоча б для того, щоб поїсти нормального карася, а не такого, що мулом тхне.

Був за великим через дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо платити більше???

Хоча б для того, щоб поїсти нормального карася, а не такого, що мулом тхне.

Був за великим через дорогу.

Я їв з Прилуцького, мулом не пахне... А якщо наприклад і попадеться карась з водойми в якій пахне мулом, то я думаю що не проблема дати поплавати карасю декілька годин в чистій воді , щоб очистився ( наприклад в ванній), ну і я не знаю хто як чистить рибу, але жабра треба видаляти при чистці риби перед приготуванням... Ну і якщо я економлю на рибалці 70 грн+ дорога, то це мої питання... Я просто висказав свою думку, стосовно оплати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і якщо я економлю на рибалці 70 грн+ дорога, то це мої питання... Я просто висказав свою думку, стосовно оплати...

Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Романтика?НІ.Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Романтика?НІ.Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!

:_07: :_07::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був в Линеві. В 4,00 були на ставку. Поседіли до 8,00 і поїхали додом. Зловив 2 маленьких карася і все... були хлопці на ніч, казали, що також повна дупа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... були хлопці на ніч, казали, що також повна дупа...

то мої друзяки та куми! Да, не густо вних. В одного до 20шт., і другого - біля 10. Один карпик більший, і усьо. А от хто був передними, признавайтесь???!!!! Ну, звісно якщо Ви на Борді є!)))) Рибаки, які сиділи перед ними, не хіло взяли (хоча казали, що клювало паршиво :angry2: ). Кум казав, як діставали садки (металеві, більшого розміру), то чимало там було. Нуу, то таке, рибак рибаку рознь))).

ПС. Замітив тенденцію: як хтось звітується за вихідні - хреновий кльов, а як будень - риб і бальшой, і много. Мєня тєрзают смутниє сомнєнія, незважаючи на "посаду" Власника ставка....!!!!!! Імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був в Линеві. В 4,00 були на ставку. Поседіли до 8,00 і поїхали додом. Зловив 2 маленьких карася і все... були хлопці на ніч, казали, що також повна дупа...

От тобі і романтика....

Ну і якщо я економлю на рибалці 70 грн+ дорога, то це мої питання... Я просто висказав свою думку, стосовно оплати...

Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!Романтика?НІ.Грооші!Грооші!Грооші!Грооші!

Гроші більше для всього для тебе важні, бачу піариш свій ставок улюблений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*Гроші більше для всього для тебе важні, бачу піариш свій ставок улюблений.*

Ставок то улюблений,істинна правда,але на жаль,чи на щастя не мій.Якщо правдиво висвітлювати позитивні сторони справи означає піар- значить бути по твоєму - піарю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... були хлопці на ніч, казали, що також повна дупа...

то мої друзяки та куми! Да, не густо вних. В одного до 20шт., і другого - біля 10. Один карпик більший, і усьо. А от хто був передними, признавайтесь???!!!! Ну, звісно якщо Ви на Борді є!)))) Рибаки, які сиділи перед ними, не хіло взяли (хоча казали, що клювало паршиво :angry2: ). Кум казав, як діставали садки (металеві, більшого розміру), то чимало там було. Нуу, то таке, рибак рибаку рознь))).

ПС. Замітив тенденцію: як хтось звітується за вихідні - хреновий кльов, а як будень - риб і бальшой, і много. Мєня тєрзают смутниє сомнєнія, незважаючи на "посаду" Власника ставка....!!!!!! Імхо...

Як на мене, то не було кльову тому, що була реально хреновенька погода.В суботу то сонце, то дощик, в неділю, хмурно,холодо і моросить дощ...

А твої козаки були в будиночках??? бо там були ще хлопи з другого берега біля дамби. Показував садок, то там зо 5 карасів і один карпік грам на 500 то максимум...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сварітеся, у вихідні повня була, не клювало і на Стиру, і навіть в Маневичах на Стиру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був. Не задоволений. Злий, вкотре. Знову крутить на рибалку. Але не знаю чи сюди поїду!!!

А тепер попорядку.

Приїхали надвечір. погода так і шепче - клюй , скотинариба! А фіг вам! НУ ладно, думаєм що як стемніє, або вночі - фіг вам!

З наживки на 9!!! удочок: черв"як :0156: , опариш :0156: , кукурудза :0156: , манкабовтушка :0156: , кук два вида :0156:, мастирка - чисто горох, ванільна, з кукурудзи, з додаванням фішки ТРЬОХ видів кожної окремо! :0156: А хєр вам))) :0156:! До 3-40 ранку просидів особисто я. пару ударів і все. ото зранку і до обіда зловив карасів 12 шт., 1 карпік на макушатнік.

ПС. Не подобаються мені оті "благословіння" Батюшки після того як заплатиш гроші: "Хай ловиться!" Нууу, а на ЩО ЩЕ нарікати?!?!?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був. Не задоволений. Злий, вкотре. Знову крутить на рибалку. Але не знаю чи сюди поїду!!!

А тепер попорядку.

Приїхали надвечір. погода так і шепче - клюй , скотинариба! А фіг вам! НУ ладно, думаєм що як стемніє, або вночі - фіг вам!

З наживки на 9!!! удочок: черв"як :0156: , опариш :0156: , кукурудза :0156: , манкабовтушка :0156: , кук два вида :0156:, мастирка - чисто горох, ванільна, з кукурудзи, з додаванням фішки ТРЬОХ видів кожної окремо! :0156: А хєр вам))) :0156:! До 3-40 ранку просидів особисто я. пару ударів і все. ото зранку і до обіда зловив карасів 12 шт., 1 карпік на макушатнік.

ПС. Не подобаються мені оті "благословіння" Батюшки після того як заплатиш гроші: "Хай ловиться!" Нууу, а на ЩО ЩЕ нарікати?!?!?)))))

Це просто капець :_09: ... співчуваю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був. Не задоволений. Злий, вкотре. Знову крутить на рибалку. Але не знаю чи сюди поїду!!!

А тепер попорядку.

Приїхали надвечір. погода так і шепче - клюй , скотинариба! А фіг вам! НУ ладно, думаєм що як стемніє, або вночі - фіг вам!

З наживки на 9!!! удочок: черв"як :0156: , опариш :0156: , кукурудза :0156: , манкабовтушка :0156: , кук два вида :0156:, мастирка - чисто горох, ванільна, з кукурудзи, з додаванням фішки ТРЬОХ видів кожної окремо! :0156: А хєр вам))) :0156:! До 3-40 ранку просидів особисто я. пару ударів і все. ото зранку і до обіда зловив карасів 12 шт., 1 карпік на макушатнік.

ПС. Не подобаються мені оті "благословіння" Батюшки після того як заплатиш гроші: "Хай ловиться!" Нууу, а на ЩО ЩЕ нарікати?!?!?)))))

Я думаю що рибу там кормлять перед вихідними, ну а що, лодка на ставку є, і карп невеличкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...