Перейти до змісту

с. Линів


PavelS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

Да, 50 грн. на великому. Чи 25грн. пройде - не знаю, тра домовлятись. А домовлятись можна. Нас було шестеро, домовились за 200грн. на всіх. Але один з нас завтикав що ми заплатили вже тай ще дав 50 грн = 250 всього. А могло би бути 200 грн. Висновок: 1) торгуватись мона і тра; 2) коли прийдуть гроші збирати - треба УСІМ триматись разом (ну як у томі хвільмі - дєржацца в мєстє)) щоб не переплачувати. Ось так-то.

П.С.: хлопці, а юшка з того карася, ну просто ... супер вийшла. Якщо хтось кидає в юшку березу - беріть по дорозі десь, бо там кругом поля, да поля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, 50 грн. на великому. Чи 25грн. пройде - не знаю, тра домовлятись. А домовлятись можна. Нас було шестеро, домовились за 200грн. на всіх. Але один з нас завтикав що ми заплатили вже тай ще дав 50 грн = 250 всього. А могло би бути 200 грн. Висновок: 1) торгуватись мона і тра; 2) коли прийдуть гроші збирати - треба УСІМ триматись разом (ну як у томі хвільмі - дєржацца в мєстє)) щоб не переплачувати. Ось так-то.

П.С.: хлопці, а юшка з того карася, ну просто ... супер вийшла. Якщо хтось кидає в юшку березу - беріть по дорозі десь, бо там кругом поля, да поля.

а хто балабаси збирає часом не батюшка?? )) бо там кажуть якийсь ставок його!! )) а є якісь місця для костра чи де хочеш там і розкладай в полі??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, 50 грн. на великому. Чи 25грн. пройде - не знаю, тра домовлятись. А домовлятись можна. Нас було шестеро, домовились за 200грн. на всіх. Але один з нас завтикав що ми заплатили вже тай ще дав 50 грн = 250 всього. А могло би бути 200 грн. Висновок: 1) торгуватись мона і тра; 2) коли прийдуть гроші збирати - треба УСІМ триматись разом (ну як у томі хвільмі - дєржацца в мєстє)) щоб не переплачувати. Ось так-то.

П.С.: хлопці, а юшка з того карася, ну просто ... супер вийшла. Якщо хтось кидає в юшку березу - беріть по дорозі десь, бо там кругом поля, да поля.

а хто балабаси збирає часом не батюшка?? )) бо там кажуть якийсь ставок його!! )) а є якісь місця для костра чи де хочеш там і розкладай в полі??

ми платили батюшці. на рахунок дров - або з собою брати, або в селі купити. Кругом одні поля да поля. Ми купували в селі, люди попали привітні, задарма давали. Це для них дрібниця. а для нас "на вєс золота")), юшку то хотілося зварити. А вогонь можна розвести хочеш в полі (не раджу, бо до вудок далеко бігати), а хочеш хоч біля самісінької води. Де душа забажає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що приїхав з Линіва. З минулого року карася не ловив. ОТТОТО вже душу "відвів"! Вночі брав погано, цілу ніч не спав - ловив, добре клює ввечері та з ранку. З самого рання клюнули карпи непогані. Фото пізніше,

Нарешті забрав хвоткі. Ось такі вони, карпікі були post-13697-0-13401000-1336154036_thumb.jpost-13697-0-62749500-1336154040_thumb.j

post-13697-0-13401000-1336154036_thumb.j

post-13697-0-62749500-1336154040_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був в суботу в Линові!!! Впіймав 11 кг карасів!!!(але не великі) і 2 крпіки 1.2 кг і 0.8 кг!!! і це все з 8.30 ранку до 16.00 год!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні рибаки та рибачки! Погода ніби йде на поправку. Щоб не розводити теми, цікавить, хто й куди планує на вихідні???

ПС: і щоб трохи в цю тему було - щось тяге мене в той Линів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я планую в в суботу на ніч, або в неділю з самого ранку туди поїхати ! Хто теж не проти - є ще 2 місця в машині ))) Чекаю пропозицій )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приїхав в 18-00. у відрі залишилось штук 20-25 карасиків. + ті, що пішли на уху і запікатись = десь біля 35 штук на одного. НЕГУСТО, в порівнянні з минулим разом. В кума десь так само + - пару штук.

По всьому ставку було 18 машин. Для мого підрахунку - рекорд.

Кльов був не так як завжди (скаженний). Але карасикі уже більші беруть. Є звичанйо і менші, але ,в загальному, карась більший став брати. Цього разу обійшлося без карпів. Вночі коли сиділи і "чаювали", а ми сиділи біля самого берега, був ДУЖЕ афігенний удар в воді. щось велике було 100%.

ПС. цього разу дядько Будун більш жорстокіший до мене... :angry2: .

Фото пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приїхав в 18-00. у відрі залишилось штук 20-25 карасиків. + ті, що пішли на уху і запікатись = десь біля 35 штук на одного. НЕГУСТО, в порівнянні з минулим разом. В кума десь так само + - пару штук.

По всьому ставку було 18 машин. Для мого підрахунку - рекорд.

Кльов був не так як завжди (скаженний). Але карасикі уже більші беруть. Є звичанйо і менші, але ,в загальному, карась більший став брати. Цього разу обійшлося без карпів. Вночі коли сиділи і "чаювали", а ми сиділи біля самого берега, був ДУЖЕ афігенний удар в воді. щось велике було 100%.

ПС. цього разу дядько Будун більш жорстокіший до мене... :angry2: .

Фото пізніше

А заїд на ставок там тільки один, через поле і до шлагбаума? Чи можна якось з другої сторони? Бо я то був проїздом і добре не роздивився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїжджають і через село, і по полю. Бачив навіть як їхали до будки (див. фото № 1, 2 повідомлення № 6 від Vishenka). там три машини стояло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора з другом з 7-00 ранку до 14-00 . Рибалка була непогана , в основному ловили на мастирку, опариш та хробака, на кукурузку не брало. Я впіймав 3,5 кг. риби, друг біля 2,5 кг. Враження досить непогані, людей дуже багато, важко було зайняти місце, так як приїхали пізно !!!

bdbf23210144709b081099eb970c7d6c.jpg

5b14b14ad8f9ede0b05e69fbfc4fc6b1.jpg

43ee6dbee25659999620d5ca65fa2a44.jpg

8cb71b9271ee518cd94eb513f46e360d.jpg

Всім хорошого клювання )))

На слідуючі вихідні планую поїхати на ніч ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp, сусіди по праву сторону від Вас не сильно заважали ловити :0021: ???

Ні, а ви з правої сторони були ??? Що наловили ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то тільки що приїхав, був майже на тому самому місці що і на останніх фото, обірвав все що було, приходилось на ходу в'язати донкі і викручувати гайкі з машини на грузікі))) зранку ще тако більш менш був кльов, а як тільки заплатили касу і всьо, як вітром здуло.Потім почався сильний вітер і по рибалці, всього десь до 3 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був з 25-го на 26-те , приїхали ввечері, впіймали 1 карася на пружину, повечеряли і зранку з 4-30 до 16-00 рибалили, я впіймав 3,700 кг карася, знайомі по 3 кг десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був з 25-го на 26-те , приїхали ввечері, впіймали 1 карася на пружину, повечеряли і зранку з 4-30 до 16-00 рибалили, я впіймав 3,700 кг карася, знайомі по 3 кг десь.

Карась який ? Розмір, вага,колір тощо..

карась такий як на фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шановні рибаки і рибачки! Питання про Линів та й про інші ставки: чи бере щось зараз в таку жару? в смислі карась, карпік. А те що "бере" в таку жару 40%, то і так всім ясно))))).

Про інші ставки відписуйте, пліз, відповідно по темах, щоб "каші" не робити тут.

СП!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хлопці як там Линів поживає??? Хтось був там на вихідних? Може чув яка там зараз обстановка, чи щось ловиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забули про Линів. Поїхали на "багатші" села :_02: .

Я відкривав сезон в Линові, напевне, буду вже там і закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив на вихідних до родичів в Линів. На тому ставку, що перед селом (лицем до села) справа від дамби.

То на вудочку за пару годинок наловив 2 кг карасіків.

Рибу ловлю раз в 5 років))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...