Перейти до змісту

с. Линів


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Як я там відловився в неділю мій пост вище,

як я вже писав біля мене справа сиділи мужики з Любомля,

то вони щось потроху ловили, при мені навіть пару карпиків взяли.

Сиділи з ночі. Брали хатинку. Коли виймали садки, там дійсно було по 5-10 кіль. Якраз і Батюшка намалювався )

На той час на ставку вже не було жодної машини, близько 15:00

А коли ми почали змотуватись то приїхали наступники і стали на наші місця.

Від них теж чув про 10 кіль))) Певно Отче благословив )))

bodia88888, а Ви де стояли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 243
  • Створено
  • Остання відповідь

<p>

<br />

bodia88888, а Ви де стояли? <br />

<br /></p>

Можиш на ти, я ще не зовсім пінсіонєр, ги.

Були навпроти готельних номерів, місце не погане, але, просидівши 4 ляти на місці тих будинків, все ж таки тягнуло туди.

А ти на якому авто був?

<p>

<br />иділи мужики з Любомля,<br />
<br /></p>

На бесі 525, старенькій? Вони сиділи з вечора, ми до них підходили. Риб в них не багато було звечлра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Приїхав мій товариш сьогодні з Линова, був з вчора на сьогодні, злапав три карпа 1.7кг, 800г. і десь 600г. сидів чисто на карпів, карасі не любить, усе взяло на таку собі пружину з кормом(бамбула така велика) а з неї гачки 4 штуки а на них горох,ще проїпав дві покльовки. Один чоловік з компанії його, не витягнув карпа, і ще пару чоловік також (невстигли,проїпали)парочку гарних покльовок.

PS: карпів бачив на власні очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />PS: карпів бачив на власні очі. <br />
<br /></p>

Оплату ще запитай яка? Скільки просить і скільки дали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />PS: карпів бачив на власні очі. <br />
<br /></p>

Оплату ще запитай яка? Скільки просить і скільки дали.

Коротко і ясно 100грн.

Там щось розпитували інші(друг каже) то одним вухом почув що ніяких торгів 100грн. і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав мій товариш сьогодні з Линова, був з вчора на сьогодні, злапав три карпа 1.7кг, 800г. і десь 600г. сидів чисто на карпів, карасі не любить, усе взяло на таку собі пружину з кормом(бамбула така велика) а з неї гачки 4 штуки а на них горох,ще проїпав дві покльовки. Один чоловік з компанії його, не витягнув карпа, і ще пару чоловік також (невстигли,проїпали)парочку гарних покльовок.

PS: карпів бачив на власні очі.

не за мого кума мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав мій товариш сьогодні з Линова, був з вчора на сьогодні, злапав три карпа 1.7кг, 800г. і десь 600г. сидів чисто на карпів, карасі не любить, усе взяло на таку собі пружину з кормом(бамбула така велика) а з неї гачки 4 штуки а на них горох,ще проїпав дві покльовки. Один чоловік з компанії його, не витягнув карпа, і ще пару чоловік також (невстигли,проїпали)парочку гарних покльовок.

PS: карпів бачив на власні очі.

не за мого кума мова?

Хех! про твого,і про мого))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да тут цілий клан )

))))))))))) З цілого форуму знаю,чесно!, одного користувача ostasyuk бо у нас один кум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Апну тему. Хтось володіє інформацією про ситуацію на даній водоймі цього року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І так.. був я на цій водоймі з 07 по 08 травня. Начитався Ваших звітів з минулих років, натравив кума (ми постійно на рибалках разом так-що, якщо в інших моїх постах буде фігурувати постійно кум, то недивуйтесь, так воно і є) і було вирішено поїхати. Скажу зразу, що це,певно, була більше авантюра ніж рибалка, бо погода самі бачили яка була. Дорога г**но, але потихеньку трястися можна. З прикормки був "Трапер" карп з додаванням вареного цілого гороху та кукурудзи+ полунична меласа. Насадка бойл "Річворд" полуниця + дипована підсадка з кукурудзи, або гороху відповідно. Кормився по три спомба на кожну точку. Я бажав :rolleyes: карпа. Кум пробував макушатник та "смерті карася", тобіш бажав карася. Погода ні кчорту, пориви вітру, які переходили в дощ, не давали нормально тримати дистанцію, бо хвиля шо на Азовському морі. Потім припер батюшка зняв з нас по 100 ре., сказав, що без риби ніхто звідси не вертався :D, ліміту някого нема, аби допер шо зловив. Каже шо літом з ночовкою буде по 150 ре.,:blink:, що ставка не спускав вже сім років, і я чомусь йому вірю, бо зробити  це проблемно, хто був той знає. Короче, результат нульовий, шо по карпу, шо по карасю,але як я сказав вище-це швидше була авантюра. Підсумовуючи хочу сказати наступне: став мені сподобався (був вперше), і я туди ще повернусь- бо гарно та й місця багато. Писати не хтів, бо нема про шо, в принципі, але хлопці питають, то думаю вже розійдусь мислю. Отаке, хочте вірте, хочте ні. Дякую за увагу. А да, коли там дощ, то виїхати потім важкувато, я пхав авто, то приїхав до-дому як свиня грязний, і то,мабуть, у нормального хазяїна свині чистіші, то майте на увазі панове. Ну все.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика подяка за інформацію, значить ще рануватенько на цей став рушати, потрібно дочекатись гарної погодки. А так став там хороший і дійсно він воду не спускав це факт... Там є вже досить непогані коропчаки. Ще раз дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.05.2016 at 20:58, logarifm сказал:

Велика подяка за інформацію, значить ще рануватенько на цей став рушати, потрібно дочекатись гарної погодки. А так став там хороший і дійсно він воду не спускав це факт... Там є вже досить непогані коропчаки. Ще раз дуже вдячний.

Будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не раджу нікому їхати на цей став. Власник - батюшка місцевий робить все, щоб риболови нічого не зловили. Коли людей багато - грається водою. Крім того на ставку стоять сєтки. Були недавно там, карась взагалі не брав, а на карпові вудки було 2 покльовки. Одного карпика десь біля 1 кг дістав а він майже весь порізаний сеткою. Видно десь недавно вибрався. Аж неприємно дивитись на таку ситуацію, а тим більше давати виручку за таку рибалку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтвержую ! Були з товаришами на днях кльов - "повний ноль"! Не вспіли розложити снасті,як приїхав батюшка і почав збирати по 100грн.Сиділи до 17-00 , 20 патиків, ловили на все що тільки можна....Результат - 3 окунці по 7см і все...Рядом було ще дві компанії - аналогічно...А сітки там стоять постійно ,він їх періодично перевіряє, тому і не дає ловити з човна.Їздив на цей ставок багато років ,рибалка з кожним роком все гірша і гірша ,а ціна все більша і більша ,а зараз взагалі глухо !Таке відчуття що рибу тут давно ніхто не запускав... НЕ РЕКОМЕНДУЮ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А найух послати його не можна? Є Закон України "Про аквакультуру", беремо по ОДНІЙ ПОПЛАВКОВІЙ вудці з ОДНИМ гачком, бажано максимально спортивній чи біля того, і їдемо БАНДОЮ, домовившись, з роздруківкою Закону в кожного, і щирим бажанням дати відсіч "гранню" з водичкою, сідаєм, і тихо ловимо, не згоден - поліція, ФАС! Думаю, перший же рейд відучить від "водограння" назавжди. Бо такі "шалунішки" вже дістали, яскравий приклад - Пугачівка, 150 грн хоче, а от совість мати - нафіг треба - 2 тижні тому МІНІМУМ на 15 см. спустило бидло воду, а гроші брати пробувало. І так, хай, якщо на те пішло, видасть ОФІЦІЙНИЙ чек з касового апарату, або він тупо не платить податків (в мене з/п виключно біла, варіантів немає, бо держслужба). Ні - читаєм вище, тільки фіскальна служба - ФАС! Досить дурити рибалок! А то "батюшка", фігатюшка... Туди ж Озерце і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо? не погана ідея, зібратися бандою, і трішки повчити орендарів, беруть гроші, нехай забезпечують умови.

а платити і дивитись на спущену воду бісить.

ну не всі під ряд, а самих злосних взяти в оборот

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...