Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

А в нас раз в тиждень відрядження в Павлівку. Чуть не б"ються за те щоб виграти путівку туди :).

Тим, хто програв, видавайте "утєшитєльний приз" - путівку на риббазу. ;)

павлівське пиво по 4.40 грн./0,5л - воно існує! Взяв три півторачки! З п'ятницею всіх!

де це? і свіже? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

2Дрім, це в Павлівці, ресторан '' Духм'яна піч'', біля завода. Бутилкі давали свої.

Пс. Тра, напевно, темку створити типу 'привезу Павлівське з Павлівки'.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казали, що кег з орендою насоса з завода буде до 300грн. Сам кег десь 250грн, 50л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "закодовані шухлядки" нашого мозку.

Свідомо, років 10 основною темою моїх зацікавлень були мистецтво та реклама. Точно знаю, що, якби ви розбудили мене о 3 ночі, я могла б чітко пояснити в чому різниця між Моне і Мане, та чому на великих площинах краще застосовувати литий бнер, а не звичайний....

І тут недавно зловила себе на думці, що почала знатись на ще недавно чужих для мене інтересах: автівках і моді))))) Я не "забиваю" в гуглі "модні тенденції 2014" і не ходжу на автошоу)))), проте чітко знаю хто такий Карл Лагерфельд та навіщо Шанель вшивала ланцюги в свої твідові костюми. Знаю в чому різниця між бензиновим двигуном і дизельним, та чому економніша машина з двигуном 1.0 і шустріша з об"ємом 1.6...

Отакі метаморфози свідомості))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В день народження коханий вирішив,що киця зустрічатиме мене ось так. Мабуть,це був один з найкращих подарунків =)

mRIaGJ2fuV8.jpgVFxQfEix474.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сам того не бажаючи "потролив" п'яного сантехніка.

Працював на об'єкті, заходить вусань, пішов десь в дальні кімнати, вертається і починає щось розказувати що "батарея тече, то я приніс більшу банку, а то чіпати кран боюсь" і тд і тп... Слухати немає бажання, щось йому піддакую і разом з тим йду від нього. Він мені в спину починає: "як приємно коли чистою українською говорять.... Бо ми українці!.." І тут мене саме собою прориває на "ТАКІ ДА!"

Шкода я його очей не бачив, але він так і пішов такідакаючи )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довгоочікуваний вечір п'ятниці, та ще й футбол Україна-Франція :0020::0044:

Столик замовлений, :_26: гарного всім відпочинку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таки побачила Прагу!!!

"Увидеть Прагу, и умереть"

А ні, то про Париж було :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замерзла як "ежик в тумане" зранку на зупинці, прийшла додому і гріюсь з чашкою гарячого чорного чаю з ваніллю...

6069_55114-300x300f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Masik, да лаааадно)))) якшо твоїм яблучним з корицею, то легко))

ЗІ: як здоров"я до речі? а то ми збираємось всім сімейством на тістечка \сьогодні або завтра - ще не знаю\

SunSeth, так же ж перевод прадукта))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз самостійно прошив телефон через recovery. Нервував, але зараз радості повні штани :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, взаємно і тебе) так само пам'ятаю, коли вперше оновлював ПЗ своєї lumia 710 з 7.5 до 7.8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зручний диванчик, затишна кафешка, пахучий чай і смачнюче морозиво - в житті так багато маленьких радостей...... Дякую, Макс! Було дуже добре, як і завжди :) Приємно було зустріти бордівчан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти перестали ганяти, кричати і битися, бо сіли їсти. Вухам і мозку ненадовго спокій. Ляпота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+100 в парилці, березовий віник, 3 підходи, відчуття "катлєти" )) субота вдалася!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, після довгої перерви, записався в фітнес клуб!

Ще зо два повідомлення на таку тему і я також відновлю фізвправи, бо стане соромно, що хтось може, а я закинула... :blush:
Соромно мені тоді якось не стало)))

АЛЕ з 23 жовтня цього року ходжу на фітнес. Не пропустила ще жодного заняття)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знову студентка! А значить у мене сьогодні свято! Юхууууу!

Йду святкувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...