Перейти до змісту

КК мід-шорт-трек "Паморочний Блюз"


ursa

Рекомендовані повідомлення

Справедливо буде - йдуть в еліту або не їдуть гонку взагалі. Приїхали в еліті останніми - на наступній гонці мають повне право їхати в аматорах. Ніхто слова не скаже. І буде рух гонщиків з аматорів в еліту і навпаки. Велика кількість аматорів (хоче не хоче) а зможе потягатись з елітою, хтось знову відвалиться в аматори, хтось залишиться в еліті.

І травма тут не причина їхати в аматорах. На даній гонці траса для аматорів і еліти єдина, так само технічно складна і т.д. Єдине тільки, більше вкручувати ногами треба еліті. А поматрасити по мірі своєї можливості через травму можна і в еліті!

Взагалі-то крутячи ногами, треба ще й руками триматися за руль... нууу.. більшість людей так робить. :g05: І, що давати навантаження на хворі кінцівки 5 кіл, а що майже в 2 рази більше- різниця є. Так що, я вважаю недоречним чіпати травмованих. На рахунок спортсменів або учнів спортшкіл- згідна на 100%. Особливо, коли побачила дівчаток- чемпіонок в аматорах. Очі круглі стали :sq_ye:. З чотирьох категорій, в три, з яких вони підходять або по статі, або по віку, або по спортивним досягненням і зарегатись в аматори, де їздять багато таких, які на вєли нещодавно посідали і хочуть позмагатись- це м"яко сказано недоречно (ніяких особистих образ). Наприклад, в мене пропав би весь інтерес приймати участь. Та це всього навсього лише моя власна думка. Мені в принципі по барабану. Не судіть строго)

Але, також вважаю, що просто треба зробити категорію Елітних дівчат, і ні в кого не буде питань. Хоча, ця тема вже стара як світ і завжди по ній багато суперечок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

о! Альпініст в аматорах їде... він вєлік понесе на собі чи на спущених колесах всіх обганяти буде?

А... недогледів, він пішкі виграє! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альпініст казав що хворий і взагалі під питанням його участь!  ;)

А ще в мене склалось таке враження, що в наших аматорських перегонах всім учасникам треба виграти от придумують 150тисч категорій. пропоную до тих категорій що пропонував урса ще розділяти по тиску в колесах або обєму легень! 

на мою думку категорії визначає організатор, а всі інші мають тихенько танцювати під його музику, :) "хто платить, той заказує музику". тому що саме організатор знає свій бюджет і скільки категорій він може нагородити. Це один з варіантів а їх є БАГАТО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене ідея: нагороджується тільки еліта, всім іншим - грамоти аж до 10-го місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку категорії визначає організатор, а всі інші мають тихенько танцювати під його музику

Да так и есть. Но так же есть выбор ехать на гонку или нет, и если правила организатора не устраивают участника, он может решить это просто, не участвовать.

Є в мене ідея: нагороджується тільки еліта, всім іншим - грамоти аж до 10-го місця.

Насколько знаю такое практикуеться. Аматоры в основном едут для фана им на призы...

А ще в мене склалось таке враження, що в наших аматорських перегонах всім учасникам треба виграти от придумують 150тисч категорій

А у меня сложилось впечатление что у вас на всех гонках среди аматоров едут спортсмены... вот и теперь также... тут даже дело не в М и Ж, а в АМАТОРАХ...

Это АМАТОРЫ?

"Яна Беломоина – вторая на ЧМ по маунтинбайку в кросс-кантри"

"Марта Терещук- 15 место на ЧМ" (ЇЇ подруга по команді Марта Терещук − резерв національної збірної команди України посіла 15 місце.)

Не удивлюсь если и юноры со спорт школы окажуться в аматорах, зачем организатору деньги тратить на ещё одну категорию, пусть все едут в одной в аматорах, им ведь тоже по сути в юниорах-любителях ехать не с кем...

з.ы. А вот как раз против того что Лэкс и Андрюха зарегались в аматоры я ничего против не имею... им до Элиты ещё... они вот как раз и есть хорошие, сильные аматоры с которыми интересно соревноваться... то что они приезжают в призах в гонках локального маштаба это ещё не делает их Элитой. Лично я не представляю Лэкса на дубках или других гонках на которые сьезжаються со всей Украине среди Элиты, ну нечего ему пока что там делать... Только что пердставил себе как Лэкс на Плюше крутит в горку с биороботамиblink.gifbiggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Альпініста.

Є організатор, який вирішує кому скільки і як їхати. Підходить гонщик, реєструється (попереднє реєстрація рулить, але організатор залишає за собою право розприділити учасників по категоріях на місці, безпосередньо перед гонкою). І все... ПОГОДЖУЄШСЯ з реєстрацією.. отримуєш номер.. і їдеш гонку... НІ.. спостерігаєш як їдуть твої друзі/колеги, підтримуєш їх, вболіваєш, або їдеш в своє задоволення поза заліком. КРАПКА.

Далі... По травмованих і хворих.

Всі знають хто це, які мають травми і за яких обставин вони ці травми отримали.... і тим не менше... люди стараються приймати участь у ВСІХ заходах, гонках, пробігах. Думаю вони мають право.. ВОНИ ЦЕ ЗАСЛУЖИЛИ !!!! обрати для себе категорію самостійно, вийти на старт і через БІЛЬ, НЕЗРУЧНІСТЬ, СТРАХ впасти на не до кінця залічені травми приїхати до фінішу. І не треба говорити.. "от тут, розумієш травми, не варто брати до уваги.." як сказав вельмишановний Atarax, а треба як мініму це поважати.

Ще додам.. по трасі.

Вчора проїхали 1 круг... смеркалось.., кілька разів губили Танкиста..))))))) зразу пішли на 2... сосіс весело гойдав мене на пральній доці... )) між деякими деревцями ледь вдавалося протиснутись ))). ТРАСА СУПЕР.. єдиний момент, який мені не дуже сподобався.. це передфінішні "запльоти", але це швидше за все через те, що там багато треба крутити кермом навантажуючи руки.. ;)

З.І.

2 Мерк...

Шариш каністра. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження ,що переважна більшість катає, щоб отримати медальку за 5 гривень :blush: (нічого, що при цьому вбивається вел....за який можна накупляти і медалей і грамот і кружок і бафів :lol:) Я дивлюся на жіночий список, реально розумію ,що мені там нічого не світить :blink: але всерівно БУДУ кататися для себе. Кожне змагання-якийсь досвід. Для мене перемога вже те, що я її проїзджаю. :0005: ..хоча б ...ще на початок літа....мене б туди ніякими пряниками не затягнули ;) А на рахунок категорій....вважаю кожен сам за себе вирішує, куди реєструватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как будут проводиться старты разных категорий? Одна категория отьездила потом стартует следующая или одна категория стартанула, пауза пару мин и едет следующая? Интересует или успеют финишировать Рокабіли (аматори) до того как будут стартовать Блюз-вімен (дівчата)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так бачу, що скоро ми прийдемо до того, що будемо робити категорії просто по віку (діти, юніори, ветерани, всі інші) з поділом на жінок і чоловіків, не роблячи поділу на аматорів і еліту. І тоді ніяких спорів не буде взагалі. У категорію всі інші, зможуть заявлятись учасники з інших категорій, і в чоловічі категорії зможуть заявлятись жінки. І тоді питань не буде, хочеш - береш участь, не хочеш - не береш

Гонка буде проводитись з роздільним стартом з інтервалом 15 секунд (можливо іншим). Кожна наступна категорія стартує після фінішу всіх учасників попередньої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядок старта:

Девушки (3) + Юниоры (3)

Аматоры (5) + Ветераны (5)

Дети (2) /могут быть изменения в порядке старта/

Элита (8)

Старт - раздельный. 15 секунд. Группа просто убъётся на сингл-трэках :)

Старт с поля, с поворотом на 180 градусов для въезда на трассу. Финиш - выездом с трассы на поле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Категория "Юниоры" - это строго ребята из "Динамо", 12-14 лет. И всё. Вам вообще не нравится "Динамо"? Извиняйте, но оргкомитет решил, что они имеют такое же право гоняться, как и все остальные.

Категория "Аматоры" - решение будет принято. Скорее всего в призах приедут действительно аматоры.

Победители гонок этого сезона поедут либо с элитой, либо отдельным зачётом в аматорах. Надо наконец-то делать движение в категориях. Начинать надо, иначе этот срач никогда не кончится.

"Параолимпийцы" могут выбрать отдельный зачёт (среди более-менее равных себе) либо общий аматорский, если участники категории будут не против.

Девушки-чемпионки, которых все вдруг так убоялись, поедут в этой же категории, или - если захотят - поедут с "Элитой". Не переживайте, бороться в "аматорах" они будут с "лучшими из" ;)Действительно аматоры могут не опасаться этой конкуренции - катайте, и будете довольны :)

По поводу "Элиты" - не такие уж там монстры катают. Yaryk-а и Dgura, например, не останавливает состав участников, хотя шансов у них и немного. Почему же другим страшно? ;)

Если кто-то хочет катать на всеукраинских соревнованиях - пусть гоняется действительно с лучшими, пусть даже и спортсменами. Неоднократно говорилось о том, что надо расти и прочее. Так вот, не нужно терять шансов стать капельку сильнее и возможности перебороть в себе страх перед сильными участниками/длинной гонкой.

И вообще, местная "Элита" - это просто сильные аматоры, не более того. В этой категории имеют полное право брать участие и спортсмены.

Давайте переназовём категорию, путь будут "Эксперты"? ;)

Предлагаю сделать эту гонку последней, в которой возможна неопределённость.

Все следующие проводить СТРОГО ПО СИСТЕМЕ: занял 1-3 место в "Аматорах" - идёшь в "Элиту", а занявшие последние три места в "Элите" - переходят в "Аматоры".

Есть ещё вариант, озвученный Fr1end-ом... 11-, 12-14, 15-20, 21-30, 31-40, 41-50, 50+ Может, действительно так? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть ещё вариант, озвученный Fr1end-ом... 11-, 12-14, 15-20, 21-30, 31-40, 41-50, 50+ Может, действительно так? ;)

Ну да, ну да, и все резко перестали ныть, что в категории 21-30 Альпинист все равно приезжает первым, а остальные опять не при делах призах ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нить ніколи не перестануть, бо не існує таких варіантів, які влаштовують усіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык, может, пора уже организаторам гонок определиться с правилами и категориями и перестать прогибаться под каждого недовольного? А то каждую гонку одно и то же: то трасса не такая, то состав категорий не тот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От з наступного року думаю визначимо перелік категорій і правил за якими учасник може входити в ту чи іншу категорію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А мені пофіг, я не поїду цю гонку.

1ше травма - навантаження заборонені. Я зараз Тренера зі Шкодером не дожену :)

2ге Шкодера днюха.

3тє Урса проігнорував Плюш.

4те ще не придумав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ещё ursa проигнорировал "Велодень-2010" и "Чудеса на виражах-2009". Да, ещё и в "Adrenaline Race-2009" не участвовал :) Да и вообще в этом году он в Луцке ни на одной гонке не ездил :D

А с ПлюшХС - давай не будем про игнор и про всякие другие нюансы, о которых, вероятно, не всем известно, или же они просто игнорируются ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Командор, по анонсу Шкодера- днюху отмечаем на гонке!

А нагрузки- да , тебе лучше пропустить!

Merck! специально для тебя! Организатор устанавливает правила!

Не устраивает организация- берешь и организовываешь САМ!

Так как хочешь и что хочешь (гонки, марафоны, квесты...)

А пока : или участвуешь, или нет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3тє Урса проігнорував Плюш.

Урса не єдиний організатор гонки, і крім того, він брав не останню участь у прокладанні траси на той же Плюш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3тє Урса проігнорував Плюш.

Урса проигнорировал только гонку, для Плюша он сделал много. Будь справедлив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Цілком підтримую  BlackFox. Зареєструвався в аматорах по причині того, що вважаю цю категорію єдиною, в якій можна позмагатися з іншими учасниками, більш-менш рівними по силам. Хоча трасу проїхав тільки один раз, іто з камерою в зубах. Ознайомлюватись остаточно буду вже під час гонки. 

2. Реально вважаю, що ні під яку іншу категорію не підходжу. Ганяти заради медальки? Ні. Звісно, приємно ввійти в трійку перших, але це не головне, головне - отримати задоволення від самої участі в гонці. Знову ж таки глянути прогрес-регрес в порівнянні з початком сезону. 

3. Ну і спілкування. Це ж також приємна (а чи не найприємніша) частина такого плану дійств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс.. хто поїде сьогодні на трасу?

На 18:15 пропоную зустрітися на кільці Єршова-Карбишева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...