Перейти до змісту

КК мід-шорт-трек "Паморочний Блюз"


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Коварно-заповоротный пенёк - на месте. Думаю, все его любят, и несправедливо было бы его корчануть :D

Да и после спуско-леводевяностоградусного поворота пеньки тоже есть :)

Убирали потенциально опасные при падениях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольна траса....

Спробую сьогодні по ній покататися, цікаво як буде рука себе вести на цих горбиках.. і трамплінах.

Траса технічна і цікава. Конруклони, на мою думку, мають бути глибшими, щоб тримали велисепедиста і він не зіскользував вверх не скидаючи при цьому швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я их прохожу по самому верху, правда, не на максимальной скорости - пока не вылетал, хотя все предпосылки для этого есть :)

Нет возможности сделать контры глубже - нехватка времени, экскаватора и глинистой почвы.

Песок осыпается уже с 45-градусного деревянного настила, а при более крутом угле - воообще отказывается держаться :(

А навалить вместо упоров в три-четыре раза больше земли сложновато из-за отсутствия наличия оной в достаточном количестве и достаточного качества :(

Была идея сделать нор-шорные контр-уклоны - но доски местные растащат, а веток-брёвнышек хватит лишь на сезон. Да и в дождь по ним будет скользко и больно :)

Если не угаснет интерес, к весне попытаемся усовершенствовать и добавить чего-нибудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задумка прикольна... Сьогодні поїду побачу це все вживу..

Буде хтось сьогодні на трасі....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мене робочий день до 17:15.. далі я додому, переодягаюсь і їду на трасу. Там буду орієнтовно десь в 18:30.

Підтягуйтесь... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- завдяки тому, що велосипед - екологічний вид транспорту;

- внаслідок переговорів із всім нам знайомою коллегою з Ірпіня (Юля, та що на Велофлорумі заміж виходила:)),

- дякуючи екологічній свідомості і освіченості ursa, який з розумінням поставився до озвученої пропозиції;

- з нагоди всесвітньої акції "350"

Паморочний Блюз приєднується до масштабної екологічної кампанії, спрямованої на покращення ситуації з негативною зміною клімату.

Тепер хай всі знають, що велосипед - не лише кльовий, а й екологічно чистий. І хай всі заздрять в Луцьку, де завдяки велосипедистам і їх активній діяльності з кліматом буде усьо в порядку!

детальніше про акцію тут

http://world.350.org/ukraine/about-2/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож логотип з відповідною символікою включити до оформлення номера учасника змагань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казали оргі, що ідеально було б якби під час акції учасники у фото-матеріалах якось обіграли цифру 350. Наприклад, переробити маршрут і зробити його у вигляді цифри 350... жартую, Діма і Тарас не втрачайте свідомість:D.

Ну а взагалі, можна викласти з байків цифру чи шось тіпа того. Короче велофотокреатив нада.

Обіцяли з Києва кілька футболок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера каталась. Учтите, что в 19-15 там уже темно! И совершенно не видно коварных пенечков :sq_ye:

Так что, чем раньше на месте - тем лучше (виднее)

Дет в 20-00 компания землекопов при свете фонарей мчалась доделывать недоделаное, вырубать недовырубленное. В темноте,под покровом ночи ,в лесу...Ух!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ліхтарик є.. + акум запасний заряджений ;)

2 Крава

То давай, підтягуйся... покааємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фонарь на контруклонах смотрится красиво. Со стороны. Когда едешь, вырывая светом контры (да и трассу) по кускам - стрёёёмна :D

P.S. По тренировкам. Присутствие номера на байке, как того требует UCI, не обязательно. Но без шлема - крайне не советую ехать быстрее 10 км/ч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. я поки не буду ганяти .. мені б просто вкататися за цей тиждень..але за попередження дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что с игбитером конкретно? Рамку сломала?

Похоже, просто погнула. Трещины не видать. Не держит, выстегивается нога. Ты все еще в поисках запчастей? )

О шлеме думаю каждый раз, когда сосенки просвистывают мимо и очень близко, в нескольких сантиметрах от ушей. А потом думаю, что шлем добавит тех пару сантиметров... всякие мысли приходят по пути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ліхтарик є.. + акум запасний заряджений ;)

2 Крава

То давай, підтягуйся... покааємось.

от тіко б зна куда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай зустрінемось на кругу Єршова-Карбишева десь в 18:00-18:15.

З.І. І взагалі... давайте там зберемось всі хто бажає їхати, але так, щоб в 18:30 ми вже поїхали звідти на трасу бо осінь мля... темніє швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18:30 там уже надо быть. В 19:00 трасса уже в памороках, т.е. сумерках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18:30 там уже надо быть. В 19:00 трасса уже в памороках, т.е. сумерках :)

так мы сами - памороки!

:friday:

Кстати.

Урса!

Малый мой 1999 года рождения. В регистрации такого года нет!

:sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...