Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Веселе було на інтерв'ю з Лужним, який класно грузив журналіста після запитання:"Чи ви задоволені грою динамівців?"

На що лужний відповів:"Я отримав команду, коли вона мала одне очко, а в результаті ми пройшли в наступне коло причому з першого місця. Як Ви думаєте, я задоволений чи ні? Тому перш ніж задавати запитання - думайте!!!" :smile-zachot:

Різко він на питання відреагував і не в ту стєпь завернув. Результат результатом, а от саме грою то Динамо і не радує. Це як збірна при Михайличенку -- з другого місця вийшли з групи, програли тільки Англії на виїзді і т.д. і т.п.

Не кажу що Лужний поганий тренер, але зараз його команда командою не виглядає і це видно, а результат першого місця в такій групі це ніразу не показник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не кажу що Лужний поганий тренер, але зараз його команда командою не виглядає і це видно, а результат першого місця в такій групі це ніразу не показник.

:smile-zachot:

Во-во! В такій групі треба було 18 очок набирати, а те шо не набрали вина скоріше не тільки Лужного, а й всіх гравців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, що навпаки.

Лужний привив Динамо швидкість передач та швидкість розгортання атак. А так грати може тільки хороша команда, де кожен розуміє один одного.

Шанс провести міжсезоння і купити паро гравців потрібно було б дати Лужному. А тоді вже говорити про його компетентність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Жахливий матч Металіста з Баєром 0:4 . Хто дивився цей матч той зрозуміє чому Металіст так програв. В захисті не грали зовсім і в нападі недуже. dry.gifПохоже Маркевича не цікавить Ліга Європи.

І чудовий матч Динамо з Бешикташом 4:1.Де київляни показали чого вони варті. Шева просто красень , найкращий сьогодні :smile-zachot:дуже жаль що травмувався Михалик сподіватимось що травма не настільки серйозна. І гарний удар під зад критикам Сьоміна які казали що він в Динамо не потрібен. Вітаєм з перемогою і можна сказати що на 70% ми проходи в інший тур. Ураааааа :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяли б Шарпара - не програли б :P

Бачив тільки половину другого тайму. Шкода Металіста, команда вийшла незіграна, захист хронічно не встигав по швидкості. Можна казати, що рахунок не по грі, але толку... Після перегляду Динамо напрошується висновок, що Маркевич не пошрушить традицію брати бронзу.

Динамо.

Давно так приємно не було дивитися на гру. Швидкість, боротьба за кожен м’яч, Міля майже не падав, Шева як в молодості, СаШо - жива легенда прям! Ярмоленко росте, хоча й промазав разок серйозно, Гусєв набрав свою форму, любо-дорого дивитися. Алмейду відправили на фланг, став не боятися грати жорсткіше, все ж штрафний це не пенальті :) Карочє, реально командна гра.

І подивіться, той же конструктор, просто по іншому скласти - а який результат? Нефарт був в Газзаєва, не міг він настроїти гравців як це в першому ж матчі зробив Сьомін. Хай би далі так (тьху-тьху-тьху). Динамо справило враження, що ніби в чемпіонаті встигло матчів 5 зіграти, на відміну від того ж Метала. Ще раз вітаю всіх вболівальників Динамо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Спартак вже програє Базелю 0-2, після першого періоду.

Матч Спартак виграв 3:2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили за великі кошти в атаку (яка й так не погана) поки не відомо кого, зажали кошти на Шарпара (реальне підсилення захисту), не гарно повелись з Девічем - мають ось такий результат.

Прикро.

Динамо - з Перемогою! Так тримати!!!

Змінився тренер - і зовсім інша гра

Шевченко і Шовковський - просто фантастичний матч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло Металісту попали під німецьку машину,захист паскудний канечно.Динамо порадувало.Вчора у "3-таймі" добре підмітили що у "динамо" більше тренерів ніж гравців:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Четверг, Киев, стадион Динамо им. Лобановского, 22:05, арбитр Тони Шапрон (Франция).

Прямая трансляция на ICTV и Спорт 1.

Ориентировочные составы:

«Динамо» Киев: Шовковский - Данило Силва, Юссуф, Бетао, Алмейда - Гусев, Вукоевич, Еременко, Ярмоленко - Милевский, Шевченко.

«Бешикташ»: Арикан - Койбаши, Тораман, Феррари, Сивок - Эрнст, Мехмет Аурелио, Хильберт, Гути - Бобо, Угу Алмейда.

Дисквалифицированные: Рикардо Куарежма (Бешикташ).

Под угрозой дисквалификации: Роман Еременко, Евгений Хачериди, Тарас Михалик, Артем Милевский - Роберто Хильберт, Ибрахим Узульмез.

Травмы: Станислав Богуш, Бадр Эль Каддури, Тарас Михалик - Дженк Генен, Эрхан Гювен.

Динамо (4) — Бешикташ (1). Накануне

А еще очень хочется, чтоб опять забил Шевченко. Сколько там точных выстрелов в еврокубках у Рауля? 70? Шева, догоняй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода шо Михалик травмувався, бо знов та деревяха в центрі захисту стояти буде.

3:1 думаю буде рахунок.

Металіст 2:1 попаде (в найкращому випадку, хоча звісно я вболіваю за Металіст і хочу щоб він переміг)

Тримаємо кулачки за наших... і за кацапів, і португальців(Шоб чим побільше їхніх команд вилетіло :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, Михалик - це серйозна втрата на сьогодні. Бо бразильці оптимізму не приносять, колись мені подобався Бетао, але він "здав" останнім часом.

ДК - Бешикташ 2:0

Металісту вже, чесно кажучи, нічого не треба да і німці будуть грати напіврезервом. Рахунок 2:0 - на користь Байера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Металіст взагалі не сподобався. У них нічого не виходило. Великі суми виплачені за аргентинців поки себе не виправдовують. Чесно, я не впізнаю МХ. рахунок я вгадав.

Поки писав - ДК забив гол. Супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ДК і проходить далі. Вітаю!!! І ще з таким загальним рахунком - 8:1!!! :smile-zachot: Не буду по персоналіям, команда зіграла класно - приємно дивитись на таку гру.

Тепер ДК виходить на Ман.Сіті (матч 10 березня) - це досить серйозне випробування для киян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браво Динамо браво Сьомін. Чудова гра цілої команди і Шева як завжди красава :smile-zachot::ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Определились все пары 1/8 финала Лиги Европы

Определились все пары соперников 1/8 финала Лиги Европы.

«ДИНАМО» (УКРАИНА) – «Манчестер Сити» (Англия)

«Бенфика» (Португалия) – «Пари Сен-Жермен» (Франция)

«Твенте» (Нидерланды) – «Зенит» (Россия)

ЦСКА (Россия) – «Порту» (Португалия)

ПСВ (Нидерланды) – «Рейнджерс» (Шотландия)

«Байер» (Германия) – «Вильярреал» (Испания)

«Аякс» (Нидерланды) – «Спартак» (Россия)

«Ливерпуль» (Англия) – «Брага» (Португалия)

Первые матчи состоятся 10 марта на полях команд, указанных первыми, ответные поединки пройдут 17 марта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манчестер Сіті це не Манчестер Юнайтед, динамівці мають реальні шанси його пройти.

Ну будем надіятись на краще. А Ман Сіті зараз показує класну ігру в чемпіонаті Англії і обходить такі команди як Тотенхем і Челсі, тому нашим буде дуже важко з ними грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главный тренер Манчестер Сити размышляет о сопернике, который достался его команде в 1/8 Лиги Европы.

"Динамо - очень опытная команда. Они постоянно играют в Лиге чемпионов", - приводит слова итальянского специалиста официальный сайт клуба.

"Игра против этой команды будет крайне сложной, поскольку они располагают великолепными футболистами на всех участках поля".

"Турнир не заканчивается в следующем раунде, так что я не буду говорить о наших шансах на победу в целом соревновании. Считаю, игрокам следует думать лишь о ближайшем матче. Что касается меня, то я практически не сомневаюсь в том, что мы дойдем до финала".

Манчини: "Динамо — очень опытная команда"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Металіст - два удари в ствір Девіча в першому таймі, от і все, що змогли. Ні швидкості, ні думки, якась суцільна розбалансованість... Рано їм ще на ЛЧ мірятися, надіюсь, Динамо не віддасть 2-е місце...

А "Динамо" - хоч би не перехвалити! Ну просто ляля. 8:1 це круто, але пам’ятаймо розгром Іллічівця ;) Тре щоб Сьомін їм сказав, що зіграли в принципі середненько, щоб носи не задирали :)) Давно так не було, щоб в "Динамо" не можна було б сказати, от ті грали, а от той козел всьо портив. Команда, блін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно ще зважати на стан Бешикташа. Він дуже зараз слабенький.

Тому і результат закономірний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...