Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Вважаю, що програв Сьомін як тренер:

1) невже не знав, що Брага буде грати від захисту. Тому - варто було придумувати нестандартні ходи, комбінації. В результаті було все, як завжди;

2) Кравець - скільки можна випускати, якщо ефективність близько "0";

3) варто навчитися робити заміни. Шахтар, що не заміна - то підсилення. В Динамо - замін або немає або не підсилюють гру;

4) невже не видно, що Гусєв в кінці матчу підсів фізично;

5) і привіт Суркісу - варто підсилюватися в міжсезоння і скидати зайвий баласт. А то гравців - багато, а грає максимум 14 чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да что говорить, Шовковскому надо памятник поставить за такой матч, блин да они прошли то благодаря только ему. Такое ощущение что играет только он в команде, ну мы должны были проходить Брагу должны, еще в первом матче с ними налажали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине радує - що ДК в жеребкуванні не потрапило на Спартак (М) і вилетіло не від нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недооцінили Брагу..."зазвіздились"

як сказав Шовковський:"Думаю, каждый футболист должен объективно оценивать свою игру, для этого есть определенные критерии. Нужно, прежде всего, быть открытым, а у нас, к сожалению, многие игроки слишком высокого о себе мнения."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Якщо бути об'єктивними, то команда, яка за півтора тайми не може реалізувати перевагу в одного гравця, не гідна проходити далі. Які висновки? Окремим гравцям їх слід зробити. Сьогодні ми не показали той футбол, який дозволив би нам пройти далі", - додав голкіпер Динамо

От поважаю я Шовковського, і всьо. Хай він колись давно пропустив кумедний гол від Словенії, завдяки чому збірна не пройшла плей-офф, але таке буває не тільки з ним. А от щоб стабільно за одну команду стільки років грати - це уважуха! Він піде і буде легендою.

А по матчу? Ви що, ще не помітили, що тре радуватися якщо суперник Мансіті чи там Ювентус. Для нас проблема - це Бате, Шериф, і так, чим слабший суперник, тим гірше... А загалом, нормал, вийшли з командою Газзаєва без підсилень на рівень 1/4 ЛЄ, тепер треба не підпустити Метал, бо там вже 3 очка лишилося. За той час виріс Ярмоленко і став становити небезпеку як Гусєв, Мілевський перестав падати, Єрьоменко часом досить непоганий плеймейкер, ми нарешті зрозуміли, навіщо купували Попова і Сільву і навіть (о Боже!) Алмейда часом грає непогано. Народ, це позитив, однозначно! І дивіться, скільки українців в команді, да, Кравець рівень слабенький, але ж Газзі вірив в Ярмоленка, коли навіть я, хоча стараюсь не робити передчасних висновків, казав, блін, що то за дерево. Якщо в людини є ігрова практика, він має шанс рости, а якщо нема - шансів вирости на тренуваннях мало. Так само і по Гармашу, в нього є потенціал, він ще пацан, хай вчиться.

І я згоден, здихати стали значно ближче до кінця другого тайму. Тренер Браги переграв Сьоміна, він добре зрозумів схему гри і застосував правильну тактику. Надіюсь, Сьомін зробить висновки, що Динамо має бути різним, не тільки грати за однією схемою, яка може не спрацювати. Крім того, видохлися вони трохи, рванули з зими, зараз трішки спад, ну нема в них ще того запасу сил, як в Шахтаря. Нічо страшного, головне завдання - вихід в наступну ЛЧ. Я не буду називати "Динамо" інвалідами, цей матч я їм пробачаю, хоча вони нічого не показали і щиро надіюсь, що висновки будуть зроблені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьомін програв в першу чергу тому, що знав, ДК вистачить лише на 1 тайм і не дав установку з перших хвилин знести Брагу.Боятися пропустити не було чого, бо забивати все одно треба, а 1-1 дав би більше шансів ДК.

Кравець гравець(якщо можна його таким назвати) контратак, а які ж контратаки могли бути в тій грі.

Ну а саме головне, що в ДК футболістам майже нікому нічого не потрібно,каждий день нам капаєт.

Поки їх в ЧУ не почне дзьобати півень у вигляді Метала та Дніпра- прогресу не буде.

А ось португали тепер стабільно матимуть у ЛЧ три команди і нам постійно потрібно буде з ними перетинатись.

Тільки б не з Порту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так і є - маємо португальський фінал: Порту та Брага. Буду вболівати за Порту.

Брага вчора показувала футбол дуже схожий у матчі з ДК - почали класно 1 тайм, а потім.... Потім як завжди - антифутбол. Сподіваюсь, що Порту їх за це "нещадно покарає".

Вільяреал показав характер в матчі з Порту (дивився обидва матчі методом перемикання пульту, але більше увагу приділяв матчу Брага-Бенфіка). Молодці іспанці - шансів в них було мало, але гру непогану показали, тим більше - рахунок це доводить. Нехай наші повчаться такому, а не безвольно "катають м'яча".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні, о 21.45 год. на ТРК ФУТБОЛ та на каналі ICTV буде транслюватись фінал Ліги Європи між Порто та Брагою. Не пропустіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний гол забив Фалькао, хоча, як на мене, більше на похвалу заслуговує пас Гуаріна. Не пас, а шедевр. Клас!!! :smile-zachot:

http://www.youtube.com/watch?v=aMvwB3Ce5ag

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано 2 тайм Брага провела. І в кінці притиснули Порто. Але Порто все одно молодці - вистояли. Халк та Фалькао - класні гравці, чи довго вони затримуються в цьому клубі?

Вітаю Порто з перемогою!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...