Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Лига Европы: букмекеры назвали победителя матча «Динамо»- «Манчестер Сити»

Авторитетная букмекерская контора «William Hill» принимает ставки на успех киевлян как 2,60 к 1, а победа англичан оценивается коэффициентом 2,75 к 1.

На ничейный результат ставки принимаются - 3,20 к 1. Самый вероятный исход поединка, по мнению букмекеров, ничья 1:1 или минимальная победа «Динамо», передает Лига.

Напомним, матч «Динамо» - «Манчестер Сити» состоится сегодня в Киеве в 22:05.

Приємно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шева на досвіді зіграв - випередив Харта, а той, в свою чергу, не сподівався що так вийде. Таке враження, що якби не було голу, то мав би бути пенальті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!

Аби ще один вколотити.. і не пропустити :)

ваше бажання здійснюється сударь, але якби ще і 3 забили це булаб комфортна перевага перед матчем відповіддю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ураааааааа!!! Вітаємо ДК 2:0 МС з перемогою. Надіюсь в гостях зіграють не гірше :) Вдома МС звісно гратиме зовсім інакше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сподобалась гра ДК на контратаках, а в захисті без паніки (хоча під кінець матчу все ж таки було трохи). Шева - молодца, Юсуф, Міля - респект. СаШо - супер. Команду не впізнати після "вусатого".

Я вам хочу сказати, що виграти в 3 команди Англійської ПЛ - це не хухри-мухри. Молодці! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УУРРРААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Вітаєм Динамо чудова гра. Шева і Гусєв красавци. Вукоєвич виключив з ігри Джеко і той нічого не показав. Як добре що виграли вдома і саме головне не пропустили.За остатні 10хвилин чуть не посивів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Серце калатало останні хвилин 15 :)

Але Динамо не показало своєї звичної проблеми пропускати на останніх хвилинах! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось вже після 70хв динамо трохі здало, але не так воно все мало бути, неожиданий другий гол вийшов, ЦЕ ПРОСТО КАЙФ, ЯК ХОТІЛОСЯ В ЦЕЙ ЧАС НА СТАДІОН.....АААААА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх! Оце так дали жару! Які тепер будуть отмазки в скептиків? Бешикташ - да, він слабенький зараз, будь-хто міг обіграти, Метадон - да, він слабенький зараз

Мансіті? Ліга Європи не пріорітет? Випадкові голи? Фіг там! Командна гра нашої Команди! Шевченко як в молодості, Ярмоленко росте з кожним матчем (тре віддати все-таки належне Газзаєву, він в нього повірив), Гусєв як літає! Хачік навіть не тупив, Юссуф сама надійність, Шовковський рятував, якщо все ж оборону вдавалося пройти, всі супер! Тепер один гол забити в Манчестері і фіг вони в нас 4:1 виграють! та навіть якщо виграють, Сьомін однозначно находка для "Динамо"!

Хто після поразки від Шерифа міг прогнозувати, що обіграємо Мансіті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киевляне лишились одного из своих лидеров накануне матча с Манчестер Сити.

Напомним, в сегодняшнем матче Артем неудачно приземлился на руку, после чего в сопровождении врачей покинул поле.

Как стало известно Football.ua, у Милевского диагностировали перелом руки. А это значит, что его участие в матче с Манчестер Сити крайне маловероятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, це серйозно..

Нам якраз його б не помішало. Ціпкий, вміє м"яча потримати в нападі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в грі було видно що йому не везе на полі і це невезіння закінчилось переломом. Думаю що другий нападник з Мансити буде Кравець який сьогодні забив за Динамо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки дійсно Міля наступав на мяч кілька разів.Хоча мені здається , що в моменті перелому не обійшлось без ноги суперника.

Шанс для Кравця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я шось думаю що кравця не буде в старті, спереді один шева буде, замість мілевського скоріш всього гармаша випустять, на виїзді з мансіті з двома номінальними нападаючими думаю сьомін не стане грати, а хотя... кравця то він любить, і всі думаю пам"ятають його 2 в валенсії)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как стало известно Football.ua, у Милевского диагностировали перелом руки. А это значит, что его участие в матче с Манчестер Сити крайне маловероятно.

Мілевському зроблено операцію

l-dyn-vorskla014-13-03-11.JPG

Наприкінці першого тайму матчу «Динамо» – «Ворскла» (2:0) невдало приземлився на поле Артем Мілевський. Нападник, тримаючись за руку, лише за допомогою лікарів залишив поле, відразу на машині швидкої допомоги вирушивши на обстеження до клініки «Борис».

Вердикт лікарів був невтішним – перелом променевої кістки зі зміщенням. У ніч із неділі на понеділок Артему було проведено операцію. Найближчим часом надійде точніша інформація, але вже зараз можна сказати, що орієнтовно два тижні Мілевський проведе поза футболом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так не факт, що це погана новина для команди і вболівальників...

Динамо набагато краще може зіграти без нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, але НЕ МОЖЕ!!! Динамо з мілевським і без нього - дві різні команди, думаю в нього самий кращий пас в динамо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...