Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну з Карпатами все ясно,чекаємо матч Бате-Динамо. Сообщение отредактировал Panek: Сегодня, 21:29

На жаль... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився 2 тайм Карпат. Львів'яни ніфіга не боролися. Якісь безвольні були, за що і отримали три гола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, ДК потрохи "утирає носа" білорусам. Дай Бог, що і далі таким рахунок залишався. В цьому матчі на перше місце виходить майстерність ходіння на лижах (як і у вчорашньому Металіст-Дебрецен) - хто краще катається на лижах, в того краще виходить сьогодні грати. t09084.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно знову Шовковського у грі бачити. В динамо форма просто ідеально зливається з полем, прям як в масхалаті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставлю 3:0 на користь Динамо.

примірно щось таке я і казав, потроху йдем до розгрому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опустили на землю білорусів ДК. "Язиком п.здєть, не мєшкі таскать".Це я про те, що білоруси розказували, що обіграють ДК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, все ж таки один гол білоруси забили.

Буде цікаво подивитись після цього матчу "3 тайм" з Леоненко на ICTV. Що він скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леоненко буде в формі Динамо?

А я вважаю, що пр.дурок Васильків буде у формі ДК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мілевський: зачекай, бл. ми ще в Мінськ бл. до тебе приїдемо, клоун

а Тьома правду говорив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано як для такого поля відіграло ДК в цьому матчі. Єрьоменко, Каддурі, Гусев - просто молодці.

Кияни докинули трохи очок в таблицю коефіцієнтів для України, хоча і російській ЦСКА сьогодні виграв 5-1 в Лозанни.

Мілевський: зачекай, бл. ми ще в Мінськ бл. до тебе приїдемо, клоун

а Тьома правду говорив :)

І трохи по-піжонськи біг до трибун білорусів після забитого гола. Хоча на той момент він мав право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано як для такого поля відіграло ДК в цьому матчі. Єрьоменко, Каддурі, Гусев - просто молодці.

Кияни докинули трохи очок в таблицю коефіцієнтів для України, хоча і російській ЦСКА сьогодні виграв 5-1 в Лозанни.

Мілевський: зачекай, бл. ми ще в Мінськ бл. до тебе приїдемо, клоун

а Тьома правду говорив :)

І трохи по-піжонськи біг до трибун білорусів після забитого гола. Хоча на той момент він мав право.

він заслужив, от тільки обідно що не в суху взули їх, тут Лужний лоханувся поки думав кого випустити на заміну. Хоча так і не показали хто вийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він заслужив, от тільки обідно що не в суху взули їх, тут Лужний лоханувся поки думав кого випустити на заміну. Хоча так і не показали хто вийшов.

Це він був в розпачі від радощів, що переграють БАТЕ. :P

А БАТЕ можна сказати - :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість Мілі вийшов Кравець,а я до речі щось не можу пригадати коли він останній раз виходив на поле.

Я вгадав-Леон в формі Динамо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці Динамо :smile-zachot: зробили те що мали з Бете :0077:

Гусєв висказався:

http://www.youtube.com/watch?v=Pz12gZn2Sdw&feature=player_embedded

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, "Карпати" не здивували, я впевнений, що "Волинь" би виглядали не гірше в такому стані, як вони зараз. Хоча б в останньому матчі очко взяли, вже буде добре. З іншого боку, для них цей вихід історичний, попередні кілька років "Карпати" були "міцним середнячок" вишки.

"Динамо" не розчарувало, показало, хто реально лідер групи! І гарно покарало "БАТЕ" за їхні заявочки. Поле канєшно жах, футбол на льоду це шось, ці ковзання, падіння, коли навіть ніхто розігнатися нормально не може, про прийом м’яча взагалі в таких умовах нема що говорити...

(це тільки мені видалась кумедною біла спортивна шапочка Лужного в комбінації з класичним коричневим пальтом? ;) чи то може на фарт?)

І основне, що ми маємо тепер весною ТРИ команди! Як позаминулого року, тільки одна надіюсь буде в Лізі Чемпіонів. Країни-конкуренти не дають розслабитися, мабуть треба щоб в плей-офф ми грали з росіянами чи португальцями, щоб особисто їх викинути з турнірів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країни-конкуренти не дають розслабитися, мабуть треба щоб в плей-офф ми грали з росіянами чи португальцями, щоб особисто їх викинути з турнірів :)

Португальців наврядчи вже доженемо а от з росіянами як вже карта ляже

Динамо - молодці! Як же потрібна була ця перемога!Вигризли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(це тільки мені видалась кумедною біла спортивна шапочка Лужного в комбінації з класичним коричневим пальтом? чи то може на фарт?)

Нє, ми коли з пацанами футбол дивились теж з нього сміялись. Ше й Мілевський пов'язку на голову догори раком вдягнув.

Динамо молодці! Перемогти Бате було ділом принципу. І кияни довели всім, що вони відповідають за свої слова (Мілевський особливо :))

На такому полі при такому морозі :0117: виграли дуже переконливо.

Всіх вітаю з перемогою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки вчорашнім білорусам-костоломам у Каддурі підозра на перелом гомілки - це дуже серйозна травма:

Каддури отправили на обследование в Бельгию

Состоявшийся вчера в Минске матч 5-го тура группового турнира Лиги Европы между борисовским БАТЭ и киевским «Динамо» (1:4) не прошел бесследно для марокканского легионера украинской команды Бадра Каддури. Незадолго до окончания встречи в одном из игровых эпизодов футболист получил удар по голеностопу, и не смог продолжить встречу.

К сожалению, ушибом Каддури, видимо, не отделался. После окончания матча Бадр вообще не мог наступать на поврежденную ногу, а в аэропорту Минска при регистрации на киевский рейс и прохождении таможенного контроля передвигался на инвалидной коляске. По трапу же в самолет защитник киевлян поднимался при помощи сразу двух докторов команды.

Как стало известно www.dynamo.kiev.ua, динамовские врачи подозревают у Каддури перелом, и ввиду сложности полученного марокканцем повреждения, принято решение направить футболиста на обследование в одну из профильных клиник Бельгии, куда защитник сегодня и отбыл.

джерело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ерёменко продолжает возглавлять рейтинг ассистентов ЛЕ. Милевский - четвёртый в споре бомбардиров

http://rus.newsru.ua/sport/03dec2010/reytingi.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...