Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Цікаво, що скаже Леоненко у "3 таймі" про гру наших команд, бо він на днях пророкував перемоги наших клубів...

У ДК не гра, а t9404.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну що ж, як не хочеться визнавати, але мусимо - цілком заслужена перемога шерифа! Хлопці набагато краще і фізично підготовлені і технічно! Ні відміну від динамівців, які мало того, що не йдуть на мяч, а просто чекають поки він докотиться сам, так ще й пів години роздивляються кому б це віддати пас! Зовсім не бігають - просто пішком ходять по полю! Таке складається враження що в нас ні нападу, ні пів захисту! Єдиних людей, якіх би хотілось відмітити - так це бокових захисників! Ним не позаздриш - вся гра на їх плечах, але хлопці стараються і майже у всіх випадках не дозволяють пройти гравцям суперника!

А нам лише залишається по аплодувати шерифу!!! :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все - кінець ганьбі. Українські клуби сьогодні програли з загальним рахунком 6:0.

У ДК фланги як прохідний двір, хто хоче (БАТЕ, Шеріф), той і бігає.

Газза - c0217.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілком впевнений, що після цієї гри, Динамо змінить тренера, Газаєв не зумів підняти команду :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілком впевнений, що після цієї гри, Динамо змінить тренера, Газаєв не зумів підняти команду :lopata:

Зняти то може й знімуть, але кого поставлять на його місце? Я щось дуже сумніваюсь, що візьмуть когось набагато кращого!

За хорошого тренера треба бабки нормальні платити - наші краще будуть програвати, ніж платити!!!

Давно потрібно було робити ставку на своїх - де ж ділась славнозвісна динамівська школа? І показували б гру нічим не гіршу! Так принаймні було б не так прикро - як не як свої!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілком впевнений, що після цієї гри, Динамо змінить тренера, Газаєв не зумів підняти команду

Це лише надія. Дуже сумніваюсь що Суркіс змінить тренера dry.gif Був би радий побачити знов Сьоміна в Динамо. Хоча в Динамо ще шанси 50/50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це капєц.

Знов не зможу заснути..

"Чемодан-вокзал- хоть куда-нибудь!" (с) football.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняти то може й знімуть, але кого поставлять на його місце? Я щось дуже сумніваюсь, що візьмуть когось набагато кращого!

За хорошого тренера треба бабки нормальні платити - наші краще будуть програвати, ніж платити!!!

Давно потрібно було робити ставку на своїх - де ж ділась славнозвісна динамівська школа? І показували б гру нічим не гіршу! Так принаймні було б не так прикро - як не як свої!

Серьога, усі динаміські вихованці школи Лобановського підглядали в записи того ж Лобановського. Свого нічого не придумали. А він (Лобановський) же прогресував, коли робив свої записи. А ці плагіатори (Дем'яненко, Буряк, Міхайліченко) - нічого свого не привнесли. І ось ми маємо результат. А тренери - легіонери, окрім Сьоміна, нічого клубу не дали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого милого Суркіс залишив Газаєва, коли той попросився у відставку - не розумію. Ну гірше вже просто немогло бути. Команду не буду ганити, це все тільки вина гол. тренера і президента клубу, а гра елементарно не поставлена. Металіст - ХЗ, мало дивився, а от Карпати все ж із задоволенням дивився. Лучік свєта в тьомном царствє. Хлопці грали і удари і моменти були, не в захисті стояти приїхали.

А загалом, то сьогодні чорний футбольний четвер :( Рідко коли щось так настрій псує і ще й так гармонічно: 2 і 0 потрійно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це капєц.

Знов не зможу заснути..

"Чемодан-вокзал- хоть куда-нибудь!" (с) football.ua

Прокручуй в голові фінти - будеш мстити завтра в адреналіні за наших :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серьога, усі динаміські вихованці школи Лобановського підглядали в записи того ж Лобановського. Свого нічого не придумали. А він (Лобановський) же прогресував, коли робив свої записи. А ці плагіатори (Дем'яненко, Буряк, Міхайліченко) - нічого свого не привнесли. І ось ми маємо результат. А тренери - легіонери, окрім Сьоміна, нічого клубу не дали.

Та питання в тому - чому ходять, а не бігають! Ти ж сам не одноразово казав, що виграє фізуха зараз а не техніка! Техніка, яка не яка вже є, тоді нехай беруть просто тренера легкоатлета і нехай їх ганяє! Що ж вони роблять на тренуваннях, якщо на грі не можуть бігати! Чи їх так ганяють, що вони на грі не можуть бігати , тому ходять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілком впевнений, що після цієї гри, Динамо змінить тренера, Газаєв не зумів підняти команду :lopata:

Зняти то може й знімуть, але кого поставлять на його місце? Я щось дуже сумніваюсь, що візьмуть когось набагато кращого!

За хорошого тренера треба бабки нормальні платити - наші краще будуть програвати, ніж платити!!!

...

Хє-хє, навіщо хорошого? Недужехороший буде кращим! Вже тривалий час переконаний що гірше ніж тепер для Динамо ніхто не зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю матч ШД-ДК. Цікаво, як вони зіграють цей матч після єврокубків? Схоже, що ДК може бути в психологічній ямі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хє-хє, навіщо хорошого? Недужехороший буде кращим! Вже тривалий час переконаний що гірше ніж тепер для Динамо ніхто не зробить.

Цікавий підхід! Може й правда - брати новачка - він навчить їх "уму разуму"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та питання в тому - чому ходять, а не бігають! Ти ж сам не одноразово казав, що виграє фізуха зараз а не техніка! Техніка, яка не яка вже є, тоді нехай беруть просто тренера легкоатлета і нехай їх ганяє! Що ж вони роблять на тренуваннях, якщо на грі не можуть бігати! Чи їх так ганяють, що вони на грі не можуть бігати , тому ходять!

А я не відмовляюсь від своїх. Тільки ти не забувай ще про тактику і психологію. Остання має чи не вирішальну роль. Цю психологію (психологію переможця) треба прищеплювати гравцям, а не крити їх матюками та ін.

Хє-хє, навіщо хорошого? Недужехороший буде кращим! Вже тривалий час переконаний що гірше ніж тепер для Динамо ніхто не зробить.

На цю роль дуже добре підійде Максімов, який зараз тренує Кривбас. Тим більше, він молодий і зможе щось новеньке дати команді. Тільки тут виникає одне питання - а чи відпустить його Беня Коломойський зі свого фарм-клубу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, зараз вони переплюнули навіть стару відому приказку - "нам татарам, что наступать - бежать, что отступать - бежать", поставивши замість "бежать" - йти пішком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комент з одного футбольного форуму до матчу Шеріф-ДК:

Пригласили в «Динамо» форварда Андре.

На первой же тренировке Газзаев собирает нападающих, берет в руки мяч и говорит:

— Мяч, б..ть!

Потом кладет мяч в ворота, показывает на них и говорит:

— Гол, б..ть !

Потом имитирует удар по мячу и объясняет:

— Удар, б..ть! Понимаешь, мать твою? Мяч, удар, гол! Гол, б..ть!

На это смущенный Андре отвечает:

— Уважаемая тренера! Моя и так понимать по русской языке карашо...

На что тренер ему говорит:

— Да иди ты к черту! Это я Милевскому объясняю!

m0132.gif

А це післяматчева пресуха:

Валерий ГАЗЗАЕВ: «Шериф переиграл нас по всем статьям»

Валерий Газзаев покинул пресс-конференцию под свист журналистов После проигранного матча второго тура Лиги Европы молдавскому «Шерифу» наставник киевского «Динамо» Валерий Газзаев был серее тучи.

- Что я могу сказать по игре? Хочу поздравить «Шериф» с заслуженной победой. Команда по всем статьям переиграла нас. Желаю «Шерифу» такой же самоотдачи в последующих матчах. А мы играли очень плохо. Мне больше нечего сказать.

Под свист журналистов Валерий Георгиевич покинул конференц-зал.

Андрей СОСНИЦКИЙ, главный тренер «Шерифа»: «Киев отнесся к нам пренебрежительно»

- Мы очень довольны, что сегодня обыграли такую амбициозную команду, как «Динамо» Киев. Доля удачи сегодня была на нашей стороне. С таким соперником без удачи, наверное, сложно играть. Я благодарен своим ребятам – они играли не только сердцем, но и головой. Мы отлично выполнили установку в первом тайме. Играли на встречных курсах. Во втором тайме мы отдали инициативу, закрылись на своей половине и играли за счет быстрых контратак. Мы смотрелись достаточно хорошо, чтобы не проиграть. То, что мы выиграли – это только наша заслуга. Киев отнесся к нам пренебрежительно. У нас сегодня праздник, я очень рад.

- Был ли это лучший матч «Шерифа»?

- У нас есть 3 очка, но впереди еще четыре игры. Что касается качества игры, то считаю, что у нас были лучше игры на международной арене.

- Футболисты БАТЭ говорили, что «Динамо» играет только до 60-й минуты – вы тоже так считаете?

- Что касается высказываний футболистов БАТЭ – это их слова. Я бы так не сказал. Это подтвердили матчи, когда «Динамо» вырывали победу у «Зари» и «Крымтеплицы».

- Реабилитировался ли Стоянов за матч в Алкмааре?

- Я доволен тем, как он играл, как он готовился. Стоянов очень переживал ту ошибку, которую он совершил в Голландии, но он это преодолел.

- Можно ли говорить, что это серьезная заявка на выход в «весну»?

- Пока у меня нет эйфории. Мы сделали только первый шаг. Нам нужно набрать 8-10 очков.

джерело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати зараз якраз на ходу,але досвіду матчів такого рівня малувато. Металіст здається останнім часом в глибокій прострації. Динамо ще набагато глибше за Металіста - А нам залишається тільки сидіти біля телевізора з широко широко розкритими очима. Від такої гри аж забув що бокал з пивом у руці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...