Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да прошли они н*х.. с таким футболом, что же это такое как смотрю футбол так испорченный вечер и настроение. А они удивляются почему у нас не такой популярный футбол и не столько собирает стадионов, потому как играют зажравшиеся футболисты. Вместо того чтобы играть шляются по гламурным тусовкам и ездят на Мазерати. Каждому по Таврии и то б/у вместо Мазерати. Газаева обратно откуда пришел. Сёмина в Динамо! И зарплату как шахтерам пока не выиграют кубок кубков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба гниє з голови.

Починати чистку треба із Суркіса-джуніора, на його місце має повернутися Григорій.

Про тренера взагалі мови немає. І Сьомін не набагато кращий!

По гравцях: Хачеріді - доки не перестане понтуватися на полі - доти з нього не буде надійного захисника.

Алмейда, Андреа - таке враження, що це трансфери-відкати, користь від яких отримав тільки Газаєв.

Бойко - дуже валідольний воротар.

Особливої надії на вихід із такої групи-"смерті" не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та якої там групи - динамівцям відразу пророкували вихід з групи, ніхто навіть ні не думав, що їх так кататимуть! :angry:

Щодо бойка, то що вдіяти - потрібно готувати молодше покоління і вони мусять вчитись на реальних іграх! Не вічно ж шовковському стояти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега перекинув:

Разговор в штрафной Динамо между Хачериди и Бойко:

Хачериди: плохой ты вратарь.

Бойко: почему?

Хачериди: Чилаверт голы забивал, а ты нет.

Бойко: так и я могу! Смотри.

(забивает об соперника)

Хачериди: ну ты крут... Бильярдист, прям. Но всё равно плохой вратарь. Коваль лучше.

Бойко: почему?

Хачериди: он пенальти может взять.

Бойко: так и я могу.

Хачериди: да? Ну, держи.

(хватает мяч рукой)...

Скучно ребятам было. Маялись. Решили так развлечься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Болельщики "Динамо" посвятили Суркису баннер

Во время игры второго тура группового раунда Лиги Европы "Шериф" - "Динамо" болельщики киевлян развернули баннер-обращение к президенту клуба Игорю Суркису. Текст послания был следующим: "У нас не залишилось нічого, крім історії. Дякуємо, Ігоре".

После игры главный тренер команды Валерий Газзаев заявил, что команда еще никогда не играла так плохо.

http://news.liga.net/news/N1027774.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо програють Шахті,а так скоріше і буде,Газаєв піде.Не здивуюсь красноречивим банерам,яйцям,помідорам і факунам від фанів.Це вже яка позорна осінь,коли вже в тих Суркісів гроші закінчаться щоб клуб перейшов в нормальні руки:angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаєте, як була затримка у 2 таймі? Ось причина:

Перерва у грі "Шериф" - "Динамо" сталася через дії вболівальників киян. Перерва у грі під час другої 45-хвилинки зустрічі "Шериф" - "Динамо" виникла через дії фанатів київського клубу, котрі закидали поле файєрами.

У телетрансляції цей момент не показали, бо УЄФА не рекомендує показувати по телебаченню безлад та хуліганські дії на трибунах.

джерело

І відео:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто позорище Динамо, після цього матчу поки з Динамо не піде Газаєв жоден їхній матч не дивитимуся...

На місці журналістів і вболівальників, хоча б вболівальників то або відмовитися ходити на матчі Динамо, або ходити, тільки з такими баннерами, щоб Газаєву було соромно це читати...

Цей кривоногий захист Динамо - просто жах, той каліка Хачеріді, правильно робив Кварцяний, що дубасив його колись в автобусі, одне жалко, що не вбив йому нічого толкового, це чмо ще обнагліло і після матчу як пише на сайті www.champion.com.ua Футболіст "рука без голови" - Євген Хачеріді, заходив до автобусу усміхненим, жуючи виноград і зі словами "розойдитеся", він протиснувся на сидіння, я просто не розумію як цю каліку можна випускати на поле, він же не перший раз отак засирає просто все в захисті. згадайте мат Україна - Греція - іменно на він ще з кимось пропустив тоді грека і нам забили, та після цього його ще треба було відправити в ФК Верес іграти...

Так же Бойко, ну я розумію молодий, але який молодий, як для футболіста він вже як не як но певним чином повинен бути на його вік сформований, це ж не Коваль якому 17 років, хоча йому до Коваля ще тягнути і тягнути, ще в Коваля йому потрібно учитися, це ж не перший раз цей я просто не можу його назвати голкіпером так помиляється, тоді з Оболонню так само грубо засрав, в інших матчах...

Цей піжон Мілевський, це ж совість треба мати, отримувати таку зарплату, щоб мати у власності 2 авто Масераті і ще при такій разплаті не іграти, а фіг його знає, що робити, та його давно вже потрібно було його продати, він даже мізинця не стоїть того ж Гармаша (хоча він трохи не на тій позиції іграє), от чому Гармаша в запасі тримають - хлопець талант, як він іграє на пару з Шевченком в них багато, що вдається...

Ті гівнюки легіонери, за що їм зарплату платять, за які такі вміння вони сміють іграти за таку команду як Динамо, я розумію якби вони іграли так як легіонери Шахтаря, ато ж просто дрова, як ніфіга толку команді не приносять....

З футболістів можу виділити позитивно це Гусєва і Шевченка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правди пише justice777, сама більша проблема в Сурках, вони запоганили Динамо, вони засрали збірну України, що зараз на збірну то великі ціни, то іграють з а кордоном (Англії) замість України, то взагалі результат поганий показують, весь час навколо збірної скандали ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того що казали у футбольному уик-єнді в Донецьку матч коштує 700 тис.гр а у англії то фунти,відмивають бабло підарги:angry::angry::angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правди пише justice777, сама більша проблема в Сурках, вони запоганили Динамо, вони засрали збірну України, що зараз на збірну то великі ціни, то іграють з а кордоном (Англії) замість України, то взагалі результат поганий показують, весь час навколо збірної скандали ...

Пишу не "в Сурках", а в джуніорі. Сурок старший, вважаю, зробив багато як для Динамо, так і для України (чого лише Євро-2012 варте - його ідея).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті, сталося:

И.Суркис принял отставку главного тренера "Динамо" (Киев) В.Газзаева

Президент ФК "Динамо" (Киев) Игорь Суркис принял отставку главного тренера ФК Валерия Газзаева. Об этом РБК-Украина сообщил пресс-секретарь ФК "Динамо" Алексей Семененко.

РБК-Україна

Ура-а-а-а!!! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може Шеву? Всеодно гірше точно не зробить, а так раптом другий Гвардіола вийде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 октября, в пятницу, президентом киевского Динамо Игорем Суркисом была принята отставка главного тренера команды Валерия Газзаева. Президент Динамо поблагодарил тренера за совместную работу и пожелал ему успехов в дальнейшей деятельности.

Россиянин проработал в Динамо чуть больше 15 месяцев, а за это время успел проиграть чемпионат Украины и дважды вылететь из Лиги Чемпионов. Последней каплей стало позорное, по-другому не скажешь, выступление киевского клуба в групповом этапе Лиги Европы. Вчерашнее поражение в Тирасполе и вовсе ввергло в шок миллионную армию динамовских болельщиков.

t1254.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лужный готовит Динамо к игре с Шахтером

Киевский клуб определился с именем исполняющего обязанности главного тренера команды.

Как сообщает официальный сайт Динамо, к воскресному матчу с донецким Шахтером киевлян будет готовить Олег Лужный.

Напомним, что сегодня президент клуба Игорь Суркис принял отставку Валерия Газзаева, рукодившего командой с мая 2008-го года.

Лужный уже был был в статусе и.о. осенью 2007-го года, когда руководящий пост в тренерском штабе покинул Йожеф Сабо.

(с) football.ua

як написав один з коментаторів на футбол.уа - "выиграет в Донецке и будет дальше тренировать." .. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Як не странно але думаю Динамо сьогодні виграє,бо їх поб"ють фани:0022:,АЗ можна делать.Хотілося б щоб Карпати виграли,Севілья теж провалюється в гостях.Метал буде старатись аби не зпрацювало його"везіння" дома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не странно але думаю Динамо сьогодні виграє,бо їх поб"ють фани:0022:,АЗ можна делать.Хотілося б щоб Карпати виграли,Севілья теж провалюється в гостях.Метал буде старатись аби не зпрацювало його"везіння" дома

Динамо виграє 2-1

Металіст виграє 1-0

Карпати нічия 1-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По сьогоднішнім матчам - я боюсь, що б не повторився минули "чорний четвер для українського футболу" у вигляді рімейку. Прошу це не сприймати як прояв паніки та "чорне" передбачення. Просто є велика доля песимізму, яка присутня у всіх українських вболівальників (принаймні, в багатьох). Але все одно, буду сподіватись на перемогу наших команд сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...