Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Ось так. Карпати програють 3:4. Різниця у досвіді та класі дає взнаки.

Я не можу: Металіст виграє 0:5. Хоча б хтось порадує сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Хай там як, але краще отак програвати, як Карпати, ніж грати, так, як сьогодні динамівці. Шкода львів'ян, але це гра...

Радує те, що разом із новим стадіоном у Львові росте рівень футболу. Здається мені, їхні великі перемоги ще попереду. Металіст же теж не одразу ОТАКІ :ok2: ігри почав видавати!

А загалом, браво Харків, браво Львів і сподіваюсь: допобачення Газаєв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Динамо із преси і коментаторів: ще рано робити висновки!

А як на мене: вже пізно робити висновки.

Вся проблема киян це у вусах і поки їх не поголять, нічого нового не буде.

Харків і Львів молодці. Навіть при такому результаті Карпати в моїх очах виглядали вище своїх похвал. Вони ГРАЛИ! Творили, створювали, комбінували і забивали. Молодці всі, крім Динамо. Що там Суркіс думає чи курить -- вченим невідомо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі голи Карпати пропустили зза непорозуміння, коли одночасно кидались в підкат Тубіч та Мілошевич, а німці проштовхували мяч далі на вільного.

Дуже шкода, якби виграли , то треально могли вийти з групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно, дайте Газзаєву дограти турнір, що міняти "коня" на переправі? якщо вже провалиться, то і його "заслуга" буде, а так прийде інший тренер і провалить ЛЄ, буде казати, а що, команда тільки формується і т.д, підуть гнилі відмазки

все ж з групи має вийти Динамо, я так думаю, а там вже по наступних іграх будем судити, коли Газаєву казати па-па

і нормально вони грали в першому таймі, куча моментів, комбінаційна гра, і Міля нормал, і Гусєв, і Ярмоленко, напад забив 2 гола, які мають бути претензії? що 4 не забили? ну і фіг з ним, якби захист не тупив, то 2:0 би всіх і влаштувало

сьогодні в першому таймі як на мене Динамо показало, що може грати без Шеви, що сталося в другому - окреме питання

а от захист то канєшно катастрофа, поява Алмейди в старті - одразу мандраж за результат матчу, Хачік після травми ніяк не набуде форму, але це не значить, що він олень, до трамви він грав досить пристойно, а зараз бігає повільно, здихає в кінці матчу, як на мене Михалик в центрі - і було б значно спокійніше, Бетао - то ще одна бразильська загадка, думаю в Україні вистачає своїх захисників такого рівня, Маграо то хоч в напад активно підключається

як на мене, чим більше українським виходить Динамо, тим сильнішим воно стає, навідміну від Шахти, де чим більше бразильців на полі, тим краща гра, така от цікава тенденція... вот Андре вийшов - і що? він кращий Мілі? чи Ярмоленка навіть? про Шеву я взагалі мовчу

в динамо нормально грають тільки українці і слов’янські народи - ті ж серби чи білоруси, тоді вони якось розуміють один одного, а з молодих хто перспективний - Гармаш - наш, Коваль - наш, карочє тре максимально українізувати Динамо з локальними вкрапленнями слов’янських народів на проблемні позиції і всьо буде супер! все ж я вірю в Динамо, їм зараз тре підтримка вболівальників! :)

ні Карпати, ні Металіст не побачив, але по результату бачу, що український футбол підняв свій рівень, ми маємо повноцінних 4 команди міцні середняки, які можуть попсувати нерви будь-кому, в якій країні таке ще є, крім першої 5-ки і Росії? Маркевич молодець, з одного боку шкода, що не буде такого фахівця в збірній, з іншого - суміщення з Металістом це за двома зайцями, по любе десь вилізе - або в збірній, або в клубі, може так і краще? 

П.С. А в наступному сезоні ще "Волинь" підтягнеться і будемо рвати Європу, як тузік грєлку! :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Динамо з Металом заб*ють на двох хочаб 6 м*ячів з мене пифко)

Шо ж сказати? Готуй пиво! :)

Метал тебе витянув) з мене пифко :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода Карпати...команда дійсно має характер і тренер у них чудовий!!! Не те що в Динамо-ні характеру, ні бійцівських якостей, про тренера я взагалі мовчу і кажу йому :0006:

Металіст порадував! Забивали чим хотіли і як хотіли! МОЛОДЦІ!!! :smile-zachot:

Метал тебе витянув) з мене пифко

Та ладно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суркис не планирует увольнять Газзаева

Увы, но столь ожидаемое динамовскими болельщиками событие, судя по всему, не произойдет.

Зато болельщики других команд могут смело радоваться - Валерий Газзаев продолжит "выигрывать Лигу чемпионов за три года" с Динамо.

По информации Football.ua сегодня президент киевского клуба Игорь Суркис при личной встрече выдаст очередной кредит доверия российскому тренеру.

Вчерашнее заявление Газзаева будет списано на "эмоции", после чего тренер, не пожелавший отвечать на вопросы прессы после матча с БАТЭ, отправится работать дальше.

Не исключено, что у президента и команды состоится очередной "мужской разговор" на тему качества игры и результатов команды.

В любом случае, если Газзаев сегодня НЕ будет настаивать на своем увольнении, он продолжит работать с Динамо.

Football.ua  :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, коли того гандона виженуть вже? Може тоді, коли АЗ 3:0 попадем вдома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Металіст просто супер хлопці, та і в Маркевича я завжди вірив і продовжую вірити, Карпати попри проіграш також молодці, особлива повага Кононову - тренер зміг настроїти команду і це дуже важливо і важливо те, що Карпати дійсно КОМАНДА, а не збіговище гравців можливо більшої кількості і спеціалістів, професівоналів, але не КОМАНДИ, як на даний момент Динамо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо, Газік лишається

http://football.ua/ukraine/news/106976.html

Игорь Суркис не согласился принять отставку российского специалиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно, дайте Газзаєву дограти турнір, що міняти "коня" на переправі? якщо вже провалиться, то і його "заслуга" буде, а так прийде інший тренер і провалить ЛЄ, буде казати, а що, команда тільки формується і т.д, підуть гнилі відмазки

Так краще, ніж буде іти подальший регрес з Газзою... Ліпше зараз починати перебудову команди, що б більш-менш оптимально підійти до наступного сезону. А то в наступному сезоні така сама фігня буде.

все ж з групи має вийти Динамо, я так думаю, а там вже по наступних іграх будем судити, коли Газаєву казати па-па

Ой не факт... Вчора мали білоруську ганьбу, а будемо ще мати і молдавську...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мали білоруську ганьбу, а будемо ще мати і молдавську...

може мати і молдавську, залежно від того, кого поставити тренером.... якщо оперативно знайти якогось Анчелотті чи Моуріньо, то ясно що щось зміниться, а якщо поставлять якогось екс-динамівця, напр. Лужного в.о. - хтозна як там воно буде, я то дуже поважаю Олега Лужного, то я для прикладу сказав, мисль така - з нового тренера спросу ніякого, він скаже "я будую команду", як на мене, хай вже Газзаєв єдінолічно відповість за цю ЖО*У, а новий тренер тоді ніяких відмазок мати не буде!

ну от припустимо я тренер, мені кажуть, вот Ліга Європи, нада брать! а я кажу: такс.... Алмєйду - н*х, Бетао - н*х, Андре - хай росте в дублі, нада двох захисників докупити нормальних, з цими толку не буде! і шо? трансферне вікно закрите, грай з тими хто є... і в мене вже є відмазка - "я їх не купляв, прийшлося ставити, бо нікого толкового нема"

я повторю, я незадоволений Газзаєвим однозначно, але не треба експериментувати посередині турніру Ліги Європи, тре було гнати після Аякса! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так коли перебудовувати команду? Чи чекати, поки Газза зажене її в *опу? З часів Лобановського "будують" команду. Тільки Сьомін щось достойне і наглядне зробив. А інші? Газзу треба гнати нах* вже. Бо потім буде піздано. Ювентус не побоявся експериментувати, Мілан так само, Челсі після Мавра і т.д. Гнійник треба вскривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про матюки Мілі після матчу з БАТЕ:

Милю за мат не оштрафуют!

Еще за несколько дней до стартового матча в групповом турнире Лиги Европы между киевским «Динамо» и борисовским БАТЭ началась так называемая «информационная война». Белорусы якобы обиделись на киевлян на то, что комментируя в СМИ итоги жеребьевки, их причислили к «проходным» соперникам. Ответная реакция последовала в виде интервью защитника БАТЭ Игоря Шитова, в котором футболист назвал «Динамо» клубом, от которого осталось только громкое имя. Кстати, этот самый Шитов прошлой зимой был на смотринах в динамовском клубе, но, отыграв лишь тайм за «бело-голубых» на турнире Олега Макарова, был отправлен домой. По словам форварда «Динамо» Романа Зозули, белорус был «никакой», поэтому смотрины и вышли такими краткосрочными. Видимо, Шитов затаил обиду на «Динамо», а потому не преминул возможностью «ущипнуть» киевлян в СМИ. И началось! По словам игроков «Динамо», их зацепили высказывания Шитова и других представителей БАТЭ. Наверное, правильнее было бы, если бы достойный ответ киевляне дали на поле, уверенно обыграв белорусов. Другими словами, закрыли бы им рты забитыми голами, а не языками. Но этого не произошло. Ничья 2:2 и куча нереализованных моментов, да еще и Миля пенальти не забил – тут уже у представителей БАТЭ появился отличный повод язвить. Мол, съели, «великие»? Белорусы оказались теми еще провокаторами, хотя в современном футболе участились случаи, когда игроки пытаются вывести из себя соперников не только на футбольном поле, но и за его пределами. В киевском матче эту миссию взвалил на себя резервный вратарь БАТЭ Александр Гутор. После свистка на перерыв он бросил пару фраз уходившему с поля Милевскому. Видимо, капитана «Динамо» сильно задели слова земляка, потому что Миля рванул в сторону Гутора с явным намерением поговорить по-мужски. До драки не дошло, потому что Гутора оттащили в сторону партнеры, да и Артема убедили уйти в раздевалку. Дальше – больше. После окончания игры в микст-зоне Милевский давал блиц-интервью телеканалу, транслировавшему этот поединок Лиги Европы. И опять кто-то из игроков БАТЭ кинул ему фразу: «Давай, рассказывай дальше». В ответ Миля, смочив фразу парочкой матюков, произнес: «Мы еще в Минск приедем, клоун». Как удалось разузнать «БЛИКу», это все тот же Гутор в очередной раз проверил на крепость нервы Мили. Кстати, белорусcкое издание «Прессбол» провело собственное расследование «кто кому чего сказал», но игроки БАТЭ так и не выдали того, кто зацепил Милю. Да и в высказываниях были более осторожными. Жаль, что Артем поддался на провокации своих бывших земляков. Не красит такое поведение одного из ведущих игроков «Динамо», который, к тому же, нередко выводит команду на поле с капитанской повязкой. Хотя чисто по-человечески его понять можно. По крайней мере, в «Динамо» решили не наказывать Милевского за несдержанность денежным штрафом. По мнению руководства клуба, он и его партнеры и так сами себя наказали, упустив победу (а заодно и премиальные) в игре с БАТЭ. Вот только конфликт Милевского с игроками БАТЭ вряд ли можно считать исчерпанным. Тот же Гутор на днях в интервью интернет-порталу Goals.by назвал Артема испорченным деньгами «пижоном», да еще и с симптомами «звездной болезни». Можно только представить, как накалятся страсти накануне ответного матча в Беларуси…1px.gif

«Блик»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 вересня ICTV покаже відразу два матчі Ліги Європи

30 вересня на ICTV — ще два матчі відбіркового турніру Ліги Європи. Уболівальники львівських «Карпат» матимуть змогу у прямій трансляції з Парижу подивитись гру із «Парі Сен-Жерменом» о 20:00. На цьому футбольний вечір не завершується. О 21:00 у Тирасполі (Молдова) київське «Динамо» зіграє з командою «Шериф».

Відразу по закінченню двох матчів — Микола Васильков, Фозі та Віктор Леоненко проаналізують останні футбольні події, прокоментують гру футболістів та роботу тренерів команд.

Дивіться 30 вересня пряму трансляцію матчів Ліги Європи «Парі Сен-Жермен»—«Карпати» о 20:00 та «Шериф»— «Динамо» о 22:00.

ictv.ua
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що Металіст і Карпати в один час грати будуть. Із задоволенням на якийсь із них Динамо поміняв би. Хоча останні теж триллер можуть влаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20:00 ICTV ПСЖ (Париж) 1 : 2 Карпаты :closedeyes: Карпати або виграють, або забувають про вихід з групи...

20:00 Футбол Металлист 3 : 0 ПСВ Эйндховен :0005: Тайсон і КО сьогодні продемонструють хто являється фаворитом в групі.

22:05 ICTV Шериф 0 : 3 Динамо К :ohmy: Якшо Динамо мінімум 3 не заб'є, то опозориться знову!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, сьогодні в українських клубів (зокрема, в Карпат та Металіста) одні з самих найтяжчих матчів, а ДК - то з такою грою, як вони демонструють зараз - мені страшно за них в кожному матчі.

Було б непогано для перших двох клубів скатати нічейку, а ДК, сподіваюсь, неприємних сюрпризів не надасть нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...