Перейти до змісту

Ліга Європи сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

З такою грою як в Динамо зараз, вони вийшли з розряду моїх улюблених клубів. Так що мені зараз глибоко пофіг, бо криза там вже давно, а змін ніяких, за що великий дісреспект пану Суркісу.

Вболіваю за Карпати, от там дійсно хлопці грають у футбол (тьфу-тьфу-тьфу). Ну і Металіст теж варто згадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Металіст молодець! Просто якась карма в команди! До бабульки потрібно їм з'їздити, яйця викачати в все - гра в команди піде!

P.S. Головний тренер правда списує це на гарну 11-ку гравців, але на жаль відсутність гравців, які б могли підсилити команду! Себто починати є з ким гру, а от проводити заміни - немає кого і випустити! З цими словами важко не погодитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

металіст полюбляє дома програвати а карпати на виїзді добре беруть очки,глянем<_<

метал 2:2

карпати 1:2

:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано для перших двох клубів скатати нічейку

Нічейку з ким? З ПСВ? :_09: Теж мені гранд найшовся... З такою грою, яку Металіст в останніх матчах показує 3:0 буде щастям для ПСВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Нічейку з ким? З ПСВ? :_09: Теж мені гранд найшовся... З такою грою, яку Металіст в останніх матчах показує 3:0 буде щастям для ПСВ.

Друже, я б не був би таким категоричним. ПСВ зараз в Ередівізії (чемпіонат Голландії, який є не самий слабкий в Європі) знаходиться на 2 місці, 1 місце - займає Аякс. А як зіграло ДК з Аяксом - ми добре пам'ятаємо. Те що показує Металіст в Україні не є показником в Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith правий, ПСВ не хлопчики для биття і є відомою європейською командою, я і сам думаю аби харків"яни не програли б ще. А виграють - зашибісь буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне щоб Карпати виграли, вони цього року воістину класний футбол показують.

А ви знали що «Карпати» – виграли Кубок СРСР 1969 року.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20:00 ICTV ПСЖ (Париж) 1 : 2 Карпаты :closedeyes: Карпати або виграють, або забувають про вихід з групи...

20:00 Футбол Металлист 3 : 0 ПСВ Эйндховен :0005: Тайсон і КО сьогодні продемонструють хто являється фаворитом в групі.

22:05 ICTV Шериф 0 : 3 Динамо К :ohmy: Якшо Динамо мінімум 3 не заб'є, то опозориться знову!

Спробую і я:

ПСЖ (Париж) 2 : 0 Карпаты

Металлист 2 : 1 ПСВ Эйндховен

Шериф 0 : 2 Динамо К

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, я б не був би таким категоричним. ПСВ зараз в Ередівізії (чемпіонат Голландії, який є не самий слабкий в Європі) знаходиться на 2 місці, 1 місце - займає Аякс. А як зіграло ДК з Аяксом - ми добре пам'ятаємо. Те що показує Металіст в Україні не є показником в Європі.

В Голандії грати немає з ким, тому місце ПСВ в чемпіонаті є цілком логічним. Металіст сьогодні переможе, я взнавав :)

Матч Динамо з Аяксом вже давно забути треба, як страшний сон. Я вважаю, що це було недорозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Голандії грати немає з ким, тому місце ПСВ в чемпіонаті є цілком логічним. Металіст сьогодні переможе, я взнавав :)

Матч Динамо з Аяксом вже давно забути треба, як страшний сон. Я вважаю, що це було недорозуміння.

Ось Металіст "летить" вже 0:2. Ось тобі і ПСВ.

І карпати ПСЖ програють 0:2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це п..дєц! Слів не має...

Ше якшо Динамо не виграє, то можна сміливо :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Металісту важко було грати без одного гравця, тим більше з ПСВ.

А Карпати - не хотілося б думати, що казка львів'ян закінчилась. Не продемонстрували вони тієї гри, яка була і з турками і з Борусією.

Хотілося б, що б ДК з таким самим рахунком зіграло - 0:2. Тільки на користь київлян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продав меблі, замість ліжка матрас,

Стидуха тьолку в хату привести.

Жив, короче, шо голімий монгол.

"Карпати" знов програли в футбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото получіли:(Карпати повинні були забивати але і пропустити могли зтільки ж,непруха і голи канечно зачьотні.

Дінамо 1:0-непрухо-жах якійсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б, що б ДК з таким самим рахунком зіграло - 0:2

А мені як хотілося б...але вже 1:0 програєм. Шо то робиться, пацани?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б, що б ДК з таким самим рахунком зіграло - 0:2

А мені як хотілося б...але вже 1:0 програєм. Шо то робиться, пацани?

Магнітні бурі, мля...

Валідол закінчився, відкупорюю коньяк. Ну і день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойко мудак. За сезон другий ляп. Напевно, навіть, у Фаб'єна Бартеза такого не було.

Він би в мене після такого голу пішов на...область грати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені так звані "повтори" подобаються у виконанні молдаванських молдовських режисерів... :sq_ye:

Бойко мудак. За сезон другий ляп. Напевно, навіть, у Фаб'єна Бартеза такого не було.

Він би в мене після такого голу пішов на...область грати!

Ти йому льстіш... Перша ліга з мініка у Жмеринці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хач - придурок!!! Нафіга було у цьому епізоді грати рукою? Я не розумію.

З іншої сторони - якщо ДК програє, то тоді Газза - "досвідос" майже 100%. Хоча б якийсь позитив.

Сьогодні українські команди грають з класним рахунком - 0:2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це і на краще? Може б...дь звільнять вже таракашку?

Якшо поразку Карпат і Металіста ше так-сяк можна на шось списати, то на шо списувати поразку Динамо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, БАТЕ виграє у АЗ з рахунком 1:0. Якщо матчі так і закінчаться, то ДК буде на останньому місці. Жгуть пацани.

Тут два варіанти: або команда "плавить" Газзу, або Суркіс захопився грою на тоталізаторі, що б придбати нового тренера. Третього варіанта я не бачу.

По підсумкам 1 тайму можна виділити тільки Гусева, Шева щось не дуже... Ну і "зірку" - Бойко (наслідувач Матерацці - і по наколкам і по мозгам), та його "рідного брата" - бокопора - Ярмоленка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це і на краще? Може блядь звільнять вже таракашку?

Якшо поразку Карпат і Металіста ше так-сяк можна на шось списати, то на шо списувати поразку Динамо?

Читай мої варіанти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 матч і Хачериді все портачить  :angry: Дуже жаль що Михалик не грає :(  Ярмоленко і Мілевський ну не видно ніякої користі від них на полі. dry.gif І вже мабуть краще хай датуть зіграти Гілєрме і Андре думаю вони не гірше зіграють в нападі. Ну надія помирає останньою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, що Динамо з групи не вийде :D Після матчу БАТЕ.

Насправді це не смішно, це реальність. Ну ніякі вони, взагалі нема натяку на малюнок гри, щоб сказати - оце в стилі Динамо!

Візитнка картка теперішнього Динамо, це падаючий Мілевський + навіси Ярмоленка на трибуни поза воротарським майданчиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...