Перейти до змісту

Я йду в депутати місьради. Коментарі вітаються.


FWK

Рекомендовані повідомлення

Який нахєр вайфай, про що мова? Піраміда потреб Маслоу, автору і його послідовникам щось говорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

звичайно офф топ .........

Но нах*ена це писати на борді? - це 1!

це всьоравно шо я лечу в космос! :D

і ше одне хочу сказати топік стартеру.... той хто багато говорить-той мало робить!

ти б спочатку став би ним (депутатом) а потім вже шось писав би! так сказать : НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ ! (тюху вже десь це чув хД) :lol:

і для початку задайся земними цілями тобто те що ти стовідсотково можеш зробити своїм виборцям! от в тому випадку тий і мером міста станеш!а не по*****ти і потім всіх нае.. надурити! як то кажучі не ті вже люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за коментарі. Перш за все перепрошую за орфографію і граматику, писав о дев'ятій годині вечора ще будучи на офісі і вже дуже поспішав до дружини і маленького синочка)), тому писав дуже швидко.

Я свідомо не вказую Прізвище і біографію, а то ще мене знімуть за "фальстарт" і агітування до офіційного початку виборів, а це буде в жовтні. Та і проголосувати за мене зможуть лише жителі будинків від парної сторони Відродження до Теремно. Кому цікаво - контакти є, дзвоніть - дізнаєтесь, але прошу по суті бо часу наразі маю вкрай мало, тому і прошу підмоги )). Тут на форумі, я і думки не мав когось загітувати голосувати за мене, наразі набираю команду волонтерів для допомоги в майбутній агітації. Зголошуватися можна вже.

Щодо вайфай - я написав чітко "Перш за все - гарантую відкриту громадську приймальню". А це означає саме те, що першочерговими будуть вирішення питань, з якими звертаються громадяни. На мою думку саме так і має бути - моя приймальня має бути тим механізмом прямого спілкування з владою. Впевнений, що в багатьох випадках можна полагодити той дах дешевше і не чекати поки в жеку з'явиться 100% фінансування ремонтних робіт. Вайфай - це проект, який повинен ще раз підтвердити статус європейськості міста. І не для того він аби кожен вдома його користував, а для того, щоб сидячи в кафе в місті, лучани та гості міста мали покриття. Тим більше що все більше з'являється гаджетів з підтримкою файфай і тих же соціальних мереж. Такий інтернет не створить конкуренції провайдерам, адже надійність і швидкість забезпечується наземним зв'язком та договором.

Стосовно студентів - так, я збираюсь переговорити з лідерами студ. організацій і визначити пріоритети покриття WiFi. Студенти 100% мають його мати.

Про партію. Я член партії "За Україну!", лідером якої є В'ячеслав Кириленко, на Волині - Ігор Гузь а в місті Луцьку - Данильчук Павло. Партія проукраїнська, дуже молода і перспективна, більшість членів та кандидатів саме молодь. Власне я не маю вагомого політичного досвіду, та й не вважаю цей факт недоліком, скоріше навпаки - я не заангажований внутрішніми відносинами, як ті політики, що вже склалися. Я працюватиму так, як годиться. Сайт zaukrainu.info тут вже згадувався. Знову ж таки, в топіку я не хотів особливо акцентувати увагу на партії, бо мова зовсім не про те. Але партію червоніти мені точно не прийдеться, якщо так у когось стало запитання.

Стосовно "бабла нема" - хто дає нову рекламу в пресу - знає, що за нею слідують дзвінки рекламних агентів. Написано ж "рекламщикам" - ця фраза була саме для них. Тобто банальна радіореклама чи бігборди мене не цікавлять, і я б не хотів марнувати час на вислуховування пропозицій. Я покладаюсь насамперед на друковані агітматеріали і щире безпосереднє спілкування з виборцем. Звичайно без грошей навіть агіток не надрукуєш.

я непроти, всерівно кого кормити з своєї кишені й хто скільки "вкраде"
Депутати міськради не отримують зарплати. Думаю якщо голосуєш за того, в чиє "просування" вклалися сотнями тисяч, результат його діяльності має бути відповідний, і з добрими дивідендами.
а без грошей йти в депутати,це те ж саме, що iз зубочисткою йти на ведмедя, грошi на виборах (або спонсор) така ж необхiднiсть, як i скафандр в вiдкритому космосi, а якщо е спонсор то якщо станеш депутатом то будеш робити насамперед те що скаже спонсор, а потiм може й останется пiв години на виборцiв з iхнiми вже нiкому не потрiбними проблемами

Згоден. То як, може мені хтось конкретно допоможе? Чи краще я піду до пузатого дяді, і попрошу гроші, а потім їх відроблятиму, і ви скажете що знов вас обманули. Так ви ж нічого не зробили, для того щоб вас не обманули. Якщо вас на базарі наперсточник обмане, то хто винен, він, чи ви що очевидного програшу не очікували? Я ж не прошу ні в кого грошей, чи їжі, лише кілька годин у зручний для вас час. В США, наприклад, просунута тема волонтерства і чесного спонсорства - це збирання пожертв. Я б так і зробив - прийом і збір пожертв. Але ж в Україні політика вважається брудними помиями, ніхто ні копійки не пожертвує. Щоб комусь довести що я щирий, то певно треба лоба розбити поки кланятись. То ж і прошу допомоги почати розвіювати стереотип де бабло завжди перемагає. Все ж в наших силах! Було б лише

бажання злізти з того зручного дивана, і зняти з таких-же диванів кількох своїх друзяк. Повірте, разом, коли нас багато, все стає набагато веселішим. Будуть хлопці і дівчата, новий життєвий досвід, нові враження і знайомства. Це окрім візитки депутата, яка, хто зна коли, на протязі наступних п'яти років може знадобитися.

Коментувати є кому і на це вистачає часу, а реально щось робити - нема кому. Я вирішив що час мені реально щось робити, і я це роблю.

Взагалі цікавить особистий інтерес в цій справі топікстартера. Чи може це перший випадок чистої води альтруїзму?

Я підприємець, тому чистий альтруїзм напевно не для мене. Я хочу сказати що не впевнений, що ви наразі знайдете гідних кандидатів, які і мають енергію до конкретних дій і чистий альтруїзм. Але я точно вважаю, що є наглим красти навіть те, що не так лежить - то не для мене. Я християнин, але існування чогось на кшталт карми відчуваю нутром. Повернувши ту ж випадково більшу здану здачу в магазині, почуваєш себе на підйомі, а забереш, відчуваєш що щось мало бути не так. Може в когось інакше, у мене так. Звичайно я буду використовувати свою позицію, тільки способи зовсім інші, ніж напевне прийнято у тих, хто добряче потратився на виборах. Сьогодні інформація - це все. Думаю, в мене буде її на порядок більше, працюючи в міськраді. І десь я тим звичайно скористаюся, щоб обійти конкурентів, чи побачити нову нішу для власної справи. Я точно знаю одне - це не буде щось, за що "світить" стаття, чи щось що є аморальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще відповіді...

2 FWK Яка твоя головна ціль, заради чого ти йдеш в депутати Міськради?

Твоя відповідь має бути проста, чітка, основана на реальній потребі сьогодення(а не віртуальних конструкцій і очковтерательства, втюхивання, тофтологій). і яким чином ти досягнеш результат

На гарні запитання, завжди приємно відповідати, хоча відчув себе як на іспиті. Зрештою, думаю, вище я вже відповів. Головна ціль - показати, що стереотипи можна переламати, що депутат може бути реальною людиною, котра відстоює інтереси Лучан, і жителів мого округу зокрема. Вирішити принаймні кілька найбільш критичних проблем на окрузі - це і є найбільша потреба сьогодення. Який дах я буду ремонтувати першим, я скажу після того, як ти допоможеш мені провести анкетування. Таким чином допоможеш визначити саме пріоритети жителів, а не ремонтувати те, що на мій малозначущий погляд, має поганий вигляд. Ще персональна ціль - самореалізація. Знаю смак перемоги, і гордості за пророблену роботу ще з шкільних олімпіад з інформатики. Ще перемоги в конкурсних відборах з великою кількістю учасників, хочу це все відчути знову. Стосовно способів, тут вже звучала думка, що депутатам за це гроші платять, і хай їх голова за то болить. Хоч зарплати немає, думку я підтримую. Питати яким саме чином я досягну результату, це те саме, що спитати сантехніка який взявся лагодити протекаючу трубу. Або спитати програміста, яким чином працюватиме його функція, за на написання якої він збирається взятися. Думаю він чи то ввічливо, чи ні, але запропонує дати йому зробити йому справу, за яку він взявся. Виключенням може бути дійсно висока платня за майбутню роботу, тоді можна приділити час, і провести лікбез замовнику. Я не хочу сухо відписатись "шляхом депутатських запитів і звернень", бо швидше то буде шляхом складних переговорів і компромісів. Знову ж таки, нагадую, я нікого тут не агітую, ну хіба що в волонтери )).

Який [цензура] вайфай, про що мова? Піраміда потреб Маслоу, автору і його послідовникам щось говорить?

Війна-війною, а обід за розкладом. Беру за озброєння попередні коментарі і заношу WiFi в нижній ярус піраміди потреб А.Маслоу - фізіологічні потреби. Суть в тому що реалізувати проект не потребує того часу і ресурсів, як нагодувати і обігріти всіх нужденних Лучан. Місто має тримати планку, щоб Лучани мали чим пишатись. Знову ж таки, я це вже роз'яснював, WiFi не перший пріоритет. Беруся за нього вже зараз, бо це моя стихія, і це потрібна річ, і тому що наразі жодної скарги на дахи чи недоїдання, власне я не отримував. Як тільки будуть - дивися в топік і шукай "Перш за все".

[цензура] це писати на борді? - це 1! це всьоравно шо я лечу в космос! :D

і ше одне хочу сказати топік стартеру.... той хто багато говорить-той мало робить!

ти б спочатку став би ним (депутатом) а потім вже шось писав би! так сказать : НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ ! (тюху вже десь це чув хД) :lol:

і для початку задайся земними цілями тобто те що ти стовідсотково можеш зробити своїм виборцям! от в

тому випадку тий і мером міста станеш!а не [цензура] і потім всіх [цензура] надурити! як то кажучі не ті вже люди!

Писати є аж чотири причини. Першу я вказав в топіку - я хочу почути коментарі і пропозиції. Друга - хочу отримати хоч кілька волонтерів за свої старання. Я ж не для себе лиш одного навіть той вайфай наприклад реалізовуватиму. Третя - тому що є така гілка "Lutsk Board - Луцька дошка - Луцкий форум> Суспільство> Політика і тд і тп". І четверта, яку я виявив лиш зараз - це практика спілкування з виборцями)) Бо запитання які я отримав то явно ті, що я отримаю спілкуючись з виборцем. Тільки тут в мене є час хоч трохи обдумати свою відповідь))

Поки я буду ділом (це напевно брати друзяк, і лізти якийсь дах смолити, бо інші діла - чистої води PR для моїх виборців) то пройде принаймні 5 років (строк обрання міськдепів). Я, напевне, трохи більше ціную свій час, тому в мене своя стратегія. Те, як вона спрацює, суттєво залежить від активності волонтерів.

Стосовно мера - ні в якому разі. Я не розумію сенсу підприємцям за визначенням іти в мери. Це вже дійсно лише за наживою. Мером має бути виключно політик на мою думку. Бо ця посада вимагає викладатися на повну і жити тим, що ти робиш - адміністрування міста. Депутатство це зовсім інше, і не заважає займатися власною справою між сесіями.

Чекаю на трохи конструктивніші коментарі. Знову ж таки, голосувати ви за мене найймовірніше - не зможете. Тому це все не агітація, і біографію і т.д. думаю наразі нема сенсу. Хіба що настане жовтень, і вся борда тимчасово, на день голосування, чи то виїде по роботі, чи то переселиться в район теремно )) Округ та дільниці ще не сформовані, як будуть, я дам знати. Ще краще - дам мапу, бо на цих виборах, очевидно, дільниці будуть поділені інакше, ніж на попередніх.

Ну і принаймні - підіть і проголосуйте. Бо неучасть в виборах не звільняє від відповідальності за стан речей між виборами. Раджу голосувати за молодих, хоча вони створять мені більшу конкуренцію, ніж сьогоднішні депи. Зате думаю загальний баланс системи цінностей депутатів міськради зміниться, і може хоч трохи стане краще. Середній вік депів Луцької міськради сьогодні складає 45 років, найстаршим - за 60.

Ще хочу сказати про стереотип. Може я і не правий, може дійсно, тупо дєребанять. Але я був присутній на засіданнях міськради, роботи насправді хватає, і не зовсім тої цинічної, яким є стереотип депутата. Напевно все ж таки тут все індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згідний тобі допомагати (серйозно), але альтруїст з мене також поганий, тому безкоштовної співпраці не буде. Безкоштовним вайфаєм мене не нагодуєш - в моїй піраміді потреб (сьогодні) його взагалі немає. Що запропонуєш "голодному" волонтеру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нада бы, топистартера забанить...

нечего тут.... халявную рекламную площадку разводить...

или пусть платит...

и не по 50 как обычный рекламодатель, а 500 - ибо рекламируемий "сервис" даже хуже чем банковский (а вы знаете как я не люблю банки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот и всё :) теперь мы знаем и имя, фамилию и даже должность. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олега знаю, нік правда призабув  :blush:  , колись замовляв СНПЧ і Wi-Fi, відчуття від співпраці - позитивні (Wi-Fi не підійшов, повернули по-пешій вимозі, СНПЧ встановили і заодно промили головку без загибання пальців (стільки -за те, а стільки - за це)). 

Тепер амбула - а до чого весь цей негатив? Ну йде людина в депутати, хоче скуштувати цієї брудної справи - нам (Борді)  від цього тільки краще. Тай про "кришування бізнесу" імхо тоже перебор - який зиск маленькій IT-фірмочці (одній з сотень) від того? Вдушить конкурентів? Не смішіть   :lol:   

І взагалі, кого ви хочете бачити у владі? Чергову "кучмівсько-комуняцьку" рожу з рилом "в пушку", чи молоду енергійну людину з  власними позитивними амбіціями? Йде процес зміни еліт, це доречі єдина надія, що в цій /вирізано цензурою/ країні хоч щось зміниться на краще. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, не знаю, з чого почати. З того, як ми платимо податки чи як самі не хочемо лізти "у те лайно", але нас нудить від тих, хто туди лізе?

Цікавий виходить ланцюжок: ми платимо податки, які реально не покращують наш добробут, неефективно для простих людей і ефективно для себе (депутатів і політиків) перерозподіляються і нас від цього всього нудить. Мабуть, щось таки тут неправильно.

А для міста міста і справді набагато більше можна зробити. Насамперед привести в порядок парк, що навпроти ВНУ, просто вчасно прибирати сміття, щоб було приємно навесні там гуляти. Місто потерпає від нестачі смітників і туалетів. Так само вагомою є проблема з громадським транспортом. А поширення wi-fi, мені здається, не додасть вам багато виборців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект по встановці точок WiFi в гуртожитках/будівлях в центрі.

Міськрада виділяє гроші, підрядником виступає фірма "Сайгон"... от тобі і схема.

А взагалі топікстартеру +1.

Я за відкрити доступ до інфи, а також за депутатів/кандидатів, що відкрито спілкуються в неті/на форумі, так як в міськраді є і такі унікуми, що імейлом не вміють користуватися.

По копірайту пиши в лічку, матиму можливість - допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як працівник IT сфери (а FWK я так поняв в ній працює) мабуть і проголосував би за топікстартера, але він не в моєму районі балатується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тай про "кришування бізнесу" імхо тоже перебор - який зиск маленькій IT-фірмочці (одній з сотень) від того? Вдушить конкурентів? Не смішіть   :lol:   

після заяви автора, що альтруїст з нього куйовий, то це дійсно не смішно. Але після приходу до влади таких бізнесменів, часто виникає ситуація, коли всі держзамовлення достаються тільки їм. І з маленької іт-фірмочки виростає монополіст "местного разлива". Наприклад:

1. Єремеєв, будучи власником КРЗ і ставши депутатом, одним з перших законів "пропіхнув" закон про збільшення ввізного мита на білоруський рубероід. Це автоматично зробило його дорожчим за луцький і його перестали возити, а почали брати луцький. Але що він від цього кращий став? Чи населення отримало дешевший рубероід? Ні, але так не треба вкладати кошти на модернізацію виробництва, щоб зробити свою продукцію дешевшою чи/та кращою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот и всё :) теперь мы знаем и имя, фамилию и даже должность. :)

це зразу було ясно, в нього в підписі всі дані. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто після того як "безкоштовні" ВН розмістили цей дешевий піар повірить шо бабла нема :(

і коментарі до його статті дуже цікаві :)

Коментарі (31):

enter

19:04 | 07.04.2008

Цитувати

Цк все локшина для і більше нічого... А дерибанщик Савчук залишиться дерибанщиком Савчуком...

Опанас

20:27 | 07.04.2008

Цитувати

Олег Савчук Forever! ! !

Опортуністів та негідників в гноївку (в Рожищах її багато)

22:04 | 07.04.2008

Цитувати

Олезьо, Після твого звыльнення фраза "А що нового в районі?!" - втратила сенс. І запам'ятай, Мальованка - це не столиця України.

22:05 | 07.04.2008

Цитувати

99% брехня! А стосунки у районі в Савчука майже нізким не склались. Просто одні лизали зад, а інші - ні.

Сергій

22:52 | 07.04.2008

Цитувати

Цьому пройдисвиту давно пора на нари. Він ще за часів Кучми влаштовував волинських дітей до польських вузів, злираючі гроші з батьків, прикриваючись якоюсь програмою. А тут - цілий район, на нари, на нари....

Дух

23:03 | 07.04.2008

Цитувати

Не пійманий не злодій, а діяти за принципом як в анекдоті "Мойша Ваша дочка б..., так в мене немає дочки, а Ви підіть і доведіть" багато розуму не треба!.

Сьогодні будь яку людину яка має 1000 грн. в кишені можна назвати дерибанщиком, мабуть комусь ласого шматка не дали тай кричить!

1234

23:43 | 07.04.2008

Цитувати

"Я їздив у такі місця, де років 20 не ступала нога чиновника. Це – теж факт." Наприклад у село Підліски - де збудував собі маєток, напевно що за заробітну плату, і тепер буду їздити туди часто...

1234

05:23 | 08.04.2008

Цитувати

Для Дух

Так у тому вся й справа що Савчука піймали, тільки от чи справу спустять на гальмах чи ні, це вже інше питання...

1

06:58 | 08.04.2008

Цитувати

Комсомольська закалка Олега - має вирішальне значення.

А механізми освоєння ресурсів бувають різні: "міжнародна співпраця","партійна робота", "відповідальна посада", - він і судидися не буде, а навіщо? Це людина, що системно працює над вдосконаленням методів освоєння - освійник чи освоювальник, освоювач, одним словом справжній освоюн...

Комсомольська закалка Олега - має вирішальне значення.

15:22 | 08.04.2008

Цитувати

після перевірок у районі в прокуратурі лежить справа на Савчука.от і побачимо чи замазав він прокурора району в свій дерибан.

Нашоукраїнець

15:24 | 08.04.2008

Цитувати

Сьогодні час показав, що "стара гвардія" абсолютно аморальна у своїй боротьбі за владу. Вони вже стали ярими прихильниками президента, премєра, а завтра очолять одну з новостворених партій. І хоч залишилось їм декілька років до пенсії вони ніколи не здадуть свої позиції молодим. А тому нашоукраїнцям, бютівцям пора задуматись, не сваритись між собою, а вилізти з прогнилих кабінетів та йти до людей. А Савчук теж повинен не відседжуватись, а бути попереду.

1234

15:53 | 08.04.2008

Цитувати

Для Нашоукраїнець

"Коли детальніше торкнулися теми інвестицій, то виникло питання: а чи є в нас вільні земельні ділянки? А виявилося, що їх фактично немає" от біда, а якби були земельні ділянки то Савчук точно був би попереду, можливо навіть попереде Ковельського голови РДА, який як всі знають уже в СІЗО

Володя

00:53 | 09.04.2008

Цитувати

Шановні волиняни!складається враження,що решта керівників ОДА РДА святі.А ви замість того ,щоб судити інших краще б брались до роботи.А то тим рожищанам ще ніхто не вгодив.А час покаже хто є хто...

бандура

03:38 | 09.04.2008

Цитувати

Для Володя.

Перед тим як казати "тим рожищанам" не мішало б самому назватись з якого району?

54321

05:21 | 09.04.2008

Цитувати

"Інвестиції, які залучались, українські чи іноземні?

– Переважно – українські. Були спроби залучення іноземного інвестора." Д

А..... було...., привів одного сумнівного іноземного Суб’єкта, який нецензурною лексикою обкладав тих хто вирішував його питання згідно закону, а не в обхід останнього............ І це інвестори, Стидно............... Краще б помовчав........

Володя

16:14 | 09.04.2008

Цитувати

До бандури

Одні зад, а такі як ти - перед?

До синок

Синок, скільки не старайся зірочки чи лички за це додаткової не отримаєш

Піди до тата і скажи що старався, пихтів.

бандура

17:56 | 09.04.2008

Цитувати

Для Володя

Чоловіче, про шо мова?

Мабуть з власного досвіду про людей так говориш...

синок

18:07 | 09.04.2008

Цитувати

ДО ВОЛОДЯ

Якраз не я пихчу...подивись скільки всі нагнали на Савчука в коментарях,лиш ти шось там пи

хтиш!

ДО Нашоукраїнець

Савчук буде не по переду, а зверху,бо такі як він завжди вспливають.

Гєна Новосад

19:10 | 09.04.2008

Цитувати

Володя, якщо він тобі такий добрий, то забирай його собі. Хапузі по заслузі!

Коментар

20:20 | 09.04.2008

Цитувати

Друзі-поляки дуже дивувалися, коли Савчук поїхав у Рожище. Й далі з нас сміються, до речі. Він їх "кидав" на спільних грантових проектах.

Сумновідомий за польсько-українськими проектами Савчук добре косив капусту ще з часів САМу. Був свідомим і палким заЄДИСТОМ. А в часи помаранчу, як зрозумів, чия бере, навішав на себе найбільше помаранчових лєнт. Ходив, як фігура, що ото в селі на перехрестях ставлять - весь у стрічках.

І запитайте, до речі, скільки журналістка Ольга Юріївна Звєзда-тв з Волинського телебачення заплатила йому за влаштування дитяти у варшавський

універ

Сергій

22:51 | 09.04.2008

Цитувати

За влаштування у Варшавські універи брав не менше 5 тис доларів, все гріб собі, бо у поляків, для іноземців-абітуріентів \ усякі програми для безкоштовного навчання.

Сергій

22:58 | 09.04.2008

Цитувати

Та йому цього було замало, тоді він придумав собі, що йому иають сплачувати за кожен рік навчання, а то дітей можуть звільнити. Ці факти мали місце, він телефонував батькам і вимагав у них гроші. Після того, як йому пояснили, що це звичайний рекет, він перестав дзвонити, але писав у навчальні заклади, що ці діти порушили якісь умови та підлягають звільненю. На щастя полякі не звертали уваги на ці пасквілі і діти нормально вчились далі. Думаю, що Савчук буде читати ці рядки, то хай згадє, як це було, які договори він підписував з батьками. Та пам'ятає, що всі бумаги лежать та чекають свого часу.

noname

03:16 | 10.04.2008

Цитувати

to Сергій

Сірожа ти напевно один з олухів яких мама, тато виперли на навчання, і на жаль, не змогли через свою тупість там вивчитись. І от тепер сидиш в компютерному клубі для дітей, і лєш багнюку!

to Коментар

О, мабуть книг перечитався! Піди на роботу, а то присторївся тут волинським Шерлоком Холмсом!

!

555

15:58 | 10.04.2008

Цитувати

"Іноді залучення інвестицій у нас теж називають дерибаном".

^^^^^^^

Хм, у всіх залучення інвестицій, воно як кажуть, і в Африці так зветься, а в Савчука і йому подібних - "дерибан". Що тут скажеш - чоловік сам за себе все сказав.

enter

16:07 | 10.04.2008

Цитувати

Правда очі декому так коле :)))

McLaud

16:24 | 10.04.2008

Цитувати

Цікаво. Попередній коментар Савчука приніс йому славу найобговорюваності в інтернет виданні,

правда тоді більше деякі Рожищани із шкіри лізли словоблудити, а коли зрозуміли що влада їм не світить - притихли.

А може не хочуть встрівати в теперішній високоінтелектуальний "базар" з масою збережених козирів в рукаві на майбутнє.

блудний

19:25 | 10.04.2008

Цитувати

А сам Савчук зараз тішиться й думає що ця вся ботва це піар для нього.Я ще не бачив щоб хоть про когось стільки лайна викинули.Оце то прожив 40 літ чоловік потужно.

рожищани

19:31 | 10.04.2008

Цитувати

ви б бачили з якою радістю ці коменти читають в Рожищах в РДА.Навіть Олезьові с..алки радіють." Але знаю, що людей, які йшли за мною, я напризволяще не кину." - цих він кину

в хоч вони не за ним йшли,а під ним...

Сергій

22:20 | 10.04.2008

Цитувати

Для "noname", що Олежику згадав, як це було? Я вивчився і закінчив, маю гарну роботу. А ти не забувай, бо заяву про рекет завжди можна подати.

Опанас

00:01 | 11.04.2008

Цитувати

Всі такі кристально ідеальні навкруги аж гидко, один Савчук негідник.

Для довідки: злодій не тільки хто бере, а також той хто дає.

Тому варто притримати документи і розповідати про них під псевдонімом.

У К Р А Ї Н Ц І Б Р А В О

А Ї Н Ц І Б Р А В О

54321

02:03 | 14.04.2008

Цитувати

Да Олеже Анатолійовичу! Потужний матеріал! Чому ж пана Кшиштофа не згадали як основного інвестора? А ще тих, що до лісу та в Польшу возили за досвідом (мабуть камасутра на польській мові засвоюється краще?) панове, кажуть, що Олежка погорів після сесії районної ради у грудні минулого року, коли землю на ЧЕбенях роздавав. Є там в районі один шустрий, правда, не працює вже. Але, кажуть, крові йому попортив. А на рахунок дерибану, так тож теж інвестиції, але в окремо взяту кишеню! Он, податкова вже дві фірми-інвестора накрила, хто наступний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але після приходу до влади таких бізнесменів, часто виникає ситуація, коли всі держзамовлення достаються тільки їм.

Уже не вийде. Надто багато народу знає :) Тай партєйна дисципліна йесть - буде колективне звернення - "шикнуть". 

А приклад з Єремеєвим - не той рівень. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, кого ви хочете бачити у владі? Чергову "кучмівсько-комуняцьку" рожу з рилом "в пушку", чи молоду енергійну людину з  власними позитивними амбіціями? Йде процес зміни еліт, це доречі єдина надія, що в цій /вирізано цензурою/ країні хоч щось зміниться на краще. 

Людина по країній мірі має назвати, що саме (конкретно) вона хоче змінити на краще, а не - "показати, що стереотипи можна переламати, що депутат може бути реальною людиною, котра відстоює інтереси Лучан, і жителів мого округу зокрема. Вирішити принаймні кілька найбільш критичних проблем на окрузі - це і є найбільша потреба сьогодення" - бо це мені нагадає здачу екзамена студентом, який геть не знає предмета, але хоче 5.

Як прикдад - "радекальне реформування ЖЕКів на основі громадських слухань", "відремнотувати дах таким то будинкам вулиця номер" або "ремонт УСІХ міських доріг" і конткретні описані шляхи, як це він зробить.

А то коли він пише: - "Питати яким саме чином я досягну результату, це те саме, що спитати сантехніка який взявся лагодити протекаючу трубу" - це вже попахує чинушою.

Тільки без образ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приклад з Єремеєвим - не той рівень. 

можу й інший приклад навести, цього разу без імен, бо можу наплутати. Свіжозаснована геодезична фірма отримує солідне (по грошах) держзамовлення, через тендер чи ні - немає значення, на геодезичну зйомку Волинських лісів. Все б нічого, але у фірми, до замовлення, нічого не було: ні офісу, ні комп'ютерів, ні геод.обладнання, ні авто, ні працівників. Як тоді отримали? - просто: засновником фірми був син держ.керівника, який замовляв послугу. Синуля, на отриману передоплату, накупляв техніки і обладнання, винайняв офіс і людей, купив собі авто і т.д. Такі "замовлення" отримуються постійно. Це Луцьк - наш рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FWK

так,.. від мене конкретні пропозиції...

- берем перших два пункта піраміди маслоу..

1. Физиологические: голод, жажда, половое влечение и т. д.

2. Экзистенциальные: безопасность существования, комфорт, постоянство условий жизни.

Так як нас тримають нижче першого пункта, пропоную реалізувати зразу два, а то і так затягнули вже..

ПЕРШИЙ РІВЕНЬ ПІРАМІДИ

1. Переобладнати очистку питної води в місті.

К счастью, такие альтернативные хлорированию методы централизованной подготовки питьевой воды, способные эффективно и экономично решать проблемы ее качества, действительно существуют. Например, для первичной дезинфекции, улучшения вкуса и запаха питьевой воды, устранения ее цветности используют озон. Озон также разрушает определенные органические загрязнения, в частности пестициды и ряд токсических химикатов промышленного происхождения.

Сегодня в мире более 3000 водопроводных станций используют озон при обработке питьевой воды, в том числе приблизительно 1000 только во Франции. В прошлом году организация Гринпис Украина вместе со специалистами Национальной академии наук и Киевводоканала провела совместный эксперимент, который показал, что замена только одной стадии первичного хлорирования днепровской воды озонированием уже вдвое уменьшила бы общую концентрацию хлорорганики в питьевой воде города Киева и привела бы концентрацию хлороформа в соответствие с действующими санитарными нормами.

Все более популярной в странах Европы становится обработка воды ультрафиолетом, которая уже сегодня применяется на более чем 2000 водопроводных станций. Ультрафиолетовое облучение воды очень эффективно обезвреживает вирусы и бактерии и при этом практически не образует побочных продуктов.

2. Зробити те що обіцяла БЮТЮля

Побудувати окреме опалювальне приміщення для виробників мяса, щоб без посередників реалізувалось мясо.

3. Публічні дома треба? :)

ДРУГИЙ РІВЕНЬ ПІРАМІДИ

Оформити усіх несудимих, старше 25 років, психічноврівноважених, або журналістами, або дружинніками, щоб люди могли собі придбати травмат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оформити усіх несудимих, старше 25 років, психічноврівноважених, або журналістами, або дружинніками, щоб люди могли собі придбати травмат.

станет чуть больше судимых но я ЗА!

Це не він, на скільки я знаю.

ето точно не он

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...