Перейти до змісту

Я йду в депутати місьради. Коментарі вітаються.


FWK

Рекомендовані повідомлення

Без жодних технологій і обдумувань що тут напишу, скажу просто:

Я йду в депутати бо вважаю себе толковим і головне совісним чоловіком.

Одразу про реально/нереально пройти - реально і не треба бути при баблі і на джипі.

Хочу проводити кампанію чесно і відкрито, не обіцятиму те, чого не буду робити.

Покладаюсь виключно на допомогу добровольців, бо тут або бабло, або підтримка людей.

Мій округ - переважно теремно, де я прожив довгий час, здебільшого приватний сектор,

тому добровольців залучатиму як найбільше щоб не перенавантажувати кожного окремо.

На днях розпочну агітацію волонтерів (добровольців), сподіваюсь що хтось підтягнеться з борди.

Окрім волонтерів на округ, ще в допомозі став би хтось з досвідом копірайтерства,

чи чогось подібного - для опрацювання програми та інших агітаційних моментів.

Будуть потрібні волонтери для телефонних опитувань.

Також відкритий для нових навіть інноваційних ідей.

Коротко: 1. Перш за все - гарантую відкриту громадську приймальню на весь строк депутаства

та її енергійну дієвість, тобто виборець точно знатиме хто його депутат, а не так як

практикується зараз. 2. Найближчим часом (десь за 3 тиждні) проведу круглий стіл стосовно

WiFi покриття здебільшого центральних районів міста безкоштовно - за рахунок міста

(всі зацікавлені цим питанням, хто має пропозиції - долучайтесь, ще буде коремий пост).

Це питання я просуну не залежно від того стану депутатом чи ні - це робитиму ще до виборів.

2. Ставши депутатом ініціюю проект створення "стартап-інкубатора", бізнес-центру,

що стимулюватиме та значно спрощуватиме інтернет-підприємництво. Проект буде також соціальним,

тобто багато речей учасники отримуватимуть безкоштовно. Проект реальний, так як від держави

також вимагатиме посильний мізер інвестицій. Будуть залучені приватні інвестиції.

Без популізму - лише реальні речі.

Вавжаю що дупутат міскради має займатись саме проблемами міста а не всеукраїнською

політикою, тому хоч позиція є і вона чітко проукраїнська, в глобальні речі носа не суну.

В Луцьку роботи, як кажуть - не початий край.

Сказати є багато що, але поки обмежусь цим, розраховував лише на кілька рядків ))

речі типу мотивації добровольців - пізніше, поки чекаю на коментарі і пропозиції.

P.S. Наперед:

- рекламщикам: бабла нема

- знаю спитаєте в складі якої партії іду (без партії тепер неможна) - За Україну!

- будь-яким ідейним опонентам: пост ЛИШЕ про бордівця, що йде в депутати і допомогу в цій справі

- вік, бо різне в неті буває - мені 30 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я йду в депутати місьради.

Ну то прапор в руки й копняка в дупу! :P

PS. напиши як звати майбутнього депутата, щоб знати за кого галочку ставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що "кандидата в

дупутати міскради
" осяйнула ідея підтримки на Борді після цього.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й чесно кажучи вай фай ти незробиш то добрі гроші трреба, дай не треба він місту

краще щось корисне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так, в першу чергу орфографія і біографія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший пішов.

Борда з часом стане непоганим транпліном. Раджу задуматись.

Чого так тихенько про партію, ти її цураєшся чи як?

Досвід роботи?

А, ну і я не ідейний опонент чи то пак не конкурент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене, як виборця цікавлять такі питання:

рекламщикам: бабла нема

це і є стимулом піти в депутати?

в складі якої партії іду

а "За Україну!" - це назва партії, чи ви ідейний?

І наостанок - все ж таки, видається мені, що для мешканців нашого міста питання розширення покриття вай фай стоїть не так гостро, як аварійність будинків, відсутність гарячої води, нікудишня робота ЖЕКів та інших, "земних" проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми будемо чекати, поки у нас не буде аварійних будинків, у всіх буде гаряча вода і жеки працюватимуть відмінно, то вайфай у нас буде тоді, коли інші спілуватимуться силою думки. Не треба цього ідіотського пафосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба цього ідіотського пафосу

ідіотським пафос буває лише в устах політиків, а повне ідотство - вважати, що переможеш на виборах, розраховуючи на інтернет аудиторію. І чи не ви писали не так давно, цитую:

Таке відчуття, що якщо у місті відключать світло, половина населення вимре від безпорадності.

ви вже послідомні будьте в своїх думках і переконаннях, вам очевидно, місце помічника депутата світить за підтримку? рада)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ггг, нє, не хочу я в політику, дякую. Ще такого моєму народові не вистачало.)

Розраховувати на інтернет-аудиторію виключно не варто, згоден. Я мав на увазі, що аварійні будинки - це само собою, проте не треба стояти і намагатись тільки такі моменти привести в порядок. Завжди є благоустроєні місця, а є не дуже. Це нормально. Так влаштований світ, такий баланс. Треба просто намагатись зміщувати рівновагу у бік благоустрою.

А про непослідовність троха не зрозумів, переформулюйте, будь ласка.

вам очевидно, місце помічника депутата світить за підтримку? рада)))

Кумедно, як народжуються плітки.) Я на цього чуча на борді натрапляю вдруге. Якщо він братиме таких у помічники, то ну йо на таких депутатів.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафiга людинi iнтернет,якщо йому на голову падають какашки зi стояка каналiзацii, завжди iснують речi,якi треба вирiшувати насамперед, коли людина живе добре, тодi й починае цiкавитись чимось ще крiм необхiдного, наприклад це теж саме, коли ви в закусочнiй жерете стару тараньку з дешевим пивом и щиро обурюетесь ,що вам не подали виделку для поiдання омарiв :) нафiг вам та виделка,якщо у вас грошей навiть на панцир не хватить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі, що аварійні будинки - це само собою, проте не треба стояти і намагатись тільки такі моменти привести в порядок.

от у тому то і справа, що ці моменти необхідно розставляти у порядку найбільш пріоритетних..Само собою, що необхідно розвиватися, але як розвиватися тій частині населення, яка умовно кажучи, не впевнена у тому, чи завтра буде де жити і дах не розкроїть черепушку.

А про непослідовність троха не зрозумів, переформулюйте, будь ласка

формулюю - то ви кажете, що ми надто залежні від благ цивілізації, то, що саме ці, зайві блага є більш важливими (я маю на увазі вай фай), ніж ті речі, від яких напряму залежить наш добробут і здоров"я..отак-от)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а без грошей йти в депутати,це те ж саме, що iз зубочисткою йти на ведмедя, грошi на виборах (або спонсор) така ж необхiднiсть, як i скафандр в вiдкритому космосi, а якщо е спонсор то якщо станеш депутатом то будеш робити насамперед те що скаже спонсор, а потiм може й останется пiв години на виборцiв з iхнiми вже нiкому не потрiбними проблемами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, що вони є більш важливими. Не додумуйте мої пости. Там написано лише те, що написано.)

Я кажу, що треба робити краще усе, що можна, і вскрізь, де є можливість і одразу, як тільки вона зявляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На слово депутат і політик у мене алергія. Не вірю, що серед них бувають порядні і совісні люди. Не хочу нікого образити, але так склалось, що дорвавшись до влади, депутат старається по максимуму забезпечити гарне майбутнє своїм дітям і внукам, не думаючи за простих людей.

Якщо дійсно ви хочете щось зробити для міста, то удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, рібята. Якщо мислити так, як ви, то ніколи в житті нічого толком не зробиш. У вас усі роздуми закінчуються висновком, що всьо пльоха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не додумуйте мої пости

ееее, тіха-тіха!))) це хто і чиї пости додумує???

для мешканців нашого міста питання розширення покриття вай фай стоїть не так гостро, як аварійність будинків

де тут пафос? вам сподобалося би жити, для прикладу, в квартирі без води взагалі, з аварійною проводкою, гнилими трубами?? ви б радувались халявному нету в парку? то-то ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Льоня? Космос? Ти? Депортували з Кийова?

та нє, це не Лєанід Міхаличь, це Віктор Андрійович.

Пам"ятаєте? Співоче поле. 4 липня 2004? "Я йду в президенти!"

правда, масштаби уже нє тє..міськрада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, рібята. Якщо мислити так, як ви, то ніколи в житті нічого толком не зробиш. У вас усі роздуми закінчуються висновком, що всьо пльоха.

та так - звичайні думки вголос. Є просто чудовий приклад депутатів ВР, які кожного скликання додають собі нові пільги і забувають про референдум, на якому народ попросив їх позбутися недоторканності.

Політика таки брудна і невдячна справа....

Ну всьо плохо, то вже надто песимістично, а те, що багато що не як в людей, то таки правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда, масштаби уже нє тє..міськрада

нічьо - нічьо..на наших очах твориться майбутнє! з великої літери Ме ,блін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...