Перейти до змісту

Я йду в депутати місьради. Коментарі вітаються.


FWK

Рекомендовані повідомлення

nickel

він же з самого початку написав, що все на добровільних засадах, для чого ти вимагаєш собі якусь плату, іди в Партію Регіонів там заплатять. ;)

якби я ВИМАГАВ щось, то зажимав би йому пальці в двері. Також він написав, з самого початку, що хоче зробити кучу добра людям, а йому у відповіть ще більшу кучу лайна. Навіщо ми так (?), давай залишимо тему чистою, "табула раса" так сказать. Чи може дамо ідеалісту можливість зрозуміти яким є світ навкруги, знімемо з нього рожеві окуляри, підготуємо до самостійного життя (політичного)?

Чєл ще ніякої Ідеї не створив, а шукає вже бесплатних волонтерів ідейних послідовників. А що буде, якщо його до кормушки допустити? Замість зарплат - бутери з чаєм і бесплатний вайфай?

Я не знаю цю людину, хочеться вірити, що він це робить щиро. Але чекати від мене телячої відданості не варто. Все імхо.

П.С. Про партію регіонів: там де платять - там і перемагають. ;) Подивись хто президент, хто в кабміні, хто в раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

от Нікель, ти хороший сусід, треба якось на пиво вийти (це я тобі як кандидат в депутати кажу ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видео

помiняти слово *президент* на *депутат мiськради* i можна йти на вибори )) я б з такою програмою i пiшов би )) а все що зроблю добре для людей буде приемним бонусом для виборцiв ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- знаю спитаєте в складі якої партії іду (без партії тепер неможна) - За Україну!

За Україну! на вибори у Луцьку не йде. Буде "За УНП". Так що це введення Ваших виборців у оману.

Окрім того, скоріше за все, ця сама УНП висуне і Шибу на міського голову. Який з шиби мер - всі бачать. Так що думайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО. Чим більше кандидат залежний від партії (чим більше вона йому бабла дала на вибори) тим менше він буде виконувати обіцянок оскільки йому вже буде наказувати партія.

Даний кандидат організовує все на довровільних (некомерційних) началах і відповідати буде лише перед громадою в цьому плюс перед партЄйними, оскільки більше шансів що він всежтаки щось зробить, що пообіцяв.

Можу лише побажати кандидату успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel

ти питаєш що тобі дадуть за твою допомогу? так я ж кажу з такими питаннями в ПР і разом ви переможете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel

ти питаєш що тобі дадуть за твою допомогу? так я ж кажу з такими питаннями в ПР і разом ви переможете.

ти вже починаєш повторюватись - склєроз? Я тебе зрозумів ще з першого разу, а ти мене досі ні: постійно сидячи в "політиці", за деревами вже лісу не бачиш?

Якщо людина, яка йде в депутати, в коментарях заявляє, що вона підриємець, а не альтруїст, і при цьому шукає лохів, які працюватимуть за бутери волонтерів, то вона або наївна до ужаса, або рахує електорат за бидло, що більш ймовірно.

Про ПР: вони також рахують нас за бидло, але хоч розуміють, що РОБОТА ПОВИННА ОПЛАЧУВАТИСЬ. Вони своїм "волонтерам" платять, і, якщо вони зараз при владі, то неважко зробити висновки, що ОПЛАЧУВАНІ ПРАЦІВНИКИ ПРАЦЮЮТЬ КРАЩЕ.

Фокс, ти троль ще той, а в мене немає бажання тобі щось доказувати. Людина зробила пропозицію, я зробив зустрічну, якщо їй вона не подобається, то не обов'язково її (пропозицію) приймати. Ти тут яким боком? Хочеш щоб тобі не платили? Будь-ласка, я думаю посади волонтерів ще вільні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А я вот думаю, если автор, как пишет, сделает WiFi в Луцке до выборов, за него проголосуют, я бы лично проголосовал. Это я к тому, что будут не просто обещания, а реальные действия, и плевать на первом месте стоит эта проблема для Луцка или нет!!! Попробуйте, докажите серьезность Ваших намерений, изменить что-то в Луцке! Я даже больше скажу, если Вы наберете добровольцев, убрать территорию Луцкого парка, или хотя бы у Вас в Теремно, тоже все проголосуют "за", мне лично этого хватит, даже если это будет однодневный пиар! Или, например организуете, выступление оркестра "Дворца пионеров" (не знаю как сейчас он называется) или музыкальной школы/ дома культуры, например в парке каждые выходные, тоже проголосую "за" . Все это конечно не реформа ЖКХ, и не решение проблем с дорогами Луцка и.т.д., но лично мне этого хватит, особенно, если Вы это сделаете до выборов!

УДАЧИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...