Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2007


Plum

Рекомендовані повідомлення

Сама подряпина не величка.. 3-4см у вздовж і 2-3 у висоту... а що зараз робити не знаю... чи можливо заклеїти якоюсь наклейкою чи робити покраску?

робити покраску,тим більше якщо здерто до металу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 400
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сама подряпина не величка.. 3-4см у вздовж і 2-3 у висоту... а що зараз робити не знаю... чи можливо заклеїти якоюсь наклейкою чи робити покраску?

робити покраску,тим більше якщо здерто до металу

Ні, не до металлу... Поцарапаний бампер, а він пластиковий пофарбований під колір кузова... Все ж таки вирішив заклеїти такими гумовими штукенціями "Bamper Guard" називається ))

Але щось ну дуже мені вони до вподоби на вигляд.. але буде безпечніше при парковках і на стоянці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фоток не будет. Коварно сел аккумулятор.

На Варшавском мосту около 18:00 случилось такое: какой-то бомж (?) ломанулся перебегать дорогу (со стороны вокзала) практически посередине моста. На встречной полосе в это время был какой-то модный джип с белорусскими хачиками. Он начал резко тормозить. Бомж (?) испугался и ломанулся назад...

В одну секунду в джип влетел минивэн ("Шаран", вроде), джип кинуло вперёд метров на двадцать. Чуть-чуть помят бампер. Сзади в минивэн въехал грузопассажирский бус с малой девчёнкой на передней седушке. Помятый передок и капот, люди не пострадали. От минивэна осталась целой только середина - передок и задок расплющены, куча стекла и воды (масла)...

Это ещё ерунда. В то же самое время бомжа (?), бегущего назад, на скорости около 90 км/ч поднял "Гольф": совсем небольшая вмятина на капоте, полностью "убранное" и вдавленное внутрь лобовое стекло и небольшая лужица крови на асфальте метрах в трёх от места остановки "Гольфа". По слухам - насмерть. Увезли, как труп (?).

Здоровеннейшая пробка на мосту. Милиция подъехала не раньше, чем через минут сорок.

Жуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двое знакомых ехали по городу, объезжали пробку - на Киевской то же самое, затор. Добирались на 33-й через Тёщин Язык и Глушець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в этой пробке стоял около получаса. Посредине был не шаран, а какойто француз. Правда пострадавшего уже небыло, но скорых ехало две.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, скорее всего, я попутал "Шаран" с какой-то "Реношкой" или "Ситроеном".

А скорые там частенько проезжали в обеих направлениях...

Стало тоскливо - Луцк потихоньку начинает превращаться в Киев с его заторами и авариями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало тоскливо - Луцк потихоньку начинает превращаться в Киев с его заторами и авариями :)

Важко незгодитись, але можна зробити невелике уточнення мініКиїв!

Мої батьки теж бачили цю аварію на варшавському мості, правда їхгя версія дещо інша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої батьки теж бачили цю аварію на варшавському мості, правда їхгя версія дещо інша...

И где версия? Выкладывай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера, когда велопедисты ехали от Леси в сторону Киевской , видели очередной мопедик, который вроде бы въехал в богдан. Пробка была большая, кто в курсе, что там было? По-моему там еще и пара машин пострадала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері їхав зі сторони центру в сторону Там Тама. Їхав до проміня хвилин 10. Не витримав, поїхав в об'їзд Стрілецькій, Ківерцівській - городами коротше кажучи. Доїхав до цього самого мостадесь в 18-30, пробка, мігалки купа народу. Поки ходив по Там Таму та Фуршету (1,5 години) думав, що пробочка розсосалася, мав необережність знову поїхати по Соборності - Перемоги. Пробка зменшилась, але Даїшники ще щось там тусувались заміряли. Стояло пару коцнутих машин, в тому числі і Джип з білоруськими номерами. Якраз за мною мєнти знову створили пробку, щось переміряли, заміряли.

На Волі, в районі Вавілова-Чехова по стороні в центр стояли бус, лєгковушка (здається 8 чи 9 Лада) між ними скутер валявся. Купа скла та рідини. Мєнтів не було.

На Рівненській в той самий час якраз навпроти в'їзду на стоянку біля маркета Агроконтракт також дві машини стояло посеред дороги, але там було щось несуттєве, судячи по "швидкому" реагуванню доблесних працівників ДАЇ. Приїхали хвилин за 30, якщо не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні на мості між варшавкою і 5ю школою я став активним свідком ДТП :D

активний свідок (він же пасивний учасник) -- це в мене в'їхали. Догнали джипом Nissan Patrol 20-ти річної давності і кенгурятником порихтували мій задній бампер і дверку багажника. Кенгурятник в джипі взагалі майже розлетівся.

Чувак довго просився не викликати ДАІ, каже я згідний з тим що я винуватий, віддам бабло зараз же, як тільки назвеш суму. Я погодився, пожалів чоловіка... приїхали на кільце до Фуршета, туди ж приїхав майстер, в якого я завжди роблю машини, прикинув пошкодження. Сказав що тільки за роботу буде по 80 євро за дверку і багажник, плюс 30 євро за фарбу/лак. Плюс деталі, які потрібно міняти. Поскільки по грані бампера пішла немаленька тріщина, то я почав наполягати на заміні бампера. Новий бампер замовити з АВТ "Баварія" коштує 2900 грн, плюс по 600 грн за гідравлічні амортизатори, на яких кріпиться бампер, і плюс дюралевий підсилювач, який всередині в бампері. Я знайшов деталі значно дешевше -- 180 доларів бампер, по 35 доларів амортизатори і 50 доларів підсилювач. Всього (разом з роботою) -- 570 доларів. Чоловік ніби погодився, але каже зараз прийде товариш, який займається машинами, може щось підкаже, чи дешевше знайде. Прийшов товариш... і тут почалось -- "да ця робота вся зі всім максимум 200 доларів коштує!", "для чого міняти бапер якщо там тріщинка невелика, заклеїти і все!", "тоже мані майстра знайшли, по 80 євро за точку, я набагато дешевше зробити можу!" і т.д.

Прийшлось підключати знайомих, які можуть повпливати і серйозною рожою, і твердою рукою, якщо потрібно :(

Зійшлись на тому, що вони заплатили мені відразу 300 доларів, а в понеділок їдемо з ними до майста, він зніме бампер і скаже що потрібно міняти, то вони привезуть всі потрібні запчастини.

Мораль цієї історії така: ні в якому випадку не з'їзджайте з місця ДТП, якщо ви 100% праві!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патруль какого цвета? У меня был такой, с кенгурятником :)

Только что на светофоре у 18й школы водитель синего фиата-буса видимо зазевался и влупил в зад свеженикую мицубишу Л200(джип-пикап с кузовом) серебристую. Пикап занесло за светофор. Был бы пешеход - были б кранты, а если б не было пикапа, то кранты были бы серьезные! А по этому переходу ходит моя дочка в школу, чесно ждет зеленого света.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патруль какого цвета? У меня был такой, с кенгурятником :)

Только что на светофоре у 18й школы водитель синего фиата-буса видимо зазевался и влупил в зад свеженикую мицубишу Л200(джип-пикап с кузовом) серебристую. Пикап занесло за светофор. Был бы пешеход - были б кранты, а если б не было пикапа, то кранты были бы серьезные! А по этому переходу ходит моя дочка в школу, чесно ждет зеленого света.

А фіат якої моделі не скажеш? майже рік тому у мене в`їхав синій фіат скудо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патруль какого цвета? У меня был такой, с кенгурятником :)
червоний патруль з чорним кенгурятником. Але в тебе ніби довгий був, а то якийсь короткий. А може то і не патруль?.. :) Принаймні щось дуже на нього схоже.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої батьки теж бачили цю аварію на варшавському мості, правда їхгя версія дещо інша...

И где версия? Выкладывай.

Коротше кажучи: йшов якийсь мужичок дуже близько біля обочини на мості і біля самої бордюри на великій швидкості пронеслась машина, і я так зрозумів що його потоком повітря "засмоктало" і викинуло на дорогу (або п’яний був і просто шарахнувся) і наступна машина теж на великій швидкості його чи заділо чи ще щось таке подібне. відповідно в ту машину в’їхала ще одна і т.д.

жах починається тіпа спорчений телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спорчений телефон

А вот теперь попробуй объяснить, как такое могло получиться. Он шёл по правой стороне от Там-Тама, навстречу или попутно с машинами. Проносится фура/бус/джип (?) на запредельной скорости, достаточной для "засасывания" человека на дорогу... Его выкидывает на полосу и следующий за фурой/бусом/джипом "Гольф" принимает человека на капот. Кроме убитого лобового стекла "Гольф" не имеет никаких повреждений. Т.е. никто в него "відповідно" не врезается.

А вот на встречной полосе стоят три разбитые машины... Туда человек явно дойти явно не мог, крови там видно не было. А версия (если принять, что он шёл по левой стороне, где было столкновение), что его воздушным потоком перебросило через полосу на "Гольф" - маловероятна.

По-моему так © Винни Пух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патруль какого цвета? У меня был такой, с кенгурятником <_<

Только что на светофоре у 18й школы водитель синего фиата-буса видимо зазевался и влупил в зад свеженикую мицубишу Л200(джип-пикап с кузовом) серебристую. Пикап занесло за светофор. Был бы пешеход - были б кранты, а если б не было пикапа, то кранты были бы серьезные! А по этому переходу ходит моя дочка в школу, чесно ждет зеленого света.

Фіат Дукато. Я бачив. В міцухи майже нічого, а ось собі "морду" він добре почовп...

Ще бачив аварію вчора, аж дві між якими пройшло максимум 3 хвилини. Одна була Рівненській, де повертати на Відродження (в Таврію в"їхала дев"ятка), а з другої сторони 2 іномарки (морок непам"ятаю)... Ще були, вже забув. Але сьогоднішній дощик ще зо три аварії (тільки на моїх очах) зробив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спорчений телефон

А вот теперь попробуй объяснить, как такое могло получиться. Он шёл по правой стороне от Там-Тама, навстречу или попутно с машинами. Проносится фура/бус/джип (?) на запредельной скорости, достаточной для "засасывания" человека на дорогу... Его выкидывает на полосу и следующий за фурой/бусом/джипом "Гольф" принимает человека на капот. Кроме убитого лобового стекла "Гольф" не имеет никаких повреждений. Т.е. никто в него "відповідно" не врезается.

А вот на встречной полосе стоят три разбитые машины... Туда человек явно дойти явно не мог, крови там видно не было. А версия (если принять, что он шёл по левой стороне, где было столкновение), что его воздушным потоком перебросило через полосу на "Гольф" - маловероятна.

По-моему так © Винни Пух

Згідний! Та я мав на увазі повітряний потік як причину чому він опинився на дорозі, та із-за чого стільки авто розбито, і ще раз кажу що на власні очі я не бачив як то воно сталося, а розповідали батьки, з настановкою щоб за кермом був уважніший та обережніший, що і всім раджу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...бачив аварію вчора...

........

...тільки на моїх очах...

якісь в тебе очі такі... зглаз наводять :lol:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Перемоги напроти Західінкомбанку знову аварія і величезний затор по обидва боки.

Я проїжджав в цьому місці в 12.40. В напрямку Варшавки стояв тролейбус, в бочині якого була одна іномарка в бочині якої була інша іномарка. Пошкодження ніби невеликі, але швидка когось забирала. (можливо збили когось?). Ще раз переконався в повній відсутності етики на дорогах нашого міста. Права полоса в напрямку моста перекрита повністю, а ліва їде в два ряди. В результаті рух по правій полосі перемістився на зустрічну ліву і всі хто їхав в крайній лівій полосі, в тому числі і я, в останній момент перестроювались в інший ряд куди ніхто нікого не хотів пропускати. Деякі відчайдухи просто перли по своєму ряду в лоб зустрічникам, що ще більше загострювало ситуацію.

Відпишіться хто знає що там дійсно сталось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив цю ситуацію і сам стояв в пробці))) Як на мене нічого страшного небуло, декілька царапин ;) Я із-за цього затору ледь модуль непропустив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошмар що робиться. Кожен день стільки машин б'ють. А що буде як приморозить трохи і сніжок перший впаде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що буде як приморозить трохи і сніжок перший впаде?
більшість блондинок і чайників поб'ють машини або поставлять в гараж, і їздити стане спокійніше :lol:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошмар що робиться. Кожен день стільки машин б'ють. А що буде як приморозить трохи і сніжок перший впаде?

В неділю дощ,а в понеділок мороз.ПРОГНОЗ Ось і побачимо,що буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коллега шёл на работу и стал свидетелем ДТП.

Около 10 утра на переходе возле "Там-Тама" какое-то мудило сбило девушку. Неслося по Соборности на мост и чихать хотело на людей.

На переходе (!). Во время зелёного сигнала светофора для пешеходов (!). Нет слов.

Девушка жива осталась. Увезли в больницу.

Какой идиот придумал возле "Там-Тама" такую развязку и так по-идиотски запрограммировал светофоры? Не хотят копать землю пусть бы уже пешеходный мост сделали в том месте и сплошную перегородку от моста до поворота на Спортивную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...